Parašiau savo buvusiajam SMS žinutę su gimtadieniu ir jokio atsakymo.

Parašiau savo buvusiajam SMS žinutę su gimtadieniu ir jokio atsakymo.
Elmer Harper

Jei parašėte buvusiajam SMS žinutę, norėdami pasveikinti su gimtadieniu, bet jis neatsakė, atėjote į tinkamą vietą, kur galite pabandyti suprasti, kodėl taip nutiko ir ką galite daryti toliau.

Geriausia būtų parašyti jam žinutę su gimtadieniu ir palaukti 24 valandas. Jei nesulauksite atsakymo, tikėtina, kad po išsiskyrimo jis jau gyveno toliau. Jei norite užduoti tolesnį klausimą žinute, jis turėtų būti maždaug toks: "Ar viskas gerai?" Jei atsakymo nesulauksite, pasistenkite per daug nesigilinti ir gyventi toliau.

Toliau apžvelgsime 6 dažniausiai pasitaikančias priežastis, dėl kurių jūsų buvusioji neatsakė į jūsų gimtadienio pageidavimą parašyti žinutę.

6 priežastys, kodėl jūsų buvęs vyras neatsakė į jūsų žinutę.

  1. Jie jus pamiršo ir perėjo į kitą gyvenimą.
  2. Jie yra užsiėmę ir atsakys vėliau.
  3. Jie tyčia jus ignoruoja.
  4. Gali būti, kad jie dėl ko nors ant jūsų pyksta.
  5. Jie gali būti blogos nuotaikos.
  6. Jie galėjo pamatyti jūsų tekstą, bet neturėjo laiko į jį atsakyti.

Jie jus pamiršo ir perėjo į kitą gyvenimą.

Kartais būna sunku, bet jūsų buvęs vyras jau persikėlė ir daugiau nenori su jumis turėti nieko bendra. Jei negaunate jokio atsakymo, geriausia palaukti 24 valandas ir gyventi toliau.

Jie yra užsiėmę ir atsakys vėliau.

Šeimyninis gyvenimas arba netikėtas vakarėlis gali juos atitraukti. Todėl prieš imdamiesi kokių nors veiksmų rekomenduojame duoti žmonėms 24 valandas atsakymui pateikti.

Jie tyčia jus ignoruoja.

Jei jūsų buvęs vyras neatsako, gali būti, kad tai daro tyčia. Jis gali norėti žaisti su jumis proto žaidimus. Niekada iš tikrųjų nesužinosite, ar taip yra. Todėl turite nustatyti savo taisykles, kad apsisaugotumėte.

Taip pat žr: Kaip elgtis su valdinga vyresniąja seserimi

Gali būti, kad jie dėl ko nors ant jūsų pyksta.

Jei ką nors padarėte, kad įskaudinote savo buvusįjį arba jį apgavote, jis vis tiek gali jums atleisti. Gali būti, kad jis daugiau niekada nenorės su jumis kalbėtis. Turite savęs paklausti, ar kaip nors jį įskaudinote.

Taip pat žr: 42 Helovino žodžiai, prasidedantys raide G (su apibrėžimu)

Jie gali būti blogos nuotaikos.

Net ir per gimtadienį galime būti blogos nuotaikos. Jei žinote, kad jūsų buvęs žmogus buvo nuotaikingas, skirkite šiek tiek laiko, kol jis atsakys.

Jie galėjo pamatyti jūsų tekstą, bet neturėjo laiko į jį atsakyti.

Gali būti, kad jie dar nežiūrėjo į savo telefoną. Ar taip elgėsi jūsų buvęs vyras, kai palaikėte santykius? Kai kurie žmonės nemėgsta telefonų ir gali juos tikrinti tik kartą per dieną. Turiu tokių draugų. Pagalvokite: ar anksčiau jie ilgai delsė atsakyti? Raskite atsakymą.

Toliau apžvelgsime kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ką daryti, jei rašau žinutę savo buvusiajam ir jis neatsako?

Jei rašote buvusiajam žinutę, o jis neatsako, geriau toliau jo neieškokite. Jei ir toliau jam rašysite, o jis neatsakys, tai gali pasirodyti desperatiška ar įkyru. Vietoj to sutelkite dėmesį į save ir judėkite toliau. Galbūt yra kas nors kitas, kas jums labiau tiktų.

Ar turėčiau atsakyti į buvusio vyro žinutę su gimtadieniu?

Tik nuo jūsų priklauso, ar norite atsakyti į buvusio vyro žinutę su gimtadieniu. Jei jūsų santykiai su juo vis dar geri, atsakymas gali būti pagrįstas. Tačiau jei jūsų santykiai nėra geri arba jei tiesiog nenorite su juo bendrauti, atsakyti neprivalote.

Ar turėtumėte pasveikinti savo buvusįjį su gimtadieniu, kai nebendraujate?

Kai kurie žmonės mano, kad linkėjimas buvusiajam su gimtadieniu nebendraujant rodo brandą ir pagarbą, o kiti mano, kad tai gali būti vertinama kaip silpnas bandymas susitaikyti. Galiausiai sprendimą, ar linkėti buvusiajam su gimtadieniu nebendraujant, reikėtų priimti atsižvelgiant į savo asmeninę situaciją ir santykius su buvusiuoju.

Ar turėtumėte kada nors pasveikinti buvusįjį su gimtadieniu?

Ne, neturėtumėte sveikinti savo buvusio vyro su gimtadieniu. Tarp jūsų abiejų viskas baigėsi, o sveikindami jį su gimtadieniu tik nepatogiai ir keistai pasielgtumėte. Neveikdami sveikinimų su gimtadieniu leiskite jam suprasti, kad viskas baigėsi.

Ar turėčiau atsakyti savo buvusiajam per savo gimtadienį?

Sunku žinoti, ką daryti, kai buvęs vyras kreipiasi į jus per gimtadienį. Viena vertus, tai gali būti gražus gestas, rodantis, kad jam vis dar rūpi. Kita vertus, tai gali būti būdas pradėti atnaujinti santykius, kurie jūsų nedomina. Jei nenorite, kad jie neteisingai suprastų, galbūt norėsite apskritai vengti atsakyti. Visada galite nusiųsti bendrą "ačiū" žinutę, jei jaučiatėskaip būti mandagiam. Kitu atveju tikriausiai geriausia tiesiog gyventi toliau ir mėgautis savo gimtadieniu be jokių buvusio vyro dramų.

Kodėl mano buvęs vyras siunčia man žinutes su gimtadieniu?

Gali būti kelios priežastys, kodėl buvęs vyras jums rašo žinutę su gimtadieniu. Gali būti, kad jis tikisi atgaivinti santykius ir naudojasi proga vėl pradėti su jumis bendrauti. Arba jis tiesiog nori būti draugiškas ir palinkėti jums geros kloties jūsų ypatingą dieną. Bet kuriuo atveju visada malonu gauti gimtadienio žinutę iš ko nors, net jei tai buvęs vyras.

Galutinės mintys.

Kai reikia suprasti, kodėl parašėte buvusiajam žinutę su gimtadieniu ir negavote jokio atsakymo, gali būti keletas skirtingų reikšmių. Jei nesulaukėte atsakymo, manome, kad turėtumėte tai suprasti kaip tai, jog viskas baigta ir jie nenori turėti su jumis nieko bendro. Jei nesate tikri, leiskite jiems atsakyti per 24 valandas. Jei jie neatsako, gyvenkite toliau. Tai tikrai baigta. Tikimės, kad šis įrašas jums buvo naudingas,iki kito karto būkite saugūs.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.