Ar narcizai žino, kad yra narcizai (Savimonė)

Ar narcizai žino, kad yra narcizai (Savimonė)
Elmer Harper

Ar narcizai žino, kad jie yra narcizai? Tai paprastas klausimas, tačiau atsakymas nėra toks paprastas. Šiame įraše bandome tai išsiaiškinti.

Viena vertus, kai kurie narcizai gali suvokti savo narciziškus polinkius ir juos išnaudoti savo naudai. Kita vertus, kiti gali neigti savo narciziškus bruožus ir elgesį. Narciziškas asmenybės sutrikimas (NPD) - tai psichikos būklė, kuriai būdinga savigrauža, išpūstas savivertės jausmas ir empatijos kitiems trūkumas. Narcisizmas laikomaskenksmingas asmenybės bruožas, nes gali lemti skaudų ir egocentrišką elgesį.

Taigi, ar narcizai žino, kad yra narcizai? Tai priklauso nuo konkretaus žmogaus. Vieni gali visiškai suvokti savo narciziškus polinkius, o kiti gali neigti savo narciziškus bruožus.

9 požymiai, kad turite narciziškų bruožų.

  1. Jie turi išpūstą savivertės jausmą.
  2. Jie trokšta dėmesio ir susižavėjimo.
  3. Jiems rūpi valdžia ir sėkmė.
  4. Jie turi teisės jausmą.
  5. Jiems reikia būti dėmesio centre.
  6. Jie išnaudoja kitus.
  7. Jiems trūksta empatijos.
  8. Jie pavydi kitiems.
  9. Jie dažnai būna arogantiški ir pasipūtę.

Jie turi išpūstą savivertės jausmą.

Narcizai turi išpūstą savivertės jausmą. Jie mano, kad yra geresni už kitus ir nusipelno ypatingo elgesio. Narcizai taip pat yra linkę labai manipuliuoti ir naudotis žmonėmis, kad gautų tai, ko nori.

Tai rodo, kad narcizai gali nesuvokti, kokį neigiamą poveikį jų elgesys daro kitiems. Jei narcizai nesuvokia savo narcisizmo, jiems gali būti sunku pakeisti savo elgesį.

Jie trokšta dėmesio ir susižavėjimo.

Narcizai - tai žmonės, trokštantys dėmesio ir susižavėjimo. Jie dažnai būna labai žavūs ir charizmatiški, gali būti labai įtikinami. Narcizai dažnai mano, kad yra geresni už kitus, ir gali būti gana manipuliatyvūs. Su jais gali būti sunku bendrauti, nes jie dažnai būna labai egocentriški ir reiklūs.

Jiems rūpi valdžia ir sėkmė.

Žinoma, kad narcizai yra susirūpinę valdžia ir sėkme. Tačiau ar jie iš tikrųjų žino, kad yra narcizai? Naujame tyrime teigiama, kad galbūt ne. Mokslininkai teigia, kad taip gali būti todėl, kad narcizai taip susitelkia į tai, kaip jie atrodo kitiems, kad neturi aiškaus požiūrio į save. Tai taip pat reiškia, kad narcizai gali nesuvokti, kokį neigiamą poveikį jų elgesys daro kitiems.

Jie turi teisės jausmą.

Narcizai paprastai turi teisių jausmą. Jie mano, kad yra geresni už kitus ir nusipelno, kad su jais būtų atitinkamai elgiamasi. Dėl to jie gali jausti nusivylimą ar net pyktį, kai negauna to, ko nori. Nors jie ne visada tai suvokia, jų teisių jausmas dažnai atrodo arogantiškas ir egocentriškas.

Jiems reikia būti dėmesio centre.

Narcizai turi būti dėmesio centre, nes jiems reikia kitų žmonių patvirtinimo. Jie mano, kad jei nesulaukia dėmesio, vadinasi, yra nieko verti. Šis dėmesio poreikis dažnai lemia narcizišką elgesį, pavyzdžiui, nuolat kalbėti apie save, būti geriausiais ar nuvertinti kitus. Narcizai taip pat bijo būti ignoruojami ar ignoruojami.atstumti, todėl jie gali elgtis taip, kad gautų dėmesio, kurio taip trokšta.

