Ką reiškia, kai mergina jus erzina?

Ką reiškia, kai mergina jus erzina?
Elmer Harper

Dažniausiai merginos erzinamos dėl savo išvaizdos. Tačiau yra dar keletas mažų gudrybių, kuriomis galite apeiti šią problemą.

Daugelis žmonių mano, kad kai mergina erzina vaikiną, ji su juo flirtuoja. Tačiau taip gali būti ne visai taip. Yra daug priežasčių, kodėl mergina gali erzinti vaikiną.

Pirmoji - ji gali būti labai susidomėjusi juo ir nori sužinoti, ar jis taip pat ja domisi.

Antroji priežastis gali būti ta, kad jai patinka priversti vaikinus jaustis nepatogiai, nes jai tai juokinga ir ji nori pamatyti, kaip jie reaguos.

Trečioji priežastis gali būti ta, kad ji bando atkreipti jo dėmesį, bet nežino, kaip kitaip tai padaryti, todėl tuo metu erzinimas atrodo geriausia išeitis.

Išnaudokite šį "proto įsilaužimą", kad priverstumėte bet kurią merginą jaustis Crazy Seksualinis Noras Jums .

Tačiau norint išsiaiškinti, ar taip yra, reikia tam tikro konteksto. Taigi kas yra kontekstas ir kaip juo pasinaudoti, kad suprastume, kas vyksta?

Kas yra kontekstas?

Kontekstas yra tai, kas vyksta aplink jus ir ją, kai ji jus erzina. Turite galvoti apie tai, su kuo ji yra, kur esate ir koks yra dienos ar nakties laikas.Pavyzdžiui, jei ji erzina tik jus ir ją, tada tikriausiai sakysite, kad jai patinka jūs.

6 svarbiausios priežastys, dėl kurių mergina jus erzintų.

  1. Ji jumis domisi.
  2. Ji žaidžia sunkiai pasiekiamą žaidimą.
  3. Ji bando priversti tave pavydėti.
  4. Ji tikrina tavo humoro jausmą.
  5. Ji bando patikrinti, ar pasitikite savimi.
  6. Ji flirtuoja su jumis.

1. Ji jumis domisi.

Jei mergina jus erzina, esate vienas arba su draugais ir jus sieja ryšys, tikriausiai galite sakyti, kad jūs jai patinkate. Jūsų erzinimas yra natūrali vaišinimo dalis. Geriausia atkreipti dėmesį į tai, kur esate ir su kuo esate, kad gautumėte užuominų, ar jai patinkate.

2. Ji žaidžia sunkiai pasiekiamą žaidimą.

Taip, teisingai. erzino tave, kad žaidžia sunkiai pasiekiamą. Ji tave įtraukdavo, o paskui stumdavo atgal - tai būdas sujaukti tavo emocijas, o žaidimas sunkiai pasiekiamu yra puikus būdas erzinti ar gundyti.

3. Ji bando priversti jus pavydėti.

Kartais mergina jus erzins, o paskui ims pavydėti, nes norės, kad dėmesys būtų nukreiptas į ją. Jei praeityje ji erzino jus norėdama su jumis flirtuoti, ji gali vėl panaudoti šį būdą, kad pritrauktų jus prie savęs.

4. Ji tikrina jūsų humoro jausmą.

Jai galite pasirodyti juokingas ar keistas, o atkreipdama dėmesį į jūsų humoro jausmą ji nori pasakyti, kad jai patinkate.

5. Ji bando patikrinti, ar pasitikite savimi.

Mergina nori, kad pasitikintis savimi vaikinas kartais ja pasirūpintų. Mergina jus erzins, kad išsiaiškintų, kiek esate emociškai stabilus ir ar galite juokauti.

6. Ji flirtuoja su jumis.

Akivaizdžiausias flirto elgesys - erzinti patinkantį žmogų. Taip elgiamasi todėl, kad jie nori fiziškai prie jūsų priartėti ir galbūt pradėti žaismingą kovą.

