Skaitykite antakių neverbalą (skaityti žmones yra jūsų darbas)

Skaitykite antakių neverbalą (skaityti žmones yra jūsų darbas)
Elmer Harper

Antakiai yra svarbi kūno kalbos dalis. Jais galima išreikšti emocijas arba perduoti žinutę nieko nesakant.

Antakių judesiais paprastai parodoma nuostaba, pyktis, netikėjimas, sumišimas ir t. t. Kai kas nors pakelia antakius, tai reiškia smalsumą arba netikėjimą.

Prieš pradedant nagrinėti įvairias antakių judesių interpretacijas, geriau pagalvoti apie kontekstą, kuriame tai skaitote.

Tai padės mums suprasti, kas iš tikrųjų vyksta su asmeniu, ir suteiks daugiau užuominų apie tai, ką iš tikrųjų galvoja asmuo ar asmenys, kuriuos analizuojame.

Pirmiausia - konteksto supratimas

"Google" nurodo, kad daiktavardžio kontekstą galima apibūdinti taip "aplinkybės, kurios sudaro įvykio, teiginio ar idėjos aplinką ir kurias galima suprasti."

Tai puikus pavyzdys, ką iš tikrųjų reiškia kontekstas. Kontekstas padės mums surinkti informaciją apie tai, kas vyksta žmogaus galvoje, o tai savo ruožtu padės išsiaiškinti, kas su juo vyksta.

Šiame straipsnyje apie neverbalinius antakių ženklus gilinsimės į tai, ką jie iš tikrųjų reiškia.

Suprasti antakius

Pakelti antakiai Ką tai reiškia Pakelti antakiai paprastai reiškia "Sveiki" Kai su kuo nors sveikinamės pirmą kartą arba ką nors atpažįstame, paprastai pakeliame antakius, norėdami parodyti, kad juos pažįstame arba atpažįstame.

Policijos tyrėjai tai naudoja kaip taktiką, norėdami nustatyti, ar du žmonės atpažįsta vienas kitą. Jie liepia dviem įtariamiesiems praeiti vienam pro kitą arba leidžia pažvelgti pro langą, kad pamatytų, ar antakiai pakyla. Galite tai išbandyti patys.

Kitą kartą eidami mieste ar darbe tiesiog pakelkite antakius užmegzdami akių kontaktą ir nieko nesakykite. Turėtumėte sulaukti atsako arba tokio paties gesto atgal.

Tai puiki informacija, nes padeda greičiau užmegzti ryšį ir padeda žmonėms atsipalaiduoti šalia jūsų.

Taip pat žr: Sarkazmas ir sarkazmas (supraskite skirtumą)

Ką reiškia, kai kas nors pakelia antakius?

Kai kas nors pakelia antakius, antakis yra arti akies esantis raumuo.

Taip pat žr: Kaip užmegzti akių kontaktą (viskas, ką reikia žinoti)

Kai žmogus pakelia antakius, jis gali išreikšti daugybę skirtingų emocijų, pavyzdžiui, nuostabą, sumišimą, pyktį ir pan.

Norint suprasti kontekstą, svarbiausia suprasti, kad jis gali reikšti "labas" arba tai gali būti neverbalinė nesupratimo, šoko ar nuostabos ženklas.

Ar pakelti antakiai yra traukos ženklas?

Pakelti antakiai paprastai reiškia, kad asmuo domisi tuo, ką sakote, arba bando jus geriau suprasti. Tačiau taip pat gali būti, kad jį traukia jūsų dėmesys.

Matydami patrauklesnį žmogų esame linkę plačiau atverti akis, o vyzdžiai išsiplečia.

Norint suprasti, ar žmogus jums patrauklus, reikia prisiminti paprastą taisyklę: "Jei jis naudoja atvirus kūno kalbos gestus, jis jaučiasi patogiau šalia jūsų".