Jie išnaudoja kitus.

Narcizai - tai žmonės, kurie išnaudoja kitus, siekdami naudos sau. Jie dažnai nesuvokia, kad taip elgiasi, arba jiems tai gali nerūpėti. Narcizai dažnai stokoja empatijos ir rūpinasi tik savimi. Dėl to su jais gali būti labai sunku bendrauti, nes jie gali nesuprasti ar nesirūpinti, kaip jų veiksmai veikia kitus.

Taip pat žr: Kalta kūno kalba (pasakys jums tiesą)

Jiems trūksta empatijos.

Ar narcizai žino, kad yra narcizai? Į šį klausimą sunku atsakyti, nes sunku žinoti, kas vyksta narcizo galvoje. Vis dėlto kai kurie ekspertai mano, kad narcizai gerai supranta savo narciziškus polinkius ir jais naudojasi. Kiti mano, kad narcizai nesuvokia savo narcisizmo ir kad tai yra kažkas, kas yra už jų ribų.Tikėtina, kad tiesa yra kažkur tarp šių dviejų kraštutinumų.

Jie pavydi kitiems.

Narcizai dažnai pavydi kitiems, nes mano, kad kiti yra geresni už juos. Dėl to gali kilti daug pavydo ir apmaudo. Narcizai gali net nesuvokti, kad jie yra narcizai, nes yra labai susikoncentravę į save.

Jie dažnai būna arogantiški ir pasipūtę.

Ar narcizai žino, kad yra narcizai? Į šį klausimą sunku atsakyti, nes sunku žinoti, kas vyksta narcizo galvoje. Tačiau kai kurie ekspertai mano, kad narcizai žino apie savo narciziškus polinkius, bet jiems tai paprasčiausiai nerūpi. Jie dažnai būna arogantiški ir pasipūtę, ir atrodo, kad jiems trūksta empatijos kitiems. Gali būti, kad jie net nesuvokia, kaip jųelgesys daro įtaką aplinkiniams. Jei jie suvokia savo narcisizmą, jie gali jo nelaikyti problema. Jiems tai tiesiog yra jų pačių dalis.

Taip pat žr: Rankos virš kirkšnies reikšmė (kūno kalba)

Toliau apžvelgsime keletą dažniausiai užduodamų klausimų, pagal kuriuos narcizai žino, kad yra narcizai.

Dažnai užduodami klausimai.

Ar narcizai suvokia, ką daro?

Narcizai supranta, ką daro, bet nenori keistis. Jie manipuliuoja ir dažnai naudoja meilės bombardavimą kaip būdą kontroliuoti savo partnerius. NPD yra rimtas psichikos sutrikimas, dėl kurio asmuo turi savigarbos jausmą ir išpūstą ego. Nors narcizai supranta, kad turi problemą, jie netiki, kad tai jų kaltė. Jie niekada nepasikeis, nebent pataikys įdugne ir norite gauti pagalbą.

Ar narcizai žino, kad smurtauja?

Ar narcizai žino, kad smurtauja? Tai sudėtingas klausimas, į kurį nėra lengvo atsakymo. Viena vertus, kai kurie ekspertai teigia, kad narcizai suvokia, jog elgiasi emociškai žiauriai, bet vis tiek tai daro, kad gautų tai, ko nori.

Kiti mano, kad narcizai nesuvokia, jog smurtauja, nes iš tiesų mano, kad jų elgesys yra normalus.

Taigi atsakymas gali priklausyti nuo konkretaus narcizo, apie kurį kalbama. Tačiau apskritai atrodo, kad tam tikras savęs suvokimo laipsnis yra būtinas, kad asmuo galėtų sėkmingai tapti narcizu.

Ar narcizai suvokia savo sutrikimą?

