Ką reiškia, kai kas nors trina nosį?

Ką reiškia, kai kas nors trina nosį?
Elmer Harper

Ar kada nors matėte, kaip kas nors trina nosį, ir susimąstėte, ką tai iš tikrųjų reiškia? Jei taip, pataikėte į tinkamą vietą. Šiame pranešime apžvelgsime, kaip trinant nosį galima atskleisti septynias dažniausiai pasitaikančias šio veiksmo priežastis. Pirmiausia apžvelkime, ką nosis mums daro.

Gimstant visų žinduolių nosys užprogramuotos ieškoti motinos pieno ir išgyventi. Kai žmonių kūdikiai užauga, jų nosys ir toliau padeda rasti maisto ir saugo juos nuo kenksmingų daiktų. Kvapas taip pat padeda mums nustatyti, kas mums patinka ir nepatinka.

Mūsų nosys yra tokios jautrios kvapams, kad kai mums kas nors nepatinka, jos susiraukšlėja ir atskleidžia mūsų nepasitenkinimą. Nosis padeda mums atskirti save nuo kitų, apsaugo mus nuo kenksmingų bakterijų ir cheminių medžiagų, taip pat yra labai svarbi bendravimui.

Yra kelios skirtingos interpretacijos, ką reiškia, kai kas nors trina nosį. Dažniausia nosį trina niežulys arba ketinimas čiaudėti. . Tačiau taip yra ne visada, skirtingais scenarijais ir kontekstais gali būti ir kitų nosinės trinti reikšmių, kurias apžvelgsime toliau.

  • Jiems niežti.
  • Jie blokuoja blogą kvapą.
  • Jie bando kažką prisiminti.
  • Jie yra mieguisti.
  • Jie nervinasi.
  • Jie peršalę.

Jiems niežti.

Kai kalbate su žmogumi ir jis trina nosį, tai gali būti paprasčiausias niežulys. Jei į nosį pakliuvo dulkė ar musė, žmogui gali niežėti ar trinti nosį. Jei nesate tikri, kas vyksta, arba jei manote, kad jis atrodo nepatogiai, paklauskite jo.

Jie blokuoja blogą kvapą.

Kai kas nors nori užblokuoti blogą kvapą, bet per daug neapsikenčia, gali patrinti nosį, kad šiek tiek palengvėtų. Tai tikrai priklauso nuo to, kas yra aplink, ar jie yra mandagūs. Ar kada nors buvote lifte, kai kas nors užuodė dujas? Gali būti, kad atėjo laikas patrinti nosį, kad užblokuotumėte kvapą.

Jie bando kažką prisiminti.

Tai gali būti keista, bet kai kurie žmonės naudoja kvapą, kad bandytų ką nors prisiminti. Kartą susidūriau su gydytoju, kuris galėjo sukelti savo mintis vien tik kvapu. NLP (neurolingvistiniame programavime) tai vadinama priminimo inkaru - mes galime įtvirtinti įvairias mintis kūno dalimis, pvz., patrinti nosį, kad prisimintume ką nors, kad pakeistume savo nuotaiką. Čia reikia galvoti apie kontekstą, kadelgesį, kas yra aplink juos, kur jie yra ir kokia yra pokalbio tema.

Jie yra mieguisti.

Kai žmonės yra pavargę, jie paprastai turi numatytus kūno kalbos ženklus arba išraiškas. Jie nuovargį parodo įvairiais būdais - jei matote, kad kas nors trina nosį, tai gali būti todėl, kad jie yra pavargę ir tai yra natūralus jų būdas pranešti, kad jau laikas miegoti. Pažvelkite į jų akis, paklauskite, ką jie veikė praėjusią naktį arba ar kas nors pasikeitė jų gyvenime, kad sužinotumėte.daugiau.

Jie nervinasi.

Didelis čia, jei matote, kad kas nors trina savo triukšmą, kai atsako į klausimą, arba jaučiate, kad jie nervinasi dėl ko nors ar ko nors, tai gali būti būdas, kuriuo bandoma pašalinti energijos perteklių, kūno kalba vadinamą čiulptukais, taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į šiuos požymius: pernelyg didelį žiovulį, kaklo uždengimą, kaklo trynimą ir nosies trynimą, kad sužinotumėte, ar jie nervinasi.bando nuo tavęs kažką nuslėpti.

Jie peršalę.