Kita vertus, jei jie yra uždaresni arba jų neverbaliniai ženklai yra griežtesni, galite pasakyti, kad jūs jiems nelabai patinkate.

Ką reiškia antakių kėlimas aukštyn ir žemyn?

Kartais antakių kilnojimas aukštyn ir žemyn gali būti ženklas, kad kažkas su jumis žaidžia.

Priklausomai nuo konteksto, tai gali būti žaismingas arba ne toks malonus pokštas.

Esame linkę manyti, kad tai yra žaisminga, teigiama kūno kalbos užuomina.

Ką reiškia liesti antakius?

Kai ranka paliečiate antakį, reiškia, kad stengiatės ką nors prisiminti. Šis gestas būna ryškesnis, kai žmogus giliai mąsto kokia nors tema.

Ši kūno kalbos užuomina taip pat gali reikšti, kad jie jaučia spaudimą arba patiria kokį nors stresą. Kūno kalbos ekspertai tai vadina reguliatoriumi arba ramintuvu - tai savęs raminimo būdas, kuriuo siekiama vėl save suvaldyti.

Kodėl gerai jaučiasi trinant antakius?

Visi žinome, kad trinant antakius jaučiamasi gerai. Tačiau kodėl tai yra taip gerai? Lengvumo jausmas, kurį jaučiate trindami antakius, atsiranda dėl nervinių galūnių stimuliavimo.

Antakių raumenys yra sujungti su pakaušiniu nervu, kuris atsakingas už galvos pojūčius ir judesius.

Todėl jas trindami ne tik puikiai jaučiatės, bet ir mažinate įtampą kitose kūno vietose.

Supraskite kūno kalbos antakių užuominas!

Megzti antakiai

Antakių suraukimas ar susiaurėjimas paprastai reiškia susirūpinimą, nepasitenkinimą ar nesutikimą. Tai gali būti sunku pastebėti, nes tai vyksta labai greitai.

Jei norite patikrinti, ar ant kito žmogaus veido matote šią veido išraišką, pažvelkite į tarpą tarp jo antakių. Šis tarpas vadinamas glabella.

Atkreipkite dėmesį, kai pamatysite šį veidą, pagalvokite apie pokalbį ar kalbą, kuri buvo vartojama prieš pat pamatant šią neverbalinę užuominą.

Laimingas antakių mirksėjimas ar išlenkimas.

Antakių kilstelėjimas - tai veido išraiška, kuria išreiškiama laimė, džiaugsmas ar susijaudinimas. Kai kurie žmonės tai daro antakiais, o kiti tiesiog šypsosi.

Antakių kilstelėjimą dažnai lydi šypsena ir (arba) juokas. Paprastai tai matome tarp draugų arba kai žmogus pamato ką nors, kas jam patinka.

Atminkite, kad kūno kalba reiškia, jog viskas, kas susitraukia, yra neigiama, o viskas, kas plečiasi, yra teigiama.

Ką reiškia antakių asimetrija.

Antakių asimetrija yra tada, kai vienas iš antakių yra aukščiau už kitą. Tai ženklas, kad jie abejoja arba jaučiasi dėl ko nors neužtikrinti. Šią neverbalinę užuominą dažnai pamatysite pavaizduotą detektyviniuose animaciniuose filmuose. Į galvą ateina Jimo Carrey 1994 m. filme "Eisas Ventura". Matote abejones arba įtariate, kad sakomas melas.

Galutinės mintys

Kūno kalba antakiai yra galinga neverbalinio bendravimo forma. Įrodyta, kad jie yra patikimas emocinių būsenų rodiklis ir gali suteikti informacijos apie tai, ką žmogus galvoja. Jie padeda mums perskaityti kito žmogaus emocijas iš jo išraiškos ir jausmų. Antakiai taip pat gali pranešti apie nemeilę, pyktį, liūdesį ar net laimę jie yra puikus šaltinisinformacija.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.