Ką reiškia, kai kas nors kalbėdamas į jus nežiūri?

Ką reiškia, kai kas nors kalbėdamas į jus nežiūri?
Elmer Harper

Akių kontaktas - tai būdas parodyti, kad klausotės ir domitės, ką sako kitas asmuo. Jei kalbėdamas žmogus į jus nežiūri, tai gali reikšti, kad jam neįdomu, ką norite pasakyti.

Šiame straipsnyje aptarsime, ką reiškia, kai kalbėdamas žmogus nežiūri į jus, ir kaip išspręsti šią problemą visiems laikams.

Taip pat žr: Ką reiškia, kai į jus žiūri plačiomis akimis?

Viena iš pagrindinių taisyklių, kai kas nors neužmezga akių kontakto su jumis, yra atsargiai interpretuoti tai kaip nemandagumą. Tai taip pat gali reikšti, kad asmuo yra drovus arba tiesiog nesijaučia patogiai užmegzdamas akių kontaktą dėl kitų priežasčių.

Tai taip pat gali reikšti, kad asmuo nesidomi pokalbiu ir bando parodyti, kad norėtų jį baigti. Kita galimybė - asmuo yra neramus arba nervingas ir dėl akių kontakto jaučiasi nepatogiai. Kad ir kokia būtų priežastis, akių kontakto vengimas gali būti suprantamas kaip ženklas, kad asmuo nori atsiriboti nuo kito asmens arba situacijos.

10 priežasčių, dėl kurių pokalbio metu kas nors nuo jūsų nusigręžtų.

Pavyzdžiui, gali būti daugybė priežasčių, dėl kurių pokalbio metu neužmezgamas akių kontaktas:

 • Jiems neįdomu, ką sakote.
 • Jiems nuobodu.
 • Jie planuoja, ką pasakys toliau.
 • Jie ieško išeities.
 • Jie bando kažką prisiminti.
 • Jie galvoja apie ką nors kita.
 • Jie yra išsiblaškę.
 • Jie nesupranta, ką sakote.
 • Jūs jiems nepatinkate.
 • Jie nepatogūs.

Nepriklausomai nuo priežasties, prieš nustatydami, kas iš tikrųjų vyksta su tuo asmeniu, turime suprasti kontekstą.

Kaip suprasti kontekstą.

Įvykio ar situacijos kontekstas gali būti įvairiai interpretuojamas, todėl labai svarbu pateikti bet kokią naują informaciją, galinčią pakeisti pokalbio kontekstą. Kai galvojame apie kontekstą, turime suprasti, kur tas asmuo yra, su kuo jis kalba ir kas dar vyksta aplinkui, kad galėtume teisingai suprasti situaciją.

Pavyzdžiui, oro uoste laukiate keleivių salės ir kalbate su kolega apie kitą svarbų dalyką, tačiau jis nuolat žiūri į jus, kol kalbate.

Šio pokalbio kontekstas - oro uosto laukimo salė. Jūs abu galite laukti skrydžio arba laukti kito kolegos.

Asmuo, su kuriuo kalbate, gali galvoti apie tai, kaip pagauti tinkamą skrydį arba ką pasakys asmeniui, su kuriuo susitinkate. Jie nutraukia akių kontaktą, nes yra užsiėmę savo vidiniu dialogu. Taip, tai nemandagu, bet tai nėra asmeniška.

Tikimės, kad matote, kaip kontekstas keičia pokalbio dinamiką ir kodėl kalbėdamas su jumis kas nors nusigręžia.

Dabar šiek tiek geriau suprantate kontekstą, todėl panagrinėkime keletą dažniausiai užduodamų klausimų apie tai, kai kalbėdamas žmogus į jus nežiūri.

Ką reiškia, kai kas nors kalbėdamas su jumis nuolat žvalgosi aplinkui?

Pirmiausia turime atsižvelgti į pokalbį supantį kontekstą. Jei neskaitėte pirmiau pateikto aprašymo, prieš tęsdami siūlome tai padaryti.

Jei mokyklos susitikime kalbate su vadinamuoju senu draugu, kuris nuolatos žvalgosi po kambarį, jis gali būti labiau suinteresuotas rasti naują žmogų, su kuriuo galėtų pasikalbėti, arba, kita vertus, jis gali ieškoti senos meilės.

Kodėl drovūs žmonės nusigręžia, kai su jais kalbuosi?

Šiame skyriuje kalbama apie tai, kaip kalbėtis su droviu žmogumi. Jis padės jums suprasti kai kurias įprastas baimes ir nerimą, kurių gali turėti drovūs žmonės.

Taip pat žr: Kaip įžeisti nuolaidų žmogų (Belittle)

Kai kurie žmonės iš prigimties yra drovesni už kitus, tačiau yra daugybė dalykų, dėl kurių žmogus gali jaustis drovus. Drovumą dažnai lemia baimė būti įvertintam arba baimė patirti gėdą. Pavyzdžiui, drovūs žmonės gali bijoti, kad iš jų bus pasijuokta arba jie bus laikomi kvailiais.

Jie taip pat gali bijoti kalbėti klasėje ar dalyvauti grupės diskusijose, nes bijo, kad kitiems nepatiks tai, ką jie sako. Drovūs žmonės taip pat gali bijoti eiti į nepažįstamas vietas ir nerimauti, kad nežinodami, ką daryti ar sakyti, jie gali ten nuvykę nežinoti, ką daryti ar sakyti.

