Ar savanaudiška nutolti nuo šeimos (kaltės jausmas)

Ar savanaudiška nutolti nuo šeimos (kaltės jausmas)
Elmer Harper

Ar jaučiatės kaltas, kad galvojate apie persikėlimą iš šeimos? Ar jau persikėlėte ir dabar jaučiatės kaltas, jei taip, mes apžvelgsime, kodėl taip jaučiatės ir ką galite dėl to padaryti.

Išvykti iš šeimos gali būti sudėtinga. Natūralu jaustis kaltam ar savanaudiškam, nes norisi palikti namų jaukumą ir patogumą, tačiau svarbu prisiminti, kad kartais tai būtina asmeniniam augimui ir savirealizacijai.

Sprendimas persikelti gyventi kitur gali būti stiprybės ir drąsos ženklas, ir jo nereikėtų laikyti savanaudišku. Tai gali reikšti, kad teks paaukoti laiką, praleistą su šeima, mainais į naują patirtį ir galimybes, tačiau jei tai daroma apgalvotai ir atsižvelgiant į visas dalyvaujančias šalis, tai gali būti teigiamas žingsnis siekiant individualių tikslų.

Galiausiai niekas kitas negali priimti šio sprendimo už jus - tik jūs patys žinote, kas geriausia jums ir jūsų ateities siekiams. Toliau apžvelgsime 6 priežastis, kodėl taip jaučiatės.

6 priežastys, dėl kurių atsisakoma šeimos kaltės.

  1. Jaučiatės kaltas juos palikęs.
  2. Bijote likti vienas naujoje vietoje.
  3. Nenorite praleisti svarbiausių šeimos įvykių ar įvykių etapų.
  4. Nerimaujate dėl padidėjusių kelionės namo išlaidų.
  5. Jaučiate, kad nuvylėte savo artimuosius.
  6. Galbūt bijote žengti žingsnį ir išbandyti kažką naujo.

Jaučiatės kaltas juos palikęs.

Priimti sprendimą išvykti iš šeimos gali būti sunku dėl kaltės jausmo, susijusio su jų palikimu. Pasirinkti naują darbą ar pradėti naują gyvenimą kitame mieste, kai paliekami artimiausi žmonės, gali atrodyti savanaudiška. Tas kaltės jausmas gali būti įvairių formų, pavyzdžiui, jausmas, kad šeimai nesuteikiate pirmenybės arba kad juos paliekate tada, kai jiems jūsų labiausiai reikia.

Nepaisant šio jausmo, svarbu nepamiršti, kad bet koks sprendimas, priimtas dėl asmeninio augimo ir laimės, neturėtų būti laikomas savanaudišku. Persikraustymas toli nuo šeimos nereiškia, kad reikia aukoti santykius su ja, nes technologijos leido lengvai bendrauti ir lankytis, kai tik įmanoma.

Bet koks pasirinkimas turi būti pagrįstas vidiniais poreikiais ir turi būti atsižvelgta tiek į jūsų, tiek į jūsų šeimos poreikius, kad visi dalyviai galėtų gyventi laimingai.

Bijote likti vienas naujoje vietoje.

Persikraustymas gali suteikti daug galimybių ir patirties, kurių nebūtų, jei liktumėte gyventi vietoje.

Tai taip pat reiškia, kad reikia palikti paramos sistemą, kuria taip ilgai rėmiausi. Sunku atsisakyti namų jaukumo ir pažįstamumo, bet žinau, kad galiausiai bus verta žengti šį žingsnį.

Nors ir bijote, turėtumėte būti pasiryžę padaryti šį žingsnį sėkmingą ir sukurti naują gyvenimą, kuriame galėčiau klestėti.

Nenorite praleisti svarbiausių šeimos įvykių ar įvykių etapų.

Šeima yra svarbi gyvenimo dalis, todėl svarbių įvykių ar svarbių įvykių praleidimas gali skaudžiai žeisti širdį. Persikraustymas toli nuo šeimos gali būti savanaudiškas, nes gali reikšti, kad praleisite svarbias akimirkas.

Vestuvės, gimtadieniai ir jubiliejai - visomis šiomis progomis reikia dalytis su artimiausiais žmonėmis.

