Ar kabinėjimasis prie ko nors yra grubus (psichologija)

Ar kabinėjimasis prie ko nors yra grubus (psichologija)
Elmer Harper

Jei kas nors jums ar jums pakabino telefoną, tai gali būti kelios priežastys, priklausomai nuo situacijos konteksto.

Tai senas klausimas: "Ar nemandagu kabinti telefoną?" Taip, kabinti telefoną yra nemandagu. Tai tolygu išeiti iš pokalbio arba staiga nutraukti diskusiją. Taip siunčiama žinutė, kad jums neįdomu, ką kitas asmuo nori pasakyti, ir kad nevertinate jo laiko ar draugijos.

Jei reikia baigti pokalbį, geriausia tai padaryti mandagiai ir pasakyti, pavyzdžiui, "Atsiprašau, turiu eiti" arba "Jaučiuosi šiek tiek prislėgtas šio pokalbio, turiu eiti".

Pirmiausia turime suprasti, kodėl jie nutraukė pokalbį su jumis. Turime atsižvelgti į kontekstą ir į tai, kas įvyko prieš ir po pokalbio.

11 priežasčių, kodėl žmonės atiduoda rankas?

 1. Jie nusivylę jumis.
 2. Kažkas kitas juos nutraukė.
 3. Jie neturi mobiliojo ryšio signalo.
 4. Jiems baigėsi kreditai.
 5. Jų akumuliatorius išsikrovė.
 6. Jie numetė telefoną.
 7. Į kambarį įėjo jų viršininkas.
 8. Į kambarį įėjo jų tėvai.
 9. Jie slapta jums skambina.
 10. Jie vairuoja ir pameta telefoną.
 11. Policija juos sustabdė.

Jie nusivylę jumis.

Gali būti, kad žmogus, su kuriuo kalbėjote, pakabino ragelį, nes buvo ant jūsų supykęs ar nusivylęs. Arba jis turėjo kažkur išeiti ir negalėjo tęsti pokalbio. Jei tai vyksta nuolat, vertėtų pagalvoti, ar dėl jūsų veiksmų žmonės staiga nenutraukia pokalbio.

Kažkas kitas juos nutraukė.

Tėvai, mokytojas ar viršininkas atėmė iš jūsų telefoną, nes jie kalbėjosi su jumis telefonu, nors neturėjo to daryti.

Jie neturi mobiliojo ryšio signalo.

Jei jie neturi mobiliojo ryšio signalo, gali būti, kad būtent dėl to jie jums pakabino ragelį. Gali būti, kad jie negali priimti ar skambinti, todėl jums nepavyko su jais susisiekti.

Taip pat žr: Kaip atrodo pikta kūno kalba (žr. požymius)

Jiems baigėsi kreditai.

Gali būti daug priežasčių, kodėl jie jums pakabino ragelį, tačiau viena iš galimybių yra ta, kad jiems baigėsi kreditas. Jei taip atsitiko, greičiausiai dėl to, kad jie negali sau leisti tęsti pokalbio. Tai apmaudu, tačiau tai nėra jūsų kaltė. Pasistenkite nepriimti to asmeniškai.

Jų akumuliatorius išsikrovė.

Gali būti, kad jų telefono baterija išsikrovė, todėl jie staiga pakabino ragelį viduryje pokalbio. Tokiu atveju pabandykite jiems perskambinti vėliau ir sužinoti, ar jie gali pasikalbėti.

Jie numetė telefoną.

Gali būti, kad asmuo, su kuriuo kalbėjotės, numetė telefoną, todėl jis jums pakabino ragelį.

Taip pat žr: Narcizų persekiotojas (atskleidžiant tiesą apie narcizų persekiojimą)

Į kambarį įėjo jų viršininkas.

Į kambarį įėjo jų viršininkas, ir tai galėjo būti priežastis, dėl kurios jie jums pakabino ragelį. Gali būti, kad jie buvo susitikimo viduryje ir negalėjo tęsti pokalbio. Arba jų viršininkas galėjo prašyti jų padaryti kažką, ko jie nenorėjo, ir jie nusprendė baigti pokalbį, kad nereikėtų su jumis bendrauti.

Į kambarį įėjo jų tėvai.

Gali būti, kad į kambarį įėjo jų tėvai ir jie turėjo jums pakišti ragelį. Gali būti, kad jie nenorėjo, jog jų tėvai sužinotų, kad kalbėjosi su jumis, o gal jie pateko į bėdą ir jiems reikėjo greitai baigti pokalbį. Bet kuriuo atveju geriausia iš karto jiems neperskambinti. Duokite jiems šiek tiek laiko susitvarkyti ir pabandykite vėliau.

Jie slapta jums skambina.

