Ką reiškia, kai vaikinas žvelgia nesišypsodamas?

Ką reiškia, kai vaikinas žvelgia nesišypsodamas?
Elmer Harper

Yra keletas galimų paaiškinimų, kodėl vaikinas gali žiūrėti į jus nesišypsodamas. Šiame įraše apžvelgsime, kodėl vaikinas gali taip elgtis, ir pateiksime 5 svarbiausias priežastis, kodėl vaikinas į jus žiūri.

Prieš tai noriu įspėti, kad jei vaikinas jus gąsdina, kai tai daro, pasakykite kam nors ir pasišalinkite.

Taip pat turime atsižvelgti į kontekstą, susijusį su jo elgesiu, kad iš tikrųjų gerai suprastume, kas vyksta. Kas yra kontekstas, girdžiu, sakote, tuoj sužinosite.

Supraskite konteksto reikšmę.

Kūno kalbos analizės požiūriu kontekstas yra tai, kas vyksta aplink jį, kur jis yra ir su kuo ar apie ką jis kalba. Kai pamatysite, kad vaikinas žiūri į jus, taip pat apsidairykite aplinkui, kas vyksta, ir pasistenkite surinkti kuo daugiau faktų apie situaciją, kurie yra faktai.

Pavyzdžiui, jei jūs esate mokykloje su draugais, o jis su draugais kitoje kiemo pusėje, faktai yra tokie, kad jūs esate mokykloje, o jis - su draugais. Iš to galite geriausiai atspėti priežastį.

5 priežastys, kodėl žiūrite į akis nesišypsodami.

  1. Jis bando jus įbauginti.
  2. Jūs jam patinkate.
  3. Jis galvoja apie ką nors kita.
  4. Jis bando jus suprasti.
  5. Jam įdomu apie jus.

Jis bando jus įbauginti.

Priklausomai nuo konteksto, jis gali bandyti jus įbauginti. Jei kas nors elgiasi agresyviai jūsų atžvilgiu, svarbu nereaguoti perdėtai. Pasistenkite išlaikyti blaivų protą ir įvertinti situaciją. Kas vyko per paskutinį pokalbį ar su draugu? Gali būti, kad netyčia padarėte ką nors, kas jį ar jam rūpimą žmogų įskaudino. Jei manote, kad taip atsitiko, pasakykite kam nors apie taipadėtis.

Taip pat žr: Meilės žodžiai, prasidedantys raide P (su apibrėžimu)

Jūs jam patinkate.

Kartais vaikinai prie merginų elgiasi keistai, o žvilgsnis į tave be šypsenos - tai būdas pasakyti, kad tu jam patinki. Tikriausiai jis nenori rizikuoti, jei jį atstumtum.

Jis galvoja apie ką nors kita.

Gali būti, kad jis svajoja, galvoja apie ką nors kitą ar ką nors kitą. Tokiu atveju pabandykite jam nusišypsoti arba, jei jį pažįstate, paklauskite, kas vyksta su žvilgsniu.

Jis bando jus suprasti.

Žvelgdamas jums į akis ir nesišypsodamas jis gali bandyti jus suprasti arba išsiaiškinti kažką, ką jam pasakėte. Pagalvokite apie paskutinį jūsų pokalbį, ar jis buvo geras, ar blogas?

Jam įdomu apie jus.

Kartais žvilgsnis yra smalsumo ženklas. Vaikinui gali būti įdomu sužinoti apie jus daugiau arba jis bando išsiaiškinti, ar jūs jam patinkate, ar ne.

Štai mūsų 5 svarbiausios priežastys, kodėl vaikinas žvelgia jums į akis nesišypsodamas. Toliau apžvelgsime dažniausiai užduodamus klausimus.

Kaip manote, ką sako jo kūno kalba, kai jis žvelgia į jus nesišypsodamas?

Tokį elgesį galima aiškinti įvairiai, tačiau kai kurie galimi paaiškinimai galėtų būti tokie: vaikinas arba domisi jumis, arba jaučiasi agresyvus jūsų atžvilgiu. Jei pastarasis variantas teisingas, geriausia būtų šio asmens vengti.

Ką daryti, kai jis žiūri tau į akis ir nesišypso?

Kai vaikinas žvelgia jums į akis nesišypsodamas, tai gali būti nemalonu. Jo išraiška gali rodyti dominavimą, o kūno kalba ir laikysena gali didinti jo pasitikėjimą savimi. Galite nusukti žvilgsnį į šalį arba likti ir flirtuoti atsakydama šypsena. Bet kuriuo atveju pagalvokite apie jo elgesį ir ką norite daryti kitą kartą, kai jis žvelgs jums į akis nesišypsodamas.

Taip pat žr: Kodėl mergina sėdėtų jums ant kelių (Kūno kalba)

Kiek laiko yra per ilgas akių kontaktas?

Kiek laiko yra per ilgas akių kontaktas? Tai priklauso nuo asmens ir situacijos. Paprastai žmonės jaučiasi nepatogiai, kai kas nors ilgai žiūri į juos nemirksėdamas, pavyzdžiui, tris sekundes ar ilgiau. Kai kuriais atvejais tai gali būti laikoma nemandagiu ar agresyviu elgesiu. Jei nesate tikri, geriausia būti atsargesniems ir po kelių sekundžių nutraukti akių kontaktą.

Galutinės mintys.

Kai vaikinas žvelgia jums į akis nesišypsodamas, tai gali išgąsdinti arba įbauginti. Geriausia, ką galite padaryti, tai pasakyti kam nors ir pasišalinti. Kadangi pasaulis tampa vis labiau perpildytas ir bendraujame su daugiau žmonių, svarbu žinoti, kaip skaityti kūno kalbos ženklus, norėdami sužinoti daugiau, peržiūrėkite šį įrašą apie tai, kaip skaityti kūno kalbą.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.