Skaitmeninės kūno kalbos reikšmė (visas vadovas)

Skaitmeninės kūno kalbos reikšmė (visas vadovas)
Elmer Harper

Skaitmeninė kūno kalba yra nauja bendravimo forma. Tai neverbalinio bendravimo forma, kurią žmonės naudoja naudodamiesi savo prietaisais.

Skaitmeninė kūno kalba yra svarbi mūsų gyvenimo dalis. Kasdien ją naudojame asmeniniame ir profesiniame gyvenime. Pavyzdžiui, būdami darbe galime rašyti žinutes arba kalbėtis su kuo nors skambindami, tuo pat metu tikrindami el. laiškus ir naršydami socialinės žiniasklaidos svetainėse.

Negalime skirti 100 % dėmesio viskam, kas vyksta aplink mus, nes turime tiek daug reikalų priešais save.

Dėl to gali kilti nesusipratimų su žmonėmis, kurie bando bendrauti skaitmeniniu būdu, nes jie žino, kas vyksta užkulisiuose, bet jų ketinimai gali būti visiškai kitokie.

Suprasti skaitmeninę kūno kalbą.

Skaitmeninės kūno kalbos ateitis priklausys nuo to, kaip technologijos toliau vystysis ir keis mūsų kasdienį gyvenimą.

Kai bendraujame su kitais, bendraujame ir žodžiu, ir neverbaliai. Neverbalinis bendravimas - tai kūno kalba, apranga ir balsas. Taip pat tai, kaip bendraujame skaitmeniniu būdu, pvz., elektroniniais laiškais, žinutėmis ir socialiniais tinklais.

Skaitmeninė kūno kalba - tai neverbalinis bendravimas internete. Ji apima tai, kaip prisistatome savo profilio nuotraukose, kokiu tonu rašome žinutes ir kaip reaguojame į kitus. Kai naudojame skaitmeninę kūno kalbą, sukuriame savo įvaizdį, kurį gali matyti kiti.

Kaip ir tradicinė kūno kalba, skaitmeninė kūno kalba gali būti teigiama arba neigiama. Jei naudojame teigiamą skaitmeninę kūno kalbą, atrodome pasitikintys savimi ir draugiški. Jei naudojame neigiamą skaitmeninę kūno kalbą, atrodome nepatogūs ir nervingi.

Keletas pozityvios skaitmeninės kūno kalbos pavyzdžių: - pasveikinti žmogų su sėkme ar pasiekimais per "Zoom" ar "Microsoft Teams" pokalbį, naudojant šypsenėlę emodži arba nykščiu aukštyn, kad pasakytumėte, jog jums patinka.

Neigiamos skaitmeninės kūno kalbos pavyzdys - neatsakyti į el. laišką ir siųsti prašymą susitikti vėlai vakare su trumpa antrašte, pavyzdžiui, "Atsiskaitymai iš pradžių 08:00 val.".

Toks susitikimas per trumpą laiką ir su labai menku kontekstu neabejotinai sukels jūsų smalsumą ir daugeliui sukels nerimą.

Kas yra skaitmeninė kūno kalba?

Skaitmeninė kūno kalba - tai terminas, vartojamas apibūdinti būdams, kuriais žmonės bendrauja savo kūno kalba skaitmeninėje aplinkoje. Tai gali būti elektroninis paštas, tekstinės žinutės ar telefono skambučiai, kuriais išryškinamas bendras asmens tonas ir elgesys.

Skaitmeninė kūno kalba - tai ne tik pasirodymas "Zoom" ar "Teams" susitikime. Tai, kaip naudojame skyrybos ženklus, atsakymo laiką, kaip pasirašome el. laiškus, mūsų virtualus fonas ir dar daugiau.

Pasitikėjimas yra labai svarbus internetinėje rinkoje. Jis kuria jūsų reputaciją ir padeda išlaikyti sėkmingą verslą, o skaitmeninė kūno kalba atlieka tikrai svarbų vaidmenį jūsų sėkmei.

Nežinau, kaip jums, bet mano gyvenime yra buvę daugybė atvejų, kai iš savo viršininko gaunu žinutę su prašymu susitikti ar atlikti užduotį, kurią sudaro pora žodžių, arba kai jie atsiunčia el. laišką, kuriame yra tik pavadinimas, bet nėra jokio teksto.

