Prisilietimas prie peties kūno kalba (gali išduoti žaidimą)

Prisilietimas prie peties kūno kalba (gali išduoti žaidimą)
Elmer Harper

Prisilietimas prie peties - tai socialinis signalas, kai vienas asmuo paliečia kito asmens petį. Paprastai taip išreiškiamas ryšys, palaikymas, padrąsinimas ar paguoda.

Prisilietimo reikšmė priklauso nuo konteksto ir gali labai skirtis.

Jei tai daroma tinkamai, tai gali būti naudojama siekiant pagerinti ryšį, užmegzti kontaktą ir parodyti empatiją.

Petys ir ranka yra vienos iš nedaugelio vietų, prie kurių neprieštaraujame, kad mus liestų. Vakarų pasaulyje tai laikoma normaliu mandagumu.

Vyrai, liečiantys vyrus per petį, paprastai tai pastebima dažniausiai. Jei esate vyras, liečiantis moters petį, tai gali būti vertinama kaip neigiamas veiksmas. Todėl geriau to nedaryti, jei nesate su jais užmezgęs santykių.

Jį naudojame, kai norime užmegzti ryšį su žmogumi arba kai jaučiamės pakankamai patogiai ir pasitikime savimi, kad galėtume paliesti jo petį.

Turinys

 • Ką reiškia prisilietimas prie peties
 • Kūno kalba liečiant savo petį
 • Kūno kalba, kai kas nors paliečia jūsų petį
 • Kai mergina nuolat liečia tavo petį
 • Ar peties prisilietimas yra flirtas
 • Ką reiškia, kai vaikinas paliečia tavo petį
 • Ką reiškia, jei berniukas paliečia tavo petį
 • Santrauka

Jei norite greitai išmokti skaityti kūno kalbą, perskaitykite šias knygas: "Šešių minučių rentgeno spindulys: greitas elgesio profiliavimas" arba "Kūno kalbos supratimas: kaip iššifruoti neverbalinį bendravimą gyvenime, meilėje ir darbe".

Ką reiškia prisilietimas prie peties

Vienas prisilietimas prie peties gali reikšti daug dalykų. Tai gali būti flirto ar draugiškas gestas.

Yra šešios galimos prisilietimo prie peties reikšmės.

 1. Vienas prisilietimas prie peties - tai kvietimas pasikalbėti apie tai, kas jus neramina.
 2. Tai gali būti ženklas, kad reikia užleisti vietą kitam žmogui ir pasislinkti arčiau.
 3. Asmuo, kuriam esate patrauklus, gali paliesti jūsų petį, nes yra susidomėjęs jumis romantiškai.
 4. Šį gestą žmonės naudoja tada, kai jaučiasi agresyvūs ar dominuojantys, norėdami parodyti savo viršenybę kito asmens atžvilgiu.
 5. Asmuo gali bandyti užmegzti su jumis ryšį ir pranešti, kad jam patinka jūsų įmonė ar pokalbis ir jis nori daugiau.
 6. Sąmoningas ryšių užmezgimas

Kūno kalba liečiant savo petį.

Prisilietimas prie savo peties gali reikšti paguodą. Tai neverbalinė užuomina, kurią galima suprasti kaip paguodos ženklą.

Asmeniui gali skaudėti, bet tai gali būti ir būdas save paguosti arba reikšti savęs pažeminimą.

Kūno kalba, kai kas nors paliečia jūsų petį.

Kai kas nors paliečia jūsų petį, paprastai taip siekiama atkreipti jūsų dėmesį arba parodyti, kad jis jums rūpi. Šis veiksmas taip pat gali būti interpretuojamas kaip flirtas, o ne kaip kas nors kita.

Pagal tai, kaip asmuo, kuris paliečia jus per petį, judina ranką, galima suprasti jo ketinimus.

Pavyzdžiui, jei jus palietęs asmuo pakelia ranką link jūsų kaklo ar galvos, tai gali būti traukos ar flirto ženklas.

Jei asmens pirštai išskėsti ir jis judina pirštus, paprastai tai nėra traukos ženklas, o veikiau ženklas, kad jis bando jus prispausti arba sulaikyti.

Norint suprasti kūno kalbą, svarbiausia yra kontekstas.

Kai mergina nuolat liečia tavo petį.

