Kaip priartėti prie vyresnės moters (pradėti pokalbį, gauti pasimatymą)

Kaip priartėti prie vyresnės moters (pradėti pokalbį, gauti pasimatymą)
Elmer Harper

Yra keletas būdų, kaip galite kreiptis į vyresnio amžiaus moterį, jei esate jaunesnis vyras, šiame pranešime apžvelgsime keletą veiksmingiausių metodų ir būdų, kaip susirasti pumą.

Gali būti sunku žinoti, kaip pradėti pokalbį su vyresnio amžiaus moterimi, ypač jei jos nepažįstate. Tačiau yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad pralaužtumėte ledus ir pradėtumėte pokalbį.

Vyresnio amžiaus moterys nežaidžia žaidimų, jos nemėgsta žaisti aplink patirtis pasakys jiems, kur ji vyksta jie tikisi, kad vyras žino, ką jis daro.

4 patarimai, kaip prieiti prie vyresnės moters.

  1. Kalbėkitės su ja kaip su bet kuriuo kitu žmogumi.
  2. Nebijokite paklausti jos patarimo ar nuomonės.
  3. Pagirkite ją už pasiekimus arba už tai, kaip gerai ji atrodo.
  4. Parodykite jai pagarbą išklausydami ir būkite kantrūs.

Kalbėkitės su ja kaip su bet kuriuo kitu žmogumi.

Vyresnio amžiaus moterys jaučiasi patogiau bendraudamos su tuo pačiu žmogumi, o ne jausdamos, kad turi vaidinti ar elgtis kitaip su jaunesniu žmogumi. Be to, vyresnio amžiaus moterys dažnai turi daug išminties ir gyvenimiškos patirties, kuria gali pasidalyti, ir joms patinka, kad gali pasidalyti savo istorijomis su kitais. Bendravimas su tuo pačiu žmogumi taip pat leidžia geriau bendrauti.ir supratimą, kuris gali būti labai naudingas abiem šalims.

Nebijokite prašyti jos patarimo.

Nebijokite paklausti vyresnės moters patarimo. Ji gali turėti daug išminties ir patirties, kuria gali pasidalyti su jumis, be to, tai parodo jūsų brandumą, kai gerbiate jos pasirinkimą.

Pagirkite vyresnę moterį už jos pasiekimus ir išvaizdą.

Yra daugybė priežasčių, kodėl turėtumėte pagirti vyresnę moterį už jos pasiekimus ar gerą išvaizdą.

  • Pirma, visada malonu sulaukti komplimentų, o vyresnio amžiaus moterys dažnai nesulaukia tiek komplimentų, kiek nusipelno.
  • Antra, sakydami komplimentą galite priversti vyresnio amžiaus moterį gerai jaustis, o tai gali padidinti jos pasitikėjimą savimi ir savigarbą.
  • Trečia, komplimentai gali parodyti, kad gerbiate ir žavitės vyresnio amžiaus moterimi, todėl ji gali jaustis vertinama ir dėkinga.
  • Galiausiai nuoširdus komplimentas vyresnei moteriai gali padėti sukurti teigiamą ir draugišką jūsųdviejų bendravimą.

Parodykite jai pagarbą, išklausykite ją ir būkite kantrūs.

Jei norite parodyti pagarbą vyresnio amžiaus moteriai, svarbu ją išklausyti ir būti kantriam. Vyresnio amžiaus moterys turi daug gyvenimiškos patirties ir dažnai gali pasidalyti vertingomis įžvalgomis. Skirdami laiko išklausyti, ką ji nori pasakyti, galite daug ko išmokti ir geriau suprasti jos požiūrį. Be to, būdami kantrūs ir gerbdami jos tempą parodysite, kad vertinate ją kaipasmuo.

Taip pat žr: Kūno kalbos taktika Scott Rouse (Apžvelgta).

Toliau apžvelgsime keletą dažniausiai užduodamų klausimų.

Dažnai užduodami klausimai

Kaip pradėti pokalbį su vyresnio amžiaus moterimi?

Geriausias būdas pradėti pokalbį - paklausti, kaip jai šiandien sekasi. Dauguma žmonių pamiršta tiesiog užduoti šį klausimą, o tai puikus ledlaužis.

Ką sakyti vyresnei moteriai, kad ji jūsų norėtų?

Vyresnio amžiaus moteriai galite siųsti žinutę su komplimentu dėl jos grožio, intelekto ar bet ko kito, kas jums atrodo patrauklu. Būkite nuoširdūs ir sąžiningi sakydami komplimentus, ir ji tikrai juos įvertins.

Kaip atpažinti, ar vyresnei moteriai patinkate?

Yra keli būdai, kaip sužinoti, ar vyresnio amžiaus moteriai patinkate. Vienas būdas - pažiūrėti, ar ji jums šypsosi, kai užmezgate akių kontaktą. Kitas būdas - pradėti pokalbį ir sužinoti, ar jai įdomu su jumis kalbėtis. Galiausiai, ar jai patinkate, galite sužinoti iš to, kaip ji jūsų klausosi ir reaguoja į jūsų komplimentus. Jei jaučiate, kad viskas klostosi gerai, paklauskite jos, dauguma vyresnio amžiaus moterų nenori gaišti laiko,būsite nustebinti.

