Kūno kalba Šoninis apkabinimas (Vienos rankos pasiekimas)

Kūno kalba Šoninis apkabinimas (Vienos rankos pasiekimas)
Elmer Harper

Pateikiame vadovą, ką reiškia apkabinti žmogų iš šono, apžvelgsime skirtingas reikšmes ir dažniausiai pasitaikančias priežastis, dėl kurių žmogus apkabina žmogų iš šono.

Apsikabinimas yra būdas parodyti prisirišimą. Jis padeda suartinti žmones ir juos susieti. Tai emocijų išraiška žmogui, kuris jums patinka arba kurį mylite. Šoninis apkabinimas yra šiek tiek kitoks. Jį duoti ir priimti nepatogu ir jaučiasi nepatogiai.

Šoninis apkabinimas yra toks pat kaip ir įprastas apkabinimas, tačiau jis paprastai duodamas tada, kai apkabinamas asmuo nėra tikras, ar nori apkabinti, ar ne. Tai gali reikšti, kad jis tikrina, kaip kitas asmuo reaguos, prieš apkabindamas jį iki galo. Galvokite apie šoninį apkabinimą kaip apie rankos paspaudimą, "high five" arba kumščio smūgį. Tai tiesiog skirtingi būdai parodyti, kad jums rūpi. Šoninis apkabinimas taip pat gali būti žinomas kaip vienos rankos apkabinimas.

Kalbant apie apkabinimą iš šono, yra ir kitų reikšmių. Visos jos priklauso nuo situacijos konteksto ir nuo to, kas ir kaip pirmiausia apkabina asmenį. Kitas klausimas - kas yra kontekstas ir kaip jį geriau suprasti?

Koks kūno kalbos kontekstas kalbant apie apkabinimą iš šono?

Kai kalbame apie kontekstą ir kūno kalbą, turime galvoti apie tai, kas vyksta aplink žmogų, kur jis yra ir su kuo jis yra. Visi šie duomenys, kuriais galime remtis kaip faktais, padeda suprasti, kas vyksta skaitant žmogaus elgesį.

Pavyzdžiui, jei oro uosto laukimo zonoje matote, kaip draugas apkabina kitą draugą iš šono, galite suprasti, kad jie kurį laiką nesimatė, yra oro uoste, apsupti žmonių ir kamerų, ir susitinka pirmą kartą. Būtent tai ir yra kontekstas - kaip detektyvas išsiaiškinti aplinkines vietoves, kad sužinotumėte, kas vyksta. Jei esatedomina kūno kalbos skaitymas Kaip skaityti kūno kalbą (teisingai)

Dabar, kai jau žinome šiek tiek daugiau apie kontekstą, pažvelkime, ką reiškia šoninis apkabinimas.

Ką reiškia apkabinimas iš šono?

Šoninis apkabinimas gali reikšti skirtingus dalykus, priklausomai nuo konteksto. Pavyzdžiui, jei guodžiate liūdintį žmogų, apkabinimas iš šono gali reikšti paramą ir empatiją. Kita vertus, jei sveikinate žmogų su gerai atliktu darbu, apkabinimas iš šono gali reikšti pasididžiavimą ir laimę. Galiausiai apkabinimo iš šono reikšmė priklauso nuo dviejų žmonių santykių.ir situaciją, kurioje jie atsidūrė.

Kartais šoninis apkabinimas yra pirmoji vieta, kur žmogus apkabina kitą žmogų, kai ilgai jo nematė arba nori užmegzti fizinį ryšį.Šoninis apkabinimas nėra romantiškas apkabinimas, tai labiau draugystės gestas.

Šoninis apkabinimas taip pat yra dažniausias būdas nusifotografuoti su draugais.

Kokios yra skirtingos apkabinimų rūšys?

  1. Netikėtas šoninis apkabinimas.
  2. Laimingas šoninis apkabinimas.
  3. Liūdnas šoninis apkabinimas.
  4. Brolio šoninis apkabinimas.

Netikėtas šoninis apkabinimas.

Netikėtas apkabinimas iš šono - kai kas nors prieina prie žmogaus ir apkabina jį iš šono - dažniausiai tai matome, kai kas nors ilgai nesimatė.

Laimingas šoninis apkabinimas.

Laimingas apkabinimas - tai kai kas nors dėl ko nors susijaudina arba pamato seniai nematytą žmogų ir tiesiog privalo jį apkabinti, nesvarbu, kokia forma.

Liūdnas šoninis apkabinimas.

Liūdnas apkabinimas iš šono - tai, kai kažkam mūsų gaila ir jis nežino, ką daryti, tik apkabinti mus iš šono, nes taip jam saugiau.

Brolio šoninis apkabinimas.

Brolių apkabinimas paprastai atliekamas per futbolo rungtynes ar sporto renginius. Tai labiau padėkos ženklas nei kas nors kita.

Žmonės, kurie dažniau apkabina, paprastai būna laimingesni nei tie, kurie to nedaro. Šoninį apkabinimą laikome paprastu, aktyviu būdu padėti kitiems jaustis geriau.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kodėl vaikinai apkabina šonus?

Yra kelios priežastys, kodėl vaikinai gali apkabinti iš šono, o ne iš priekio. Viena iš jų yra ta, kad jie gali nenorėti pernelyg priartėti prie apkabinamo asmens. Kita priežastis yra ta, kad jie gali stengtis gerbti kito asmens asmeninę erdvę. Galiausiai, apkabinimas iš šono kartais gali būti patogesnis nei apkabinimas iš priekio, ypač jei abu žmonės yra skirtingo ūgio.

Kuo skiriasi šoninis ir priekinis apkabinimas?

Pagrindinis šoninio ir priekinio apkabinimo skirtumas yra rankų padėtis. Šoninio apkabinimo metu abu žmonės stovi šonu ir apkabina vienas kitą iš šono, o priekinio apkabinimo metu abu žmonės stovi veidu vienas į kitą ir apkabina vienas kitą iš priekio.

Ar šoninis apkabinimas ką nors reiškia?

Taip, tai paprastai yra draugystės ženklas. Tai subtilesnis būdas parodyti žmogui, kad jis jums rūpi, tačiau neįsipareigoti jam taip stipriai, kaip apkabinimas, todėl dažnai gali būti naudojamas ir verslo aplinkoje.

Taip pat žr: Kokie požymiai rodo, kad jis vėl mane apgaudinės? (Raudona vėliava)

ką reiškia, jei vaikinas apkabina jus iš šono?

Šoninis apkabinimas - tai kai vaikinas apkabina jus ranka, bet ne iki pat kūno. Paprastai taip nutinka, kai stovite vienas šalia kito ir jis nori parodyti meilę, bet nenori prieiti per arti. Tai taip pat gali būti draugiškas gestas arba būdas parodyti palaikymą.

Taip pat žr: Ką reiškia, kai vaikinas vengia akių kontakto? (Kūno kalba)

Galutinės mintys

Šoninis apkabinimas arba apkabinimas iš šono - tai kai du žmonės apkabina vienas kitą iš šono, o ne iš priekio. Jie gali apglėbti vienas kitą rankomis per liemenį arba vienas asmuo gali uždėti ranką kitam ant pečių. Tai teigiamas neverbalinis ženklas, kurio mes siekiame, kad santykiai tarp draugų, šeimos narių ir partnerių būtų geri. Tikimės, kad jums patiko skaityti šį įrašą.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.