Kaip kalbėtis su atsitiktiniu asmeniu ar žmonėmis (kalbėtis su nepažįstamaisiais)

Kaip kalbėtis su atsitiktiniu asmeniu ar žmonėmis (kalbėtis su nepažįstamaisiais)
Elmer Harper

Mano, kaip mago, darbas - bendrauti su žmonėmis, pralaužti ledus ir parodyti jiems kažką neįmanomo. Tačiau ne visada lengva sudominti žmones, kai esi nepažįstamas, o ir jie tau nepažįstami. Yra keletas patarimų ir gudrybių, kurių išmokau per daugelį metų ir kurie gali padėti šiame procese, jei esate įstrigę šioje dilemoje.

Jei norite pabendrauti su nepažįstamuoju, galite padaryti keletą dalykų. Pirmiausia turėtumėte pagalvoti apie savo higieną ir vietos, kurioje esate, kontekstą. Tada turėtumėte pagalvoti apie savo kūno kalbą ir tai, ką ketinate pasakyti. Visi šie aspektai yra svarbūs, kai reikia prieiti prie žmonių grupės ar asmens. Toliau panagrinėsime, kodėl.

Kodėl higiena yra svarbi?

Higiena svarbi pirmą kartą susitinkant su žmonėmis, nes padeda sudaryti gerą įspūdį. Kai esate tvarkingas ir švarus, tai rodo, kad gerbiate save ir rūpinatės savo išvaizda. Dėl to kiti žmonės labiau linkę jus gerbti ir nori su jumis praleisti laiką. Paprasčiausias klausimas, kurį galite sau užduoti, - ar norėtumėte, kad prie jūsų prieitų švarus, ar nešvarus žmogus.ieškantis asmuo.

Kodėl svarbu suprasti kūno kalbą?

Kūno kalbos išmanymas gali būti svarbus įvairiose situacijose. Tarkime, kalbate su žmogumi ir norite išsiaiškinti, ar jis jumis domisi, ar tiesiog nejaučia saiko. Kūno kalba yra vienas geriausių rodiklių, galinčių padėti suprasti jo emocijas. Ir apskritai, kai bandote perskaityti kieno nors emocijas, kūno kalba gali būti geriausias jūsų draugas.

Bandydami suprasti kieno nors kūno kalbą, turėtumėte prisiminti keletą dalykų. Pirma, žmonės dažnai derina ir žodinį, ir nežodinį bendravimą, todėl neturėtumėte pasikliauti tik vienu iš jų. Antra, kai kurie gestai gali būti neteisingai interpretuojami. Pavyzdžiui, žmogus, sukryžiavęs rankas, gali atrodyti nesuinteresuotas, nors iš tikrųjų jis tiesiog jaučiasi šaltai arba nepatogiai.

Galiausiai svarbu prisiminti, kad skaitydami kontekstas svarbu, kai bandoma analizuoti kūno kalbą. Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip skaityti kūno kalbą, knyga "Kaip skaityti kūno kalbą" gali padėti jums patobulinti savo įgūdžius. Prieš pereidami toliau, turime skirti laiko suprasti situacijos kontekstą.

Suprasti konteksto svarbą.

Bendraudami su nepažįstamuoju turime atsižvelgti į kontekstą, kuriame esate. Tai svarbu, nes iš to galima spręsti, kas vyksta su žmogumi.Ne visi, su kuriais kalbate, norės su jumis kalbėtis. Jie gali skubėti, turėti blogą dieną arba būti išsiblaškę dėl vaikų ar kitų dalykų aplinkoje.

Tai ne jūs, tai jie.

Kai pradedate bendrauti su naujais žmonėmis, tai gali būti didelis įvykis, o tai, kad jus atstumia, yra šio proceso dalis, nepriimkite to asmeniškai; tai reiškia, kad jie tiesiog turi blogą dieną. Jei ketinate kalbėtis su atsitiktiniais žmonėmis, atminkite, kad svarbiausia būti natūraliam, turėti ką pasakyti ir pokalbį palaikyti trumpai, nebent kitas asmuo nori tęsti.

Toliau apžvelgsime, kur galite kalbėtis su atsitiktiniais žmonėmis ir kaip į juos kreiptis.

9 vietos, kuriose galite pasikalbėti su atsitiktiniais žmonėmis.

Tai yra mano 9 geriausios vietos, kuriose galima pradėti bendrauti su atsitiktiniais žmonėmis.

