Vertimas žodžiu iš rankų į lūpas (išsamus vadovas)

Vertimas žodžiu iš rankų į lūpas (išsamus vadovas)
Elmer Harper

Ką reiškia, kai kūno kalba matote žmogų, užsidengusį burną ranka?

Taip pat žr: 25 sudėtingi asmenybės bruožai (žvilgsnis iš arčiau)

Yra daugybė situacijų ir atvejų, kai galite pamatyti neverbalinį elgesį, kai burna uždengiama ranka ar rankomis.

Rankų gestais dažnai parodoma, kad žmogus staiga, netikėtai ar rimtai sutriko arba jam pasidarė gėda.

Kartais šį gestą pastebime, kai bandome sulaikyti ar nuslopinti kokią nors informaciją arba jei tai yra kažkas, ką jau esame išdavę.

Paskutinį kartą taip elgėsi mano dukra, kuri stengėsi sulaikyti mane nuo pasakojimo apie slaptą vakarėlį, kurį surengė mano gimtadienio proga.

Pokalbio metu ji greitai suprato savo klaidą, pakėlė ranką prie burnos ir pasakė "oops".

Pamatę žmogų, pakėlusį ranką prie burnos, turime suprasti šio gesto kontekstą, kad galėtume teisingai įvertinti situaciją. Juk nė vienas kūno kalbos elementas negali papasakoti visos istorijos.

Kūno kalba Ranka virš burnos Turinio lentelė

 • Kaip teisingai skaityti kūno kalbą
  • Suprasti kontekstą
  • Suprasti bazinę liniją.
  • Grupės arba pamainos
 • Ką reiškia "ranka ant burnos
 • Ką reiškia uždengti burną ranka
 • Ką reiškia ranka per burną klausantis
 • Ką reiškia rankos uždėjimas ant burnos kalbant
 • Ką reiškia kūno kalba ranka šalia burnos
 • Ką kūno kalbos srityje reiškia gestai ranka į burną
 • Ką reiškia, kai matote pirštus prie burnos
 • Santrauka

Kaip teisingai skaityti kūno kalbą

Suprasti kontekstą

Kontekstas padeda apibrėžti aplinkybes, kuriomis kas nors yra nustatyta. Šias aplinkybes galima visiškai suprasti aplinkos ir aplinkos kontekste.

Bet kuris kalbos ekspertas pasakys, kad norint suprasti, ką žmogus galvoja, reikia skaityti elgesį informacijos grupėmis.

Negalima pasikliauti tuo, kad žmogus, pakėlęs ranką prie burnos, gali pasakyti, jog nesako tiesos arba kažką nutyli.

Jūs ieškojote "rankos ant burnos prasmės". Ką dar matėte? Ar girdėjote ką nors, kas jums nepatiko? Ar asmuo suabejojo ar padarė ką nors neįprasto?

Pagalvokite, kas paskatino jus galvoti apie šią temą ir kokios užuominos joje slypi.

Suprasti bazinę liniją.

Kūno kalbos atskaitos taškas - tai, kaip žmogus elgiasi, kai kasdieniniame gyvenime nepatiria streso. Galite nustatyti bet kurio žmogaus kalbos atskaitos tašką užduodami nestresinius klausimus, kuriuos jis automatiškai žinos iš galvos.

Pagrindinė priežastis, dėl kurios norime suprasti pradinį lygį, yra ta, kad jis leidžia mums suprasti, kaip jie paprastai elgiasi, o jei pastebėsime kokių nors elgesio pokyčių, tai bus duomenų taškas, kurį galėsime prisiminti ir prireikus analizuoti vėliau.

Vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos reikia prisiminti neverbalinio elgesio srityje, yra skaityti kūno kalbą grupėmis arba posūkiais.

Grupės arba pamainos

Kūno kalbos klasteriai - tai naujas elgesys, kurį stebime, galime perskaityti per penkias ar dešimt minučių, kai žmogus patiria stresą ar spaudimą.

Jei norite geriau suprasti Boydo kalbą, skaitykite šį tinklaraščio įrašą.