Gali būti, kad jie yra peršalę. Peršalę triname nosį, nes ji užsikimšusi arba norime, kad nustotų bėgti. Pažvelkite į juos - ar jie atrodo sergantys, ar jiems dar kas nors atsitiko? Norėdami sužinoti daugiau apie peršalimą, perskaitykite tikrai įdomų straipsnį "kodėl peršalus bėga nosis".

Taip pat žr: Ką reiškia, kai vaikinas pabučiuoja tau į skruostą?

Yra daugybė priežasčių, dėl kurių žmogus gali trinti nosį, todėl geriausia perskaityti veiksmo kontekstą, kad geriau suprastumėte, kodėl asmuo tai daro. Toliau apžvelgsime dažniausiai užduodamus klausimus.

Dažnai užduodami klausimai

Ką reiškia, kai kas nors paliečia savo nosį?

Jei kas nors liečia nosį, tai gali reikšti, kad pasąmoningai bando užblokuoti blogą kvapą. Taip pat tai gali būti ženklas, kad jis apie ką nors intensyviai galvoja ir jam reikia susikaupti. Kartais žmonės liečia nosį, kai meluoja. Kontekstas turi labai daug reikšmės tam, kodėl kas nors liečia nosį. Aukščiau pateikti keli geri pavyzdžiai, kurie padės jums apsispręsti.

Ką reiškia, kai kas nors krapštosi nosį?

Žmogus gali krapštytis nosį, kai jaučiasi nepatogiai, nepatogiai arba kai bando nuo ko nors atitraukti dėmesį. Dažniausia priežastis, dėl kurios žmogus krapšto nosį, yra niežulys.

Ką reiškia, kai kalbėdamas žmogus krapšto nosį?

Kai kurie mano, kad kai žmogus kalbėdamas krapštosi nosį, tai yra ženklas, kad jis nesako tiesos. Tai dažnai vadinama "melagio pasakymu". Nors konkrečių įrodymų, patvirtinančių šį teiginį, nėra, jį reikėtų turėti omenyje, kai bandote nustatyti, ar žmogus yra sąžiningas. Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip pagauti melagį, peržiūrėkite šį įrašą. Kūno kalba meluojant (tiesos ilgai nuslėpti nepavyks)

Taip pat žr: Neverbalinis bendravimas su pavyzdžiais

Ką reiškia, kai kas nors kalbėdamas trina nosį?

Kai kalbėdamas žmogus trina nosį, tai reiškia, kad jis galvoja, ką pasakys toliau. Tai gestas, kuris rodo, kad jis arba nėra tikras savimi, arba bando laimėti laiko pagalvoti, panašiai kaip akinių nusiėmimas leidžia žmogui kelias sekundes susikaupti mintims.

Ką reiškia, kai kas nors paliečia savo nosį ir rodo į jus?

Jei kas nors į jus baksnoja nosimi, vadinasi, jis yra smalsus. Smalsūs parkelio lankytojai - tai žmonės, kurie nuolat klausinėja ir kiša nosį į kitų žmonių reikalus.

Jei nesate tikri, ką asmuo nori pasakyti, galite paklausti jo tiesiogiai.

Ką reiškia, kai kas nors trina nosį į jūsų nosį

Kai kas nors trina nosį į jūsų nosį, tai dažnai vadinama "eskimo bučiniu". Paprastai taip daroma, kai kas nors bando būti arti jūsų arba parodyti prieraišumą. Norėdami tai padaryti, jie lengvai trina jūsų nosį savo nosimi.

Ką reiškia, kai žmogus dažnai liečia nosį?

Kai žmogus dažnai liečia nosį, gali būti keletas skirtingų dalykų. Jis gali bandyti subtiliai pasikrapštyti niežulį arba gali būti, kad nosies ertmėje yra kažkas įstrigęs, ką jis bando iškrapštyti. Be to, nosies lietimas ar trynimas gali būti būdas išreikšti nervingumą ar diskomfortą. Jei žmogus, su kuriuo kalbate, dažnai liečia nosį, tai gali būtibūti ženklas, kad jiems ne visai patogu kalbėtis.

Ką reiškia, kai kas nors trina po nosimi

Tai gali reikšti, kad žmogus bando numalšinti niežulį arba jam skauda nosį.

Galutinės mintys

Gali būti sunku išsiaiškinti, ką reiškia vienas veiksmas trinant nosį, nes yra keletas skirtingų reikšmių. Mano pasiūlymas būtų išmokti skaityti kūno kalbą ir tada eiti toliau. Išmokę skaityti kūno kalbą, suprasite daugelį gestų ir neverbalinių ženklų, tapsite geresniu bendravimo ir bendravimo su žmonėmis specialistu.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.