 1. Pasikalbėkite su žmonėmis eilėje maisto prekių parduotuvėje.
 2. Bendraukite su žmonėmis, šalia kurių sėdite autobuse ar traukinyje.
 3. Pasikalbėkite su žmonėmis parke.
 4. Prisijunkite prie knygų klubo.
 5. Eikite į barą ar naktinį klubą.
 6. Užsiimkite užsiėmimais.
 7. Kalbėkitės su žmonėmis eilėje prie kavos puodelio.
 8. Pasikalbėkite su žmonėmis sporto salėje.
 9. Bendraukite su žmonėmis konferencijoje.

Kaip kalbėtis su žmonėmis eilėje maisto prekių parduotuvėje?

Jei norite užkalbinti žmogų, stovintį eilėje prie maisto prekių parduotuvės, pirmiausia užmegzkite akių kontaktą ir nusišypsokite (Laiminga kūno kalba). Tada užmegzkite pokalbį paklausdami apie jo dieną arba pakomentuokite ką nors bendro. Pavyzdžiui, galite pasakyti: "Negaliu patikėti, kad mes abu esame čia, maisto prekių parduotuvėje, tokią saulėtą dieną! Arba pastebėkite ką nors, ką jis dėvi, ir pasakykite komplimentą,norint, kad žmonės jus pamėgtų, svarbiausia užmegzti ryšį.

Kaip kalbėtis su žmonėmis, šalia kurių sėdite autobuse ar traukinyje.

Važiuodami autobusu ar traukiniu galite atsidurti šalia nepažįstamo žmogaus. Štai keletas patarimų, kaip su juo užmegzti pokalbį:

 • Pirmiausia stenkitės užmegzti akių kontaktą ir šypsokitės. Tai padės kitam asmeniui nusiraminti.
 • Užmezgę akių kontaktą, galite pradėti sakydami maždaug taip: "Sveiki, aš esu (jūsų vardas). Kur šiandien einate?"
 • Jei kitas asmuo atsako, pasistenkite tęsti pokalbį užduodami papildomus klausimus. Pavyzdžiui, galite paklausti apie jo dienos planus arba ką jis veikia darbe.
 • Jei pokalbis ima strigti, visada galite užmegzti pokalbio temą, susijusią su jus supančia aplinka, pavyzdžiui, pakomentuoti orą ar ką nors, ką matote pro langą.
 • Galiausiai nepamirškite būti mandagūs ir pagarbūs. Net jei nesusirasite naujų draugų, bent jau praskaidrinsite kažkieno dieną.

Kaip kalbėtis su žmonėmis parke.

Kalbėtis su žmonėmis parke gali būti sudėtinga vien dėl vietos - jei esate su vaikais ir pastebėjote žmogų, kuris yra vienas, tai gali būti puikus būdas pradėti pokalbį, nes turite kažką bendro.

 • Artėdami prie žmogaus šypsokitės ir užmegzkite akių kontaktą.
 • Paklauskite, ar galima atsisėsti arba prisijungti prie jų užsiėmimo.
 • Raskite ką nors bendro, apie ką galėtumėte kalbėtis. Tai gali būti bet kas, pradedant orais, baigiant šunimi ar vaikais.
 • Būkite pagarbūs ir domėkitės, ką sako kitas asmuo.
 • Jei pokalbis užtrunka, nebijokite užduoti daugiau klausimų arba papasakoti ką nors apie save.
 • Mėgaukitės!

Kaip prisijungti prie knygų klubo ir bendrauti su žmonėmis?

Prisijungimas prie bet kokio klubo yra puikus būdas susirasti naujų draugų ir užmegzti ryšį su žmonėmis. Geriausia, kad prisijungę prie klubo turėsite kažką bendro su kitais klubo nariais ir turėsite apie ką pasikalbėti su atsitiktiniais žmonėmis. Štai keletas patarimų, kaip prisijungti prie knygų klubo ir pradėti bendrauti su žmonėmis:

 • Susiraskite knygų klubą, kuris susitinka asmeniškai. Yra daug knygų klubų, kurie susitinka internetu, bet jei norite bendrauti su žmonėmis asmeniškai, ieškokite knygų klubo, kuris susitinka asmeniškai.
 • Dalyvaukite pirmajame susitikime. Taip susipažinsite su kitais knygų klubo nariais ir pamatysite, ar klubas jums tinka.
 • Pradėkite bendrauti su žmonėmis. Nebijokite prisistatyti ir užmegzti pokalbius su kitais nariais. Netrukus pastebėsite, kad turite daug bendro su jais!

Kaip kalbėtis su žmogumi bare ar naktiniame klube.