Narcizai dažnai gerai supranta savo sutrikimą ir jo poveikį kitiems žmonėms. Kai kuriais atvejais jie gali labai atvirai kalbėti apie savo sutrikimą ir problemas, kurias jis sukelia jų gyvenime.

Kitais atvejais jie gali bandyti sumenkinti savo sutrikimo sunkumą arba neigti, kad apskritai turi problemų.

Nepriklausomai nuo to, kiek jie suvokia savo sutrikimą, narcizai paprastai labai sunkiai priima bet kokią kritiką ar atsiliepimus apie savo elgesį.

Ar narcizai žino, kad turi problemą?

Ar narcizai žino, kad turi problemą? Į šį klausimą sunku atsakyti. Tai priklauso nuo konkretaus žmogaus ir nuo to, kiek sąžiningas jis yra pats su savimi. Vieni gali neigti ir manyti, kad jų elgesys yra visiškai normalus. Kiti gali visiškai suvokti savo narciziškus polinkius ir jais naudotis, kad manipuliuotų, įgytų galią ir kontroliuotų kitus. Galiausiai į šį klausimą gali atsakyti tik pats narcizas.klausimas.

Kaip narcizai žino, kad jie yra narcizai?

Narcizai paprastai labai gerai suvokia savo svarbą ir nuolat siekia kitų žmonių patvirtinimo ir pritarimo. Jie dažnai turi stiprų teisių jausmą ir tikisi ypatingo elgesio.

Juos gali dominti valdžia, sėkmė ir grožis. Narcizai gali būti labai žavūs ir įtikinantys, tačiau jie taip pat gali būti arogantiški, manipuliuoti ir išnaudoti.

Ar narcizams patinka, kai juos vadina narcizais?

Ne, narcizai nemėgsta, kai juos vadina narcizais. Jiems labiau patiktų, jei būtų laikomi pasitikinčiais savimi, žaviais ir sėkmingais. Būti pavadintam narcizu yra didelis pažeminimas ir tai gali pakenkti jų ego.

Ką daryti, kai manote, kad esate narcizas?

Jei manote, kad galite būti narcizas, galite padaryti keletą dalykų. Pirma, galite stengtis geriau suvokti savo susitelkimą į save ir daugiau dėmesio skirti kitiems. Antra, galite stengtis stiprinti savo empatiją ir užuojautą kitiems.

Galiausiai galite pabandyti susidaryti realistiškesnį požiūrį į save ir savo pasiekimus. Jei matote, kad negalite pakeisti ar pagerinti šių dalykų, geriausia būtų kreiptis profesionalios pagalbos.

Ar turėčiau kreiptis į konsultantą, jei manau, kad esu narcizas? (Self-Aware)

Paprasto atsakymo į šį klausimą nėra. Viena vertus, jei manote, kad galbūt sergate narcizišku asmenybės sutrikimu, kreiptis profesionalios pagalbos gali būti labai teigiamas žingsnis. Konsultantas gali suteikti jums patarimų ir paramą, kai stengsitės suprasti ir valdyti savo būklę.

Kita vertus, svarbu nepamiršti, kad narcisizmą gali diagnozuoti tik kvalifikuotas psichikos sveikatos specialistas, o savidiagnozė dažnai būna netiksli.

Jei nerimaujate, kad galite būti narcizas, geriausia būtų pasikalbėti su konsultantu arba terapeutu, kuris gali padėti ištirti jūsų simptomus ir nustatyti tikslią diagnozę.

Galutinės mintys

Nėra vieno atsakymo, ar narcizai žino, kad yra narcizai, ar ne. Daugelis narciziškų žmonių galiausiai tai supranta. Jei jie gali išjungti savo jausmus kitiems žmonėms blogoje situacijoje, vadinasi, jie pradeda suvokti savo jausmus. Tikimės, kad radote atsakymą į savo klausimą pranešime, kurį taip pat galite peržiūrėti Kas kelia nerimą narcizui? daugiau minčių apie narcizus.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.