Kūno kalbos susitikimai (sužinokite, ką tai reiškia)

Kūno kalbos susitikimai (sužinokite, ką tai reiškia)
Elmer Harper

Daugelis žmonių neteisingai supranta neverbalinius ženklus kaip nepagarbos ženklą arba kaip asmens nesidomėjimą tuo, ką jis girdi.

Daugelis žmonių galvoja, kad žmogui nuobodu ir neįdomu, nors iš tikrųjų jis gali tiesiog svajoti ir galvoti, ką pasakyti toliau.

Kai kurie žmonės taip pat mano, kad žmogus nesidomi tuo, apie ką jis kalba, nors gali būti, kad jo rankos ar kojos yra sukryžiuotos, nes taip jam patogu sėdėti.

Tai, kaip per susitikimą laikote savo kūną, gali kitiems parodyti, kiek esate pasirengę klausytis ir kaip įsitraukę į pokalbį. Jei jūsų rankos sukryžiuotos, gali atrodyti, kad nenorite klausytis.

Kūno kalba - tai tyli žmogaus kūno kalba. Ji perduoda mūsų jausmus mums patiems to nesuvokiant.

Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą dažniausiai pasitaikančių kūno kalbos ženklų per susitikimus ir ką jie iš tikrųjų reiškia.

Kūno kalba verslo susitikimuose

Kūno kalba yra labai svarbi bendravimo dalis, nesvarbu, ar tai būtų tiesioginis, ar skaitmeninis bendravimas. Kūno kalba gali pasakyti tai, ko žodžiai negali pasakyti.

Kūno kalba verslo susitikimuose yra sudėtinga tema. Viena vertus, norite atrodyti profesionalūs ir valdingi, kita vertus, norite būti draugiški ir prieinami.

Svarbu ne tik tai, ką sakote, bet ir kaip sakote - jūsų kūno kalba yra svarbus veiksnys, lemiantis, kaip jus suvokia kiti. Tai gali turėti įtakos viskam, pradedant karjera ir baigiant santykiais su draugais ir šeima.

Taip pat žr: Kaip ugdyti asmenybę? (Asmenybės ugdymo patarimai)

Žmonių elgesys bendraujant dažnai labai skiriasi nuo to, kaip jie elgiasi būdami vieni ar privačiai. Kai bendraujame su kitais, sąmoningai priimame sprendimus, kaip elgtis, atsižvelgdami į bendravimo tikslus. Galime net pakeisti savo elgesį, jei manome, kad bendravimas nesiklosto gerai.

Kūno kalba gali būti galingas įrankis per susitikimus. Tai puikus būdas kurti tvirtą ir pasitikintį įvaizdį, tačiau ji taip pat gali turėti neigiamos įtakos susitikimo rezultatams. Susitikimo metu stenkitės vengti šių trijų dalykų: susikūprinimo, vengimo užmegzti akių kontaktą ir nerimo.

Kad susitikimai būtų pozityvesni ir produktyvesni, galima pasinaudoti keliais paprastais patarimais. Atvira kūno kalba - puikus būdas pakviesti dalyvauti, puikūs žmonės su šypsena, o nuolat laikydami atvertus delnus ir ketindami klausytis gali labai pagerinti susitikimo rezultatus.

Jei norite išsamiau sužinoti, kaip pagerinti kūno kalbą, skaitykite jo tinklaraščio įrašą čia.

10 būdų, kaip pagerinti kūno kalbą per susitikimą

Kūno kalba yra labai įtakingas bendravimo veiksnys. Ji gali turėti įtakos tam, kaip kiti jus suvokia, taip pat gali paveikti jūsų prisirišimą prie ko nors. Nors jūsų tonas ir žodžiai gali papasakoti jūsų žinutę, kūno kalba yra tai, ką jie įsimins. Štai 10 būdų, kaip galite pagerinti savo kūno kalbą per susitikimą:

 1. Ruošdamiesi eiti į susitikimą šypsokitės.
 2. Jei negalite pasisveikinti, kilstelėkite antakius, kad patvirtintumėte, jog susitikime matėte žmones.
 3. Vaikščiokite tiesia nugara ir aukštai pakelta galva.
 4. Sėdėdami atsisėskite tiesiai.
 5. Įsitikinkite, kad jūsų ranka yra virš pilvo pūslės. (Žinomas kaip tiesos planas).
 6. Visą laiką turėkite rankas ir delnus matomoje vietoje.
 7. Nukreipkite kojas į asmenį, su kuriuo norite kalbėtis.
 8. Palenkite galvą, kad parodytumėte susidomėjimą.
 9. Pasukite galvą į šoną, kad parodytumėte ausį.
 10. Palaikykite gerą akių kontaktą

Pirmiau išvardyti neverbaliniai metodai veikia, kai bandoma sukurti teigiamą rezultatą ar pirmąjį įspūdį. Siūlome keletą iš jų išbandyti kito susitikimo metu.