Kokie požymiai rodo, kad vyresnė moteris nori su jumis miegoti?

Yra keletas ženklų, kad vyresnė moteris gali būti suinteresuota su jumis permiegoti. Ji gali flirtuoti su jumis daugiau nei įprastai arba būti jautresnė nei paprastai. Ji taip pat gali rengtis provokuojančiai arba dažniau stengtis, kad liktumėte vieni. Jei vyresnė moteris siunčia jums šiuos signalus, verta priimti užuominą ir žengti žingsnį.

Taip pat žr: Pursed Lips reikšmė (siunčiant neteisingą žinutę?)

Kodėl vyresnėms moterims patinka jaunesni vaikinai?

Yra daugybė priežasčių, kodėl vyresnio amžiaus moterys gali rinktis jaunesnį vaikiną. Galbūt jos jaučiasi patogiau su mažiau patyrusiu ir mažiau linkusiu ją teisti žmogumi. Galbūt ją traukia jaunatviška energija ir gyvybingumas. Arba jai tiesiog patinka kitokio gyvenimo etapo draugija. Kad ir kokia būtų priežastis, neabejotina, kad daugelis vyresnio amžiaus moterų mano, jog jaunesni vaikinailabai patrauklus.

Kaip pritraukti pumą?

Norėdami pritraukti pumą, turite pasitikėti savimi ir parodyti, kad nebijote iššūkių. Būtinai gerai apsirenkite ir prižiūrėkite save. Venkite atrodyti pernelyg uolūs ar reiklūs, nes pumas traukia nepriklausomybė ir stiprybė. Būkite žaismingi ir patrauklūs, bet nepersistenkite - leiskite pumai žengti pirmą žingsnį. Jei galite ją prajuokinti, esate teisingame kelyje.

Ką rašote vyresnei moteriai?

Susirašinėdami su vyresnio amžiaus moterimis, būkite pagarbūs ir dėmesingi. Venkite vartoti žargoną ar santrumpas, pasirūpinkite tinkama gramatika ir skyryba. Taip pat svarbu atsižvelgti į kartų skirtumus, pavyzdžiui, venkite vartoti žargoną, kurio ji gali nežinoti. Jei abejojate, būkite atsargesni ir rašykite aiškiai ir trumpai.

Kokie yra pasimatymų su vyresne moterimi privalumai?

Susitikinėjimas su vyresnio amžiaus moterimis turi daug privalumų. Viena iš priežasčių yra ta, kad vyresnio amžiaus moterys paprastai yra labiau patyrusios santykiuose ir pokalbiuose nei jaunesnės. Tai gali padėti užmegzti brandesnius ir visavertiškesnius santykius. Be to, vyresnio amžiaus moterys dažnai yra finansiškai stabilesnės ir nepriklausomos nei jaunesnės, o tai gali būti didelis privalumas bet kokiuose santykiuose.

Kokiam vyrui patinka vyresnės moterys?

Kai kuriuos vyrus traukia vyresnės moterys, nes jos yra labiau subrendusios ir patyrusios nei jaunesnės. Kitiems vyrams vyresnės moterys atrodo patrauklesnės, nes jos paprastai labiau pasitiki savimi ir yra labiau savimi pasitikinčios nei jaunesnės. Dar kiti vyrai tiesiog mėgaujasi vyresnių moterų draugija ir vertina jų išmintį bei gyvenimo patirtį. Galiausiai,nėra vieno tipo vyrų, kuriems patiktų vyresnės moterys; yra daugybė vyrų, kuriems patinka vyresnės moterys dėl skirtingų priežasčių.

Kaip sužinoti, ar jaunesniam vyrui patinka vyresnė moteris?

Yra keli būdai, kaip sužinoti, ar jaunesniam vyrui patinka vyresnė moteris. Vienas iš būdų - pažvelgti jam į akis ir įsitikinti, ar jis žvelgia į ją su susižavėjimu ar susižavėjimu. Kitas būdas - įsiklausyti, kaip jis apie ją kalba. Jei jis apie ją gerai atsiliepia ir atrodo, kad į ją žvelgia, tikėtina, kad ji jam patinka.

Galutinės mintys

Nėra universalaus atsakymo, kaip elgtis su vyresnio amžiaus moterimi, tačiau patarčiau tiesiog būti savimi. Nesistenkite per daug ir pažiūrėkite, kaip viskas klostysis. Galbūt nustebsite, kaip gerai viskas klostysis, jei leisite sau atsipalaiduoti ir būti savimi. Tikiuosi, kad radote atsakymą, kurio ieškojote, iki kito karto ačiū, kad skaitėte. Taip pat jums gali patikti Kaip įsakyti gerbti moterį (patarimai ir gudrybės)
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.