Ką reiškia "ranka ant burnos

Kūno kalba, kai ranka uždengia burną, reiškia, kad žmogus arba intensyviai galvoja, ką nori pasakyti, arba bando nuslopinti juoką.

Ką reiškia uždengti burną ranka

Daugelyje kultūrų burnos užsidengimas ranka laikomas gėdos ar gėdos ženklu.

Šis gestas gali būti atliekamas dėl gėdos jausmo ar gėdos arba siekiant, kad kalbėdamas asmuo neįžeistų kitų.

Užsidengti burną taip pat galima norint išvengti kalbėjimo.

Kūno kalba, kai ranka uždengia burną, dažnai siejama su juoko slopinimu.

Kai juokdamiesi užsidengiate burną ranka, sakote asmeniui, su kuriuo esate, kad jis turi liautis juoktis, nes tai netinkama situacijoje ar aplinkoje.

Ką reiškia ranka per burną klausantis

Kūno kalba, kai klausantis ranka uždengiama burna, daugeliui žmonių gali būti matoma, kai jie stengiasi nekalbėti.

Šį gestą dažniausiai pastebime, kai žmogus stengiasi atkreipti dėmesį į tai, kas sakoma, arba kai bando sulaikyti savo emocijas.

Į tai atkreipkite dėmesį pokalbio metu ir leiskite žmogui kalbėti arba paklauskite, ką jis galvoja.

Ką reiškia rankos uždėjimas ant burnos kalbant

Kūno kalbos žmonės dažnai nepastebi pokalbių metu. Tačiau iš tiesų kūnas praneša daug daugiau nei tai, ką sakome.

Ranka ant burnos gali reikšti kelis skirtingus dalykus, pavyzdžiui, informacijos sulaikymą arba bandymą sulaikyti save nuo kalbėjimo apie ką nors.

Jie taip pat gali būti sutrikę. Kai kalbėdami matote ranką ant burnos, pagalvokite, apie ką jie kalba. Dėl ko jie gali būti sutrikę? Kas dar vyksta jų kūno kalboje?

Ką reiškia kūno kalba ranka šalia burnos

Tai priklauso nuo konteksto, kuriame matote ranką, pakeltą prie burnos. Asmuo gali būti giliai susimąstęs arba gali ruoštis parodyti šoką, nuostabą ar nutylėti kokią nors informaciją.

Ką kūno kalbos srityje reiškia gestai ranka į burną

Bendraujant kūno kalbos gestais išreiškiamos emocijos, mintys ir pranešimai.

Gestas "ranka į burną" paprastai yra informacijos slėpimo ženklas arba ženklas, kad jiems gėda dėl to, ką jie pasakė ar padarė.

Ką reiškia, kai matote pirštus prie burnos

Kai pirštas yra prie burnos, jie paprastai bando sugalvoti, ką nori pasakyti.

Taip pat žr: Kaip susigrąžinti buvusią merginą, kai ji nori draugauti

Kai rankos yra šalia burnos, tai gali reikšti, kad jie bando rasti tinkamus žodžius norimai perduoti žinutei.

Prie burnos padėti pirštai gali reikšti, kad jie abejoja, ar tuo metu kalbėti, ar ne. Tai taip pat gali reikšti, kad jie galvoja apie tai, kas vyksta jų galvoje, ir labai stengiasi greitai nereaguoti.

Santrauka

Visi mūsų judesiai, įskaitant rankų gestus ir veido išraiškas, yra kalbos, kuria bendraujame su kitais, dalis. Rankos uždėjimas ant burnos kūno kalboje turi kelias skirtingas reikšmes.

Kūno kalba yra labai įvairi ir ją suprasti gali būti sunku. Dažnai klaidingai manoma, kad bendraujame tik rankomis, plaštakomis ir kojomis. Iš tikrųjų kalbame ir lūpomis!

Jei norite sužinoti daugiau apie kūno kalbą, peržiūrėkite kitus mūsų svetainės įrašus.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.