Lūpų suspaudimas Kūno kalba (Turė reikšmė)

Lūpų suspaudimas Kūno kalba (Turė reikšmė)
Elmer Harper

Nagrinėdami lūpų suspaudimą kūno kalbos požiūriu, turime atsižvelgti į gestą supantį kontekstą.

Dauguma žmonių mano, kad lūpų suspaudimas yra neverbalinis ženklas, kuris praneša, kad asmuo nesako tiesos.

Nors iš tikrųjų jis turi skirtingas reikšmes, priklausomai nuo to, kur žmogus yra, kas jį supa ir kokį pokalbį jis veda.

Taip pat žr: Skaitmeninės kūno kalbos reikšmė (visas vadovas)

Gilinsimės į tai, ką kūno kalboje reiškia lūpų suspaudimas.

Pirmas dalykas, kurį turime suprasti skaitydami bet kurį žmogų, yra kontekstas, kuriame matome užuominas.

Lūpų suspaudimas kūno kalbos konteksto lentelė

 • Kaip skaityti kūno kalbą
 • Kas yra kontekstas
 • Lūpų suspaudimas Tikrosios reikšmės
 • Ką daryti, kai matote asmens lūpų suspaudimą
 • Dažnai užduodami klausimai
  • Kas yra lūpų suspaudimas Kūno kalba
  • Kokie yra lūpų suspaudimo privalumai
  • Kaip galiu naudoti lūpų suspaudimą bendravimui su kitais
  • Kokie yra lūpų suspaudimo trūkumai
  • Ar žmonės sąmoningai, ar nesąmoningai naudoja lūpų suspaudimo kūno kalbą
  • Ar galite išmokti sąmoningai ir nesąmoningai naudoti lūpų suspaudimo kūno kalbą
  • Kokie yra lūpų suspaudimo kūno kalbos trūkumai
 • Santrauka

Kaip skaityti kūno kalbą

Kūno kalbos skaitymas yra "ypatingas įgūdis", kuriam reikia laiko ir praktikos. Kūno kalba būna įvairių formų, todėl svarbu mokėti atpažinti, ką šios bendravimo formos reiškia.

Norėdami perskaityti kūno kalbą, turite atsižvelgti į kontekstą.

Kas yra kontekstas

Pagal google daiktavardis kontekstas reiškia "aplinkybes, kurios sudaro įvykio, teiginio ar idėjos aplinką ir kurias galima suprasti".

Tai puikus būdas apibūdinti kieno nors kūno kalbos kontekstą. Tyrinėdami ar analizuodami žmogų, turime galvoti apie kontekstą, susijusį su neverbaliniais ženklais, kuriuos matome. Šiuo atveju - lūpų suspaudimą.

Kontekstas suteiks mums duomenų ir užuominų apie tai, kas vyksta asmens viduje, kad galėtume geriau suprasti, kas iš tikrųjų vyksta.

Dabar jau suprantame kontekstą ir galime pereiti prie to, ką galėtų reikšti lūpų suspaudimas.

Lūpų suspaudimas Tikrosios reikšmės

Labiausiai paplitusi lūpų suspaudimo reikšmė yra "nuslėpta nuomonė".

Tai vienas iš pirmųjų neverbalinio bendravimo būdų, kai norime pasakyti "ne". Pagalvokite apie vaikus, kurie nenori valgyti ko nors, ką užčiaupia lūpomis.

Pavyzdžiui: jei paprašysite vaiko susitvarkyti kambarį, o jis sučiaups lūpas ir pasakys "taip, jokių problemų", žinokite, kad vargu ar tai padarys.

Žinote, kad jie norėtų daryti ką nors kita, todėl galite paskambinti, ką jie norėtų daryti, arba atimti tai, kad jie galėtų atlikti užduotį.

Labai dažnai žmonės taip elgiasi nesuvokdami, kad perduoda ne tik savo mintis, bet ir kitus dalykus.

Ką daryti, kai matote asmens lūpų suspaudimą

Kai žmogus jaučiasi sutrikęs, ką nors slepia arba meluoja, jis gali sučiaupti lūpas ir taip vadinti lūpų suspaudimą.

Atkreipkite dėmesį į lūpų suspaudimą prieš tam tikrus sakinius. Lūpų suspaudimas su teigiama sentencija, pvz., "taip", reiškia, kad jums reikės atlikti daugiau darbo, kad išsiaiškintumėte, ką reiškia neigiama užuomina.

Turite išsiaiškinti tikslą arba sužinoti, kam jie pasąmoningai prieštarauja, kad jie pakeistų savo nuomonę.

Dažnai užduodami klausimai

Kas yra lūpų suspaudimas Kūno kalba

Lūpų suspaudimas - tai kūno kalbos rūšis, naudojama parodyti, kad žmogus jaučiasi nepatogiai. Tai darydami žmonės stipriai suspaudžia lūpas ir nepatogiai šypsosi.