Kai lankotės bare ar naktiniame klube, svarbu mokėti bendrauti su žmonėmis ir užmegzti pažintis. Štai keletas patarimų, kaip tai padaryti:

 • Nebijokite prieiti prie žmonių. Tiesiog prieikite ir pradėkite kalbėtis!
 • Pagirkite juos už ką nors (aprangą, šukuoseną ir pan.). Žmonės mėgsta komplimentus!
 • Nupirkite jiems gėrimo! Tai puikus būdas pralaužti ledus ir pradėti pokalbį.
 • Žmonės mėgsta kalbėti apie save, todėl užduokite jiems klausimų ir iš tiesų klausykite atsakymų.
 • Būkite draugiški ir pozityviai nusiteikę! Niekas nenori bendrauti su niurzgais, todėl šypsokitės ir džiaukitės!

Kaip pasikalbėti su klasės draugu?

Jei norite pasikalbėti su klasės draugu, tiesiog prieikite prie jo ir pradėkite pokalbį. Pasikalbėkite apie ką nors bendro, pavyzdžiui, hobį ar pomėgį, arba paklauskite apie tai, ką jis dirba. Būkite pagarbūs ir draugiški, ir pokalbis turėtų lengvai užsimegzti. Jei sunku sugalvoti, ką pasakyti, pabandykite paklausti apie jo dieną arba kaip jam sekasi.

Kaip kalbėtis su žmonėmis eilėje prie kavos.

Jei norite pasikalbėti su žmogumi, stovinčiu eilėje prie kavos, pradėkite nuo klausimo, kaip praėjo jo diena. Tada paklauskite, ar jam patinka kavinė, prie kurios jis stovi eilėje. Toliau galite paklausti apie mėgstamiausią kavos gėrimą arba apie tai, ko jis šiandien laukia. Pokalbis turi būti lengvas ir draugiškas, venkite kalbėti prieštaringomis temomis.

Kaip kalbėtis su žmonėmis sporto salėje.

Jei sporto salėje esate naujokas, gali būti baugu bandyti užmegzti pokalbį su žmonėmis, kurie, atrodo, žino, ką daro. Tačiau dauguma žmonių sporto salėje mielai bendrauja ir užmezga draugystę. Štai keletas patarimų, kaip kalbėtis su žmonėmis sporto salėje:

 • Tai puikus būdas pradėti pokalbį ir užmegzti gerus santykius su kitu žmogumi. Tik būkite nuoširdūs - nepersistenkite ir nesakykite komplimentų, kurių iš tikrųjų neturite omenyje.
 • Jei jums sunkiai sekasi atlikti tam tikrą pratimą arba nežinote, kaip naudotis tam tikru treniruokliu, paprašykite pagalbos - tai puikus būdas pradėti pokalbį. Žmonės mėgsta patarti ir jaučiasi gerai, kai gali kam nors padėti.
 • Dauguma žmonių eina į sporto salę turėdami kokį nors tikslą - numesti svorio, priaugti raumenų ar tiesiog pagerinti bendrą fizinę būklę. Klausdami apie kieno nors tikslus parodote, kad domitės juo kaip asmenybe, o ne tik jo kūnu.
 • Užmegzkite pokalbį - pralaužę ledus, palaikykite pokalbį ir kalbėkite apie tokius dalykus kaip

Kaip kalbėtis su žmonėmis konferencijoje.

Konferencijoje svarbu pabendrauti su kuo daugiau žmonių, kad užmegztumėte ryšius ir sužinotumėte apie naujas galimybes. Norėdami pradėti pokalbį, pasistenkite rasti bendrą kalbą klausdami apie kito žmogaus darbą ar pomėgius. Jei sunku sugalvoti, ką pasakyti, paklauskite apie pačią konferenciją arba pakomentuokite dabartinį pranešėją. Nepamirškite būti mandagūs ir pagarbūs, net jeinesutikite su kitu asmeniu - niekada nežinote, ką jis gali žinoti ir kokių galimybių jums gali suteikti.

Toliau apžvelgsime keletą dažniausiai užduodamų klausimų, susijusių su pokalbiais su atsitiktiniais žmonėmis.

Dažnai užduodami klausimai

Kaip pradėti pokalbį su nepažįstamuoju.

Jei norite gauti patarimų, kaip pradėti pokalbį su nepažįstamuoju, pateikiame keletą patarimų. Gali būti naudinga mintyse turėti keletą klausimų, kuriuos norėtumėte užduoti kitam asmeniui, tačiau venkite, kad jie skambėtų klausiamai.

