Suprasti kaklo kūno kalbą (pamiršta sritis)

Suprasti kaklo kūno kalbą (pamiršta sritis)
Elmer Harper

Kaklas yra pažeidžiamiausia mūsų kūno dalis, tačiau jis taip pat yra gyvybiškai svarbi kūno dalis, nes per jį galime kvėpuoti, gerti, valgyti, kalbėti, mąstyti ir gauti signalus iš kūno į smegenis.

Taip pat žr: Kaip kūno kalba gali paveikti bendravimą

Dažniausi neverbaliniai signalai, kuriuos matome, kai kalbama apie kaklą, yra šie. Prisilietimas prie kaklo dažnai signalizuoja apie komfortą, diskomfortą ir susidomėjimą.

Ar kada nors pastebėjote, kad kas nors kalbėdamas su jumis liečia kaklą? Dažnai tai būna diskomforto signalas. Yra daugiau nei dvidešimt kaklo raumenų, todėl tai yra geras informacijos šaltinis, kai reikia skaityti neverbalinį bendravimą.

Vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos turime suprasti, kai skaitome kieno nors kaklą, norėdami nustatyti kūno kalbos neverbalus, yra kontekstas, kodėl žmogus gali liesti kaklą.

Toliau apžvelgsime, ką reiškia kontekstas ir kodėl pirmiausia turėtumėte tai suprasti.

Kaklo kūno kalba Turinys

 • Pirmiausia supraskite kontekstą
 • Kūno kalba, vėrinys, gestas ir reikšmė
  • Kaklo lietimas
  • Kaklo uždengimas
  • Kaklo masažas Kūno kalba
  • Odos aplink kaklą traukimas
  • Kaklo tempimas Kūno kalba
  • Kaklo sustingimas
  • Rijimas
  • Žaidimas su kaklaraiščiu
 • Kaklo vėdinimas arba marškinių vilkėjimas
 • Santrauka

Pirmiausia supraskite kontekstą

Kontekstas - tai įvykio, situacijos ir pan. aplinka ar aplinkybės.

Kūno kalbos kontekstą galima paaiškinti išnagrinėjus tris pagrindines dalis:

 • Aplinka: bendravimo aplinka ir situacija.
 • Asmuo: emocijos ir ketinimai.
 • Bendravimas: kalbėtojo mimika ir gestai.

Analizuodami kito žmogaus kūno kalbą, turime atsižvelgti į visus tris pirmiau pateiktus pavyzdžius, kad teisingai suprastume situaciją.

Kūno kalba, vėrinys, gestas ir reikšmė

Kaklo lietimas

Yra daugybė priežasčių, dėl kurių kas nors liečia kaklą. Dėl šios priežasties apie kaklo lietimą čia parašėme visai kitą pranešimą.

Kaklo uždengimas

Šis terminas vartojamas kūno kalbai, kuria žmogus parodo savo jausmus, apibūdinti. Dažniausiai jį pastebi drovūs, nedrąsūs, nejaukiai besijaučiantys, nerimaujantys ar kenčiantys skausmą žmonės.

Kūno kalba, dengianti kaklą, dažnai pasitaiko, kai žmogus jaučia grėsmę. Ši kūno kalba dar vadinama silpnosios vietos dengimu.

Kaklo masažas Kūno kalba

Kaklo masažas - tai kūno kalbos forma, kurią galima interpretuoti įvairiai.

Kaklo masažą dažnai galima pastebėti tarp žmonių, kurie yra meiliai nusiteikę. Paprastai tai būna tada, kai vienas asmuo trina kito kaklą, kol jie yra įsitraukę į pokalbį.

Kitas tikėtinas aiškinimas - asmuo, trindamas kaklą, bando jus išblaškyti arba užmigdyti.

Tai taip pat gali reikšti, kad asmuo, trinantis jums kaklą, iš tiesų jumis rūpinasi ir nori šiek tiek sustiprinti pasitikėjimą savimi.

Kaklo masažas laikomas intymumo požymiu, nes abiem pusėms jis teikia daug asmeninės naudos, pavyzdžiui, mažina kraujospūdį ir streso lygį.

Kita vertus, jei matote, kad pokalbio ar karštos diskusijos metu kas nors masažuoja kaklo šoną, paprastai tai yra streso ar spaudimo požymis.

Kad suprastumėte, kodėl kas nors masažuoja jūsų kaklą arba savo kaklą, svarbiausia suprasti kontekstą.

Kai kurie žmonės, norėdami nusiraminti, traukia odą kaklo viršuje. Dažnai tai daro vyresnio amžiaus žmonės po stresą keliančio įvykio ar žinutės. Kūno kalbos specialistai tai dažnai vadina čiulptuku.

Kaklo tempimas Kūno kalba

Kaklo tempimo kūno kalba yra streso požymis, nes paprastai tai daroma, kai žmogus yra nusivylęs ar įsitempęs.

Tai taip pat gali būti bandymas sumažinti viršutinės nugaros dalies įtampą, atsiradusią dėl netinkamos laikysenos ilgai sėdint arba visą dieną žiūrint į ekraną (ypač jei nenaudojate tinkamų ergonominių metodų).

Kaklo sustingimas

Kaklo sustingimas yra padidėjusio budrumo požymis, kurį dažniausiai pastebėsite, kai žmogus atkreipia dėmesį į ką nors, kas jį vargina. Kaklo sustingimą taip pat galite pastebėti, kai žmogus ką tik buvo išgąsdintas.

Rijimas

Sunkus rijimas paprastai būna matomas ir girdimas. Dažnai tai galima pastebėti išsigandusiems ar stresą patiriantiems žmonėms.

Tai automatiškai vykstantis gerklės refleksas:

1) Sunkus rijimas paprastai yra matomas ir girdimas.

2) Dažnai tai pastebėsite išsigandusiam žmogui.

3) Sunkus rijimas taip pat gali rodyti, kad patiriate didelį stresą.

Žaidimas su kaklaraiščiu

Kai kas nors liečia savo kaklaraištį, jis nesąmoningai praneša, kad jaučia spaudimą arba jaučiasi nepatogiai. O asmuo, stebintis, kaip asmuo liečia savo kaklaraištį, gali būti labiau linkęs rimtai vertinti jo jausmus.

Kaklaraištis yra daugiau nei tik mados aksesuaras. Kai liečiate kaklaraištį, nesąmoningai pranešate, kad jaučiatės prislėgti ar nepatogiai.

Taip pat žr: Kaip susidoroti su atstumtaisiais (Psichologija, kaip susidoroti)

Kaklaraištis - tai drabužis, sudarytas iš siauro audinio gabalo, paprastai šilko arba poliesterio, kuris paprastai dėvimas ant kaklo ir po marškinių apykakle dekoratyviniais tikslais.

Vyrai kaklaraištį gali naudoti savo išvaizdai ir aprangai suteikti oficialumo.

Kaklo vėdinimas arba marškinių vilkėjimas

Traukdami ar pakeldami marškinius atvėsinate savo kūną. Tai paprastai yra didelio streso požymis.

Santrauka

Kai reikia suprasti kaklo kūno kalbą, pirmiausia turime atsižvelgti į kontekstą. Tada pamatysime neverbalinę užuominą, kuri kelia mūsų susidomėjimą, ir galėsime ja remtis.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.