Gali būti, kad asmeniui, su kuriuo bandote susisiekti, slapta skambina kas nors kitas, ir dėl to jis jums pakabino ragelį. Jei įtariate, kad taip yra, galite pabandyti perskambinti kitu laiku arba susisiekti su juo kitu būdu.

Jie vairuoja ir pameta telefoną.

Jie vairuoja ir pameta telefoną. ir tai gali būti priežastis, dėl kurios jie pakabino ragelį. Gali būti, kad jie buvo viduryje pokalbio su jumis ir tada turėjo staiga pakabinti ragelį, nes nebegalėjo susikoncentruoti į pokalbį ir jiems reikėjo sutelkti dėmesį į vairavimą.

Policija juos sustabdė.

Policija sustabdė juos apklausai ir tai gali būti priežastis, dėl kurios jie jums pakabino ragelį. Gali būti, kad šiuo metu jie negali laisvai kalbėti, todėl nutraukė pokalbį. Pasistenkite per daug nesijaudinti ir palaukite, kol jie vėl su jumis susisieks.

Gali būti daug priežasčių, dėl kurių kas nors jums pakabina ragelį; geriausia tiesiog pasidomėti ir pabandyti perskambinti. Toliau apžvelgsime keletą dažniausiai užduodamų klausimų.

Dažnai užduodami klausimai

Ką turėtumėte daryti, kai jums atiduoda telefoną?

Jei kas nors jums pakabina ragelį, geriausia pabandyti perskambinti. Jei neatsiliepia, palikite mandagią žinutę su prašymu perskambinti. Jei ir toliau ignoruoja jūsų skambučius, galite apsvarstyti kitus bendravimo būdus, pavyzdžiui, siųsti trumpąją žinutę arba susitikti asmeniškai.

Ar turėtumėte susisiekti su jų šeimos nariais, jei jie jus palieka?

Jei jis jums pasiskundė ir situacija yra bloga, gali būti naudinga kreiptis į jo draugus ar šeimos narius, kad sužinotumėte, ar jie gali suteikti paramą. Tačiau jei asmeniui gresia tiesioginis pavojus, svarbu kreiptis į pagalbos tarnybas.

Ar pakabinti ragelį yra nemandagu?

Taip, pakabinti telefono ragelį yra laikoma nemandagu. Tai laikoma nepagarbos ženklu ir gali būti skaudu. Jei esate viduryje pokalbio ir jums reikia išeiti, geriau mandagiai atsiprašyti ir pasakyti, kad perskambinsite vėliau.

Kaip nepagarbiai elgiamasi, kai kam nors kabinama?

Tai rodo, kad jums nerūpi kitas žmogus ir kad manote, jog jūsų laikas yra svarbesnis už jo laiką. Tai nemandagu, neapdairu ir paprasčiausiai pikta. Jei turite baigti pokalbį, padarykite tai mandagiai. Pasakykite ką nors panašaus į: "Atsiprašau, turiu eiti." arba "Buvo malonu su tavimi bendrauti." Bet kad ir ką darytumėte, nelaikykite telefono kabliuko.į kitą asmenį.

Ką daryti su žinute po to, kai jie nutraukė pokalbį su jumis?

Jei jums kada nors teko pakabinti telefono ragelį, žinote, kaip tai gali būti nemalonu. Galbūt norėsite išsiųsti trumpąją žinutę asmeniui, kuris nutraukia su jumis ryšį, bet ar tai gera mintis?

Ar galite palaukti akimirką ir pažiūrėti, kai jie jus pakabino?

Jei kalbate telefonu, o kitas asmuo jums pakabina ragelį, tai gali būti nemalonu. Tačiau, prieš perskambindami arba nutraukdami ryšį, pasidomėkite, ar galite ką nors padaryti, kad išspręstumėte situaciją. Gali būti, kad kitam asmeniui tiesiog reikia šiek tiek laiko atvėsti, o skambindami iš karto galite dar labiau pabloginti situaciją. Jei galite šiek tiek palaukti ir pažiūrėti, kas nutiks, tai gali padėti jums abiem.ilgalaikis nusivylimas.

Galutinės mintys

Yra daugybė priežasčių, dėl kurių žmogus gali jums pakabinti ragelį, ir taip, tai nemandagu, jei tai padarėte iš skubėjimo arba jei su juo susiginčijote. Tačiau būna atvejų, kai žmogus pakabina ragelį ne dėl savo kaltės.

Visada atkreipkite dėmesį į kontekstą ir pabandykite pagalvoti, kodėl jie apskritai pakabino telefono ragelį. Tikimės, kad radote atsakymą į savo klausimą, jums taip pat gali būti naudingas šis pranešimas. Ką reiškia, kai kieno nors telefonas patenka tiesiai į balso paštą?
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.