Kaip sužadinti žmogaus herojaus instinktą? (Išsamus vadovas)

Kaip sužadinti žmogaus herojaus instinktą? (Išsamus vadovas)
Elmer Harper

Norite sužinoti, kaip sužadinti vyro didvyrio instinktą? Jei taip, tai pataikėte į tinkamą vietą. Šiame įraše panagrinėsime, kas yra "didvyrio instinktas" ir kaip galite juo pasinaudoti, kad įkvėptumėte vyrą.

Tikriausiai jau girdėjote apie "herojaus instinktą", bet kas tai yra? Per daugelį metų daugelį mokslininkų sužavėjo "herojaus instinkto" sąvoka, nes ji paaiškina, kodėl įsimylime tam tikrą partnerį.

Pasak Jameso Bauerio, "herojaus instinktas" yra tikras ir gali padėti mums geriau suprasti vyrus, jų romantiškus santykius ir ryšius.

Ketinu sąžiningai apibūdinti, kas yra "herojaus instinktas", nes tikriausiai įsivaizduojate didelį didvyrį, skraidantį su apsiaustu kaip Supermenas. Deja, taip nėra.

Trys pagrindiniai tikslai, motyvuojantys vyrus visą gyvenimą, yra šie: gyventi prasmingą gyvenimą, jaustis įvertintiems už savo pastangas ir aprūpinti tuos, kuriais rūpinasi. Trečiasis tikslas - būti gerbiamiems aplinkinių.

Visi vyrai yra skirtingi, tačiau yra trys psichologiniai bruožai, kurie būdingi visiems. Tiesa ta, kad jūsų vyras nebūtinai turi būti veiksmo herojus, tačiau jis turi biologinį troškimą būti jūsų herojumi.

Tai pagrindinė vyrų psichologija.

Kai vyras įsimyli moterį, jis norės ginti jos interesus. Daugumai vyrų tai yra įgimta. Jei susipyksite su draugu, jis greičiausiai stovės jūsų pusėje. Taip yra dėl to, kad vyrai yra pratę saugoti tuos, kurie jiems rūpi.

Pavyzdžiui, eidamas per gatvę jis natūraliai stovės toje eismo pusėje, kurioje yra saugiausia. Galbūt jis jums aiškiai nepasakys, kad jus myli, bet tai matysite iš visko, ką jis daro. Iš to, kaip į jus žiūri, kaip elgiasi šalia jūsų. Jis tai parodo paprasčiausiais gestais, kurie jus giliai sujaudina.

Atsižvelgiant į tai, kas išdėstyta pirmiau, "herojaus instinktas" veikia taip pat. Taigi kas yra "herojaus instinktas"?

Kas yra herojaus instinktas?

Džeimsas Baueris sukūrė terminą "didvyrio instinktas", kuris reiškia biologinį vyro poreikį jaustis reikalingu ir didvyriu. Kiekvienas vyras nori jaustis didvyriu, o nelaimės ištiktos merginos yra puikus šio instinkto sukėlėjas. Kai vyras jaučiasi reikalingas, jis jaučiasi didvyriu. Tai slapta kiekvieno vyro manija, kurią, pasak Bauerio, galima puikiai panaudotisantykiai.

Taip pat žr: Kaip atsakyti į tekstą "Kaip tu" (atsakymo būdai)

Penki paprasti būdai, kaip galite sukelti herojaus instinktą.

  1. Prašykite Jo pagalbos.
  2. Kaip jūsų įvertinimas.
  3. Padidinkite jo pasitikėjimą savimi.
  4. Įsitikinkite, kad jis žino, jog daro jus laimingą.
  5. Skatinkite jį būti geriausiu savimi.

Prašyti Jo pagalbos.

Jei jums reikia ką nors padaryti arba turite problemų, turėtumėte paklausti savo vyro. Tai leidžia jam žinoti, kad pasitikite juo pakankamai, kad kreiptumėtės patarimo ar pagalbos, ir kad laikote jį lygiaverčiu partneriu.

