Šypsena kūno kalba (šypsena arba šypsena užmerktomis lūpomis)

Šypsena kūno kalba (šypsena arba šypsena užmerktomis lūpomis)
Elmer Harper

Ar kada nors pastebėjote, kad kas nors šypsosi, ir nesupratote, kodėl? Šiame pranešime pateiksime įvairių šypsenos paaiškinimų ir padėsime suprasti, kas vyksta žmogaus galvoje.

Šypsena - tai veido išraiška, kuria dažnai norima išreikšti linksmumą, pašaipą ar nuolaidumą. Kai žmogus šypsosi, jis paprastai pakelia vieną burnos pusę į pusiau šypseną ir gali susiaurinti akis. Ši išraiška gali būti laikoma arogantiška ar nenuoširdžia, todėl dažnai naudojama norint priversti kitus pasijusti nepatogiai.

Toliau apžvelgsime penkias svarbiausias priežastis, dėl kurių kas nors gali šypsotis jums ar aplinkiniams. Tačiau prieš tai, prieš pradėdami nagrinėti, turite suprasti asmenį supantį kontekstą, kad geriau suprastumėte, kodėl jis apskritai šypsosi.

Kas yra kontekstas ir kaip juo naudotis?

Kontekstas - tai tiesiog tai, ką matote aplink save, pavyzdžiui, tai žmonės, kurie yra šalia, ir matote, kur tas žmogus yra ir kokia pokalbio tema jis kalbasi. Kai kalbame apie kūno kalbos kontekstą, turime priimti kuo daugiau informacijos, kad galėtume gerai išanalizuoti, kodėl žmogus šypsosi. Jei vis dar esate šiek tiek sutrikę dėl to, norėčiausiūlome skaityti. Kaip skaityti kūno kalbą & amp; Neverbaliniai signalai (teisingas būdas) šiame vadove sužinosite, kaip perskaityti daugumos žmonių neverbalinius ženklus. Toliau apžvelgsime šešias dažniausiai pasitaikančias priežastis, dėl kurių kas nors gali jums šypsotis.

Šešios priežastys, kodėl žmogus šypsosi.

Visi toliau išvardyti ženklai priklauso nuo konteksto ir nieko nereiškia, jei nežinote, kaip teisingai perskaityti kūno kalbą - reikia prisiminti, kad kūno kalboje nėra absoliučių dalykų ir nė vienas kūno kalbos ženklas nieko nereiškia, jei pirmiausia neperskaitome konteksto.

  1. Asmuo jaučiasi pasitikintis savimi ir pasitikintis savimi.
  2. Asmuo, kuris jaučiasi pranašesnis už kitus kambaryje esančius asmenis.
  3. Asmuo jaučiasi flirtuojantis
  4. Asmuo jaučiasi linksmas
  5. Asmuo bando nuslėpti savo tikrąsias emocijas.
  6. Asmuo yra sutrikęs arba pasimetęs.

Asmuo jaučiasi pasitikintis savimi ir pasitikintis savimi.

Kai žmogus pasitiki savimi, jo veide gali būti šypsena. Jie gali tai parodyti norėdami išreikšti, kad nesivadovauja tuo, ką jūs manote arba ką apie juos galvoja kiti.

Asmuo, kuris jaučiasi pranašesnis už kitus kambaryje esančius asmenis.

Kai žmogus pokalbio metu jaučiasi pranašesnis, jis šypsosi, kai jam kas nors atrodo juokinga ar kvaila. Pavyzdžiui, kalbate su žmogumi ir jis pasako ką nors kvailo apie temą, apie kurią mažai išmano. Tuomet galite pamatyti, kaip žmogus jums šypsosi, nes mano, kad tas žmogus yra kvailas.

Asmuo jaučiasi flirtuojantis.

Kai jaučiamės flirtuojantys, kartais su kuo nors dalijamės mažomis šypsenėlėmis ir (arba) šypsenėlėmis. Taip siekiame pamatyti, kaip kitas asmuo į mus reaguoja.

Taip pat žr: Kaip palaikyti pokalbį teksto žinutėmis

Žmogus jaučiasi linksmas.

Ar kada nors gavę žinutę ar žinutę nusišypsojote? Šypsena kartais gali atrodyti kaip šypsena. Kai mums kas nors atrodo juokinga, bet šypsotis nederėtų, per veidą gali perbėgti šypsena.

Žmogus stengiasi nuslėpti savo tikrąsias emocijas.