Atminkite, kad kontekstas yra labai svarbus norint suprasti, kodėl ji jus erzina ir ar tai gerai, ar ne. Toliau apžvelgsime keletą dažniausiai užduodamų klausimų.

Klausimai ir atsakymai.

Ar erzinimas yra geras, ar blogas dalykas?

Šaipymasis iš jūsų gali būti geras dalykas, tačiau tai priklauso nuo konteksto ir nuo to, kieno akivaizdoje ji iš jūsų šaiposi. Jei ji šaiposi iš jūsų ir tai darote tik jūs dviese, tai gali būti žaisminga. Tačiau jei ji šaiposi iš jūsų žmonių akivaizdoje, norėdama, kad atrodytumėte kvailai, tai gali būti blogai.

Ką turėtumėte daryti, jei mergina pradeda jus erzinti?

Tai priklausys nuo konteksto; jei tai linksma ir žaisminga, nėra priežasties liautis. Tačiau jei dėl to jaučiatės blogai, geriausia būtų nekreipti dėmesio į erzinimą. Tačiau jei jis tęsiasi, galite paprašyti merginos liautis.

Ko turėtumėte vengti, jei mergina jus erzina?

Tai priklausys nuo merginos ketinimų ir situacijos konteksto. Tačiau reikėtų vengti pykti ar įsižeisti, nes tai greičiausiai tik paaštrins situaciją. Taip pat gali būti naudinga pabandyti sušvelninti situaciją papasakojant juoką.

Kaip dažniausiai merginos erzina vaikinus?

Skirtingos merginos erzina vaikinus skirtingais būdais, priklausomai nuo jų asmenybės ir pomėgių. Tačiau kai kurie įprasti būdai, kuriais merginos gali erzinti vaikinus, yra lengvi juokeliai apie juos, žaismingas flirtas su jais arba švelnus iššūkis.

Kaip sužinoti, ar patinki merginai?

Susitikus su žmogumi gali būti sunku pasakyti, ar jis jumis domisi. Tačiau yra keletas ženklų, į kuriuos galite atkreipti dėmesį, norėdami sužinoti, ar merginai patinkate. Pavyzdžiui, ji gali vengti akių kontakto arba bandyti atkreipti jūsų dėmesį žaisdama su plaukais ar kūno kalba. Jei ji jumis domisi, ji taip pat gali elgtis su jumis kitaip nei su kitais žmonėmis.

Kūno kalba taip pat yra geras rodiklis. Jei ji žiūri į jus ir užmezga akių kontaktą, tai paprastai yra geras ženklas. Jei kalbėdama su jumis ji žaidžia su plaukais arba liečia veidą, tai taip pat gali būti ženklas, kad jai įdomu.

Žinoma, kiekviena mergina yra skirtinga, todėl svarbu vengti bet kokių prielaidų. Geriausias būdas įsitikinti - pakviesti ją į pasimatymą ir pažiūrėti, kaip ji atsakys.

Kas daro merginą erzinančia?

Džiūgaujanti mergina - tai žmogus, kuris žaismingai rodo susidomėjimą kuo nors, bet paskui atsitraukia arba neigia, kai bando prieiti arčiau. Tai gali būti daroma žodžiais, kūno kalba ar net tiesiog žvilgsniu. Tai flirto būdas, kuris gali būti smagus ir nekenksmingas, bet taip pat gali kelti nusivylimą, jei esate jo pusėje ir nežinote, kaip atsakyti. Jei jus domina kas nors.kas jus erzina, geriausia išlikti pasitikinčiam savimi ir žiūrėti, kaip viskas klostysis toliau.

Kaip suprasti, kad mergina iš tavęs tyčiojasi?

Yra keli būdai, kaip nustatyti, ar mergina jus erzina. Vienas iš būdų - pažiūrėti, ar ji su jumis juokauja arba bando jus prajuokinti. Jei ji nuolat daro dalykus, kad atkreiptų jūsų dėmesį, gali būti, kad ji jus erzina.