Yra daugybė būdų, kaip galite padėti droviam žmogui jaustis patogiau socialinėje aplinkoje, Turime į tai atsižvelgti, kai kas nors į jus nežiūri, kol kalbate. Tai gali būti paprasčiausiai dėl to, kad jie yra savimi nepasitikintys ir drovūs.

Kaip kalbėtis su droviu žmogumi.

 • Kalbėkite lėčiau.
 • Užduokite įtikinamus klausimus.
 • Nebijokite daryti pauzių.
 • Naudokite atvirą gerą kūno kalbą.
 • Sakykite jiems komplimentus.

Norite pabandyti ištraukti juos iš jų kiauto. Galite pasakyti, kad jiems sunku, toliau kalbėkite ir užduokite jiems klausimus. Jie gali būti tiesiog drovūs arba nervingi, jei žvelgia žemyn ar į šalį. Suteikite žmogui galimybę pasikeisti, jie ne visada yra drovūs žmonės, kurie nenori su jumis kalbėtis.

Nemandagų žmogų nuo drovaus galite atskirti vien iš jo kūno kalbos ženklų.

Kaip jaučiatės, kai kas nors nekreipia dėmesio į tai, ką sakote?

Kai su kuo nors kalbate, o jis nekreipia dėmesio, tai gali būti labai nemalonu. Jaučiatės taip, tarsi asmuo jūsų nesiklauso ir jam nerūpi, ką norite pasakyti. Dėl to galite jaustis įskaudintas, piktas ar nusivylęs.

Asmuo, kuris nekreipia dėmesio, gali turėti daug minčių arba būti išsiblaškęs. Jis taip pat gali galvoti apie tai, ką nori pasakyti toliau, užuot klausęsis, ką sako kitas asmuo.

Bet kuriuo atveju svarbu, kad žmonės atkreiptų dėmesį į tai, kada kalbasi su kitu žmogumi, kad abu žmonės jaustųsi išklausyti ir gerbiami. Visada prisiminkite, kad svarbus kontekstas, ir pasistenkite atsidurti jų vietoje, kad išsiaiškintumėte, kas iš tikrųjų jiems vyksta.

Klausimai ir atsakymai.

1. Ką reiškia, kai kas nors vengia akių kontakto?

Gali būti daug priežasčių, kodėl žmogus vengia akių kontakto. Galbūt jis jaučiasi nedrąsiai ar sutrikęs. Galbūt jis stengiasi būti pagarbus. O gal tiesiog nesidomi žmogumi, su kuriuo kalbasi. norint suprasti tikrąją priežastį, svarbiausia suprasti kontekstą.

2. Dėl kokių priežasčių kas nors gali vengti akių kontakto?

Yra kelios priežastys, dėl kurių žmogus gali vengti akių kontakto, pvz:

 • Jie yra drovūs arba intravertiški.
 • Jie yra neramūs arba nervingi.
 • Jie bando išvengti ko nors
 • Jie bando kažką nuslėpti
 • Jie nesidomi asmeniu, su kuriuo kalbasi.
 • Jie yra išsiblaškę arba nekreipia dėmesio.

3. Kaip akių kontakto vengimas gali paveikti žmogaus socialinį gyvenimą?

Akių kontakto vengimas gali turėti įtakos žmogaus socialiniam gyvenimui, nes dėl to jis gali atrodyti nedraugiškas, nesuinteresuotas ar net nemandagus. Be to, vengiant akių kontakto žmonėms gali būti sunku įvertinti jūsų emocijas, o tai gali apsunkinti socialinį bendravimą.

4. Kokie patarimai, kaip elgtis su žmogumi, kuris vengia akių kontakto?

Yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kai bendraujate su žmogumi, kuris vengia akių kontakto. Pirmiausia pabandykite patys užmegzti akių kontaktą. Jei žmogus vis tiek nereaguoja, pabandykite su juo kalbėti tyliu, švelniu balsu. Taip pat svarbu gerbti ir suprasti žmogų. Galiausiai pabandykite suteikti žmogui šiek tiek erdvės, jei jis atrodo nejaukiai.

5. Ar vengimas užmegzti akių kontaktą reiškia, kad kažkam patinkate?

Tai priklausys nuo konteksto ir asmens, vengiančio akių kontakto, ketinimų. Kai kuriais atvejais akių kontakto vengimas gali būti ženklas, kad asmeniui patinkate, o kitais atvejais tai gali būti ženklas, kad asmuo nervinasi arba nesidomi jumis. Jei jus sudomino žmogus, o jis, atrodo, vengia akių kontakto, galite pabandyti prie jo prieiti ir pradėti pokalbį, kad sužinotumėte, arjie taip pat domisi jumis.

Santrauka

Ką reiškia, kai žmogus kalbėdamas į jus nežiūri? Tai gali reikšti keletą dalykų. Kai kurie žmonės vengia akių kontakto dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, drovumo arba noro atrodyti neagresyvūs.

Ne visada aišku, ką reiškia vengimas užmegzti akių kontaktą, tačiau tai gali būti ženklas, kad asmeniui patinkate.

Jei jus sudomino žmogus, bet atrodo, kad jis vengia akių kontakto, galite pabandyti prieiti prie jo ir pradėti pokalbį, kad sužinotumėte, ar jis taip pat jumis domisi. Tikimės, kad šiame straipsnyje radote atsakymą, kurio ieškojote.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.