Jei viršininkas siunčia jums elektroninį laišką ir sunku suprasti, ką jis turi omenyje, tai gali gąsdinti. Ar atsakyti iš karto? Ar stengtis susisiekti su juo, kad gautumėte daugiau informacijos? Šiame įraše nuodugniai išnagrinėsime šiuos klausimus.

Keletas būdų, kaip galvoti apie skaitmeninę kūno kalbą.

Kaip jie siuntė žinutę?

Kai kalbame apie skaitmenines medijas, turime omenyje tai, kaip asmuo pasirenka su jumis bendrauti. Yra daugybė būdų, kaip žmonės gali su jumis susisiekti oficialiai ir neoficialiai, taip pat abiejų būdų derinys.

Šiuolaikiniame pasaulyje ryšiui palaikyti naudojamos įvairios technologijos: el. paštas, telefono skambučiai, vaizdo konferencijos ("ZOOM", "Zoom Audio", "Microsoft Teams") ir daugybė trumpųjų žinučių siuntimo būdų, pavyzdžiui, "Whatsapp DM", "PM", "Twitter" ir kt.

Vis svarbiau, kaip atsakome ir kokią skaitmeninio bendravimo formą naudojame.

Taip pat žr: Ženklai, kad jai patinki (moterų kūno kalba)

Suprasti hierarchiją

Pirmoji skaitmeninės kūno kalbos taisyklė - suprasti, kokia yra bendravimo hierarchija: formali (verslo ir (arba) darbo) ar asmeninė (šeimos ir (arba) draugų).

Jei tai jūsų viršininkas, galios žaidimas priklauso jam. Jis gali prašyti arba siųsti trumpus ir neaiškius el. laiškus, ir tam gali būti daug priežasčių.

Turite pabandyti suprasti, iš kur jie ateina. Gali būti, kad juos spaudžia laikas arba jie patiria stresą dėl susitikimo, gali būti, kad jie nežino, kaip prašo ar bendrauja skaitmeniniu būdu, ir visiškai nesupranta, į kokią padėtį jus pastatė. Vėliau čia panagrinėsime keletą idėjų, padėsiančių išspręsti šią problemą.

Jei gaunate žinutę iš draugo ar šeimos nario, paprastai tai daroma per "Whatsapp", "Facebook", "Instagram", "Twitter" ar kitas socialinės žiniasklaidos formas.

Atsakymai draugams ir šeimos nariams skirsis nuo atsakymų kolegoms darbe. Atsakysite daug neformaliau, naudodami emotikonus ir sudėtingus skyrybos ženklus.

Toliau apžvelgsime, kaip teisingai atsakyti skaitmeniniame amžiuje.

Suprasti pasitikėjimą skaitmeninėje kūno kalboje.

Reikia ne tik suprasti, ką žmonės jums sako, bet ir tai, ko jie nesako. Svarbiausia suprasti skaitmeninę kūno kalbą.

Jei žmogumi labai pasitikite, žinutė gali būti perskaityta kitaip nei tuo atveju, jei pasitikėjimas žmogumi yra menkas.

Pavyzdžiui, iš savo viršininko, kurį pažįstate tik dvi savaites, gaunate žinutę: "Kada gausiu ataskaitą?" Žinote, kad ataskaita turi būti pateikta tik kitą savaitę, kaip buvo sutarta.

Ši žinutė gali būti neteisingai suprasta, nes dar nesate įgiję pasitikėjimo.

Kita vertus, ta pati žinutė "kada gausiu ataskaitą?" ateina iš pasitikėjimo. Žinote, kad jūsų viršininkas išvyksta savaitei, ir jis tik patikrina, ar viskas bus laiku ir ar viskas gerai.

Ta pati žinutė, skirtingas rezultatas. Kalbant apie skaitmeninę kūno kalbą ir jos reikšmę, labai svarbu pasitikėti.

Kaip atsakyti skaitmeniniame pasaulyje.

Pirmą kartą atsakydami į žinutę visada geriausia atsakyti ta pačia priemone, kaip ir gavote žinutę. Pavyzdžiui, jei gavote el. laišką iš savo viršininko, atsakykite į el. laišką, o jis atsakymą atsiunčia SMS žinute.