Lūpų suspaudimas gali būti vertinamas kaip būdas vengti kalbėti apie rūpimą problemą. Tokia kūno kalba taip pat gali būti naudojama, kai žmogus dėl ko nors jaučiasi nepatogiai arba gėdijasi.

Tai taip pat gali būti laikoma ženklu, kad asmeniui buvo pasakyta tai, ko jis nenori girdėti, ir jis nenorėtų apie tai daugiau kalbėti.

Kokie yra lūpų suspaudimo privalumai

Lūpų suspaudimas - tai technika, kurią naudoja aktoriai, dainininkai ir vieši kalbėtojai, norėdami pagerinti savo kalbėjimo įgūdžius. Tai reiškia, kad kalbant lūpos visą laiką liečiasi viena prie kitos, o tai padeda geriau artikuliuoti ir aiškiau kalbėti.

Šią techniką galima atlikti įvairiais būdais. Aktorius gali sučiaupti lūpas arba ištiesinti jas vieną prieš kitą kalbos metu. Šią techniką taip pat galima atlikti uždėjus vieną lūpą ant kitos arba sučiaupiant jas iš apačios į viršų.

Kaip galiu naudoti lūpų suspaudimą bendravimui su kitais

Lūpų suspaudimas yra neverbalinio bendravimo forma, kuri, priklausomai nuo konteksto, turi daug skirtingų reikšmių.

Lūpų suspaudimu galima išreikšti nepritarimą ar pasibjaurėjimą, taip pat susižavėjimą ar pritarimą. Nuo situacijos konteksto priklauso, kaip interpretuojamas lūpų suspaudimas.

Kokie yra lūpų suspaudimo trūkumai

Lūpų suspaudimas ne visada yra geriausias pasirinkimas žmonėms, turintiems dantų problemų, griežiantiems dantimis ar turintiems temporomandibulinio sąnario disfunkciją.

Didžiausias lūpų suspaudimo trūkumas yra tas, kad jį gali naudoti ne visi. Jis nerekomenduojamas žmonėms, kurie griežia dantimis, turi dantų problemų arba turi temporomandibulinio sąnario disfunkciją.

Ar žmonės sąmoningai, ar nesąmoningai naudoja lūpų suspaudimo kūno kalbą

Lūpų suspaudimas arba lūpų sučiaupimas - tai neverbalinis bendravimas, kurį žmonės dažnai naudoja nesąmoningai.

Viena dažniausių priežasčių, kodėl žmonės taip elgiasi, yra ta, kad jie bando suformuluoti žodžius, bet negali kalbėti, nes yra triukšmingoje aplinkoje arba turi kalbos sutrikimų.

Jis taip pat gali būti vartojamas nusivylimui, nusivylimui ir diskomfortui išreikšti. Žmonės taip pat gali taip elgtis, jei jaučiasi kaip nors įžeisti ar sugėdinti.

Ar galite išmokti sąmoningai ir nesąmoningai naudoti lūpų suspaudimo kūno kalbą

Sąmoningai ir nesąmoningai galima išmokti naudoti lūpų suspaudimo kūno kalbą. Pagrindinis būdas, kaip tai padaryti, yra veidrodinis atspindys. Tai reiškia, kad stebėdami žmogų, kuris naudoja lūpų suspaudimą, galite išmokti tai daryti patys.

Kokie yra lūpų suspaudimo kūno kalbos trūkumai

Lūpų suspaudimas - tai kūno kalbos forma, kuria galima parodyti, kad žmogus meluoja arba nutyli informaciją. Nustatyta, kad žmonės, kurie naudoja lūpų suspaudimą, dažniau meluoja nei tie, kurie to nedaro.

Šis kūno kalbos metodas nėra pakankamai tikslus, kad jį būtų galima naudoti teismo salėje, nes kai kurie žmonės jį gali lengvai suklastoti, o jo tikslumo lygis priklauso nuo asmens kultūros ir auklėjimo.

Taip pat žr: Asmeninės erdvės pažeidimų pavyzdžiai (Gerbk mano erdvę)

Santrauka

Šio straipsnio tikslas buvo supažindinti jus su lūpų suspaudimu. Tai požymis, kad asmuo praneša apie nepritarimą arba susilaiko pateikdamas variantą. Burna bus užčiaupta, lūpos bus stipriai suspaustos.

Lūpų suspaudimo kūno kalba būdinga ne tik meluojantiems žmonėms, bet ir tiems, kurie nervinasi ar yra dėl ko nors sunerimę ir sulaiko tai, ką iš tikrųjų nori pasakyti.

Čia taip pat galite sužinoti, ką reiškia lūpų kramtymas.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.