Ženklai, kad tu jai nebepatinki (aiškus ženklas)

Ženklai, kad tu jai nebepatinki (aiškus ženklas)
Elmer Harper

Atrodo, kad ji jumis nebe taip domisi. Štai keletas požymių, kurie padės jums išsiaiškinti, kas vyksta, ir ką galite dėl to padaryti.

Yra keletas įspėjamųjų ženklų, kad moteriai nebepatinkate. Ji gali pradėti elgtis atokiau ir mažiau jumis domėtis. Ji taip pat gali tapti kritiškesnė jūsų atžvilgiu ir ieškoti kaltų dėl visko, ką darote.

Jei anksčiau ji buvo meili ir meili, o dabar vengia bet kokio fizinio kontakto, tikėtina, kad jos jausmai pasikeitė.

Taip pat žr: Kas yra paralingvistinis bendravimas? (Neverbalinis)

Kitas požymis - jei ji pradeda kurti planus ir priimti sprendimus nepasitarusi su jumis arba jei kalba apie ateitį, neįtraukdama jūsų į savo planus. Jei pastebėjote bent vieną iš šių pokyčių, laikas su ja rimtai pasikalbėti ir išsiaiškinti, kas vyksta.

Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kaip jie elgiasi šalia jūsų. Jei jie atrodo atsiriboję arba nesidomi tuo, ką norite pasakyti, gali būti, kad jūs jiems nebepatinkate. Toliau panagrinėsime 7 požymius, kad jai ne taip patinkate, ir ką galite dėl to padaryti.

7 ženklai, kad ji jumis nebesidomi. (Aiškūs ženklai)

 1. Ji staiga tampa užimta ir visada nepasiekiama.
 2. Ji mažiau domisi jumis ir jūsų gyvenimu.
 3. Ji nustoja jums pasitikėti ir dalytis asmeninėmis detalėmis.
 4. Ji nebesijuokia iš jūsų juokų ir nebelaiko jūsų juokingu.
 5. Ji pradeda elgtis šaltai, atsainiai ir atokiai.
 6. Ji pradeda su jumis ginčytis dėl nereikšmingų dalykų.
 7. Ji nustoja su jumis bendrauti fiziškai, pavyzdžiui, laikyti jūsų ranką ar apkabinti.
 8. Ji turi naujų draugų vyrų.

Ji staiga tampa užimta ir visada nepasiekiama.

Jei ji staiga tampa užsiėmusi ir visada nepasiekiama, tai gali būti ženklas, kad jūs jai nebepatinkate. Gali būti, kad ji jūsų vengia, nes nėra suinteresuota tęsti santykius. Jei bandote su ja susisiekti, o ji nuolat nereaguoja, tikriausiai laikas judėti toliau.

Ji mažiau domisi jumis ir jūsų gyvenimu. (Ateities planų ežeras)

Galbūt pastebėjote, kad jums patinkanti mergina nebekreipia į jus tiek dėmesio, kiek anksčiau. Ji neklausia apie jūsų dieną, visada yra pernelyg užsiėmusi, kad galėtų su jumis susitikti, ir niekada nenori išgirsti apie jums svarbius dalykus.

Gali būti, kad ji tiesiog užsiėmusi arba išsiblaškiusi, bet taip pat gali būti, kad ji praranda susidomėjimą jumis. Jei nerimaujate, kad pastarasis variantas yra teisingas, štai keli ženklai, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį:

Taip pat žr: Helovino žodžiai, kurie prasideda D (su apibrėžimu)
 • Jei ji nustojo stengtis dėl savo išvaizdos jūsų akivaizdoje. Jei anksčiau, žinodama, kad susitiks su jumis, ji pasipuošdavo ar pasidarydavo makiažą, o dabar nesivargina, tai gali būti ženklas, kad jai nebesvarbu, ką apie ją manote.
 • Ji nebesijuokia iš jūsų juokelių. Humoro jausmas yra vienas iš dalykų, galinčių palaikyti tvirtus santykius, todėl jei ji nebesijuokia iš jūsų juokelių, tai gali būti ženklas, kad jūs jos nebedomina.
 • Ji nebeklausinėja apie jūsų dieną. Tai dar vienas ženklas, kad ji nebenori girdėti apie jums svarbius dalykus. Jei anksčiau ji klausinėdavo apie jūsų dieną, o dabar nebeklausinėja, vadinasi, jai nerūpi, kas vyksta jūsų gyvenime.
 • Ji atšaukia planus su jumis paskutinę minutę. Jei ji nuolat atšaukia planus su jumis arba atstoja jus, tai ženklas, kad ji nevertina jūsų bendro laiko.
 • Jei ji atrodo nesuinteresuota arba išsiblaškiusi, kai esate kartu, tai gali būti ženklas, kad jos mintys yra kitur - ir tai gali būti ne su jumis.

Ji nustoja pasitikėti jumis ir dalytis asmenine informacija. (praranda susidomėjimą)

Gali būti skaudu, kai artimas žmogus ima tolti ir nustoja jums pasitikėti. Jei pastebėjote, kad jūsų draugas ar partneris nebesidalina asmenine informacija ir nebepasitiki jumis taip, kaip anksčiau, tai gali būti ženklas, kad jūs jam nebepatinkate. Tai nebūtinai reiškia, kad jūs jam nerūpite, tačiau tai gali būti ženklas, kad kažkas negerai. Jei nerimaujate, kadjei draugas ar partneris jūsų nebemyli, pabandykite su juo apie tai pasikalbėti. Galbūt jam tiesiog reikia šiek tiek laiko sau ir jis bus dėkingas už jūsų supratimą.

Ji nebesijuokia iš jūsų juokų ir nebelaiko jūsų juokingu.