Kai kalbėjome apie hierarchiją ir skaitmeninį bendravimo būdą, visada norisi sekti jų skaitmenine kūno kalba.

Gerbkite visus, pripažindami, kad jie dirba skaitmeniniame pasaulyje, ir tai yra paslaptys, kurios padės išlaikyti gerą jūsų komandos ir aplinkinių žmonių nuomonę.

Kaip greitai ar greitai paprastai atsakote į žinutes?

Tai, kaip greitai atsakote, gali būti interpretuojama įvairiai, priklausomai nuo to, kam atsakinėjate. Pavyzdžiui, jei atsakote per greitai, tai gali reikšti, kad neturite ką veikti. Tačiau, kita vertus, tai gali reikšti, kad viską metate, kad atsakytumėte greitai ir būtumėte laikomas geru darbuotoju.

Sudėtinga rasti pusiausvyrą, tiesa? Čia įsijungia pasitikėjimas, pažintis ir hierarchija. Laikui bėgant suprasite savo viršininko reikalavimus; jis jums praneš pastabomis, jei penkias valandas neatsakėte arba neturite ką veikti? Vos išgirdę jų atsakymą, turėsite atsakymą, kokie yra jo reikalavimai, jo neklausdami.

Yra geresnis būdas - nustatyti taisykles tarp komandos narių, kad būtų išvengta painiavos ir supaprastintas procesas. Tačiau dažnai tai būna nerašytos taisyklės. Šias nerašytas taisykles apžvelgsime vėliau šiame straipsnyje.

Jei atsakote draugui, galite neskubėti, jums nereikia būti prie jo skambučio, jis žino, kad esate užsiėmęs gyvenimu, vaikais, darbu ir šeima. Tačiau atsakyti yra svarbu, todėl neturėtumėte atsakyti, jei vertinate jo draugystę.

Taip pat žr: Kodėl vaikinai elgiasi keistai po to, kai susipyksta? (Intymumas ir atstumas)

Pavyzdys:

Turiu draugą Jamesą Woodą. Kai jam paskambinu, jis retai kada pakelia ragelį, tačiau žinau, kad jis matė mano skambutį, nes socialiniuose tinkluose skelbia kitų draugų įrašus arba pats skelbia nuotraukas praėjus kelioms valandoms po mano skambučio. Kas čia tokio? Galbūt jam nesvarbu, jis per daug užsiėmęs, nusivylęs manimi ir taip toliau.

Dėl to jus apima paranoja, o jų veiksmai žaidžia jūsų mintyse, sukeldami nerimą ir pamažu griaudami draugystę. Štai kodėl taip svarbu suprasti skaitmeninę kūno kalbą, aiškiai sakyti žinutes, kaip ir kada reaguojate.

Atsižvelgdami į tai, galbūt jūsų draugas to nesuprato arba tiesiog pamiršo atsakyti. O gal dėl kokių nors priežasčių jūs jam nelabai patinkate. Vis tiek reikia naršyti proto lauke, apsiginklavus pirmiau pateikta informacija. Dabar galite visiems siųsti aiškias žinutes skaitmeniniu būdu.

Labai daug žmonių piktnaudžiauja socialine žiniasklaida ir neskiria laiko pagalvoti apie savo veiksmų pasekmes. Žmonės turi atidžiau stebėti, kaip jie naudojasi socialine žiniasklaida ir kokį poveikį ji daro aplinkiniams.

Toliau apžvelgsime nerašytas skaitmeninės kūno kalbos taisykles.

Hierarchinės nerašytos skaitmeninės kūno kalbos taisyklės.

Egzistuoja tam tikras etiketas, kaip mes atsakinėjame savo profesiniuose ir asmeniniuose santykiuose internete ar skaitmeniniu būdu, ir tai paprastai laikoma svarbiu ar vertingu dalyku. Pats elementariausias yra "Atsakymo etiketas". Turėtumėte visada atsakinėti toje pačioje temoje, kad užtikrintumėte tęstinumą, tačiau ne anksčiau, nei įsitikinsite, kad atsakinėjate, turite suprasti nerašytas taisykles.

Būtent tai reikia turėti omenyje galvojant, kaip turėtumėte siųsti žinutę ir kokioje skaitmeninėje platformoje.

Skaitmeninio ryšio hierarchija nerašytos taisyklės.

