Kaip priversti vaikiną jus pamėgti be pokalbių (Būdai, kaip užmegzti pažintį su vaikinu)

Kaip priversti vaikiną jus pamėgti be pokalbių (Būdai, kaip užmegzti pažintį su vaikinu)
Elmer Harper

Norite sužinoti, kaip pritraukti vaikiną nekalbant? Jei taip, pataikėte į teisingą vietą. Tai nebus lengva, tačiau tai galima padaryti pasitelkus kūno kalbą ir kitas neverbalinio bendravimo formas.

Jei nori, kad vaikinas tave pamėgtų, yra keletas dalykų, kuriuos gali padaryti net nepratardama nė žodžio. Gali pradėti nuo to, kad šypsosiesi jam, kai tik jį pamatysi. Taip pat gali pabandyti šiek tiek flirtuoti su juo žvilgsniais. Dar vienas dalykas, kurį gali padaryti, yra pasipuošti, kai esi šalia jo. Galiausiai pabandyk būti draugiška ir pabendrauti su jo draugų grupe, įgyti jų pasitikėjimą ir simpatijas.

Yra daugybė būdų, kaip galite priversti jį jus pamilti, nesiimdami mes apžvelgsime dažniausiai pasitaikančius būdus.

  1. Dėvėkite tai, kas jam atrodys patrauklu.
  2. Pabendraukite su juo ir jo draugais.
  3. Būkite savimi šalia jo draugų.
  4. Rodykite susidomėjimą tuo, kas jį domina.
  5. Dažnai žvilgtelėkite į jį.
  6. Elkitės droviai šalia jo.

6 būdai, kaip priversti vaikiną atkreipti į jus dėmesį nekalbant.

Dėvėkite tai, kas jam atrodys patrauklu.

Yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad atkreiptumėte jo dėmesį nepratardama nė žodžio. Pirma, apsirenkite taip, kad žinotumėte, jog jam atrodysite patraukli. Jei žinote, koks yra jo drabužių skonis, rinkitės tai, kas atitinka jo skonį. Jei ne, stenkitės rinktis tai, kas apskritai glosto ir leidžia jaustis pasitikinčiai savimi. Kitas būdas atkreipti jo dėmesį - įsitikinti, kad visada esateGerai prižiūrėkite savo odą, plaukus ir nagus, kad visada atrodytumėte tvarkingai. Tai darydami padidinsite tikimybę, kad jis jus pastebės ir galbūt net pradės su jumis kalbėtis.

Pabendraukite su juo ir jo draugais.

Jei galite, susidraugaukite su jo draugų grupe ar seserimi. Taip tapsite jam artimesnė ir jis galbūt pradės jus dažniau pastebėti.

Būkite savimi šalia jo draugų.

Nebijokite leisti, kad jūsų asmenybė atsiskleistų, kai esate šalia jo su draugais ar šeima, neapsimetinėkite, būkite autentiški ir jis tikrai jus pastebės.- Būkite savimi ir jis tikrai į tai atkreips dėmesį.

Taip pat žr: Gyvenimo su prasme šūkis (raskite savąjį)

Rodykite susidomėjimą tuo, kas jį domina.

Jei norite atkreipti vaikino dėmesį nekalbėdama, vienas geriausių dalykų, kuriuos galite padaryti, yra parodyti susidomėjimą dalykais, kuriais jis domisi. Tai gali reikšti, kad reikia išsiaiškinti, kokias sporto šakas jis mėgsta, sužinoti apie jo pomėgius ir interesus, įdėmiai klausytis, kai jis kalba apie ką nors, kas jam patinka, ar net prisijungti prie jo užsiėmimų, kurie jam patinka. Vaikinus dažnai traukia moterys, kurios dalijasi jų pomėgiais.interesus, todėl parodydami, kad esate įsitraukę į tai, kas jam rūpi, greičiausiai patrauksite jo dėmesį ir susidomėjimą.

Dažnai žvilgtelėkite į jį.

Yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad vaikinas jus pastebėtų nekalbėdamas. Pirma, pabandykite dažnai užmegzti su juo akių kontaktą. Pagavusi jo žvilgsnį nusišypsokite jam ir palaikykite žvilgsnį kelias sekundes ilgiau nei įprastai. Kūno kalba parodykite, kad jis jums patinka.

Elkitės droviai šalia jo.

Jei norite, kad vaikinas jus pastebėtų nekalbėdamas, pabandykite prie jo elgtis droviai, na, jei nenorite su juo kalbėtis, tai bus natūralu. Jis gali suprasti jūsų kūno kalbos ženklus. Turėsite tai daryti daugiau nei penkis kartus, kad jis suprastų žinutę.

Toliau apžvelgsime kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip galiu padaryti jam įspūdį nekalbėdama?

Nėra patikimo būdo, kaip nekalbant patikti vaikinui, tačiau yra tam tikrų dalykų, kuriuos gali padaryti, kad padidintum šansus. Pirma, stenkis būti draugiška ir prieinama. Šypsokis ir užmegzk akių kontaktą, kai jį pamatysi. Tačiau galiausiai geriausias būdas patikti vaikinui yra tiesiog būti savimi ir leisti jam tave pažinti.

Kaip sudominti berniuką, kuris ignoruoja jus nekalbėdamas?

