Kūno kalbos vaikinas (Sužinokite daugiau)

Kūno kalbos vaikinas (Sužinokite daugiau)
Elmer Harper

Kūno kalbos specialistas Jesúsas Enrique Rosas yra "YouTube" sensacija, kuris geba skaityti žmonių kūno kalbą ir, naudodamasis šia informacija, padėti kitiems suprasti, kas iš tikrųjų vyksta, pastebėti apgaulę ir pasinaudoti šia informacija, kad suprastumėte jų tarpusavio santykius.

Kodėl turėčiau žiūrėti "Body langue" vaikino "Youtube" kanalą?

Kūno kalbos vaikinai "Youtube" turi kanalą, kuriame daugiausia dėmesio skiria karališkajai šeimai ir bando išsiaiškinti, kas iš tikrųjų su ja vyksta. 494 000 prenumeratorių turintis Jėzaus kanalas tampa itin populiarus. Tačiau kodėl turėtumėte jį žiūrėti? Žiūrėdami, kaip Jėzus suskaido kitų žmonių kūno kalbą, galite daug ko išmokti, pradėję suprasti, kaip žmonės juda ir bendrauja, galite taikytišią informaciją pritaikyti savo gyvenime ir pagerinti bendravimo stilių, be to, ji linksma.

Koks yra populiariausias "Youtube" kūno kalbos vaikinų kanalo klipas?

Populiariausias klipas yra "Kaip princas Endriu netyčia atskleidė savo nešvariausią paslaptį", kurį atsisiuntė daugiau nei 1,5 mln. žmonių. Šiame vaizdo įraše aptariama, kaip princas Endriu melavo per nacionalinę televiziją. Kūno kalbos specialistas naudoja patentuotą dirbtinio intelekto programinę įrangą, kad išanalizuotų princo Endriu veido išraiškas ir suskirstytų, kur ir kada jis greičiausiai buvo apgaulingas, jis taip pat pažvelgia į princo Endriu kūno kalbą.

Taip pat žr: 100 mielų klausimų, kuriuos galite užduoti savo vaikinui (partneriui ar draugei)

Kas yra kūno kalbos specialistas?

Tikrasis kūno kalbos vaikino vardas ir pavardė - Jesús Enrique Rosas, gimęs Venesueloje. Jis yra parašęs vieną knygą apie kūno kalbą "Kūno kalba per 40 dienų" ir buvo vienas iš Knesiz.com įkūrėjų.

Žmonės gali samdyti kūno kalbos vaikiną įvairiais tikslais, pavyzdžiui, norėdami suprasti, kaip jie turėtų prieiti prie ko nors, kaip turėtų elgtis per pokalbį ar net kaip turėtų bendrauti su savo viršininku. Norėdami susisiekti su kūno kalbos vaikinu, rašykite tiesiogiai el. paštu [email protected].

Kiek uždirba "The Body Language Guy Channel"?

Pagal "SocialBlade" Jesús Enrique Rosas per mėnesį uždirba maždaug 4,0 tūkst. - 60 tūkst. dolerių ir maždaug 40 tūkst. - 600 tūkst. dolerių metinį uždarbį, kuris yra neblogas "YouTube" kanalui.

Kūno kalbos vaikinai Geriausi vaizdo įrašai.

Santrauka

Kūno kalbos vaikinas yra puikus kanalas, kurį rekomenduojame žiūrėti, jei norite sužinoti daugiau apie karališkąją šeimą ir kūno kalbą. Jei jums patiko skaityti šį straipsnį, peržiūrėkite kitą kūno kalbos kanalą "The Behavior Panel".

Taip pat žr: Burnos uždengimas suknele Kūno kalba (suprasti gestą)Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.