Kalbant apie pranešimo svarbą, yra kelios nerašytos taisyklės, pagal kurias galima nustatyti, kiek tas pranešimas iš tikrųjų yra svarbus.

 1. Skambučiai telefonu.
 2. Tekstinė žinutė.
 3. El. paštas.
 4. "Slack".
 5. Komandos.
 6. Whatsapp.
 7. DM arba PM Soical Media.

Skambutis telefonu.

Telefono skambutis yra svarbiausias ir tiesioginis būdas susisiekti su žmogumi, nesvarbu, ar tai būtų draugas, šeimos narys, ar kolega.

 • Socialiai: Dauguma žmonių, kuriais labai pasitikima socialiniuose sluoksniuose, naudosis šia skaitmeninio kontakto forma.
 • Kolegos: naudokite tai dėl greitumo ir tiesmukumo.
 • Klientai: naudosis šia priemone norėdami greitai gauti informacijos.

Tekstinė žinutė.

Tekstinės žinutės yra antras pagal populiarumą bendravimo su kitu asmeniu būdas po telefono skambučių. Tekstinės žinutės laikomos asmeniškesnėmis ir tiesioginėmis jomis labiau pasitikima tiek socialinėje, tiek profesinėje aplinkoje.

El. paštas.

Dauguma žmonių verslo pasaulyje bendravimui naudoja el. paštą - jis laikomas oficialesniu ir jums suteikiama daugiau laiko atsakyti arba išspręsti problemą. Teksto žinutės arba skambučiai telefonu yra mažiau asmeniški nei el. paštas.

"Slack" ir "Mircosoft Teams".

"Slack" ir "Microsoft Teams" tampa vis labiau integruotos į profesinį gyvenimą, jomis galima dalytis informacija realiuoju laiku, tačiau kai kuriose organizacijose jos laikomos ne tokiomis svarbiomis kaip el. paštas, teksto žinutės ar telefono skambučiai.

Whatsapp žinutės.

"WhatsApp" žinutės neturi tokio svorio kaip tekstinė žinutė, nes jos yra naujiena. Tačiau "WhatsApp" turi keletą šaunių funkcijų, pavyzdžiui, mėlynas varneles, rodančias, kada kas nors perskaitė jūsų žinutę. Tai gali būti panaudota prieš jus, todėl rekomenduojame ją išjungti.

DM arba PM Soical Media.

DM arba PMS laikomi mažiausiai svarbiais atsakymo būdais ir kartais gali prireikti kelių dienų ar savaičių, kol žmonės juos pasirinks.

Tai septynios nerašytos taisyklės, susijusios su skaitmenine kūno kalba ir jos reikšme.

Ką daryti, kai gaunate pranešimą, kurio nesuprantate?

Kai gaunate nesuprantamą žinutę, svarbu sustoti ir pagalvoti apie žinutės kontekstą, kas ir kada ją siuntė.

Pirmiausia turėtumėte paklausti savęs, kas vyko, kai gavote pranešimą. Tai padės jums suprasti, ar jūsų aplinkoje buvo kas nors, kas galėjo turėti įtakos pranešimo supratimui.

Jei tai nepadeda, paprašykite paaiškinimo arba pabandykite perfrazuoti tai, ką jie pasakė, kad pamatytumėte, ar tai prasmingiau.

Jei nepavyksta gauti aiškaus atsakymo, reikia paskambinti arba susitarti dėl vaizdo skambučio, kad aiškiai suprastumėte, kokia yra užduotis.

Kaip tapti geresniu skaitmeninės kūno kalbos specialistu.

Yra keletas tikrai paprastų žingsnių, kurių galime imtis, kad geriau bendrautume skaitmeniniu būdu.

Apie ką pagalvoti:

 • Koks geriausias būdas išsiųsti šią žinutę? (IE Whatsapp, el. paštas, tekstas)
 • Kas turi būti įtrauktas į pranešimą?
 • Ką noriu, kad gavėjai darytų gavę pranešimą?
 • Kokio konteksto ar informacijos jiems reikia, kad galėtų imtis veiksmų?
 • Koks tonas yra tinkamas?
 • Kada geriausia siųsti žinutę?
 • Kaip jaustumėtės, jei žinutė būtų persiųsta į ekraną? Ar geriau paskambinti asmeniui, kad taip neatsitiktų?

