Rankos kišenėse Kūno kalba (Atraskite tikrąją prasmę)

Rankos kišenėse Kūno kalba (Atraskite tikrąją prasmę)
Elmer Harper

Rankos kišenėse gali reikšti daugybę skirtingų dalykų, priklausomai nuo aplinkos ir situacijos konteksto. Negalime perskaityti vieno kūno kalbos elemento, kad suprastume visą situaciją.

Tai pasakius, jei pokalbio metu pastebime, kad kas nors deda rankas į kišenes, vadinasi, kažkas paskatino mus atkreipti dėmesį į tokį elgesį, ir tai yra svarbu. Toliau išnagrinėsime visas galimybes ir dar daugiau.

Bendroji rankų kišenėse gesto reikšmė yra ta, kad asmuo jaučiasi nesaugiai, gindamasis arba nepasitikėdamas tuo, ką sako ar daro. Arba tai gali reikšti, kad jam tiesiog šalta ir jam reikia sušildyti rankas.

Tačiau rankos kišenėje gali būti patogumo požymis. Atkreipdami dėmesį į rankas kišenėje, turime atsižvelgti į kontekstą, kai matome poslinkį.

Ar užduodamas konkretus klausimas? Ar jie kalbasi scenoje? Ar jie su kuo nors flirtuoja?

Kai suprasime kontekstą, galėsime geriau įvertinti, ką tuo metu reiškia rankų kišenėse laikymas.

Jei dar to nepadarėte, perskaitykite mūsų straipsnį apie tai, kaip perskaityti kūno kalbą ir kaip nustatyti pagrindinę kūno kalbą, kad geriau suprastumėte, kaip skaityti žmonių kūno kalbą.

Kūno kalbos skaitymas Rankos kišenėse

Žmonės nesąmoningai skaito kūno kalbą. Tai įgimtas gebėjimas, kuriuo gimstame, nes jis padeda mums bendrauti su aplinkiniu pasauliu.

Vienas iš dažniausių kūno kalbos ženklų yra rankos kišenėse, nes tai gali būti nesaugumo ir nepatogumo ženklas.

Žmonės dažnai kiša rankas į kišenes, kai jaučiasi nesaugiai, nėra tikri dėl to, ką dėvi, arba kai jiems šalta.

Manoma, kad toks elgesys atsirado siekiant paslėpti fizinį pažeidžiamumą ir apsisaugoti nuo gamtos stichijų, tačiau psichologai mano, kad toks elgesys taip pat gali būti susijęs su žmonių noru išvengti akių kontakto ir atrodyti labiau pasitikinčiais savimi, nei jie iš tikrųjų jaučiasi.

Rankų laikymas kišenėse taip pat gali būti laikomas gynybine poza, kuri gali reikšti pažeidžiamumą, pasidavimą ar drovumą.

Rankų laikymas abiejose kišenėse gali būti adapteris, kurį mes naudojame, kad būtų patogiau jaustis tam tikroje situacijoje.

Paslėpę rankas saugioje vietoje, galite jaustis patogiau, tačiau stebintiems asmenims galite duoti kitokį signalą.

Moteriška kūno kalba Rankos kišenėse.

Kaip žinote, rankas į kišenes gali būti nepatogu arba patogu, priklausomai nuo situacijos konteksto.

Moterys paprastai nedėvi kelnių su kišenėmis, o jei ir dėvi, tai dažniausiai jos būna prigludusios prie kūno. Moteriai nėra natūralu kišti rankas į kišenes.

Kai pastebėsite šią kūno kalbos dalį, atkreipkite dėmesį. Kas vyksta kambaryje, koks pokalbis ką tik įvyko?

Moteris paprastai turi priežastį kišti rankas į kišenę. Ar ji tai daro dėl to, kad jai nepatogu? Tai galite žinoti tik jūs, nes žinote situacijos aplinkybes.

Taip pat žr: Kaip nustoti tikrinti telefoną po išsiskyrimo su buvusiuoju.

Rankos kišenėse Nykščiai iškišti arba įkišti.

Kūno kalba dažnai naudojama pranešimams perduoti asmeniškai kitiems žmonėms. Šie pranešimai gali būti perduodami be žodžių.

Kūno kalbos signalai paprastai naudojami jausmams, požiūriui, komforto lygiui ir mintims perteikti.

Yra trys kūno kalbos tipai, kuriuos žmonės gali rodyti rankomis, kai jos yra kišenėse.

Pirmasis tipas yra nykščiai Šis gestas gali būti interpretuojamas kaip draugiškas, atviras ir nerūpestingas, arba didelis pasitikėjimas. Jie galvoja, kad kontroliuoja situaciją.

Antrasis tipas - nykštys kišenėje. Šis gestas gali būti interpretuojamas kaip formalus ar uždaras, todėl jis taip pat gali reikšti diskomfortą ar nesaugumą.

Taip pat žr: Rankos kišenėse Kūno kalba (Atraskite tikrąją prasmę)

Galiausiai, nykštys kišenėje su išskėstais pirštais taip pat gali reikšti žemą statusą ir pasitikėjimą savimi, todėl į šį gestą reikėtų atsižvelgti, kai kas nors demonstruoja tokią kūno kalbos laikyseną.

Rankos kišenėse vaikštant.

Rankos yra išraiškingiausios kūno dalys, ypač kai jos liečiasi su kitomis kūno dalimis. Pavyzdžiui, vienas kitą liečiančios ar trinančios rankos gali reikšti, kad žmogus nervinasi ar jaučiasi nepatogiai.

