Kai vaikinas tave įtraukia į draugų zoną.

Kai vaikinas tave įtraukia į draugų zoną.
Elmer Harper

Yra kelios skirtingos priežastys, kodėl vaikinas gali jus nustumti į draugų zoną. Mūsų tikslas - išsiaiškinti, kodėl ir kaip tai įveikti.

Draugų zona - tai kai vaikinas priskiria jus tik draugų, o ne romantinių interesų kategorijai. Vaikinai taip elgiasi, kai nenori su jumis užmegzti santykių, bet vis tiek nori, kad liktumėte šalia kaip draugas. Gali būti nemalonu būti draugų zonoje, nes galbūt iš santykių norite daugiau, bet vaikinas nori tik draugauti.

Pateikiame 6 svarbiausias priežastis, kodėl vaikinas nori jus užmesti į draugų zoną.

6 priežastys, dėl kurių vyras tave norėtų įtraukti į draugų zoną.

  1. Tu jo nedomini.
  2. Jis domisi kažkuo kitu.
  3. Jis bijo įsipareigoti.
  4. Jis nepasirengęs santykiams.
  5. Jis nemano, kad esi tinkama mergina.
  6. Jis stengiasi neskubėti.

Tu jo nedomini.

Gali būti sunku pasakyti, ar vaikinas jumis domisi, ar ne. Jei jis jumis nesidomi, gali bandyti nustatyti draugų zoną. Tai reiškia, kad jis jus matys tik kaip draugę ir nieko daugiau. Jei taip atsitinka, geriausia judėti toliau ir susirasti žmogų, kuris jumis domisi.

Jis domisi kažkuo kitu.

Jis domisi kažkuo kitu. Skaudu, bet tu turi judėti toliau. Jis nėra vienintelis vaikinas ir yra kažkas, kas tavimi susidomės. Nešvaistyk laiko žmogui, kuris nemato, kokia nuostabi esi.

Jis bijo įsipareigoti.

Jis bijo įsipareigoti. Jis nenori užmegzti santykių, nes bijo būti įskaudintas. Jis jau buvo įskaudintas anksčiau ir nenori to patirti dar kartą. Jis taip pat bijo būti atstumtas. Jis nenori atsiduoti ir rizikuoti, kad jo širdis bus sudaužyta.

Jis nepasirengęs santykiams.

Jis nėra pasirengęs santykiams. Kai vaikinas jus nustumia į draugų zoną, tai reiškia, kad jis nemato jūsų kaip romantiško partnerio. Galbūt jūs jam vis dar rūpite ir jam patinka jūsų draugija, tačiau jis nenori su jumis užmegzti santykių. Tai gali būti nemalonu, ypač jei juo domitės. Tačiau svarbu gerbti jo sprendimą ir judėti toliau. Yra daug kitų vaikinų.kurie mielai su jumis susitikinėtų.

Jis nemano, kad esi tinkama mergina.

Skaudu, kai vaikinas, kuris jums patinka, priskiria jus draugų zonai. Jis tarsi sako, kad nelaiko jūsų tinkama mergina. Tačiau dar nepraraskite vilties. Yra būdų, kaip ištrūkti iš draugų zonos. Pirmiausia pabandykite praleisti su juo daugiau laiko ir geriau jį pažinti. Parodykite, kad jis jus domina, ir leiskite jam suprasti, kad esate pasirengusi santykiams.nenori su jumis susitikinėti, bent jau žinosite, kad stengėtės iš visų jėgų.

Jis stengiasi neskubėti.

Jis stengiasi neskubėti. Jis nenori skubėti užmegzti santykių, todėl tave įtraukia į draugų zoną. Tikriausiai jis taip elgiasi, nes nenori vėl būti įskaudintas arba nėra pasirengęs rimtiems santykiams. Bet kuriuo atveju geriausia gerbti jo norus ir taip pat neskubėti.

Toliau apžvelgsime dažniausiai užduodamus klausimus.

