Ką reiškia, kai kas nors nusisuka nuo jūsų veidu?

Ką reiškia, kai kas nors nusisuka nuo jūsų veidu?
Elmer Harper

Gali būti siaubingas jausmas, kai kas nors nusisuka nuo jūsų veidu, o jūs nežinote kodėl. Na, o šiame straipsnyje pabandysime išsiaiškinti, kas iš tikrųjų vyksta ir ką galime padaryti, kad išspręstume problemą, kai kas nors tai daro naudodamasis.

Vakarų kultūroje veido atsukimas į žmogų yra didžiausias nepagarbos ir priešiškumo ženklas. Tai gali būti laikoma sąmoningu įžeidimu arba būdu parodyti, kad jums neįdomu su žmogumi bendrauti, arba tai gali reikšti atstūmimą, gėdą ar gėdą.

Kad suprastume, ką reiškia veido atsukimas nuo tavęs, pirmiausia turime suprasti situacijos kontekstą.

Taip pat žr: Meilės žodžiai, prasidedantys raide G

Suprasti kontekstą

Remiantis "Google" paieška, kontekstas apibūdina aplinkybes, kurios sudaro teiginio ar idėjos pagrindą. Tai reiškia, kad, norėdami jį visiškai suprasti, turite žinoti visas šias detales.

Taigi, kai kalbama apie kontekstą, turite užduoti sau klausimus: kur buvote, su kuo buvote, apie ką kalbėjotės, koks buvo dienos laikas ir kaip jautėtės?

Taip galėsite sužinoti, kodėl žmogus nusisuko nuo jūsų, nesvarbu, ar tai būtų gerai, ar blogai.

Taigi apžvelkime keletą dažniausiai pasitaikančių situacijų, kai kas nors gali nusukti nuo jūsų veidą.

Dažniausios priežastys, dėl kurių žmogus nusisuka nuo jūsų veidu.

Yra daugybė įvairių priežasčių, dėl kurių žmogus gali atsisukti į jus veidu. Jei padarėte klaidą arba jei jaučia, kad nutiks kažkas blogo. Jei su juo ginčijatės arba jei jaučia, kad tikrai nėra prasmės tęsti pokalbį.

Taip pat žr: Požymiai, kad jūsų simpatija jus mėgsta, bet stengiasi to neparodyti (geras ženklas)

Kvepia jūsų kvėpavimas.

Kad ir kaip kvailai tai skambėtų, jei kas nors nusisuko nuo jūsų, gali būti, kad taip atsitiko dėl to, kad jūsų burnos kvapas. Dauguma žmonių neliks šalia, jei nuo jūsų sklinda kvapas, o jei jūsų burnos kvapas tikrai nemalonus, jie natūraliai nusisuks nuo jūsų.

Gera žinia ta, kad yra daugybė būdų, kaip atgaivinti burnos kvapą, ir dauguma jų yra paprasti. Galite reguliariai valyti dantis šepetėliu ir dantų siūlu, naudoti burnos skalavimo skystį, kramtyti becukrę gumą ir gerti daug vandens.

Jie ketina čiaudėti.

Jei žmogus ketina čiaudėti, jis gali atsukti veidą nuo jūsų.

Pasakėte kažką, kas juos papiktino.

Jei po pokalbio ar jo metu pastebėjote, kad kas nors nusisuko nuo jūsų veidu, arba manote, kad pasakėte kažką, kas jam nepatinka, tai duomenys, kuriuos reikia prisiminti. Supratimui labai svarbus kontekstas, todėl prisiminkite, kas ir kaip buvo pasakyta.

Jie nenori su jumis kalbėtis.

Norint užmegzti geresnius santykius, svarbu suprasti neverbalinius signalus. "Atsukęs veidą į šalį - tai neverbalinis signalas, kuris sako, kad su juo nekalbėti." Jei kas nors nusuka galvą nuo jūsų, tai reiškia, kad jis nenori kalbėtis. Kai kas nors taip elgiasi, tikėtina, kad bando apsisaugoti nuo emocinės žalos.