Kaip jūsų įvertinimas.

Kad jaustųsi laimingi, vyrams reikia būti įvertintiems. Vyrui nėra nieko svarbiau, kaip jaustis įvertintam savo partnerės. Kai vertinate savo vyrą, jis jausis mylimas ir vertinamas. Vyrai yra labai linksmi sutvėrimai ir jiems patinka, kai jų partnerės parodo, kaip juos vertina. Paprastas "ačiū" gali labai padėti jūsų vyrui jaustis įvertintam.

Padidinkite jo pasitikėjimą savimi.

Didinkite jo pasitikėjimą savimi, kai esate šalia jo, išklausykite jį ir užduokite jam klausimų apie temas ir žmones. Niekada nesmerkite jo kitų akivaizdoje ir visada palaikykite jį, kai kiti bando jį užsipulti. Stenkitės nekritikuoti jo kitų akivaizdoje ir būkite jo palaikytojas, kai jis jaučiasi prislėgtas.

Įsitikinkite, kad jis žino, jog daro jus laimingą.

Vyras turi žinoti, kad esate patenkinta savo gyvenimu kartu. Ne tik turimomis materialinėmis gėrybėmis ar jūsų santykių statusu, bet ir juo kaip asmeniu.

Skatinkite jį būti geriausiu savimi.

Kai jį palaikote ir skatinate būti geriausiu, kokiu jis gali būti, tai rodo, kad juo pasitikite. Jei jam patinka daryti dalykus be jūsų, pavyzdžiui, eiti į futbolo varžybas, leiskite jam žinoti, kad tai nieko blogo. Vyrui reikia erdvės, todėl leisti jam kartais išeiti vienam - geras būdas parodyti, kad juo pasitikite.

Toliau apžvelgsime kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas sugalvojo šią herojaus instinkto idėją?

Herojaus instinktas - tai Džeimso Bauerio idėja. Tai slaptas apsėdimas, kuris yra biologinis potraukis.

Ar didvyrio instinktas pagerina santykius?

Herojaus instinktas yra psichologinis dirgiklis, leidžiantis vyrams jaustis reikalingiems ir vertinamiems. kai vyras jaučiasi herojumi, jis labiau linkęs domėtis ir investuoti į santykius. bandydami sužadinti vyro herojaus instinktą, galite pagerinti santykius, nes jis jausis reikalingas ir vertinamas.

Ar didvyrio instinktas reiškia pirmapradiškumą ir instinktyvumą?

"Didvyrio instinktas" - tai terminas, apibūdinantis įgimtą vyrų troškimą jaustis reikalingiems ir vertinamiems. Šis instinktas dažnai pasireiškia, kai vyras jaučia poreikį gelbėti į bėdą patekusią moterį. Nors tai gali būti sveikas impulsas santykiuose, jis taip pat gali sukelti problemų, jei vyras mano, kad jis visada turi būti tas, kuris vadovauja.Sveikuose santykiuose abu partneriai turi jaustis reikalingi ir vertinami.

Galutinės mintys.

Yra daugybė dalykų, kuriuos galite padaryti, kad sužadintumėte herojaus instinktą savo vyre. Paprasčiausia paprašyti jo pagalbos, pasakyti jam komplimentą arba padėti jam pasitikėti savimi. Tačiau nepersistenkite. Jei norite sužadinti herojaus instinktą savo vyre, išbandykite keletą iš pirmiau pateiktų idėjų. Tikimės, kad atsakėme į jūsų klausimą apie būdus, kaip sužadinti herojaus instinktą savo vyre. Taip pat galbūt norėsite patikrinti, kaipHerojaus instinkto sužadinimas per tekstą (žinutę)

Taip pat žr: 90 neigiamų žodžių, prasidedančių Y (su apibrėžimais)Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.