Požymiai, kad ji gailisi dėl neištikimybės (ar tikrai galite pasakyti?)

Požymiai, kad ji gailisi dėl neištikimybės (ar tikrai galite pasakyti?)
Elmer Harper

Kai kurie žmonės gali manyti, kad geriausias būdas išsiaiškinti, ar jų antroji pusė juos apgavo, yra paklausti jų. Tačiau tai gali būti kebli situacija. Jei asmuo nenori atsakyti arba meluoja, tai gali sukelti daug pykčio ir skaudžių jausmų.

Yra požymių, kad ji gailisi dėl neištikimybės, kurių galite ieškoti, kad sužinotumėte, kas nutiko, be jokios konfrontacijos.

Yra keli pagrindiniai požymiai, kurie gali rodyti, kad ji gailisi dėl neištikimybės. Vienas iš jų - jei ji pradeda atsiriboti nuo savo partnerio. Tai gali pasireikšti tuo, kad ji mažiau bendrauja, vengia matytis viešumoje arba atšaukia planus.

Ji taip pat gali pradėti labiau domėtis savo santykiais su pagrindiniu partneriu. Tai gali būti noras praleisti daugiau laiko kartu, būti meilesnė arba atviriau kalbėti apie savo mintis ir jausmus.

Be to, kaltės jausmą ar apgailestavimą ji gali išreikšti tiesiogiai savo partneriui ar kitiems artimiems žmonėms. Jei ji iš tiesų gailisi, ji greičiausiai imsis priemonių nutraukti romaną ir sutvarkyti santykius su pagrindiniu partneriu.

Toliau pateikiame išsamesnį 5 požymių, kad ji gailisi jus apgavusi, paaiškinimą.

10 požymių, kad ji gailisi, jog tave apgaudinėja.

Ji kaltina jus neištikimybe.

Ką reiškia, kai ji netikėtai apkaltina jus neištikimybe?

Kai mergina kaltina vaikiną neištikimybe, ji paprastai jaučia nesaugumo jausmą ir svarsto, ar ji nėra pakankamai gera, ar jai reikia labiau stengtis.

Gali būti, kad ji bando mintyse susivokti situacijoje ir kaltina save dėl problemų, rodo apgailestavimo požymius. Ji bando rasti būdų, kaip apeiti savo kaltę, kaltindama jus tuo pačiu, ką ji padarė jums.

Išnyko iš sekso

Ji nebenori su jumis miegoti arba laikui bėgant to darosi vis mažiau ir mažiau. Gali būti, kad ji jaučiasi kalta ir nenori, kad jus užkluptų kokia nors nemaloni staigmena.

Visą laiką jūsų vengia.

Jei ji sako, kad yra išvykusi arba vėlai užsibūna darbe, tai gali būti dar vienas jos kaltės požymis. Kuo daugiau laiko ji gailėsis, tuo mažiau laiko norės būti šalia jūsų, kad išvengtų bet kokio savo skausmo.

Neatsakinėti į skambučius, kai esate šalia.

Kai esate šalia, tyla daug ką pasako. Jei ji ignoruoja jūsų telefono skambučius arba pastebite, kad skambina daug kartų, gali būti, kad ji nutraukė romaną, o kitas asmuo nenori paleisti. Kartais ilgesnį laiką nesulaukimas iš moters gali būti ženklas, kad prieš susisiekdama su jumis ji bando išsigydyti ir atsigauti po romano.

Netikėtos dovanos.

Ar namuose ji jums dovanoja įtartinas dovanas, ar leidžiasi į netikėtas keliones? Tai gali būti kaltės jausmo požymis.

Normalu, kad žmonės, apkaltinti neištikimybe, elgiasi kitaip. Jie gali dovanoti jums dovanas, užsisakyti keliones kartu su jumis arba stengtis daugiau laiko praleisti su jumis.

Kova su jumis.

Moterys dažnai naudoja pyktį kaip būdą išreikšti nepasitenkinimą ar kaltę partneriui. Tai gali būti ženklas, kad ji ieško kovos, nes nori, kad jūs su ja išsiskirti. Jei ji ir toliau kels su jumis kovą, jai nereikės jums pasakoti apie romaną, nes jūs pirmas su ja išsiskirsite.

Kuria dramą.

Jai reikia konfliktų, kad savo gyvenime sukurtų dramą. Tai būdas priversti jus laikyti ją nepageidaujama, kad nutrauktumėte su ja santykius. Tai būdas atsiriboti nuo jūsų, kad nereikėtų sakyti tiesos apie romaną.

Nėra prieigos prie jos socialinės žiniasklaidos.

Šiais laikais visa socialinė žiniasklaida yra minų laukas. Jei jūsų partneris staiga be rimtos priežasties išnyksta iš visos socialinės žiniasklaidos, tai gali būti ženklas, kad jis nuo jūsų kažką slepia. Jis gali jus apgaudinėti ir nenori, kad sužinotumėte apie tai, jei įeisite į jo socialinės žiniasklaidos profilius arba sužinosite, su kuo jis palaiko ryšius.