Suprasti skaitmeninę kūno kalbą Komandos kultūra.

"Vidutinis komandos narys dėl prastos skaitmeninės komunikacijos per savaitę sugaišta keturias valandas."

Kai dirbate komandoje, svarbu būti lyderiu ir tinkamu laiku siųsti tinkamus pranešimus, o skaitmeninių pranešimų siuntimas nesiskiria.

Yra daugybė košmarų, kai generalinis direktorius komandai atsakė nenuoseklia žinute, kuri sukuria pasipiktinimo kultūrą, demotyvuoja ir skatina pasyvų agresyvų elgesį komandoje.

Kokius komunikacijos kanalus naudosite?

Siūlome išsiaiškinti, kokią terpę naudosite bendravimui su klientais (pvz., socialinę žiniasklaidą ar el. paštą) arba vidiniam bendravimui su kolegomis (pvz., "WhatsApp" bendradarbiavimui).

Yra keletas taisyklių, kurių galime laikytis, kad tai sutvarkytume, tačiau prieš tai turime prisiminti, kad kiekviena įmonė turi savo mikroklimatą ir bendravimo būdą, todėl gali būti, kad turėsite kelis skirtingus skaitmeninius bendravimo būdus.

Nustatykite taisyklę (Skaitmeninio bendravimo standartų nustatymas)

1.) Sudėtingumas.

Kiek sudėtinga tai padaryti? Ar jums reikia kasdien skambinti vaizdo skambučiu? Ar užteks el. laiško ir garso susitikimo du kartus per savaitę? O gal tai nesudėtinga - savaitės ar mėnesio laikotarpiui užteks paprasto el. laiško?

2.) Skubumas

Kaip greitai jums reikia atsakymo? Skirtingiems kanalams būdinga skirtinga numanoma skuba. Iš anksto nustatykite standartus. Pavyzdžiui, el. paštui gali prireikti 48 valandų, trumpąja žinute - 24 valandų, trumpąja žinute - 5 valandų, o skambutis telefonu yra skubus jau dabar.

Anksti nustatę savo komandai standartus, išvengsite vėlesnės sumaišties. Jūsų, kaip generalinio direktoriaus, vadovo, prižiūrėtojo ar komandos vadovo, darbas - nustatyti norimus standartus.

3) Žinomumas.

Kaip gerai pažįstate žmones ar asmenis, su kuriais bendraujate? Ar tai artimi kolegos darbe, ar draugai ir šeimos nariai. Nuo to, kaip gerai pažįstate asmenį, priklausys, kokius skyrybos ženklus naudosite atsakydami į žinutę.

Kaip sukurti tobulą skaitmeninį kūno kalbos susitikimą.

 • Siųskite aiškią susitikimo darbotvarkę su rezultatais.
 • Nustatykite susirinkimo taisykles.
 • Susitikimo metu naudokite klausimus pagal teksto laukelį.
 • Turėkite susitikimų koordinatorių.
 • Svarbu, kad kiekvienas susitikimo dalyvis žinotų, koks yra jo vaidmuo, ir šis klausimas padės tai užtikrinti - kodėl jis dalyvauja susitikime ir kokią pridėtinę vertę gali suteikti?
 • Nustatykite aiškų susitikimo laiką ir jo neviršykite (gerbkite kitų laiką).
 • Skaitmeniniame susitikime nedalyvaukite daugiau nei aštuoni žmonės.
 • Sukurkite atskiras grupes, kuriose būtų galima atsakyti į klausimus, nukrypstančius nuo pagrindinės temos.
 • Pabaigoje skirkite laiko koordinatoriaus klausimams.
 • Pradedama laiku.
 • Baigiama laiku.

Klausimai ir atsakymai .

Kokie yra kai kurie įprasti skaitmeninės kūno kalbos pavyzdžiai?

Skaitmeninė kūno kalba - tai naudotojų bendravimo su internetu ir skaitmeniniais prietaisais būdas. Ją atspindi mūsų bendravimo būdas ir naudojami prietaisai. pvz:

- El. paštas: Kai norime išsiųsti oficialią žinutę, pirmenybė teikiama el. paštui.

- Teksto žinutės: teksto žinutės yra tiesioginis būdas užmegzti ryšį su asmeniu nei elektroninis paštas, tačiau jos nėra tokios formalios.