Taip pat žr: I Appreciate You Meaning. (Kiti būdai tai pasakyti)

Net jei atstumas yra svarbus veiksnys, vis tiek yra būdų, kaip palaikyti ryšį ir užtikrinti, kad nepraleisite jokių ypatingų akimirkų. Nesvarbu, ar tai būtų vaizdo skambučiai, socialinė žiniasklaida, ar net dovanų siuntimas paštu, svarbu parodyti savo artimiesiems, kad jums rūpi jų gyvenimas, nesvarbu, kaip toli esate.

Nerimaujate dėl padidėjusių kelionės namo išlaidų.

Išvykti toli nuo šeimos gali būti sudėtingas sprendimas, ypač kai tai susiję su finansais. Kelionės išlaidos gali greitai išaugti, todėl sunku aplankyti toli gyvenančius šeimos narius. Be to, gali būti sunku pateisinti išlaidas kelionėms, kai reikia pasirūpinti daugybe kitų išlaidų.

Svarbu nepamiršti, kad palaikyti ryšį su šeima yra svarbu ir verta papildomų išlaidų. Net jei nėra galimybės aplankyti asmeniškai, vis tiek yra būdų, kaip palaikyti ryšį ir parodyti jiems, kiek daug jie jums reiškia.

Jaučiate, kad nuvylėte savo artimuosius.

Jautiesi savanaudiškas ir žinai, kad jiems bus sunku tai priimti. Tačiau kartu nori siekti savo svajonių ir žengti kitus gyvenimo žingsnius.

Tai sunkus sprendimas, tačiau turite apsvarstyti savo galimybes ir nuspręsti, kas man geriausia ilgalaikėje perspektyvoje. Suprantate, kad tai gali sukelti skaudžių jausmų ir sukurti atstumą tarp mūsų, tačiau jei tai gali padėti man augti ir siekti savo tikslų, tuomet verta tai apsvarstyti. Galiausiai viskas, ką galite padaryti, tai pabandyti paaiškinti, kodėl tai gali būti geriausias pasirinkimas jums, ir tikėtis, kad jie supras.

Galbūt bijote žengti žingsnį ir išbandyti kažką naujo.

Žengti žingsnį ir išbandyti kažką naujo gali būti baisu, ypač kai tai reiškia, kad reikia palikti savo šeimą. Natūralu, kad norėdamas pasinaudoti nauja galimybe, dėl kurios reikia nutolti nuo artimųjų, jaučiatės kaltas.

Tačiau svarbu nepamiršti, kad kartais rizikuodami ir išeidami iš komforto zonos galite įgyti nuostabios patirties ir asmeniškai tobulėti.

Niekada neturėtumėte jaustis savanaudžiai, nes norite ištirti naujas galimybes ir galbūt turėti šviesesnę ateitį. Žengti žingsnį gali būti sunku, bet galiausiai dažnai būna verta. Galiausiai tik nuo jūsų priklauso, kas geriausia jums ir jūsų šeimai.

Toliau apžvelgsime keletą dažniausiai užduodamų klausimų.

Dažnai užduodami klausimai

ar geriau gyventi toliau nuo šeimos?

Išvykti iš šeimos gali būti sunkus sprendimas. Viena vertus, tai gali suteikti galimybę ištirti savo nepriklausomybę ir pradėti viską iš naujo naujoje vietoje. Kita vertus, palikti draugus ir šeimą gali būti emocinė patirtis.

Jūs turite nuspręsti, kas geriausia jūsų gyvenimui. Jei ketinate persikelti gyventi toli nuo šeimos, atidžiai apsvarstykite visas galimybes.

Apsvarstykite gyvenimo naujoje vietoje privalumus ir trūkumus, palyginti su gyvenimu netoli namų. Pagalvokite apie finansines persikraustymo pasekmes ir apie tai, kaip tai paveiks jūsų santykius su artimaisiais.

Iš pradžių persikraustymas toli nuo šeimos gali atrodyti bauginantis, tačiau tai gali būti ir jaudinantis nuotykis, padėsiantis asmeniškai tobulėti ir įgyti naujos patirties.

ar normalu nutolti nuo šeimos?

Taip, visiškai normalu išvykti gyventi toli nuo šeimos. Tiesą sakant, tai gali būti puiki proga pažinti naują miestą ar šalį ir įgyti nepriklausomybę.

Išvykimas iš šeimos taip pat gali padėti žmonėms išsiugdyti savo tapatybę ir atrasti naujų pomėgių ir aistrų, kurių kitu atveju jie galbūt nebūtų turėję galimybės ištirti.