Kūno kalba pardavimų susitikimuose

Kūno kalba yra svarbi priemonė pardavimo susitikimuose, nes dažnai sunku pasakyti, kaip iš tikrųjų jaučiasi ar galvoja klientas. Todėl pardavėjams svarbu skaityti kūno kalbos ženklus ir išmokti juos tinkamai naudoti, kad padarytų stiprų pirmąjį įspūdį ir įveiktų bet kokius kliento prieštaravimus. Daugiau apie kūno kalbos skaitymą galite sužinoti čia.

Pavyzdžiui, jei matote lūpų suspaudimą tam tikroje pardavimo pristatymo dalyje, žinote, kad yra prieštaravimų dėl to, kas sakoma žodžiu. Arba staiga pasikeičia jų svetainė, kai užsimenate apie ko nors kainą arba deratės tam tikra tema.

Pardavimų susitikimo metu svarbu prisiminti kontekstą ir jų bazinės linijos pokytį. Bazinė linija yra tada, kai žmogus yra atsipalaidavęs, normaliai kalbasi ir projektuoja savo kasdienius nekalbinius žodžius. Kai pastebite kūno kalbos pokytį, žinote, kad pasiekėte savo tikslą. Galite atitinkamai į jį reaguoti.

Jei norite padidinti savo pelną, labai svarbu išmokti skaityti kūno kalbą.

Kūno kalba komandos susirinkimuose

Kūno kalba yra labai svarbus susirinkimų veiksnys. Susirinkimo dalyviai, žiūrėdami į kitų žmonių gestus, išraiškas ir kitus neverbalinius ženklus, gali pasakyti, kaip jiems sekasi dirbti arba kiek stiprus yra jų požiūris.

Kūno kalba perteikia keturių tipų reikšmes. Jos yra universalios, t. y. suprantamos visose kultūrose; kontekstinės, t. y. skirtingos reikšmės įvairiuose kontekstuose; asmeninės, t. y. veikiančios asmens jausmus ar mintis, ir įvairios arba individualios.

Gali būti sunku skaityti kitų žmonių kūno kalbą, jei niekada nebuvote su jais susitikę. Tačiau jei išmoksite pagrindinę žmogaus liniją, greitai suprasite jo neverbalinę komunikaciją (kiekvieno žmogaus ji skirtinga).

 • Komandos susirinkimuose galima greitai laimėti.
 • Užmegzkite akių kontaktą su kiekvienu kambaryje esančiu žmogumi.
 • Išlaikykite stiprią, šiltą ir tikrą šypseną.
 • Kikenkite, kai į jus kreipiasi, taip parodydami supratimą.
 • Išmokite įsitraukti į pokalbį, kad parodytumėte susidomėjimą.
 • Praktikuokitės kritiškai klausytis. Klausykitės laisvu protu.
 • Atspindėkite ir priderinkite jų kūno linijas, kad užmegztumėte ryšį.
 • Naudokite jų žodžius ir atsiliepti.
 • Yra daugybė šaunių gudrybių, kurias galime taikyti, kad pagerintume komandos susitikimą. Visų pirma tiesiog būkite malonūs ir supratingi.

Kūno kalba virtualiuose susitikimuose

Daugelis žmonių klaidingai supranta, kas yra kūno kalba, ir tai yra sudėtingesnė tema, nei kai kurie mano. Žmogaus kūno kalbą galima interpretuoti įvairiai, tačiau yra keletas universalių elgesio būdų, kuriuos pripažįsta dauguma kultūrų. Kai kurie iš šių universalių elgesio būdų yra akių kontaktas, kalbančiojo rankų ir kojų kryptis bei laikysena.

Šiame straipsnyje kalbėsime apie tai, kaip kūno kalba interpretuojama virtualiuose susitikimuose. Virtualiame susitikime yra įvairių elgesio taisyklių, kurių turite laikytis, kad teisingai išsakytumėte savo mintis. Daug kartų, kai žmonės bendrauja nuotoliniu būdu, gali kilti nesusipratimų, nes jiems trūksta vizualinių ženklų, pavyzdžiui, veido išraiškos ir gestų, kuriekitaip jie aiškiai supras, ką nori pasakyti jų pašnekovas.

Kaip nustatyti pergalingą kūno kalbą skaitmeniniuose susitikimuose

Kūno kalba yra labai svarbus bendravimo aspektas. Ji labai svarbi, nes padeda suprasti, ką kitas žmogus galvoja ir jaučia. Skaitmeniniuose susitikimuose tai tampa dar svarbiau, nes nėra fizinių ženklų, kuriais būtų galima remtis. Vienam žmogui sunku suprasti kito jausmus ir mintis, todėl gali kilti nesusipratimų ir painiavos.