Yra daugybė skaitmeninės kūno kalbos pavyzdžių, kuriuos naudojate kasdieniame gyvenime.

Kokie yra skaitmeninės kūno kalbos iššūkiai?

Skaitmeninė kūno kalba yra nauja skaitmeniniame amžiuje atsiradusi sąvoka. Tai bendravimo forma, kurią naudojame naudodamiesi skaitmeniniais prietaisais, pavyzdžiui, išmaniaisiais telefonais, planšetiniais kompiuteriais ir kompiuteriais.

Juo taip pat galime bendrauti su kitais žmonėmis, kurie yra priešais mus, bet naudojasi savo prietaisais.

Šią bendravimo formą galime matyti įvairiais būdais: per socialinės žiniasklaidos pranešimus, el. laiškus, trumpąsias žinutes ir pokalbius žinučių siuntimo programėlėse, pavyzdžiui, "WhatsApp" ir "Slack".

Kaip naudoti skaitmeninę kūno kalbą darbo vietoje.

Darbo vietoje skaitmeninė kūno kalba gali būti naudojama siekiant pagerinti jūsų santykius su kolegomis ir viršininku. Tinkamai naudodami skaitmeninę kūno kalbą galėsite veiksmingiau bendrauti su kolegomis ir viršininku, o tai visiems užtikrins geresnę darbo aplinką.

Skaitmeninę kūno kalbą galite naudoti norėdami tapti geresniu komunikacijos specialistu skaitmeniniame amžiuje arba metaversle.

Kaip skaitmeninės kūno kalbos supratimas gali pagerinti mūsų bendravimą internete?

Suprasdami skaitmeninę kūno kalbą, galime išmokti interpretuoti internetiniame bendravime matomus signalus ir pagerinti savo gebėjimą veiksmingai bendrauti, kad pranešimas būtų aiškus ir tiesioginis.

Kokios yra dažniausiai pasitaikančios neteisingos skaitmeninės kūno kalbos interpretacijos?

Dauguma žmonių galvoja, kad kai jie su kuo nors bendrauja skaitmeniniu būdu, kitas asmuo nenaudoja kūno kalbos, nors iš tikrųjų tai yra netiesa.

Skaitmeninė kūno kalba turi daug klaidingų interpretacijų, pavyzdžiui, kai siunčiate žinutę, pavyzdžiui, "Karlai, tu praleidai kurjerį." Ar tai pikta žinutė, ar veikiau priminimas?

Skaitmeninę kūno kalbą galima lengvai suprasti neteisingai, neturint konteksto ar žinių apie tai, kaip kitas asmuo siunčia žinutes.

Kaip geriau suprasti kitų žmonių skaitmeninę kūno kalbą?

Geriausias būdas suprasti kitų žmonių skaitmeninę kūno kalbą - atkreipti dėmesį į jų elgesio internete modelius.

Tai gali apimti tokius dalykus kaip tai, kaip dažnai jie tikrina savo įrenginius, kaip greitai atsako į žinutes ir kokias emocijas jie linkę reikšti internete.

Atkreipę dėmesį į šiuos modelius, galime geriau suprasti, kaip žmogus jaučiasi ir ką galvoja.

Kodėl svarbi skaitmeninė kūno kalba?

Skaitmeninė kūno kalba yra svarbi, nes ją galima naudoti kuriant geresnes naudotojų sąsajas ir sąveikas.

Jis gali būti naudojamas siekiant pagerinti žmonių ir kompiuterių tarpusavio bendravimą.

Kaip naudojate skaitmeninę kūno kalbą?

Pirmiausia aiškumas. El. laiškus ir prašymus rašykite labai aiškiai.

Santrauka

Apibendrinant galima pasakyti, kad skaitmeninė kūno kalba - tai neverbalinio bendravimo forma, naudojama naudojant skaitmeninius prietaisus, pavyzdžiui, kompiuterius, planšetinius kompiuterius ir telefonus. Ja galima perteikti įvairias emocijas ir žinutes, ji gali būti svarbi priemonė tiek asmeniniame, tiek profesiniame bendravime. Jei jums patiko mokytis apie skaitmeninę kūno kalbą, peržiūrėkite kitus mūsų straipsnius apieneverbalinis bendravimas ir kaip skaityti bet kurį žmogų.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.