Kai vaikinas tave vadina miela.

Kai vaikinas tave vadina miela.
Elmer Harper

Ką reiškia, kai vaikinas jus vadina miela? Jei jums tai įdomu, vadinasi, pataikėte į teisingą vietą. Toliau panagrinėsime keletą dažniausiai pasitaikančių priežasčių, kodėl vaikinas gali jus pavadinti miela.

Kai vaikinas pokalbio metu pavadina jus "mielas", tai reiškia, kad jam atrodote patrauklus ir simpatiškas. Tai komplimentas, kuris dažnai sakomas žmonėms, su kuriais malonu bendrauti.

Taip pat žr: 70+ Helovino žodžiai, kurie prasideda raide N (su apibrėžimu)

Jis taip pat gali reikšti kelis skirtingus dalykus, priklausomai nuo situacijos konteksto. Pavyzdžiui, jei tai darote tik jūs dviese, tai yra būdas išreikšti, kaip jam patinka tai, ką darote. Kita vertus, jei esate su draugais ir darote kažką kvailo, tai gali būti būdas jus pažeminti. Taigi pirmiausia svarbu suprasti kontekstą.

Kas yra kontekstas ir kodėl taip svarbu jį suprasti?

Kontekstas - tai aplinkybės, sudarančios įvykio, teiginio ar idėjos aplinką, ypač aplinkybės, kuriomis kažkas pasakoma ar daroma. Kontekstas gali būti socialinis, istorinis, politinis, kultūrinis ar religinis.

Kontekstą svarbu suprasti, nes jis padeda suteikti prasmę ir suprasti tai, kas sakoma ar daroma. Be konteksto gali būti sunku suprasti, ką kas nors nori pasakyti, arba suprasti įvykio reikšmę.

Kad visiškai suprastumėte, kodėl vaikinas jus vadina miela, turite atsižvelgti į tai, kur esate, su kuo esate ir ką darote.

6 priežastis, kodėl vaikinas jus pavadintų miela.

  1. Jį traukiate jūs.
  2. Jam patinka jūsų asmenybė.
  3. Jis mano, kad esi graži.
  4. Jis bando jums paglostyti.
  5. Jis mano, kad esi juokingas.
  6. Jis bando įžeisti.

Jį traukiate jūs.

Jei vaikinui atrodote miela su makiažu ar be jo, tai reiškia, kad jį tikrai traukia. Kai jis vadina jus miela, jis išreiškia savo jausmus jums.

Jam patinka jūsų asmenybė.

Jei pasakysite ar padarysite ką nors, kas jam atrodys miela, tuomet tai gali būti būdas pasakyti, kad jam patinkate ne tik dėl išvaizdos. Prisiminkite, kas nutiko, kai jis pasakė, kad esate "miela", kad sužinotumėte, kaip jis iš tikrųjų jaučiasi.

Jis mano, kad esi graži.

Gali būti, kad, užuot sakęs, kad esi graži, jis galvoja, kad tu atrodai mielesnė.

Jis bando jums paglostyti.

Taip, tai gali būti jo būdas tau paglostyti. Vadindamas tave "miela" jis nori pasakyti komplimentą.

Jis mano, kad esi juokingas.

Jei pasakęs ką nors juokingo jis sako, kad tai "miela", tai gali būti jo būdas tai išreikšti.

Jis bando įžeisti.

Kartais "tai mielas" vartojame kaip įžeidžiantį nuvertinimą. Šiuo atveju reikėtų pagalvoti apie kontekstą, kuriame išgirdote, kad jis jus pavadino "mielu", tai turėtų parodyti, ar tai įžeidimas, ar nuvertinimas.

Taip pat žr: Kodėl žmonės manimi naudojasi? (Pakeiskite jų elgesį)

Toliau apžvelgsime dažniausiai užduodamus klausimus.

Dažnai užduodami klausimai

Kodėl jis tau sako, kad esi mielas?

Yra kelios priežastys, dėl kurių kas nors gali jus pavadinti mielu. Jie gali flirtuoti su jumis, komplimentuoti jūsų išvaizdą arba sakyti, kad esate gražus iš vidaus ir iš išorės. Kartais žodį "mielas" žmonės vartoja norėdami pasakyti, kad jūs jiems labai patinkate arba manote, kad esate tinkamas vaikinui. Kiti gali vartoti šį žodį, nes mano, kad tai mielas dalykas.

Žodis "mielas" taip pat gali būti vartojamas apibūdinti kažką mažo ir žavingo. Taigi, jei kas nors jus pavadina mielu, jis gali sakyti, kad esate žavinga ir miela. Kiekviena mergina nusipelno būti kartais pavadinta miela - tai mielas būdas parodyti meilę.

Kaip turėtumėte atsakyti, kai vaikinas jus pavadina miela?

Galite paprasčiausiai padėkoti arba atsakyti į komplimentą sakydami, pavyzdžiui, "Tu ir pats esi gana mielas." Jei norite labiau flirtuoti, galite pasakyti, pavyzdžiui, "Galiu lažintis, kad taip sakote visoms merginoms" arba "Ačiū, man sakė, kad esu gana mielas." Kad ir ką darytumėte, tik įsitikinkite, kad jūsų atsakymas skamba užtikrintai ir patogiai.

Ar galima vadinti vyrą mielu?

Taip, vadinti vyrą mielu yra visiškai normalu. Tiesą sakant, daugeliui vyrų netgi patinka, kai draugai, šeimos nariai ir artimieji juos vadina mielais. Mielas yra žodis, kuriuo galima apibūdinti žmogų, kuris yra patrauklus neseksualiai, ir nėra nieko blogo, jei jį vartojate apibūdindami vyrą.

ar gerai, kai vaikinas tave vadina miela?

Kai kuriems žmonėms gali patikti, kad jų partneris juos vadina mielais, o kitiems tai gali atrodyti žeminantis ar infantilizuojantis terminas. Galiausiai kiekvienas pats sprendžia, ar jam patinka, kad jį taip vadina, ar ne.

Galutinės mintys.

Kai vaikinas jus vadina miela, tai paprastai yra geras dalykas. Tai gali būti jo būdas erzinti jus arba parodyti, kad jam patinkate, tačiau bet kuriuo atveju, priimkite ir mėgaukitės dėmesiu.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.