Draugiško glamonėjimosi ir romantiško glamonėjimosi skirtumai?

Draugiško glamonėjimosi ir romantiško glamonėjimosi skirtumai?
Elmer Harper

Taigi jums įdomu, kokie yra pagrindiniai draugiško ir romantiško glaustymosi skirtumai, taigi jūs pataikėte į teisingą vietą.

Tarp draugiško ir romantiško glamonėjimosi yra keletas esminių skirtumų. Draugiškas glamonėjimasis paprastai yra platoniškas ir neapima daug prisilietimų, o romantiškas glamonėjimasis gali būti artimesnis, o rankos laikomos arčiau tarpdančių dalių, taip pat matysite poras bučiuojantis.

Be to, draugiški prisiglaudimai paprastai trunka trumpiau nei romantiški, kurie paprastai būna ilgesni ir intymesni.

Taip pat žr: Kodėl vaikinai nenori įsikurti? (Spaudimas)

Galiausiai, draugiški prisiglaudimai dažnai yra paguodos ar paramos gestas, o romantiški prisiglaudimai dažnai yra prieraišumo ir intymumo ženklas.

Atsižvelgdami į tai, tarp romantiško ir draugiško apkabinimo yra keli esminiai skirtumai. Turėtumėte tai suprasti iš toliau pateikto sąrašo.

Draugiškas glostymas.

 • Tai geras jausmas.
 • Jaučiatės saugūs.
 • Kitas žmogus yra minkštas ir švelnus.
 • Jaučiate stiprų ryšį.
 • Jaučiatės laimingi.
 • Kitas žmogus yra šiltas.

Romantiškas glamonėjimasis.

 • Jie jus tvirtai laiko.
 • Jie bučiuoja jus arba jūsų kaklą.
 • Jie šnabžda tau į ausį.
 • Jie perbraukia pirštais per jūsų plaukus.
 • Jie žvelgia tau giliai į akis.
 • Rankos yra apatinėje nugaros dalyje.

Toliau apžvelgsime dažniausiai užduodamus klausimus apie romantišką ir draugišką glamonėjimąsi.

Dažnai užduodami klausimai

Kaip sužinoti, ar glamonėsi romantiškai?

Vienas iš būdų, kaip galima nustatyti, ar glamonėjatės romantiškai, yra jūsų kūnų padėtis. Jei glaudžiatės veidu į veidą, kūnais arti vienas kito ir apkabinę vienas kitą rankomis, labiau tikėtina, kad tai romantiškas glamonėjimasis.

Draugiški prisiglaudimai paprastai būna ne tokie intensyvūs, su mažiau kūno kontakto. Taip pat galite glaustis su draugu šonu arba sėdėti vienas kitam ant kelių. Prisiglaudimo intensyvumas taip pat gali būti romantiškumo rodiklis - jei jis lėtas ir švelnus, labiau tikėtina, kad jis romantiškas, o greitas apkabinimas ar prisiglaudimas labiau tikėtinas kaip draugiškas.

Kas yra platoniškas glamonės?

Platoniškas glaustymasis - tai dviejų žmonių artimas bendravimas, kurio metu nevyksta jokia romantiška ar seksualinė veikla. Gali būti liečiamos apatinės kūno dalys, tačiau paprastai neliečiami lytiniai organai ar kitos erogeninės zonos. Platoniškas glaustymasis dažnai naudojamas kaip draugiško fizinio prieraišumo forma ir gali būti būdas parodyti paramą ar rūpinimąsi kitu asmeniu.

Ar normalu, kad draugai glaustosi?

Kai kurie žmonės gali sakyti, kad draugams glaustytis yra visiškai normalu, o kiti gali sakyti, kad glaustymasis labiau tinka romantiškiems partneriams. Be to, yra įvairių glaustymosi rūšių, pavyzdžiui, draugiškas glaustymasis ir glaustymasis šaukštu, todėl žmonės gali turėti skirtingą nuomonę apie tai, kas yra tinkama skirtingose situacijose. Galiausiai kiekvienas žmogus pats turi nuspręsti, ar jam tinka glaustis, ar ne.patogu glaustytis su bet kuo ir kokie glaustymosi būdai jiems patogūs. Aš asmeniškai glaudžiu vieną artimą draugą, o kitus ne visus vienodai draugiškai vertinu, bet kai kurie žmonės mieliau apkabina.

Ką reiškia, jei draugas nori jus priglausti?

Tai reiškia, kad jie jus vertina ir nori, kad būtumėte jiems artimas. Tai tikrai geras ženklas, kad buvote praleistas.

Taip pat žr: Žmona apgaudinėja su bendradarbiu ženklai

Ar vaikinai glaustosi su bet kuria mergina?

Ne, vaikinai glaustosi ne su bet kuria mergina. Glaustymasis paprastai siejamas su artumo, intymumo jausmu arba noru jaustis kam nors artimu. Vaikinai paprastai glaustosi tik su draugėmis arba romantiškomis partnerėmis, su kuriomis jaučiasi artimi - ne su bet kuria drauge. Ir net tada jie gali glaustytis ne su kiekviena romantiška drauge. Kartais vaikinai glaustosi be jausmų, bet dažniausiai,kai du žmonės glaudžiasi, yra bent jau fizinė trauka ar intymumo troškimas.

Ar glamonės gali priversti jus įsimylėti?

Glaustymasis - tai fizinis artumo aktas, kurio metu smegenyse išsiskiria oksitocinas ir dopaminas, kartais vadinami "meilės hormonais". Oksitocinas siejamas su laimės, meilės ir ryšio jausmais, o dopaminas - su malonumu ir atlygiu. Poros, kurios reguliariai glaustosi, dažnai teigia, kad jaučiasi labiau susijusios ir patenkintos savo santykiais. Taigi taip, tai gali priversti jus įsimylėti.jei tai darysite pakankamai dažnai.

Galutinės mintys.

Yra keli būdai, kuriais galime atskirti draugišką prisiglaudimą nuo romantiško. Jei kas nors prie jūsų prisiglaudžia, priartina galvą prie jūsų ir pabučiuoja, žinokite, kad tai reiškia daugiau nei draugus. Tikimės, kad atsakėme į jūsų klausimus ir radote puikų atsakymą, iki kito karto ačiū, kad skaitėte. Taip pat jums gali būti naudingas šis įrašas Kūno kalba Šoninis apkabinimas (Vienos rankos pasiekimas)
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.