Kai mergina nuolat liečia jūsų petį, tai gali reikšti kelis skirtingus dalykus.

Gali būti, kad ji bando atkreipti jūsų dėmesį, žaidžia su jumis arba flirtuoja su jumis.

Norint išsiaiškinti, kokių ketinimų turi žmogus, kuris nuolat liečia jūsų petį, svarbu atkreipti dėmesį į kito žmogaus kūno kalbą ir jo pareiškimus ir (arba) komentarus.

Vienas iš būdų sužinoti, ar asmuo, palietęs jūsų petį, nori, kad su juo kalbėtumėtės, ar nori ko nors kito, yra tas, kad po to jis paliečia savo veidą.

Jei asmuo, palietęs jūsų petį, paliečia savo veidą ir viliojančiai į jus žvelgia, jis greičiausiai su jumis flirtuoja ir nori daugiau nei tik pokalbio.

Taip pat žr: Ar kūno kalba gali būti naudojama kaip įrodymas (laimėti teisme)

Patapšnojimo per petį kūno kalba

Kai kas nors paplekšnoja jums per petį, paprastai tai būna paguodos ar palaikymo ženklas. Šis gestas gali būti naudojamas abiem būdais - norint paguosti žmogų arba parodyti dėkingumą. Pavyzdžiui, jei ką tik matėte, kad artimas draugas sulaukė blogų naujienų, galite paplekšnoti jam per petį, taip parodydami savo palaikymą. Arba, jei kas nors ką nors padarė gerai, galite paplekšnoti jam per petį kaipbūdas pasakyti "geras darbas".

patapšnoti per nugarą reiškia kūno kalbą

Paplekšnojimas per nugarą - tai pritarimo, padrąsinimo ar sveikinimo gestas. Jis gali būti naudojamas kaip kūno kalbos forma, siekiant išreikšti palaikymą kam nors ar kam nors.

Ar prisilietimas prie peties yra flirtas.

Tai priklauso nuo konteksto, kuriame matote ar jaučiate, kad kas nors liečia jūsų petį. Kai kas nors liečia jūsų petį, paprastai tai yra geras ženklas.

Jie bando atkreipti jūsų dėmesį, įgyti pasitikėjimą ir jaustis pakankamai patogiai, kad galėtų fiziškai jus paliesti. Tai gera kūno kalbos užuomina.

Ką reiškia, kai vaikinas paliečia tavo petį.

Ką reiškia, jei vaikinas viešoje vietoje paliečia jūsų petį?

Ne visada lengva suprasti, kokių ketinimų turi žmogus, palietęs jūsų petį. Gali būti dar sunkiau, jei to žmogaus nepažįstate.

Jei esate viešoje vietoje, paprastai prisilietimas prie peties reiškia, kad asmuo tiesiog nori atkreipti jūsų dėmesį arba tiesiog yra draugiškas.

Tačiau jei tai atsitinka per pasimatymą ar darbe, tai gali turėti kitą reikšmę. Tai gali reikšti, kad jie nori su jumis fiziškai suartėti.

Svarbu galvoti apie kontekstą ir pokalbį, kurį vedate.

Ką reiškia, jei berniukas paliečia tavo petį.

Tai labai dažnas klausimas, kurio sulaukiu iš savo klientų.

Taip pat žr: Galvos pakreipimo reikšmė kūno kalba (išsamūs faktai)

Atsakymas į šį klausimą priklauso nuo konteksto, kuriame jis kyla.

Jei praeidamas pro jus gatvėje berniukas paliečia jūsų petį, tai reiškia, kad jis pripažįsta jus ir neturi jokių piktų kėslų.

Tačiau jei vaikinas vakarėlyje paliečia jūsų petį, gali būti, kad jis nori atkreipti jūsų dėmesį dėl kokių nors priežasčių.

Galutinės mintys

Kūno kalboje prisilietimas prie peties gali reikšti skirtingus dalykus, priklausomai nuo konteksto ir to, kaip tai buvo padaryta.

Tai gali būti draugiškas gestas arba nekaltas judesys, kuriuo siekiama atkreipti kieno nors dėmesį. Arba tai gali būti intymus meilės ženklas. Skaitant kūno kalbą svarbiausia yra kontekstas. Jei norite sužinoti, kaip skaityti kūno kalbą, perskaitykite šį straipsnį.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.