Kodėl mes dedame pirštą į burną (Ką tai iš tikrųjų reiškia?)

Kodėl mes dedame pirštą į burną (Ką tai iš tikrųjų reiškia?)
Elmer Harper

Vienas iš dažniausiai žmonių naudojamų gestų yra piršto uždėjimas ant burnos. Tai gali turėti įvairias reikšmes, priklausomai nuo to, kaip jis naudojamas, ir nuo situacijos konteksto.

Šio gesto reikšmė gali skirtis priklausomai nuo žmogaus, tačiau dažnai jis susijęs su tylėjimu arba liepimu kitam žmogui tylėti.

Šis gestas paprastai ateina iš vaikystės; tėvai, žaisdami slėpynių, liepia vaikui tylėti arba griežtai žiūri į jį.

Piršto uždėjimas ant burnos yra universalus gestas, naudojamas visame pasaulyje.

Kūno kalba Pirštas ant burnos Turinys

 • Supratimas, kaip skaityti kūno kalbą
 • Koks yra kūno kalbos kontekstas
 • Kaip nustatyti kūno kalbos pagrindą
 • Kūno kalbos piršto virš burnos reikšmė
 • Pirštas virš burnos vyrui
 • Pirštas virš burnos, skirtas moteriai
 • Ar pirštas ant burnos reiškia, kad asmuo meluoja
 • Santrauka

Supratimas, kaip skaityti kūno kalbą

Kūno kalba gali daug ką pasakyti apie kitą asmenį. Ji taip pat gali parodyti, ar asmuo jaučiasi blogai, ar patiria stresą, ar yra laimingas, ar liūdnas, taip pat galite užčiuopti daug kitų emocijų.

Yra daugybė skirtingų kūno dalių, kurios duoda skirtingus ženklus, rodančius, kaip žmogus jaučiasi. Pavyzdžiui, jei žmogus sukryžiuoja rankas, tai gali reikšti, kad jis jaučiasi gynybiškai arba saugosi, tačiau tai taip pat priklauso nuo situacijos konteksto.

Jį taip pat galima naudoti norint išsiaiškinti, ko žmonės nori ar ko jiems reikia, tai vadinamieji neverbaliniai žodžiai, kuriais jie perduoda savo mintis ir jausmus.

Kasdieniame gyvenime natūraliai naudojate neverbalinius ženklus.

Kūno kalba yra svarbus bendravimo ir kitų supratimo veiksnys.

Koks yra kūno kalbos kontekstas

Kontekstas - tai įvykio, situacijos ir pan. aplinka ar aplinkybės.

Kūno kalbos kontekstą galima paaiškinti išnagrinėjus tris pagrindines dalis:

 • Aplinka: bendravimo aplinka ir situacija.
 • Asmuo: emocijos ir ketinimai.
 • Bendravimas: kalbėtojo mimika ir gestai.

Analizuodami kito žmogaus kūno kalbą, turime atsižvelgti į visus tris pirmiau pateiktus pavyzdžius, kad teisingai suprastume situaciją.

Kaip nustatyti kūno kalbos pagrindą

Toliau pateikiama keletas naudingų patarimų, kaip atlikti bazinį vertinimą.

Bazinė linija - tai būdas analizuoti asmenį jo natūralioje aplinkoje. Turite pastebėti bet kokius tikus, pasakymus ar ženklus, kuriuos jis daro natūraliai, kai yra atsipalaidavęs.

Kai jau turėsite gerą pagrindinę informaciją apie žmogaus natūralią kūno kalbą, galėsite ja pasinaudoti, jei jis nuo jos nukryps.

Kūno kalbos piršto virš burnos reikšmė

Kūno kalbos pasaulyje pirštas virš burnos vadinamas iliustratoriumi.

Iliustratorius - tai būdas valdyti pokalbį ir išreikšti save ne tik žodžiais.

Taip pat žr: Kodėl noriu įkąsti savo vaikinui (Suprasti)

Šį neverbalinį bendravimą pastebime, kai kas nors stengiasi būti tylus.

Šį gestą dažniausiai naudoja mokytojai. Jie juo reguliuoja garsą kambaryje, kai mokinys yra ypač "garsus".

Pirštas virš burnos vyrui

Šis gestas dažniausiai naudojamas norint nutildyti per daug kalbantį asmenį, ir šis gestas sutinkamas daugelyje skirtingų kultūrų.

Kai žmogus būna į ką nors įsitraukęs, jis dažnai pirštais liečia burną. Tai rodo, kad jis nori išlikti susikaupęs ir nenori, kad jam trukdytų.

Pirštas virš burnos, skirtas moteriai

Šį gestą dažnai matysite iš moters ar tėvų, kad jų vaikai tylėtų.

Moteris gali užsidengti burną pirštu, kai apsikabina vyrą, kad jį kur nors nuvestų.

Ar pirštas ant burnos reiškia, kad asmuo meluoja

Anksčiau vienintelis būdas patikrinti, ar žmogus sako tiesą, buvo jo žodžiai. Šiandien dėl socialinės žiniasklaidos ir įžymybių manijos skelbti daug nuotraukų "Instagram" tinkle galime pasakyti, ar žmogus meluoja, tiesiog pažvelgę į jo kūno kalbą.

Piršto uždėjimas ant burnos gali būti suvokiamas kaip kažko slopinimas ar sulaikymas. Tai būdas pasakyti sau, kad reikia tylėti, kaip tai daro tėvai.

Tačiau analizuojant kūno kalbą svarbus turinys.

Santrauka

Pirštas ant burnos kūno kalbos bendravime yra galingas būdas, kuriuo žmogus be žodžių išreiškia savo mintis ir jausmus.

Tai pastebima, kai žmogus stengiasi būti tylus arba nori, kad jūs būtumėte tylus. Šią bendravimo formą žmogus gali naudoti norėdamas atsigauti arba sustabdyti save nuo kalbėjimo.

Tai gestas, kuris gyvuoja jau seniai ir buvo pritaikytas daugelyje kultūrų. Kai kuriose kultūrose šis gestas gali turėti skirtingas reikšmes, pavyzdžiui, negerai, nustok kalbėti arba labiau sugestyvus ir pan.

Jei norite sužinoti daugiau apie burnos kūno kalbą, peržiūrėkite kitą mūsų tinklaraštį apie burnos lietimą.

Taip pat žr: Sakydamas, kad myliu tave per stipriai Psichologija ❤️ (kas atsitinka jūsų partneriui)Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.