Dažniausiai užduodami klausimai

kaip sužinoti, ar vaikinas įtraukė jus į draugų zoną

Yra keletas ženklų, rodančių, kad vaikinas tave įtraukė į draugų zoną. Pavyzdžiui, jis gali pradėti kalbėti su tavimi apie kitas merginas, kuriomis domisi. Jis taip pat gali pradėti vengti būti su tavimi vienas arba ieškoti pasiteisinimų, kad tavęs neliestų. Jei pastebi bent vieną iš šių dalykų, tikėtina, kad jis tave laiko tik draugu.

požymiai, kad jis jus įtraukia į draugų zoną

Yra keletas požymių, kad jis gali jus nustumti į draugų zoną. Pavyzdžiui, jis gali kalbėti su jumis apie kitas merginas, kuriomis domisi, arba ne taip greitai atsakinėti į jūsų žinutes ar skambučius, kaip anksčiau. Be to, jis gali pradėti kurti planus su kitais žmonėmis, neįtraukdamas jūsų, arba apskritai nustoti su jumis flirtuoti. Jei pastebėjote šiuos jo elgesio pokyčius, gali būti, kadkad jis bando su tavimi draugauti.

kodėl vaikinas tave laiko draugų zonoje

Gali būti kelios priežastys, dėl kurių jūsų draugas vaikinas įtraukė jus į draugų zoną.

Gali būti, kad jo fiziškai netraukia ir jis mato tave tik kaip draugę. Arba jis gali susitikinėti su kita moterimi ir jį domina tik draugystė su tavimi. Taip pat gali būti, kad šiuo metu jis tiesiog nepasirengęs santykiams.

Taip pat žr: Ar normalu, kad tavo draugė tave muša (piktnaudžiavimas)

Kad ir kokia būtų priežastis, geriausia susitaikyti su tuo, kad esate draugų zonoje, ir judėti toliau.

ką reiškia, kai vaikinas tave įtraukia į draugų zoną?

Draugų zona - tai situacija, kai vienas iš draugų trokšta romantiškų ar seksualinių santykių su kitu asmeniu, o kitas - ne. Paprastai manoma, kad tai nemaloni patirtis asmeniui, kuris nori daugiau nei draugystės, nes paprastai jam neleidžiama užmegzti jokių romantiškų ar seksualinių santykių su savo troškimų objektu.

Ar vaikinai iš tikrųjų draugauja su draugais?

Tai klasikinė mįslė: jau seniai įsimylėjote žmogų, bet jis jus mato tik kaip draugą. Buvote atstumtas į draugų zoną. Bet ar draugų zona yra tikra?

Daugelis žmonių mano, kad draugų zona yra mitas, naudojamas kaip pasiteisinimas, kodėl kažkas nesiekia santykių su žmogumi, kuriuo domisi. Galų gale, jei kažkas jus domina, kodėl negalėtumėte tiesiog pakviesti jo į pasimatymą?

Tačiau kiti mano, kad "draugų zona" yra labai reali ir dažnai pasitaiko, kai vienas asmuo domisi kitu, tačiau jausmai nėra abipusiai. Tokiu atveju "draugų zonoje" esantys asmenys gali tikėtis, kad likdami draugais su asmeniu, kuriuo domisi, galiausiai galės jį užkariauti.

Taip pat žr: Kaip sužinoti, ar jūsų vyras neištikimas (neištikimybės požymiai)

Ar įmanoma ištrūkti iš draugų zonos?

Nėra patikimo būdo, kaip ištrūkti iš draugų zonos, tačiau tai įmanoma. Turėsite imtis veiksmų ir įdėti šiek tiek pastangų, kad žengtumėte romantišką žingsnį arba prisipažintumėte apie savo jausmus. Jei jūsų pasiūlymai atmetami, nepriimkite to per daug asmeniškai - kitas asmuo gali būti tiesiog nesuinteresuotas jumis. Kaip išeiti iš draugų zonos.

Galutinės mintys

Kai draugui vyrui jaučiate romantiškus jausmus, o žinote, kad buvote friendzon, gali būti sunku, nes žinote, kad jis nejaučia to paties, ką jūs. Yra būdų, kaip priversti jį pajusti jums romantiškus jausmus, tačiau geriausias mūsų patarimas yra tiesiog judėti toliau ir pirmiausia susirasti žmogų, kuris jus mėgsta dėl jūsų. Tikimės, kad jums patiko skaityti šį įrašą ir radote atsakymą. Iki kito karto būkite saugūs.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.