Iš pradžių gali būti sunku, tačiau tinkamai nusiteikus, persikėlimas toli nuo šeimos gali būti nepaprastai naudinga patirtis. Tai taip pat gali padėti sustiprinti santykius su šeimos nariais, nes susitikus dažnai galima prasmingiau pasikalbėti.

Kiekvienas žmogus pats sprendžia, ar persikraustymas iš šeimos yra jam tinkamas sprendimas, tačiau nėra jokios priežasties, kodėl tai turėtų būti laikoma nenormaliu ar neteisingu sprendimu.

Taip pat žr: Kaip kovoti su toksiškais influenceriais!

Kokio amžiaus geriausia išsikraustyti iš šeimos?

Tinkamiausias amžius, kada galima išsikraustyti iš šeimos, priklauso nuo daugelio veiksnių. Svarbu apsvarstyti, ar esate finansiškai ir emociškai pasirengęs būti nepriklausomas, taip pat ar turite stiprią paramos sistemą.

Išsikraustymas iš namų gali būti sunkus perėjimas, o šalia esantis draugų ir šeimos palaikymo tinklas gali padėti palengvinti šį procesą. Jei manote, kad esate pasiruošęs savarankiško gyvenimo iššūkiui, geriausias amžius išsikraustyti iš šeimos galiausiai priklauso nuo jūsų asmeninių pageidavimų.

Svarbu apsvarstyti visus aspektus, susijusius su tuo, ko reikia norint gyventi vienam, ir nuspręsti, ar esate pasirengęs prisiimti tokio lygio atsakomybę bet kuriuo gyvenimo laikotarpiu.

Kaip pasakyti šeimai, kad norite išsikraustyti?

Kai reikia pasakyti šeimai, kad norite persikelti gyventi kitur, tai gali būti sunkus ir emocingas pokalbis. Pirmiausia turite užtikrinti, kad į šią temą žiūrėsite supratingai ir pagarbiai. Svarbu papasakoti, kodėl norite persikelti ir kaip tai bus naudinga jūsų gyvenimui ir karjerai.

Paaiškinkite, kad esate dėkingas už viską, ką jie dėl jūsų padarė, tačiau tai turite padaryti dėl savęs. Įsitikinkite, kad pokalbio metu jie jaučiasi išgirsti ir gerbiami.

Taip pat turėtumėte juos patikinti, kad, nors ir persikraustote, vis tiek yra būdų palaikyti ryšį, pavyzdžiui, vaizdo skambučiai, el. laiškai ar trumposios žinutės. Parodykite savo šeimai, kad nors fizinis atstumas tarp jūsų gali padidėti, meilės ir paramos ryšys išliks stiprus, kad ir kaip toli vienas nuo kito būtumėte.

Ar neteisinga išsikraustyti nuo pagyvenusių tėvų?

Persikraustymas iš senyvo amžiaus tėvų gali būti sunkus sprendimas. Natūralu, kad jaučiatės kalti arba nesate tikri, ar negerai persikraustyti, ypač jei kraustotės toli. Tačiau tai nebūtinai turi būti blogai. Persikraustymas gali atnešti naujų galimybių ir patirties, kurios gali padėti visai jūsų šeimai augti ir klestėti.

Kol palaikote ryšį ir reguliariai lankotės, persikraustymas neturi būti klaidingas sprendimas. Be to, išplėstinės šeimos nariai gali padėti jūsų tėvams, kai jūs negalėsite jų taip dažnai lankyti.

Iškilus būtinybei ir pasikeitus aplinkybėms, visada galima persikelti gyventi arčiau jų. Galiausiai sprendimą, ar teisinga, ar ne, persikelti gyventi toliau nuo senyvo amžiaus tėvų, reikėtų priimti atsižvelgiant į tai, kas geriausia visiems dalyviams.

Galutinės mintys

Kai kalbama apie tai, ar savanaudiška atsikraustyti nuo šeimos, tai iš tiesų priklauso nuo jūsų asmeninės situacijos. Jei nemėgstate savo šeimos arba ji jūsų negerbia, tuomet visiškai normalu išsikraustyti.

Jei esate iš geros šeimos, jie supras ir padės jums apsispręsti persikelti, kai ateis tinkamas laikas. Tikimės, kad radote atsakymus į savo klausimus, taip pat galite perskaityti Kodėl nejaučiu jokio ryšio su savo šeima (šeimos nutolimas)
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.