Rankų laikymas kišenėse einant gali reikšti kelis skirtingus dalykus. Galite būti atsipalaidavę ir neskubėti, pavyzdžiui, eidami atostogų pajūriu.

Vaikščiojimas su rankomis kišenėse gali reikšti, kad jie kažką slepia - paketą, ginklą ar grynuosius pinigus.

Arba tai gali reikšti, kad jiems šalta ir jie nori sušildyti rankas.

Apie tai galime spręsti tik iš aplinkos ir konteksto, kuriame matome žmones, vaikštančius su rankomis kišenėse.

Rankos kišenėse Žemyn galva

Kūno kalba yra galingas dalykas, nes ji gali daug ką pranešti žmogui net nepasakius nė žodžio. Kūno kalba galime pasakyti žmonėms, ką apie juos jaučiame, ar esame sutrikę, išsigandę ar pikti.

Paveikslėlyje vyras laiko rankas kišenėse ir nuleidęs galvą. Tai reiškia, kad jis jaučiasi prislėgtas arba nusiminęs, nes stengiasi būti kuo mažesnis.

Jei pastebite tokį elgesį, atkreipkite dėmesį į asmenį ir, jei turite galimybę, paklauskite, ar galite nuspėti jo nuotaiką.

Vienos rankos kišenėje reikšmė

Kai žmogus laiko vieną ranką kišenėje, tai gali reikšti kelis skirtingus dalykus, priklausomai nuo situacijos konteksto.

Pavyzdžiui, jei kas nors vasarą atsiremia į sieną, laikydamas vieną ranką kišenėje, jis gali bandyti atrodyti šaunus arba atsipalaidavęs.

Kitas pavyzdys - kai kas nors eina laikydamas vieną ranką kišenėje, tai gali būti dominavimo ženklas, nes gali būti, kad jis bando paslėpti ginklą arba bent jau taip atrodo.

Kontekstas turėtų padėti suprasti šį gestą.

Ką rodo kūno kalba, kai pečiai pakelti į viršų ir rankos kišenėje.

Ši poza, priklausomai nuo konteksto, galėtų reikšti "Nežinau" arba "Neturiu supratimo", jei pečiai gūžčioja pečiais. Tačiau jei jie yra susikūprinę ir rankas laiko kišenėse, tai gali reikšti, kad jiems šalta ir jie stengiasi sušilti.

Ranka kišenėje, skirta merginai, atsirėmusiai į sieną.

Kai matote berniuką ar vyrą, kuris kalbasi su mergaite ar moterimi, susikišęs rankas į kišenes ir vieną koją atrėmęs į sieną, tai yra aiškus ženklas, kad berniuką traukia moteris.

Rankų laikymas kišenėse, priklausomai nuo situacijos konteksto, rodo stiprų komforto jausmą. Jei ginčijatės, tai gali reikšti visai ką kita.

Norint geriau suprasti reikšmę, rekomenduojame peržiūrėti mūsų tinklaraštį apie tai, kaip skaityti kūno kalbą.

Ranka kišenėje Neigiama kūno kalba

Kai žmonės jaučiasi ginami, jie linkę susikišti rankas į kišenes. Taip jie siekia apsisaugoti nuo išorinio pasaulio.

Laikydami rankas kišenėse, galite priversti kitus manyti, kad ginatės arba jaučiatės nepatogiai. Taip pat galite priversti žmones manyti, kad nenorite, jog jie prie jūsų prieitų.

Rankos kišimas į kišenę pokalbio metu gali būti vertinamas kaip neigiamas kūno kalbos veiksmas, priklausomai nuo to, su kuo kalbate.

Jei dalyvaujate pokalbyje, geriausia NEDĖTI rankų į kišenę ir nepalikti jų ant ekrano Parodykite atvirą ir nuoširdų svečią ir naudokite jas kaip iliustratorių, kad galėtumėte aiškiai ir suprantamai perteikti savo mintis.

Kalbėdamiesi su policija niekada nedėkite rankų į kišenes. Tai gali būti ženklas, kad kažko siekiate.

Jei jaučiate poreikį tai padaryti, būtinai pasakykite, ką ketinate daryti, ir elkitės lėtai bei apgalvotai.

Galų gale, jei jums šalta ir kitiems žmonėms aplink jus šalta, galite drąsiai kišti rankas į kišenę be jokių neigiamų konotacijų. Tačiau jei jaučiate, kad gali būti kažkas neteisingai suprasta ar suprasta, to nedarykite.

Geriau pasisaugoti, nei gailėtis, prieš pradėdami tai daryti, pasidomėkite aplinka.

Galutinės mintys

Ranka kišenėje gali turėti įvairias reikšmes, priklausomai nuo to, kaip žmogus jaučiasi, nuo situacijos konteksto ir aplinkos. Vieni signalai laikomi pozityvesniais, labiau atsipalaidavusiais, kiti - labiau negatyviais.

Vienintelis dalykas, kurį galime įsidėmėti, yra tai, kad rankos kišenėse kažką daro pasąmonėje, tačiau tik nuo mūsų priklauso, ar teisingai tai interpretuosime tuo metu.

Jei jums patiko skaityti šį trumpą pranešimą apie rankas kišenėse, galbūt norėsite perskaityti Ką reiškia, jei vaikinas susikiša rankas į kišenes iki kito karto.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.