Kaip priversti bet kurį žmogų juoktis (lengvas būdas)

Kaip priversti bet kurį žmogų juoktis (lengvas būdas)
Elmer Harper

Juokas yra užkrečiamas ir gali būti galinga gėrio priemonė. Tai būdas priversti žmones šypsotis, linksmintis ir gerai jaustis. Jei norite ką nors prajuokinti, turite žinoti, kaip tai padaryti.

Yra daugybė būdų, kaip prajuokinti žmones, tačiau visi jie turi vieną bendrą bruožą: jie visi remiasi netikėtumo galia. Netikėtumas yra pagrindinė humoro sudedamoji dalis, nes priverčia mus atkreipti dėmesį į tai, kas vyksta, ir dėl to esame labiau linkę juoktis.

Todėl dažnai girdime juokų apie netikėtus ar beprasmiškus dalykus, pavyzdžiui, apie vyrą, einantį į barą su žirafa! Sakoma, kad juokas - geriausias vaistas. Ir nors tai nėra neklystanti tiesa, juokinti kitus žmones yra tikrai vertinga.

Malonu džiuginti kitą žmogų, o juokas yra viena nuoširdžiausių džiaugsmo išraiškų. Be to, jis yra užkrečiamas, todėl tikėtina, kad ir patys gerai nusijuoksite. Tačiau kaip priversti žmogų juoktis?

Pirmiausia turite suprasti, kas verčia žmones juoktis. Kas jiems kelia juoką? Kiekvienas žmogus yra skirtingas, todėl turite atkreipti dėmesį į jų duodamus ženklus.

Jei galite priversti žmogų nusišypsoti, esate teisingame kelyje. Toliau viskas priklauso nuo to, kaip suvaidinti tai, į ką tas žmogus sureagavo. Toliau išsamiau apžvelgsime, kaip būti juokingam ir priversti ką nors nusišypsoti.

Kaip būti juokingam bet kokiame pokalbyje

Norint priversti žmones juoktis, reikia suprasti, kaip veikia humoras. Humoro jausmas veikia netikėtai ir netikėtai sujungiant skirtingus dalykus.

Nuo kokio humoro tipo geriausia pradėti?

Šį klausimą sau užduoda daugelis žmonių, kurie tik pradeda savo veiklą. Yra daugybė skirtingų humoro rūšių, todėl gali būti sunku žinoti, nuo kurios pradėti.

Yra šeši pagrindiniai humoro tipai: situacinis, žodinis ir konceptualusis. Situacinį humorą lengviausia pradėti naudoti, nes jis yra labiausiai paplitęs ir nereikalauja daug supratimo ar žinių apie mus supantį pasaulį, kad suprastume, kas juokinga juose.

Šešios humoro rūšys.

Situacinis humoras.

Situacinis humoras - tai humoro rūšis, kylanti iš konteksto ar situacijos, kurioje atsiduria žmogus. Ši komedijos rūšis dažnai grindžiama ironija ir nesuderinamumu. Juokai dažnai apibūdinami kaip situaciniai, nes jie gali būti juokingi tik tuo atveju, jei auditorija žino situacijos, apie kurią kalbama, kontekstą.

Žodinis humoras.

Norint suprasti, kas juokinga žodžiuose, reikia išmanyti kalbą ir žodžių veikimą, tačiau tam nereikia jokių žinių apie mus supantį pasaulį, kaip situacijų juokams.

Konceptualusis humoras.

Konceptualusis humoras reikalauja daug žinių apie mus supantį pasaulį, kad žmonėms jis atrodytų juokingas, tačiau šios rūšies humoro niekada nereikia aiškinti. Problema ta, kad daugelis žmonių neturi reikiamų žinių, kad suprastų šiuos juokelius.

Klaidinantis humoras.

Klaidinantis humoras grindžiamas prielaida. Tai paprastas naudojimas, kurio esmė - sukurti lūkestį kalbėti apie kažką, kas eina į vieną pusę, ir pasakyti kažką, kas eina į kitą pusę. Pavyzdžiui, papasakoti istoriją ir apversti ją aukštyn kojomis, pateikiant kažką skandalingo.

Klaidinantis humoras - tai juokų rūšis, kuri remiasi tuo, kad auditorija yra suklaidinama dėl to, kur bus nukreipta pokalbio linija. Šio tipo juokų esmė - sukurti lūkesčius, o tada pasakyti kažką, kas nukreipia kita linkme. Šią techniką gali naudoti komikai, muilo operos, stand-up komikai ir kt.

Puikus pavyzdys - kai pasakojate istoriją, kuri atrodo vienaip, o paskui apverčiate ją aukštyn kojomis. Taip atrodysite puikiai suvokiantys situaciją ir sudarysite įspūdį, kad esate šmaikštūs ir juokingi, mąstote savo galva, taip parodydami, kad turite puikų žmogiškąjį ryšį su kitais.

Savaime gerinantis humoras.

Saviugdos humoras - tai humoro rūšis, leidžianti pasijuokti iš savęs. Tai reiškia, kad užuot juokęsis iš ko nors kito, žmogus juokiasi iš savęs paties. Saviugdos humoras gali būti naudojamas nuotaikai ir savigarbai gerinti, stresui ir nerimui mažinti bei pasitenkinimui gyvenimu didinti.