Pažvelgti į kitą žmogų.

Nusukti veidą gali būti labai paprasta - tai gali būti paprasčiausias žvilgsnis į ką tik į kambarį įėjusį žmogų arba į žmogų, su kuriuo norima pasikalbėti.

Žmonės dažniau žiūri į žmogų, kuris juos domina arba kuris ką tik įėjo į kambarį, palyginti su žmogumi, su kuriuo nori pasikalbėti. Tai gali lemti asmens "socialiniai tikslai" - ar jis nori įsitraukti, ar vengti.

Jiems gėda.

Asmuo gali nusisukti, kad nuslėptų, jog raudonuoja arba gėdijasi dėl ko nors, ką padarė ar pasakė. Raudonavimas - tai nevalingas odos paraudimas dėl padidėjusio kraujo pritekėjimo į veidą, kurį dažniausiai sukelia emocinis stresas arba gėda.

Nesidomi tuo, ką sakote

Kai kas nors nusuka veidą nuo jūsų, tai gali reikšti, kad jam neįdomu, ką norite pasakyti. Ši frazė dažnai vartojama reaguojant į žmogų, kuris ilgai kalba neįdomia tema.

Dažniausi klausimai ir atsakymai.

1. Ką reiškia, kai kas nors nusisuka nuo jūsų veidu?

Yra kelios galimos priežastys, dėl kurių žmogus gali nusukti veidą nuo jūsų. Viena iš jų - jis bando išvengti akių kontakto, o tai gali būti ženklas, kad jis jaučiasi nesmagiai, nepatogiai arba dėl ko nors kaltas.

Kita galimybė - jie bando neverbaliniu būdu parodyti, kad jiems neįdomu su jumis kalbėtis ar kaip nors su jumis bendrauti.

Galiausiai gali būti, kad jie tiesiog stengiasi išvengti smūgio (pvz., jei ruošiatės čiaudėti).

2. Ar jie jūsų nemėgsta, ar yra drovūs?

Atsakymą į šį klausimą sunku nustatyti nežinant daugiau apie situacijos kontekstą. Gali būti, kad jūs jiems nepatinkate, bet taip pat gali būti, kad jie tiesiog drovisi. Atsisukimas veidu į jus visada priklausys nuo to, dėl ko jie tai daro.

3. Ką daryti, jei jie nuo jūsų nusisuka visu kūnu?

Jei jie nusisuka nuo jūsų visu kūnu, vadinasi, jų nedomina tai, ką sakote, arba jiems nemaloni situacija. Sužinokite daugiau čia.

4. Ar visada blogas ženklas, jei kas nors nusisuka veidu nuo jūsų?

Tai, ar žmogus nusisuka nuo jūsų veidu, ne visada yra blogas ženklas. Jei žmogus žiūri į ką nors už jūsų arba į jūsų pusę, tai nėra blogas ženklas. Tačiau jei žmogus nusisuka nuo jūsų veidu ir neužmezga akių kontakto, tai gali būti blogas ženklas. Norint suprasti, kaip tai veikia, svarbiausia yra kontekstas.

5. Ką reiškia, kai kas nors atsisuka į jus veidu?

Nugaros atsukimas ar nusisukimas nuo žmogaus paprastai reiškia, kad juo nesidomima ar negerbiama. Tai taip pat gali būti pasyvios agresijos forma. Kai kuriais atvejais tai gali reikšti, kad žmogus yra paskendęs mintyse arba nekreipia dėmesio.

Santrauka

Ką reiškia, kai kas nors nusisuka nuo jūsų. yra daugybė priežasčių, dėl kurių kas nors nusisuka nuo jūsų. ne visos jos geros, bet ne visos ir blogos. Paprasčiausia pagalvoti apie tai, kas vyksta tuo metu, kai matote, kad kas nors nusisuka nuo jūsų. Tai turėtų suteikti jums viską, ką reikia žinoti apie situaciją.

Jei jums patiko skaityti šį straipsnį, peržiūrėkite kitus panašius straipsnius.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.