Kūno kalbos taktika Scott Rouse (Apžvelgta).

Kūno kalbos taktika Scott Rouse (Apžvelgta).
Elmer Harper

Sveiki! Norėjau apžvelgti šį kūno kalbos taktikos kursą, nes manau, kad jis turi tam tikrą reikšmę - ypač jei bandote daugiau sužinoti apie neverbalinį bendravimą ir kūno kalbą. Tačiau ne viskas gerai.

Kūno kalbos taktika - tai kūno kalbos skaitymo kursas, kurį veda praktikai Scottas Rouse'as ir Gregas Hartley'is. Kurso tikslas - išmokyti jus teisingai skaityti kūno kalbą. Tai užsakomasis kursas, kurį talpina thinkfic.com, o tai reiškia, kad galite jį pasiekti bet kada ir bet kur, kad galėtumėte pasikartoti viską, ką pastebėjote būdami lauke. Tačiau jums reikės prieigos prie interneto ir (arba) duomenų, kad galėtumėteperžiūrėkite ir prisijunkite. Programos "Body Language Tactics" nėra.

Yra keletas dalykų, kuriuos jie galėjo padaryti geriau, pavyzdžiui, mano narystė buvo atšaukta arba pašalinta ir po kelių kartų bando gauti prieigą atgal (už ką aš sumokėjau už), Aš vis dar negaliu to padaryti. Administratorius pusė kurso yra visiškai šiukšlių. Bet ar kontekstas yra geras? Mes pažvelgti į tai vėliau į postą.

Taip pat žr: Kodėl vaikinai bučiuojasi atmerktomis akimis (niekada nepasitikėkite vyru)

Greitas peržiūra.

Gera.

Jei norite greitai išmokti kūno kalbą, neskaitant knygų, šis kursas tikrai jus to išmokys. Mokysitės iš vieno geriausių šio verslo atstovų Grego Hartlio ir vien dėl šios priežasties turėtumėte įsigyti šį kursą. Skotas taip pat yra labai geras mokytojas ir, atrodo, žino, apie ką kalba.

Blogai.

Atrodo, kad šis kursas buvo nufilmuotas maždaug 2013 m.; įrašo kokybė yra žema (jūs matėte jį geriau "YouTube").Studijų medžiagos pdf taip pat atrodo, kad jie buvo paimti iš kitų šaltinių ir nėra itin aukštos kokybės ar pagal modulius, kuriuos mokysitės.

Jei kas nors nutiktų ne taip, jums bus sunku susisiekti su asmenimis, atsakingais už administracinę reikalų pusę, el. paštu [email protected].

Apie kursą & amp; kūno kalbos mokymas.

Kursas suskirstytas į 6 modulius, kurie yra tarsi mikro pamokos, jie trumpi, nuo 3 minučių iki 9 minučių, jei jums patinka ilgos formos turinys, šis kursas ne jums.

Kokios medijos naudojamos kurse?

 • Trumpos formos vaizdo įrašai
 • Garso
 • PDF

1 modulis

 • Nėra absoliučių dalykų.

2 modulis

 • Komfortas ir diskomfortas
 • Iliustratoriai
 • Adapteriai
 • Reguliatoriai
 • Emblemos
 • Poveikis ekranams
 • Kliūtys

3 modulis

 • Galva, veidas & amp; Akys.

4 modulis

 • Liemens & amp; Kvėpavimas
 • Rankos
 • Ginklai
 • Pečiai

5 modulis

 • Maslows poreikių hierarchija
 • Perdavimas ir priėmimas.
 • Atitikimas ir atspindėjimas
 • Klausymasis

6 modulis

 • Kaip atpažinti slėptuvę.
 • teisingo žmogaus veiksmai.
 • Apgaulingi asmens veiksmai.

Kas yra profesionalūs instruktoriai, iš kurių mokysitės?

Greg Hartley

Gregas Hartley (ekspertas) - vyresnysis įmonių vadovas, turintis patirties interjero dizaino ir žmonių elgesio srityse. Jis dirbo kariuomenėje, buvo teisininkas ir žmogiškųjų išteklių specialistas, konsultavo žiniasklaidą žmonių elgesio ir kūno kalbos klausimais. Gregas yra septynių knygų apie kūno kalbą autorius.

Scott Rouse

Scottas Rouse'as yra elgesio ekspertas, turintis daugybę tardymo mokymų kvalifikacijų ir apmokytas kartu su FTB, JAV karine žvalgyba ir departamentu. Jis taip pat yra geriausio "YouTube" kanalo apie kūno kalbą "The Behavior Panel" įkūrėjas.

Kaip tai veikia

Kai sumokate pinigus per "PayPal" arba banko pavedimu, jums automatiškai el. paštu išsiunčiami prisijungimo duomenys. Tada pereinate į prietaisų skydelį, kuriame talpinamas kursas. Iš atminties prietaisų skydelis atrodo gana pasenęs.

Taip pat žr: Ar po skyrybų vėl rasiu meilę (sužinokite dabar!)

Ar gaunate sertifikatą?

Taip, kurso pabaigoje išlaikę trumpą testą, gaunate kažkokį įtartiną pdf su savo vardu ir pavarde.

Kam skirtas šis kursas?

Šis kursas skirtas pradedantiesiems arba žmonėms, kurie nori išmokti daugiau ar tapti geresniais bendravimo specialistais gyvenime. Daugumai žmonių toks bazinis kursas būtų naudingas.

Ar kursas padės jums tapti kūno kalbos ekspertu?

Ne, anaiptol ne. Ji suteiks jums pagrindinę idėją, kaip skaityti nekalbinius žodžius, tačiau, kaip ir bet kuriam kitam naujam įgūdžiui, prireiks ne vienerių metų sąmoningos praktikos, kad pasitikėtumėte savimi ir lengvai bendrautumėte su analizuojamais žmonėmis.

Ar kūno kalbos taktika turi socialinių tinklų?

Daugiau informacijos apie kūno kalbos taktiką galite rasti "Facebook" puslapyje. Puslapis paskutinį kartą atnaujintas 2021 m.

Ar kursas atitinka kainos ir kokybės santykį?

Taip ir ne - už $ 89 tai šiek tiek staigus už tai, ką jūs gaunate. Turinys yra geras, bet pristatymas nėra toks didelis. Man pasisekė ir pasiėmiau kursą 2020 už $ 39, o nuo tada jis padidėjo. Iš pradžių jaučiausi nepakankamai priblokštas pirkimu, bet jei norite gauti gerą supratimą apie tai, kaip skaityti žmones, tada aš neradau geriau.

Tai sąžininga kaina už tai, ką gaunate, tačiau pristatymas galėtų būti geresnis.

Internetinės apžvalgos

Galutinės mintys.

Kūno kalbos taktika yra geras kursas ir padarė tai, kas nurodyta ant skardinės. Filmavimas yra žemos kokybės, bet jei galite tai įveikti, jūs esate laimėtojas su turiniu. Galų gale, žmogaus elgesys "juda" ne taip greitai, kaip technologijos, todėl duomenys vis dar aktualūs dabar, kaip ir kada nors anksčiau.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.