Humoras, skatinantis save, gali būti, kai viešai padarote klaidą ir iš jos pasijuokiate. Žmonės jums atleidžia, o tai rodo, kad esate tikras ir linksmas žmogus.

Galime pasitelkti save gerinantį humorą, kad sušvelnintume įtemptas situacijas ir atsikratytume kitų žmonių, kurie bando mus nuvertinti.

Taip pat žr: Kūno kalba meluojant (tiesos ilgai nuslėpti nepavyks)

Susijęs humoras.

Susijęs humoras - tai humoro forma, kuri yra ne tik patraukli, bet ir autentiška. Šis humoro tipas ypač svarbus skaitmeniniame pasaulyje, nes užtikrina ryšį su auditorija. Susijęs humoras gali būti naudojamas socialinės žiniasklaidos pranešimuose, tviterio žinutėse, tinklaraščio įrašuose ir kt.

Susijęs humoras yra galinga priemonė, kurią galime naudoti pirmą kartą susitikę su kitu žmogumi, nes jis yra pozityvus ir įtraukiantis.

Geriausi patarimai, kaip prajuokinti bet kurį žmogų

  • Būkite atsipalaidavę.
  • Būkite savimi.
  • Kvėpavimas.
  • Šypsena.
  • Atkreipkite dėmesį į patalpos ar asmens nuotaiką.
  • Jei reikia, naudokite situaciją atspindintį humoristinį turinį.
  • Įtraukite pokštą į pokalbio kontekstą.
  • Neklauskite, ar jie nori išgirsti pokštą.
  • Turėkite strategiją, kuria galėtumėte pasinaudoti, jei jie nesuprastų pokšto.
  • Nesijaudinkite, jei nepasirodysite juokingi.

Klausimai ir atsakymai

1. Koks yra geriausias būdas prajuokinti žmogų?

Skirtingiems žmonėms juokingi skirtingi dalykai, todėl tai, kas juokina vieną žmogų, kitam gali nesukelti juoko. Tačiau kai kurie būdai, kaip prajuokinti žmogų, yra pasakoti anekdotus, kvailioti arba daryti juokingus veidus.

Be to, tiesiog džiaugsmas ir mėgavimasis gyvenimu taip pat gali būti užkrečiamas ir priversti aplinkinius juoktis.

2. Kodėl žmonės juokiasi?

Yra daugybė priežasčių, kodėl žmonės juokiasi, tačiau viena iš dažniausių yra ta, kad kažkas juokinga. Kitos priežastys gali būti, kai žmogui smagu, kai jis jaučia palengvėjimą ar džiaugiasi, kai bando išspręsti įtemptą ar nepatogią situaciją arba kai bando išreikšti paramą kitam žmogui.

Tai puiki priemonė bet kokiai situacijai sušvelninti. Dažnai naudoju šią taktiką su savo vaikais. Pasakius ką nors juokingo ar pasielgus kvailai, jų veiduose dažnai atsiranda šypsena, ir to pakanka, kad jie išsivaduotų iš bet kokios būsenos ar blogos nuotaikos.

3. Kaip galite pasitelkti humorą, kad priverstumėte žmogų juoktis?

Humoru galima prajuokinti žmogų, priverčiant jį pasijuokti, pralinksminti arba priverčiant juoktis garsiai.

4. Kokie veiksmingi būdai priversti žmogų juoktis?

Keletas veiksmingų būdų prajuokinti žmogų yra papasakoti jam anekdotą, padaryti juokingą veidą arba padaryti ką nors kvailo. Taip pat galite naudoti nuostabą ir šoką, kad priverstumėte žmones juoktis.

Taip pat žr: Kodėl narcizai neturi draugų (Žvilgsnis į narcizų draugystę)

5. Ko turėtumėte vengti, kai bandote ką nors prajuokinti?

Bandydami prajuokinti žmogų, turėtumėte vengti pasakoti anekdotus, kurie yra įžeidžiantys arba dėl kurių žmogus gali pasijusti nepatogiai.

6. Kaip akimirksniu sukelti juoką?

Stengdamiesi būti juokingi galite prajuokinti bet kurį žmogų. Kiekvienas gali tapti komiku, tačiau koks yra pats juokingiausias būdas prajuokinti žmogų? Būkite savimi, per daug nesistenkite, galite pasakoti anekdotus, pateikite juos autentiškai ir būkite nuoširdūs sau.

7 . Kaip priversti bet kurį žmogų juoktis iš teksto

Visuotinai pripažinta, kad geras juokas viską pagerina. Problema ta, kad jei norite ką nors prajuokinti, turite būti šalia asmeniškai.

Negalite tiesiog parašyti jiems žinutę ir tikėtis, kad jie nusijuoks. Su šiuolaikinėmis technologijomis geriausias būdas prajuokinti žmogų žinute ar tekstu - nusiųsti jam juokingą "Facebook" ar "Snapchat" vaizdo įrašą, kuris jus prajuokino.

Galutinės mintys.

Yra daugybė būdų, kaip prajuokinti žmogų, tačiau svarbu žinoti, kas gali įžeisti žmogų, kurį norite prajuokinti. Pasakoti anekdotus, kvailioti ar daryti juokingus veidus - tai veiksmingi būdai prajuokinti žmogų. Jei jums patiko skaityti šį straipsnį, jums taip pat gali patikti Kaip išsiugdyti humoro jausmą
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.