Kaip sukelti herojaus instinktą per tekstą (žinutę)

Kaip sukelti herojaus instinktą per tekstą (žinutę)
Elmer Harper

Taigi girdėjote apie "herojaus instinktą" ir norite jį sužadinti žinutėmis? Tikriausiai taip yra todėl, kad esate be jėgų ir jūsų vyras tapo jums emociškai neprieinamas arba vienintelis būdas, kuriuo jūs perteikiate jausmus, yra žinutės. Na, kad ir kokia būtų priežastis, apžvelgsime, kas yra herojaus instinktas ir kaip galime jį sužadinti žinutėmis, žinutėmis PM ar DM.

Pirmiausia apžvelgsime, kas yra herojaus instinktas ir ką jis veikia. Toliau panagrinėsime penkias svarbiausias žinutes, kurias galite siųsti, kad sugrąžintumėte savo vyrą prie jūsų.

Kas yra herojaus instinktas?

Herojaus instinktas - tai biologinis potraukis, dėl kurio vyrai nori apsaugoti ir aprūpinti moteris. Tai slapta manija, sukelianti pirmapradį vyro norą būti savo moters ar partnerės herojumi. Šis poreikis kyla iš mūsų medžiotojų ir rinkėjų laikų, kai vyras parūpindavo maisto, pastogę ir apsaugodavo nuo įvairiausių bjaurių dalykų.

Šį instinktą turi kiekvienas vyras, tačiau ne visi vyrai moka juo tinkamai naudotis. Džeimsas Baueris (James Bauer) sukūrė terminą "herojaus instinktas" ir mano, kad kiekvienas vyras nori jaustis didvyriu. Jis teigia, kad vyrai nori saugoti moteris ir jomis rūpintis, nes tai leidžia jiems jaustis reikalingiems ir geidžiamiems. Kai vyras jaučiasi reikalingas, jis jaučiasi didvyriu.

Tačiau šiais laikais vyrui sunku tapti didvyriu, nes nebeaišku, koks yra jo vaidmuo. Ribos yra neryškios, nes moteris gali aprūpinti ir apsaugoti lygiai taip pat gerai, kaip ir bet kuris vyras, jei tik nori.

Taip pat žr: Lūpų suspaudimas Kūno kalba (Turė reikšmė)

Tačiau instinktyvus poreikis vis dar glūdi giliai vyro ir moters viduje ir galite sukelti šį natūralų procesą jame, galite priversti jį vėl pasijusti didvyriu, ir tai galite padaryti jam nežinant ir ne neigiamai. SMS žinutės yra puikus būdas pradėti.

Taigi, kaip tai padaryti per tekstą? Džiaugiuosi, kad paklausėte, tai labai paprasta.

3 geriausi būdai, kaip sukelti jo herojaus instinktą per tekstą.

  1. Prašykite jo pagalbos.
  2. Parodykite savo dėkingumą.
  3. Palaikykite jo tikslą

Prašykite Jo pagalbos.

Kad sužadintumėte jo herojaus instinktą, turite priversti jį pasijusti reikalingu ir didvyriu. Galite pasakyti ką nors panašaus į: "Man labai reikia tavo pagalbos." arba "Be tavęs negaliu to padaryti." "Man reikia tavo pagalbos." arba "Man kažkas nesiseka ir man reikia tavo patarimo." Tai privers jį pasijusti norimu ir reikalingu, ir jis greičiausiai norės jums padėti.

Taip pat žr: Atviros kojos Kūno kalbos ženklai (bendravimas be žodžių)

Parodykite savo dėkingumą.

Jei jis jums kažkuo padėjo, parašykite jam trumpą žinutę, pavyzdžiui: "Ačiū už pagalbą su ___________. Be tavęs nebūčiau to padariusi." arba "Tas mūsų pokalbis anądien man labai padėjo viską išsiaiškinti." arba "Tu esi mano atrama, ačiū, kad esi šalia."

Jūs sakote savo vyrui, kad be jo savo gyvenime nebūtumėte galėjusi padaryti to, ką padarėte. Tai sukelia jo norą jus išgelbėti ir apsaugoti tai, ką jis padėjo paversti jūsų nuosavybe.

Palaikykite jo tikslą.

Kai žinote žmogaus gyvenimo tikslą arba jo siekius, galite jį palaikyti, kad kartu jų pasiektumėte. Galite užduoti klausimų šia tema, pasiteirauti, kaip jam sekasi įgyvendinti x, arba nusiųsti jam padrąsinančią SMS žinutę.

Ką turėčiau sakyti, kad tekste sužadinčiau jo herojaus instinktą?

Geriausias būdas sužadinti jo didvyrio instinktą - paprašyti jo pagalbos dėl ko nors, tai gali būti bet kas, ir tai yra slaptas būdas sužadinti jo didvyrio instinktą. Norėdami sužinoti daugiau apie šią koncepciją, turėtumėte apsilankyti Džeimso Bauerio svetainėje "Laivas".

Galutinės mintys.

Nėra griežtų taisyklių, kaip sužadinti jo herojaus instinktą, tačiau pirmiau pasiūlėme keletą geriausių būdų, kaip tai padaryti. Juos paprasta suprasti, o dar geriau bus, kai juos įgyvendinsite. Pabandykite sugalvoti savo tekstines žinutes ir pažiūrėkite, kas nutiks. Jei jums patiko skaityti šį įrašą, galbūt norėsite sužinoti daugiau apie skaitmeninę kūno kalbą irbendravimo menas.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.