Ką reiškia, kai kas nors stovi užsidėjęs rankas ant klubų.

Ką reiškia, kai kas nors stovi užsidėjęs rankas ant klubų.
Elmer Harper

Ar kada nors matėte žmogų, stovintį su rankomis ant klubų? Šiame straipsnyje apžvelgsime dažniausiai pasitaikančias šios pozos reikšmes.

Kai kas nors stovi su rankomis ant klubų, paprastai tai reiškia, kad yra supykęs arba susierzinęs. Tokia kūno kalba dažnai bandoma įbauginti kitą asmenį. Ji taip pat gali būti laikoma pasipriešinimo ar iššūkio ženklu. Pateikiame penkias svarbiausias priežastis, kodėl kas nors stovi su rankomis ant klubų.

5 priežastys, kodėl kažkas stovi su rankomis ant klubų.

  1. Jie bando atrodyti didesni.
  2. Jie stengiasi atrodyti svarbesni.
  3. Jie stengiasi atrodyti labiau pasitikintys savimi.
  4. Jie stengiasi atrodyti agresyvesni.
  5. Jie stengiasi atrodyti įtikinamesni.

Prieš pradėdami suprasti, kodėl žmogus stovi su rankomis ant klubų, pirmiausia turime suprasti kontekstą, kodėl jis taip elgiasi. Žmogus, stovintis su rankomis ant klubų, gali turėti daugybę reikšmių. Taigi kas yra kontekstas ir kodėl jį reikia suprasti?

Ką kūno kalboje reiškia kontekstas ir kodėl pirmiausia turiu jį suprasti?

Kontekstas - tai situacija, kurioje kažkas pasakoma, parašoma ar padaroma, ir jis gali būti toks pat paprastas kaip žodis. Suprasti kontekstą per kūno kalbą gali padėti geriau bendrauti su viršininku, sutuoktiniu, draugais ir kt. Taigi, matydami tokį elgesį, turime pagalvoti, kas gali vykti. Kas yra aplink juos ir kur jie yra? Kad visiškai suprastume, kodėl jie stovi rankomisant klubų.

1. Jie bando atrodyti didesni.

Kai galvojame apie žmogų, stovintį su rankomis ant klubų, jis paprastai abi rankas laiko šiek tiek aukščiau klubų ir daro platų lanką su rankomis iki alkūnių ir pečių. Tai daroma siekiant, kad kitam žmogui atrodytų didesnis. Kai galvojame apie gyvūnų karalystę, mažesni gyvūnai bando atrodyti didesni išpuošdami savo plunksnas, pvz.povas. Kai galvojame apie šią sąvoką, tai būdas, kuriuo kažkas bando padaryti save autoritetingesniu jūsų atžvilgiu.

2. Jie stengiasi atrodyti svarbesni.

Kūno kalbos pasaulyje dažnai matome, kaip autoritetingas pareigas užimantys žmonės naudoja šią kūno kalbą. Dažnai matome, kaip mano mokyklos direktorius stovi priekyje, laikydamas rankas ant klubų. Toks rodymas gali būti suvokiamas kaip svarbus; turėtumėte manęs klausyti.

3. Jie stengiasi atrodyti labiau pasitikintys savimi.

Asmuo gali demonstruoti pasitikėjimo savimi laikyseną, norėdamas parodyti, kad žino, ką daro. Kai norite sukurti tokį įvaizdį, turėtumėte stovėti rankomis ant klubų ir žiūrėti į priekį.

Taip pat žr: Ar normalu, kad tavo draugė tave muša (piktnaudžiavimas)

4. Jie bando atrodyti agresyvesni.

Asmuo gali atrodyti agresyvesnis stovėdamas su rankomis ant klubų. Tokia kūno kalba rodoma, kad jis yra labai grėsmingas arba dominuojantis. Be to, tokioje pozoje esantys žmonės dažnai laikomi piktais arba nusivylusiais. Atkreipkite dėmesį į kontekstą ir kitus kūno kalbos ženklus, rodančius agresiją. Sužinokite daugiau apie Agresyvi kūno kalba.

5. Jie stengiasi atrodyti įtaigesni.

Daugelis žmonių klaidingai mano, kad stovėdami su rankomis ant klubų atrodote įtaigiau. Iš tikrųjų dėl to galite atrodyti mažiau pasitikintys savimi ir nepasiekiami. Jei norite atrodyti įtaigiau, yra geresnių būdų, kaip parodyti tokį elgesį.

Klausimai ir atsakymai.