Yra tam tikrų dalykų, kuriuos galite padaryti, kad padidintumėte savo galimybes pasikalbėti su juo, kai jis jus ignoruoja. Pirma, pabandykite tapti jam labiau matoma, praleisdama laiką tose pačiose vietose, kuriose jis lankosi. Jei turite bendrų draugų, paprašykite jų pasakyti už jus gerą žodį. Taip pat galite pabandyti būti atkaklesnė ir duoti suprasti, kad jis jus domina.ką galite padaryti, tai būti savimi ir tikėtis, kad jis ateis.

Taip pat žr: Mirksėjimo greitis Kūno kalba (Pastebėkite nepastebėtą slaptą galią.)

Kaip nesikalbant sužinoti, ar vaikinui patinki?

Yra keli būdai, kaip nekalbant nustatyti, ar vaikinui patinkate. Vienas iš jų - pažiūrėti, ar jis užmezga su jumis akių kontaktą. Jei jis tai daro, tai gali būti ženklas, kad juo domitės. Kitas būdas - stebėti jo kūno kalbą. Jei jis pasilenkia prie jūsų arba užmezga fizinį kontaktą, tai gali būti ženklas, kad jūs jam patinkate. Slapta jus įsimylėjusio vyro kūno kalba!

Kaip įtikinti berniuką, kad jam patiktumėte, jam to nesakant?

Yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad vaikinas jus pamėgtų jam nesakydama. Pirma, stenkitės būti savimi ir pasitikėti tuo, kas esate. Antra, būkite draugiška ir prieinama. Kalbėdama su juo šypsokitės ir užmegzkite akių kontaktą. Trečia, stenkitės rasti bendrų dalykų, kurie jus abu galėtų suartinti. Galiausiai nebijokite parodyti savo susidomėjimo juo - leiskite jam žinoti, kad manote, jog jis yra ypatingas.

Kaip pritraukti berniuką su juo nesikalbant?

Pirmiausia pabandykite užmegzti akių kontaktą ir nusišypsoti jam iš kito kambario krašto. Jei pagaunate jo žvilgsnį, palaikykite žvilgsnį kelias sekundes ir tik tada nusukite žvilgsnį į šalį. Taip pat galite pabandyti koketiškai paliesti jį per ranką ar petį arba žaismingai pajuokauti. Jei turite bendrų draugų, paprašykite, kad jie jus supažindintų, arba surenkite grupinę išvyką, kad galėtumėte geriau vienas kitą pažinti. Svarbiausia yra būtipasitikėkite savimi ir parodykite jam, kad jus domina.

Ką pasakyti vaikinui, kuris jus ignoruoja?

Jei susidomėjote žmogumi, o jis jus ignoruoja, tai gali būti nemalonu. Tačiau yra keletas dalykų, kuriuos galite pasakyti, norėdami atkreipti jo dėmesį. Pirmiausia pabandykite tiesiai paklausti, ar jis jumis domisi. Jei jis vis tiek neatsako, galite pabandyti papasakoti, ką jaučiate ir kodėl juo domitės. Jei jis vis tiek neatsako, gali būti, kad jis nesidomi ir jūs.turėtų judėti toliau.

Kaip priversti vaikiną gailėtis, kad jis jus ignoruoja?

Vieno universalaus atsakymo į šį klausimą nėra, nes geriausias būdas, kaip priversti vaikiną gailėtis, kad tave ignoruoja, priklauso nuo situacijos. Vis dėlto reikėtų nepamiršti kelių bendrų patarimų: priversti vaikiną jaustis kaltu nurodant, ką jis praleidžia, flirtuoti su kitais vaikinais jo akivaizdoje arba vaidinti, kad jam sunku gauti, ir daugiau nebūti šalia.

Kaip pritraukti nesuinteresuotą vyrą?

Nėra vieno garantuoto būdo, kaip pritraukti nesuinteresuotą vyrą, tačiau tikrai yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad padidintumėte savo galimybes. Pirma, pasirūpinkite savimi ir kuo geriau atrodykite. Antra, būkite linksma ir įdomi ir įsitikinkite, kad jis žino, jog jūs juo domitės. Trečia, būkite kantri ir per lengvai nepasiduokite. Jei nepamiršite šių dalykų, neturėtumėte turėti jokių problemų.sunku pritraukti nesuinteresuotą vyrą.

Kaip priversti savo simpatiją įsimylėti jus nekalbant

Yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad jūsų simpatija jus įsimylėtų nekalbėdama. Vienas iš būdų - duoti jiems suprasti, kad jais domitės. Tai galite padaryti flirtuodami su jais arba užmegzdami akių kontaktą. Kitas būdas priversti savo simpatiją jus įsimylėti - nusukti žvilgsnį, kai jie pastebės, kad į juos žiūrite. Tai privers juos norėti sužinoti apie jus daugiau. Daugeliui vaikinų sunku priverstiakių kontaktą su patinkančiomis merginomis, tačiau tai svarbu daryti, jei norite, kad jūsų simpatija jus įsimylėtų.

Galutinės mintys

Yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad vaikinas jus pamėgtų be pokalbių, tačiau geriausias būdas jam jus pamėgti - atrasti save ir su juo pasikalbėti. Lengviau pasakyti, nei padaryti, tačiau tai vienintelis patikimas būdas jam jus pamėgti. Tikimės, kad šis straipsnis buvo naudingas ir suteikė jums peno apmąstymams. Ačiū, kad perskaitėte!
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.