Jei patinkanti mergina staiga pradeda ignoruoti jūsų pokštus arba elgiasi taip, tarsi daugiau jumis nesidomėtų, tai gali būti ženklas, kad jūs jai nebepatinkate. Pabandykite jos tiesiai paklausti, ar kažkas negerai ir ar ji norėtų apie tai pasikalbėti. Jei ji nesuinteresuota kalbėtis, gali būti, kad laikas judėti toliau.

Ji pradeda elgtis šaltai, atsainiai ir atokiai.

Jei ji staiga pradeda elgtis šaltai, atsainiai ir atokiai, tikėtina, kad jūs jai nebepatinkate. Toks staigus elgesio pokytis gali būti ženklas, kad ji jumis nebesidomi ir bando nuo jūsų atsiriboti. Jei pastebėjote tokį jos elgesio pokytį, geriausia suteikti jai šiek tiek erdvės ir leisti ateiti pas jus, jei ji nori pasikalbėti.

Ji pradeda su jumis ginčytis dėl nereikšmingų dalykų (ginčai dėl smulkmenų).

Ji pradeda su jumis kovoti dėl nereikšmingų dalykų. Tai tikras ženklas, kad jūs jai nebepatinkate. Ji arba bando jus atstumti, arba ieško dingsties su jumis išsiskirti. Bet kuriuo atveju tai nėra geras ženklas. Jei nepavyksta priversti jos nustoti su jumis kovoti, tikriausiai laikas judėti toliau.

Ji nustoja su jumis bendrauti fiziškai, pvz., laikyti jūsų ranką ar apkabinti jus. ("Akių kontakto nebuvimas" ir "vampyras"; intymumas).

Jei ji nustoja su jumis fiziškai bendrauti, pavyzdžiui, laikyti jus už rankos ar apkabinti. Tai gali būti ženklas, kad jūs jos nebedomina. Be to, ji gali vengti akių kontakto arba kalbėdama su jumis atrodyti nutolusi. Jei pastebėjote bet kurį iš šių požymių, gali būti, kad jūs jai nebepatinkate, ir turėtumėte pabandyti su ja apie tai pasikalbėti.

Ji turi naujų draugų vyrų.

Jei mergina, kuri jus domina, staiga pradeda daugiau laiko leisti su kitais vaikinais, tai aiškus ženklas, kad jūs jai nebepatinkate. Galbūt ji su jais atvirai neflirtuoja, bet jei su jais kalba ir juokiasi daugiau nei su jumis, tai blogas ženklas.

Gali būti, kad ji tiesiog bando sukelti jums pavydą, tačiau labiau tikėtina, kad ji tiesiog prarado susidomėjimą jumis. Jei ji pradeda jus ignoruoti arba ieškoti pasiteisinimų, kad negali su jumis praleisti laiko, laikas judėti toliau. Nėra prasmės siekti žmogaus, kuris akivaizdžiai nenori būti persekiojamas.

Toliau apžvelgsime keletą dažniausiai užduodamų klausimų.

Dažnai užduodami klausimai.

Ką daryti, jei merginai nebepatinki?

Jei mergina tavęs nebemyli, gali būti sunku suprasti, ką daryti. Jei esate ilgalaikiuose santykiuose, svarbu bendrauti su partnere ir bandyti išsiaiškinti, kokia yra problema. Galite padaryti pertrauką arba skirti laiko pailsėti, kad pamatytumėte, ar laikas išgydys jos jausmus tau. Jei problemos nepavyksta išspręsti, gali būti, kad atėjo laikas nutraukti santykius.

Ką daryti, kai matote požymių, kad merginai nepatinkate?

Kai matote požymių, kad merginai nepatinkate, geriausia pasiduoti. Nesistenkite jai primesti savęs ar priversti ją jums patikti. Tiesiog eikite toliau ir susiraskite ką nors, kas tikrai nori būti su jumis. Jūroje yra daugybė žuvų, todėl nešvaistykite savo laiko tam, kas jūsų nedomina.

kaip sužinoti, ar moteris tavęs nebemyli

Jei svarstote, ar mylima moteris vis dar jus myli, atkreipkite dėmesį į keletą svarbiausių ženklų. Jei ji staiga tapo tolima ir nenori su jumis leisti laiko, tai blogas ženklas. Jei ji nuolat jus kritikuoja ir nurodo jūsų trūkumus, tai dar vienas ženklas, kad ji prarado susidomėjimą. O jei ji nustoja fiziškai prie jūsų glaustytis, tai tikras ženklas, kad josjausmai pasikeitė. Žinoma, gali būti, kad ji vis dar tave myli, bet išgyvena sunkų laikotarpį - tokiu atveju turėtum stengtis būti supratingas ir palaikyti. Tačiau jei visi ženklai rodo, kad ji tavęs nebemyli, gali būti, kad laikas judėti toliau.

Galutinės mintys.

Kai kalbama apie ženklus, kad jūs jai nebepatinkate, jūs nujaučiate apie ją ir tai, kas vyksta. Jei nesate tikras, galite paklausti jos, kas vyksta, ir pasakyti, kad nenorite gaišti laiko, jei jausmas nesutampa su jūsų. Tačiau būkite pasiruošęs atsakymui, kuris jums gali nepatikti.

Romantiški santykiai yra sunkūs ir bus daug įspėjamųjų ženklų, kad ji jus nebemyli, dar prieš jums juos pastebint. Tikimės, kad šiame įraše radote atsakymus į savo klausimus, taip pat galite peržiūrėti "Ženklai, kad ji gailisi dėl neištikimybės (ar tikrai galite pasakyti?)", kur rasite daugiau informacijos panašiomis temomis.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.