Norėdami su tuo kovoti, galite padaryti keletą dalykų, kad geriau suprastumėte, kas vyksta skaitmeniniame susitikime.

Bet kuriame internetiniame susitikime svarbu pasinaudoti visomis smulkmenomis, nes jos pakreipia pusiausvyrą jūsų naudai.

Teisingas kameros kampas

Dauguma žmonių nežino apie šią mažą, bet svarbią detalę. Jūsų kameros kampas yra labai svarbus norint perteikti savo žinutę. Nenorite, kad kamera būtų nukreipta taip, kad žiūrėtumėte žemyn į žmones, ir, kita vertus, nenorite žiūrėti į kamerą aukštyn. Puikus kameros kampas - veidas į veidą akių lygyje.

Tai padeda žmonėms iš kitos pusės: atrodo, kad kalbate tiesiogiai, ir padeda užmegzti akių kontaktą.

Tinkamai nustatykite interneto kamerą, kad ji būtų nukreipta tiesiai į jus, tarsi kalbėtumėte su žmogumi vienas prieš vieną. Nustatydami kamerą įsitikinkite, kad matote objektyvą. Atlikite bandomąjį paleidimą su daugybe programinės įrangos, pavyzdžiui, priartinimo ir komandų, leidžiančių išbandyti nustatymus.

Mikrofonas

Kai kalbame apie kūno kalbą, daugelis žmonių nemano, kad jūsų balsas su tuo turi ką nors bendra. Tačiau neverbalinis bendravimas yra tiek pat susijęs su žodžiais, kiek ir su balso tonu. Prisiminkite posakį "Tai ne tai, ką sakai, o tai, kaip tai sakai".

Pasirūpinkite tinkamu mikrofono lygiu, norėdami sukurti šiltesnį toną su šiek tiek žemų dažnių. Pagalvokite apie radijo FM didžėjaus balsą.

Pagrindinė informacija

Fonas yra labai svarbus. Apsvarstykite, kokio fono norite: neperkrauto fono, neutralios spalvos, pavyzdžiui, baltos ar kreminės. Dėmesys turi būti sutelktas į jus, o ne į tai, kas vyksta kambaryje.

Tačiau jei norite padaryti įspūdį, galbūt verta pagalvoti apie labiau ištobulintą požiūrį. Peržiūrėkite "YouTube" ir pažiūrėkite, ką daro ar naudoja profesionalai savo kanaluose. Tai priklauso nuo asmeninių pageidavimų.

Taip pat žr: Kaip atrodo pikta kūno kalba (žr. požymius)

Gerai, techninė įranga parengta tinkamai, dabar laikas pagalvoti, kaip prisistatysime.

Atvira kūno kalba

Kaip skaityti kūno kalbą per susitikimus

Gebėjimas skaityti kūno kalbą yra svarbus bendravimo įgūdžių aspektas. Tai vienintelis būdas suprasti, ką žmogus galvoja ar jaučia neišsakytai.

Kūno kalbos skaitymas per susitikimus yra labai svarbus, nes jis padeda suprasti, kada kalbėti, o kada nepertraukinėti, kada kas nors yra pasiruošęs tęsti pokalbį ir kaip kas nors jaučiasi dėl pasiūlymo.

Dažniausiai pasitaikančios neverbalinių signalų formos yra veido išraiška, gestai ir laikysena. Jie parodo, ar žmogus sutinka, ar nesutinka su tuo, kas buvo pasakyta, ar tiesiog mandagiai klausosi.

Skaityti kūno kalbą nėra taip paprasta, kaip atrodo. Turite išstudijuoti šią temą, o paskui praktiškai išbandyti tai, ko išmokote. Tačiau yra keletas pagrindinių aspektų, kuriuos galite išmokti greitai.

Kai pastebite, kad žmogus jaučiasi ne patogiai, o nepatogiai, tai paprastai rodo, kad kažkas negerai.

Deja, greito būdo išmokti skaityti kūno kalbą nėra. Pradėti galite perskaitę mano tinklaraščio įrašą apie kūno kalbos skaitymą.

Santrauka

Daug ko galime išmokti skaitydami kūno kalbą per susitikimus, pavyzdžiui, kai kas nors su mumis nesutinka arba kai jam reikia išeiti. Galime pastebėti neverbalinio elgesio pokyčius ir atitinkamai prisitaikyti, kad susitikimas būtų produktyvesnis.Labai rekomenduoju mokytis kūno kalbos ir tai galite padaryti čia.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.