1. Ką reiškia, kai kas nors stovi su rankomis ant klubų?

Tai gali reikšti keletą dalykų. Pavyzdžiui, tai gali būti būdas užimti daugiau vietos, todėl asmuo gali atrodyti galingesnis. Taip pat tai gali būti būdas parodyti, kad asmuo yra kažkam pasiruošęs arba laukia, kol kažkas įvyks.

Taip pat žr: Kas yra paralingvistinis bendravimas? (Neverbalinis)

2. Ar rankų uždėjimas ant klubų yra įprastas kūno kalbos ženklas?

Vieno atsakymo į šį klausimą nėra, nes kūno kalbos ženklai priklauso nuo kultūros ir konteksto. Kai kuriose kultūrose rankų uždėjimas ant klubų gali būti laikomas agresijos ženklu, o kitose - pasitikėjimo savimi ženklu.

3. Ką kas nors gali bandyti pranešti taip stovėdamas?

Jie greičiausiai bando pranešti, kad jaučiasi nepatogiai arba jiems gresia pavojus. Dažnai tai daroma kūno kalba ir stengiantis atrodyti kuo mažesniam, taip perduodama žinia apie pažeidžiamumą.

4. Ką turėtumėte daryti, jei socialinėje situacijoje matote žmogų, stovintį su rankomis ant klubų?

Asmuo gali būti nekantrus, susierzinęs arba piktas. Geriausia tokio asmens vengti. Taip pat galite jį veidrodiniu būdu padėti išspręsti jo problemas.

5. Kodėl dedame rankas ant klubų?

Rankas ant klubų dedame dėl įvairių priežasčių. Kartais taip elgiamės norėdami parodyti, kad dominuojame kitų atžvilgiu, kad kontroliuojame situaciją. Kitais atvejais taip elgiamės norėdami pabrėžti savo kūno linijas arba norėdami atrodyti galingesni. Be to, taip elgdamiesi galime išreikšti pasitikėjimą savimi arba atrodyti atviresni ir prieinamesni.

6. Kur matome rankų ant klubų pozą?

Rankų ant klubų poza yra viena labiausiai paplitusių pozų pasaulyje. Ją galima pamatyti įvairiomis aplinkybėmis, įskaitant atvejus, kai žmonės jaučiasi pasitikintys savimi arba kai jaučiasi nusivylę. Ši poza dažnai naudojama siekiant parodyti dominavimą ir kitų žmonių kontrolę.

Jis taip pat naudojamas kaip apsisaugojimo priemonė. Kai žmogus jaučia grėsmę, jis gali stovėti užsidėjęs rankas ant klubų, kad parodytų, jog nebijo ir neturi ko slėpti, arba kad atrodytų didesnis, rodydamas gyvybiškai svarbius organus.

7. Ar galime patikimai spręsti pagal rankų laikyseną ant klubų?

Taip, galime patikimai spręsti pagal rankų ir klubų laikyseną. Ši laikysena rodo pasitikėjimą savimi ir tvirtumą, o tai yra du teigiami bruožai. Be to, ši laikysena užima daugiau vietos, todėl asmuo gali atrodyti galingesnis ir valdingesnis.

8. Rankos ant klubų pokalbių metu.

Vieno atsakymo į šį klausimą nėra, nes kūno kalba labai priklauso nuo konteksto. Pavyzdžiui, žmogus, kurio rankos pokalbio metu padėtos ant klubų, gali reikšti, kad yra nekantrus, arba tiesiog padėti rankas į patogią padėtį. Tačiau kūno kalbos ekspertai teigia, kad žmonės turėtų žinoti, kokius pranešimus siunčia savo kūno kalba.kad netyčia nebūtų perduota klaidinga žinia.

9. Suspaustų rankų ant klubų gestas.

Suspaustų rankų ant klubų gestas paprastai reiškia, kad žmogus yra piktas arba nusivylęs.

10. Rankos ant klubų, rankos atremtos nykščiais atgal.

Rankos akimbo - tai kūno kalbos signalas, rodantis, kad jūs vadovaujate. Asmuo, stovintis viena ar abiem rankomis akimbo, gali atrodyti dominuojantis, tačiau taip pat gali būti vertinamas kaip bauginantis. Frazė "rankos ant klubų, rankos akimbo su nykščiais atgal" dažnai vartojama apibūdinant nekantrų ar piktą supermeną arba policijos pareigūną, kuris stovi ir įsakinėja autoritetą, kol jūs kalbate.

Santrauka

Tikimės, kad dabar jau žinote, ką žmogus daro, kai stovi su rankomis ant klubų. Jei jums patiko šis straipsnis, štai dar vienas, kurį verta perskaityti. Ką reiškia rankų kūno kalba (Sužinokite daugiau)
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.