Kodėl noriu įkąsti savo vaikinui (Suprasti)

Kodėl noriu įkąsti savo vaikinui (Suprasti)
Elmer Harper

Taigi jums kyla noras įkąsti savo vaikinui ir norite išsiaiškinti, kodėl taip yra arba kaip tai sustabdyti. Šiame pranešime apžvelgsime, kodėl taip yra ir ką galite dėl to padaryti.

Yra daug priežasčių, kodėl merginos nori įkąsti savo vaikinams. Viena iš priežasčių yra vadinamoji "miela agresija". Tai kai jaučiame teigiamą emociją, pavyzdžiui, meilę ar laimę, bet taip pat jaučiame norą padaryti ką nors fizinio, pavyzdžiui, įkąsti, asmeniui, kuriam ją jaučiame. Tai dimorfinė mūsų jausmų išraiška, t. y. gali būti sunku pasakyti, ar jaučiame meilę, ar agresiją.Tačiau bet kuriuo atveju tai dažnai laikoma fizinio artumo ir prieraišumo demonstravimu.

Taip pat žr: Kaip reaguoti į tai, kas gera? (Geriausi reagavimo būdai)

Priežasčių, kodėl taip jaučiatės, gali būti daug, toliau pateikiame 5 dažniausiai pasitaikančias.

5 priežastys, kodėl draugės įkando savo vaikinams.

  1. Jis patrauklus.
  2. Jis gerai kvepia.
  3. Jis gerai bučiuojasi.
  4. Jis jus seksualiai traukia.
  5. Jūs jį mylite.

Jis patrauklus.

Yra daugybė priežasčių, dėl kurių kas nors gali laikyti savo partnerį patraukliu ir norėti jį įkąsti. Tai gali būti meilės ženklas arba tiesiog būdas parodyti susijaudinimą ar troškimą. Kartais žmonės įkanda savo partneriams žaismingai, kaip preliudijos formą. Jei galvojate apie įkandimą savo vaikinui, greičiausiai todėl, kad laikote jį labai patraukliu ir norite fiziškai išreikšti savo jausmus.Tik įsitikinkite, kad tai darote taip, kad būtų patogu jums abiem, ir nedarykite to per sunkiai!

Jis gerai kvepia.

Kai jus traukia jūsų vaikinas ir jis maloniai kvepia, jums gali kilti noras jį užkąsti, nes jums jis būtų toks skanus. Tai cheminė reakcija mūsų smegenyse.

Jis gerai bučiuojasi.

Kai bučiuojate savo kūno draugą, galite tapti pernelyg aistringi ir norėti prikąsti partnerio lūpą tai yra pagrindinis aistros požymis. Tai tikrai labai jaudina vaikinus, bet perspėjame, iš pradžių darykite tai švelniai.

Jis jus seksualiai traukia.

Kai jus seksualiai traukia, įtampa tampa didelė, galite pajusti norą jam įkąsti, nes tampate vis labiau susijaudinę, tai natūralus instinktas, kurį turėtumėte priimti, tik nedarykite to per stipriai.

Jūs jį mylite.

Jei jį mylite, norėsite prie jo priartėti, o įkandimas gali būti jūsų būdas tai padaryti.

Toliau apžvelgsime keletą dažniausiai užduodamų klausimų.

Dažniausiai užduodami klausimai.

Kas yra mieloji agresija ir kaip apie ją sužinoti?

Mieloji agresija - tai didžiulės meilės ir laimės jausmas, kuris yra toks stiprus, kad pasireiškia kaip agresija. Jis gali pasireikšti kaip fizinė agresija, pavyzdžiui, noras ką nors prispausti ar įkąsti, arba kaip žodinė agresija, pavyzdžiui, pasakyti ką nors pikto žmogui, kuris jums rūpi. Mieloji agresija dažnai būna nukreipta į mažus, bejėgius ar pažeidžiamus žmones ar gyvūnus.stiprios emocijos, kurias sukelia per didelis meilės ir laimės jausmas.

Ką santykiuose reiškia įkandimas?

Kandžiojimas santykiuose gali turėti skirtingas reikšmes, priklausomai nuo konteksto. Tai gali būti prieraišumo ženklas, pvz., nedidelis kaklo ar ausies spenelio kramtymas, arba tai gali rodyti tikrą susidomėjimą ir teigiamas emocijas, pvz., kai bučinio metu "kramtote" partnerio lūpas. Kai kuriais atvejais kramtymas gali būti garsesnis už žodžius, pvz., kai partneriui padarote žagsulį."miela agresija", arba fizinis prieraišumo išreiškimas tokiu būdu, kuris iš pažiūros yra agresyvus, bet iš tikrųjų nekenksmingas. Nesvarbu, ar tai būtų meilės įkandimas, ar tik mažas įkandimas, įkandimas gali būti fizinio artumo ir prieraišumo ženklas.

Kaip į savo meilės gyvenimą įtraukti kramtymą?

Kandžiojimo būdas - pradėti bučiuoti mylimąjį, o tada lėtai ir labai švelniai kandžioti jo lūpas, kai jį bučiuojate.

Kodėl vaikinas norėtų jums įkąsti?

Gali būti, kad jis bando būti žaismingas ir kandžioja jus, o gali būti, kad bando palikti ant jūsų žymę kaip nuosavybės ženklą. Taip pat gali būti, kad jis nuoširdžiai nori paragauti jūsų odos! Kai kurie žmonės mano, kad lengvo įkandimo pojūtis yra malonus, o kiti mėgaujasi jausmu, kai jų oda šiek tiek pažeidžiama. Galiausiai tai priklauso nuo vaikino ir nuo to, ką jisJei nerimaujate, kad vaikinas jums įkąs, visada galite iš anksto jo paklausti, ar jam patinka tokie dalykai.

Taip pat žr: Psichologija, kodėl vyrai žiūri į moteris

kodėl nuolat noriu įkąsti savo vaikinui?

Nes esi aistringa ir susijaudinusi, todėl nori pasimylėti su savo vaikinu.

Galutinės mintys.

Gali būti daug priežasčių, kodėl norite įkąsti savo vaikinui, šis terminas vadinamas miela agresija. Mūsų patarimas būtų toks: jei jaučiatės teisingai, darykite tai, jei jūsų partneris atsitraukia arba sako, kad jums skauda, nustokite. Tikimės, kad radote atsakymą į savo klausimą. Kūno kalba Lūpų kramtymas (veido išraiška.) daugiau informacijos apie tai.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.