Ji negali pasakyti "Aš tave myliu".

Ji jaučiasi kalta, o kadangi negali pasakyti "myliu tave" nesijausdama kalta, jos žodžiai pasikeitė. Galbūt ji mikčioja arba iš viso vengia tai sakyti. Pabandykite ištarti žodžius "myliu tave" ir pažiūrėkite, ar sulauksite atsako.

Pasikalbėkite apie kitus neištikimus asmenis.

Jei paliečiate draugo žmonos romano temą, o ji jos vengia arba apskritai pakeičia temą, tai gali būti kaltės jausmo požymis. Jos kūno kalba pasikeis, ir ji gali pritrūkti žodžių. daugiau informacijos apie tai, kaip sugauti melagį, rasite šiame straipsnyje.

Klausimai ir atsakymai

1. Ką darote, jei apgailestaujate, kad apgaudinėjate savo partnerį?

Taip pat žr: Moterų kūno kalba Pėdos ir kojos (visas vadovas)

Vieno universalaus atsakymo į šį klausimą nėra, nes geriausi veiksmai priklauso nuo konkrečios situacijos. Tačiau keletas patarimų, ką daryti, jei apgailestaujate, kad apgaudinėjate savo partnerį:

  • Pripažinkite savo klaidas: prisipažinti, kad apgaudinėjote, ir atsiprašyti partnerio yra svarbus pirmas žingsnis.
  • Prisipažinęs, kad apgaudinėjote, pasistenkite su partneriu viską ištaisyti. Tai gali reikšti atvirą ir sąžiningą bendravimą, žalos atlyginimą ir pasitikėjimo atkūrimą.
  • Pasimokykite iš savo klaidų: Po apgavystės svarbu apmąstyti, kas paskatino jus apgauti. Tai gali padėti jums išvengti panašių klaidų.

2. Kaip galite pasakyti, ar ji gailisi, kad jus apgaudinėja?

Yra keli būdai, kaip nustatyti, ar ji gailisi, kad tave apgaudinėja. Vienas iš būdų - pažvelgti į jos kūno kalbą ir pamatyti, ar ji atrodo atgailaujanti arba kalta.

Kitas būdas - įsiklausyti į jos balso toną, kai ji kalba su jumis; jei ji kalba apgailestaudama ar atsiprašinėdama, tikriausiai ji gailisi, kad jus apgavo.

Galiausiai galite tiesiai paklausti, ar ji gailisi, kad jus apgavo; jei ji atsakys sąžiningai, jos atsakymas greičiausiai atskleis, ar ji gailisi dėl savo veiksmų.

3. Ar įmanoma atkurti santykius po neištikimybės?

Santykius po neištikimybės įmanoma atkurti, jei abi pusės nori dirbti ir atleisti viena kitai. Neištikimybę gali būti sunku įveikti, tačiau tai nėra neįmanoma. Jei abu partneriai yra pasiryžę atkurti pasitikėjimą ir bendravimą, santykiai turi daug šansų būti atkurti.

Po neištikimybės įmanoma atkurti santykius, tačiau tai nėra lengva. Neištikimybė gali pakirsti pasitikėjimą, o jį sugriovus gali būti sunku atkurti.

4. Kaip ar pasakysite, ar ji jaučiasi kalta dėl neištikimybės?

Kaltės jausmus dažnai lengva pastebėti moters veide. Ji gali paraudonuoti arba jos akys gali nervingai blaškytis. Jos įtampa ir nerimas gali pasireikšti neigiamais pasisakymais, ypač jei ji jaučiasi esanti pagauta nusikaltimo vietoje. Pažvelkite į 10 svarbiausių kaltės požymių.

5. Ar sukčiai supranta, ką prarado?

Dauguma apgaudinėjančių žmonių nesupranta, ką prarado, kol nėra per vėlu. Dėl neištikimybės gali būti prarastas pasitikėjimas, pagarba ir intymumas santykiuose. Taip pat gali būti prarasta draugystė, savigarba ir savigarba.

6. Kai žmonės apgaudinėja, ar jie jaučiasi kalti?

Taip pat žr: 100 neigiamų žodžių, prasidedančių W (su apibrėžtimis)

Kai kurie žmonės po apgaulės gali jaustis kalti, o kiti - ne. Svarbu pažymėti, kad apgaulė gali reikšti daug įvairių dalykų, pavyzdžiui, testo suvedinėjimą, partnerio apgaudinėjimą arba vagystę.

Santrauka

Yra keletas požymių, kad ji gali gailėtis dėl neištikimybės, pavyzdžiui, jei ji staiga taps atokesnė arba jei pradės jūsų vengti. Jei pastebėjote bet kurį iš šių požymių, svarbu pasikalbėti su ja apie tai, kas nutiko, ir suteikti jai galimybę pasiaiškinti. Jei ji tikrai gailisi, galėsite nuspręsti, ar jai atleisti ir judėti į priekį.

Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip skaityti kūno kalbą, skaitykite šį straipsnį.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.