Kartais žmogus šypseną naudoja kaip būdą nuslėpti savo emocijas dėl ko nors. Tai gali būti kažkas, kas jam pasirodė juokinga arba dėl ko jis sutrikęs. Tai visada priklauso nuo konteksto ir į tai turime atsižvelgti studijuodami bet kokią kūno kalbos analizę.

Asmuo yra sutrikęs arba pasimetęs.

Kai kurie žmonės šypseną naudoja tam, kad paslėptų, kaip iš tikrųjų jaučiasi. Pavyzdžiui, jei esate sutrikęs ir nežinote, ką daryti, maža pusiau šypsena gali padaryti savo darbą.

Toliau apžvelgsime dažniausiai užduodamus klausimus apie šypseną.

Dažnai užduodami klausimai

Ar šypsena iš tikrųjų veikia?

Šypsena - tai veido išraiška, kuria dažnai reiškiamas pasišaipymas, pašaipa ar panieka. Tačiau ar ji iš tikrųjų veikia?

Atlikus tyrimą nustatyta, kad žmonės, kuriems buvo rodomos besišypsančių žmonių nuotraukos, buvo labiau linkę juos vertinti kaip nepatikimus. Taigi, jei norite padaryti gerą pirmąjį įspūdį, verčiau venkite šypsotis.

Ar šypsena yra patraukli?

Ar šypsena yra patraukli? Gali būti, bet ji taip pat gali atrodyti arogantiška ar pasipūtusi. Jei bandote ką nors patraukti, geriausia pasirinkti draugiškumo ir prieinamumo pusę.

Kodėl vyras, pamatęs mane, pusiau šypsosi arba šypsosi?

Pusę šypsenos vyras panaudos, kai nėra tikras arba turi ką nors galvoje. Pusę šypsenos (arba šypseną) taip pat galima naudoti kaip linksmumo ar humoro ženklą. Ji taip pat gali būti naudojama norint nuslėpti savo jausmus dėl ko nors. Visa tai priklauso nuo konteksto.

AR ŠYPSENA YRA TEIGIAMA, AR NEIGIAMA?

Šypsena dažnai laikoma neigiama išraiška, nes ji gali būti siejama su pašaipa ar panieka. Tačiau ji gali būti laikoma ir teigiama išraiška, ypač jei ją lydi nuoširdi šypsena. Apskritai geriausia vengti šypsenos, nes ji dažnai gali būti neteisingai interpretuojama.

ŠYPSENA IR ŠYPSENA: KOKS SKIRTUMAS?

Šypsena - tai savimi patenkinta ar pasipūtėliška šypsena, paprastai reiškiama atsakant į komplimentą. Šypsena - tai natūrali ir maloni laimės ar linksmumo išraiška, dažnai lydima veido gesto, kai pakeliami burnos kampučiai.

Taip pat žr: Flirtuojančios tekstinės žinutės, kurios privers jį jus apsėsti

KĄ REIŠKIA VAIKINO ŠYPSENA?

Šypsena paprastai yra ženklas, kad žmogus galvoja apie kažką, kas jam atrodo juokinga, arba linksminasi kieno nors kito sąskaita. Jei vaikinas jums šypsosi, tai gali reikšti, kad jūs jam atrodote juokinga arba patraukli. Taip pat tai gali būti ženklas, kad jis vėl sumanė kažką išdykauti. Viskas priklauso nuo situacijos konteksto. Daugiau informacijos žr. pirmiau.

KAS YRA SUTRIKUSI ŠYPSENA?

Sutrikusi šypsena - tai veido išraiška, kurioje susipina sutrikimas ir linksmumas. Ji paprastai naudojama, kai žmogus padarė ką nors kvailo ar gėdingo, bet vis dar stengiasi išlaikyti ramybę. Šypsena taip pat gali būti naudojama kaip būdas sušvelninti įtemptą ar nepatogią situaciją.

KAS YRA ŠYPSENOS PRIEŠINGYBĖ?

Šypsenos priešingybė - nuoširdi šypsena. Šypsena dažnai vertinama kaip nenuoširdi ar pašiepianti, o nuoširdi šypsena - kaip nuoširdi ir šilta.

Galutinės mintys.

Ką kūno kalboje reiškia šypsena? Priklausomai nuo situacijos konteksto, ją galima interpretuoti labai įvairiai. Kai kurie žmonės mano, kad ji turi piktą prasmę, tačiau daug metų studijuojant kūno kalbą, ji gali reikšti visai ką kita. Tikimės, kad radote atsakymą, ką reiškia šypsena. Iki kito karto būkite saugūs.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.