Kitas būdas tai nustatyti - ar ji su jumis flirtuoja, ar užmezga su jumis fizinį kontaktą. Jei ji jus dažnai liečia arba pasilenkia prie jūsų, gali būti, kad ją domina ne tik draugystė. Žinoma, kiekviena mergina yra skirtinga, todėl svarbu atkreipti dėmesį į individualius jos ženklus, kad tikrai žinotumėte, ar ji jumis domisi, ar tik erzina.

Kaip erzinti ir flirtuoti?

Kai ką nors erzinate, esate žaismingas ir linksmas. Galite pajuokauti arba pasakyti ką nors ne visai rimto. Kai su kuo nors flirtuojate, parodote, kad esate juo susidomėjęs. Tai gali būti akių kontaktas, šypsena arba komplimentų sakymas.

Kokie yra flirto požymiai?

Yra daugybė ženklų, rodančių, kad su jumis flirtuoja. Jie gali užmegzti akių kontaktą, kalbėti su jumis daugiau nei įprastai, erzinti jus, liesti jus arba bandyti planuoti susitikimą su jumis. Jei jus sudomino, flirtuokite atgal!

Kaip reaguojate į erzinimą?

Jei kas nors jus erzina, tik nuo jūsų priklauso, kaip norėsite atsakyti. Galite jiems ką nors atsakyti arba tiesiog pasijuokti. Jei tai draugas, kuris jus erzina geranoriškai, galite norėti jam atsakyti. Yra daugybė būdų erzinti merginą, tai priklauso nuo jos ir jūsų situacijos.

Kodėl turėtumėte erzinti mergaites?

Yra daug priežasčių, kodėl turėtumėte erzinti merginas. Pirma, tai rodo, kad jomis domitės ir norite su jomis flirtuoti. Be to, tai puikus būdas užmegzti santykius su žmogumi, ypač jei jau esate jo draugai. Be to, tai tiesiog smagu ir žaisminga!

Žinoma, visada turėtumėte būti atsargūs ir nesakyti nieko, kas galėtų ką nors įskaudinti ar įžeisti, ypač jei dar nesate su juo užmezgę santykių.

Tačiau, jei tik palaikote lengvą toną ir skatinate merginą žaisti, erzinimas yra puikus būdas parodyti savo susidomėjimą ir užmegzti intymesnį ryšį.

Kaip fiziškai erzinti merginą?

Norėdami erzinti merginą fiziškai, turite parodyti, kad ji jums rūpi, ir pastebėti jos kūną. Užmegzkite akių kontaktą ir šypsokitės, kai ją liečiate. Nebūkite per daug piktas, nes jai tai nepatiks. Tiesiog parodykite jai, kad jus domina fiziniai santykiai.

Taip pat žr: Kodėl narcizai neturi draugų (Žvilgsnis į narcizų draugystę)

Priežastys, kodėl mergina jus erzina

Mergina jus erzins dėl kelių priežasčių. Ji gali bandyti parodyti, kad esate jai įdomus, arba tiesiog bandyti būti jūsų drauge.

Bet kuriuo atveju svarbu atkreipti dėmesį į jos kūno kalbą ir tai, ką ji jums sako.

Jei ji užmezga akių kontaktą, liečia jus arba kalbasi su jumis dažniau nei įprastai, tikriausiai ji jumis domisi.

Jei ji tik draugiškai elgiasi, tikėtina, kad ji reaguos kitaip, kai ją kalbinsite arba bandysite paliesti. Suprasti skirtumą svarbu, jei norite sėkmingai užmegzti santykius su mergina.

Taip pat žr: Atsisėdimas ant kėdės (reiškia daugiau, nei žinote)

Galutinės mintys.

Kai kalbama apie tai, "ką reiškia, kai mergina tave erzina?", yra kelios geros priežastys, tačiau tai priklauso nuo konteksto ir nuo to, kodėl ji gali jus erzinti. Kartais gali būti sunku tai išsiaiškinti, todėl geriausia jos paklausti, jei dar nežinote.

Tikimės, kad jums patiko skaityti šį pranešimą, o jei taip, prašome patikrinti Ar atsitiktinis prisilietimas yra traukos ženklas (sužinokite daugiau)
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.