Taip pat žr: Toksiško asmens apibrėžimas (Perimkite savo gyvenimo kontrolę.)

Vietoj to stenkitės kalbėti susidomėjusiai ir smalsiai. Atvira kūno kalba ir akių kontaktas taip pat gali paskatinti kitą asmenį atsakyti. Jei atrodysite prieinamas, nepažįstamasis gali jaustis patogiau įsitraukęs į pokalbį su jumis.

Galiausiai stenkitės vengti kalbėti kontroversiškomis temomis arba apie tai, kas gali sukelti kitam asmeniui nepatogumų. Vietoj to sutelkite dėmesį į pastangas užmegzti prasmingą ryšį.

12 būdų, kaip pradėti pokalbį su nepažįstamuoju.

1. Nusišypsokite ir pasisveikinkite. Tai puikus būdas pradėti pokalbį su nepažįstamuoju.

2. Paklauskite šalia esančio asmens laiko arba kelio.

3. Išsakykite komplimentus asmeniui, su kuriuo norite pasikalbėti.

4. Paklauskite apie jų dieną arba kaip jiems sekasi.

5. Pasikalbėkite apie ką nors bendro, pavyzdžiui, apie pomėgius ar interesus.

6. Pateikite pastebėjimą apie ką nors aplink jus ir paklauskite jų nuomonės.

7. Užduokite atvirus klausimus, skatinančius kitą asmenį kalbėti daugiau.

Taip pat žr: Meilės žodžiai, prasidedantys raide E

8. Venkite klausimų "taip" arba "ne".

9. Būkite aktyvus klausytojas ir parodykite, kad jums įdomu, ką sako kitas asmuo, užmegzdami akių kontaktą ir linktelėdami galva.

10. Raskite dalykų, iš kurių galėtumėte kartu pasijuokti.

11. Pasidalykite kuo nors asmenišku apie save, kad įgytumėte pasitikėjimą kitu asmeniu.

12. Venkite prieštaringų temų, pavyzdžiui, politikos ar religijos, nebent gerai pažįstate kitą asmenį ir jaučiatės gerai su juo diskutuodami šiomis temomis.

Kaip tęsti pokalbį

Jei pokalbio metu jaučiatės pasimetę arba tarsi sunkiai suspėjate, prisiminkite, kad visada galima užduoti klausimus. Klausimų uždavimas rodo, kad jums įdomu pokalbis, ir tai gali padėti palaikyti pokalbį. Jei nežinote, ką pasakyti, visada galite pabandyti užmegzti pokalbį komentuodami ką nors, ką pastebėjote, arba kalbėdami apie ką nors, ką turitePaprasta. Tik nepamirškite būti pagarbūs ir vengti prieštaringų temų, ir pokalbis turėtų vykti sklandžiai.

Jei atrodo, kad tai per daug darbo, sumažinkite nuostolius ir eikite toliau. Aš asmeniškai manau, kad jei atrodo, kad tai sunkus darbas, tikrai neverta vargintis.

Keletas patarimų, kaip bendrauti su nepažįstamaisiais.

Bendraujant su nepažįstamaisiais svarbu elgtis pagarbiai ir draugiškai. Nepamirškite, kad kalbate su žmogumi, kuris yra toks pat kaip jūs - žmogus, norintis užmegzti ryšį ir pasikalbėti. Štai keletas patarimų, kaip bendrauti su nepažįstamaisiais:

 • Šypsokitės ir būkite draugiški.
 • Užduokite klausimus ir domėkitės kitu žmogumi.
 • Venkite asmeninių klausimų ar temų, dėl kurių kitas asmuo gali pasijusti nepatogiai.
 • Būkite savimi!

Ar galima kalbėtis su nepažįstamaisiais?

Ar galima kalbėtis su nepažįstamais žmonėmis? Tai priklauso nuo situacijos. Jei esate viešoje vietoje, pavyzdžiui, parke ar kavinėje, ir su kuo nors užmezgate pokalbį, paprastai tai yra gerai. Tačiau jei su kuo nors bendraujate internetu, galite nežinoti, kas jis iš tikrųjų yra, todėl svarbu būti atsargiems.

Galutinės mintys

Kalbant apie pokalbius su atsitiktiniais žmonėmis ar asmeniu, yra daugybė būdų, kaip galite prie to prieiti. Geriausias mūsų patarimas būtų būti savimi ir per daug nesistengti. Tikimės, kad šis įrašas jums buvo naudingas ir atsakė į jūsų klausimus. Iki kito karto būkite saugūs.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.