Ką reiškia, kai mergina tave vadina Boo?

Ką reiškia, kai mergina tave vadina Boo?
Elmer Harper

Jei mergina jus pavadino "boo" ir jūs nežinote, ką tai reiškia, pataikėte į teisingą vietą. Yra keletas skirtingų "boo" reikšmių įvairiuose kontekstuose. Šiame įraše apžvelgsime 5 svarbiausias reikšmes.

Kai mergina jus vadina "boo", tai dažnai reiškia, kad ji jumis domisi. Ji gali bandyti su jumis flirtuoti arba tiesiog bandyti vandenį, norėdama sužinoti, ar esate imlus jos pasiūlymams. Jei mergina jus vadina "boo", o paskui greitai pakeičia temą, tai taip pat gali reikšti, kad ji nori, jog jūsų santykiai būtų žaismingi ir neįpareigojantys.

Norint suprasti, ką tai iš tikrųjų reiškia, svarbiausia yra kontekstas. Taigi, kas yra kontekstas? Kontekstas - tai tiesiog vieta, kurioje esate, su kuo esate ir apie ką kalbate. Kai mergina skambina, jūs galvojate apie tai, kas vyksta aplink jus, kad suprastumėte, ką tai reiškia.

Pavyzdžiui, jei ji tai sako, kai esate tik dviese, labai tikėtina, kad ji jumis domisi. Kitas pavyzdys - jei ji jus vadina "boo" draugų akivaizdoje, o ką nors kitą vadina "boo", žinokite, kad tai draugiška.

5 priežastys, kodėl mergina vadina tave Boo.

  1. Ji jumis domisi.
  2. Ji žaidžia su jumis.
  3. Ji stengiasi būti draugiška.
  4. Ji mano, kad esi mielas.
  5. Ją domina kažkas daugiau nei draugystė.

1. Ji jumis domisi.

Kaip ir pirmiau pateiktame pavyzdyje, jei ji vadina jus buku ir esate su ja vienas, tai yra stiprus požymis, kad ji jumis domisi. Taip pat bus ir kitų užuominų, ar jūs jai patinkate, pavyzdžiui, flirtas. Daugiau informacijos šia tema rasite straipsnyje Ką reiškia, kai mergina jus erzina.

2. Ji žaidžia su jumis.

Kai mergina jus vadina "boo", tai gali reikšti, kad ji tiesiog žaidžia su jumis, t. y. erzina jus. Kai kurios merginos mėgsta žaisti su kitais žmonėmis, kurie joms atrodo patrauklūs. Jus tai gali gluminti, bet ne ją. Ji tiesiog žaidžia. Ar ji taip pat vadina kitus "boo"? Pagalvokite apie tuo metu vykstančių įvykių kontekstą, kad suprastumėte, ką tai iš tikrųjų reiškia.

3. Ji stengiasi būti draugiška.

Ar kada nors turėjote savo pravardę? Galbūt ji tiesiog jus taip vadina, o gal tai yra jos būdas parodyti draugystę. Galbūt jau esate draugų zonoje, jei jums nepatinka būti vadinamam "boo", paprašykite, kad ji nustotų jus taip vadinti.

4. Ji mano, kad esi mielas.

Jei esate "draugų zonoje" ir jai patinkate, ji gali jus vadinti "boo", nes mano, kad esate mielas. Reikėtų pagalvoti, ar ji parodė kokių nors kitų ženklų, kad jai patinkate?

5. Ją domina kažkas daugiau nei draugystė.

"Urban dictionary" teigia, kad "boo" reiškia:

"Kas nors, ką myli, kas tau rūpi, arba kas nors, kas yra geriausias draugas visam gyvenimui. kas nors, kas visada yra šalia, kas nors, kas yra nepaprastai gražus, kas nors, kas yra labai svarbus tavo gyvenime. kas nors, kas gali tave prajuokinti. kas nors, ko niekada negalėsi pakeisti.

Taip pat žr: Kaip įsakyti gerbti moterį (patarimai ir gudrybės)

Turint visa tai omenyje, ji gali perkelti jus iš draugų zonos į romantiškesnius santykius. Ar ji padarė ką nors daugiau arba parodė daugiau susidomėjimo jumis?

Toliau apžvelgsime keletą dažniausiai užduodamų klausimų apie tai, ką reiškia "boo".

Klausimai ir atsakymai

Ką daryti, jei mergina tave vadina Boo?

Jei mergina jus vadina "boo", tai gali reikšti kelis skirtingus dalykus. Ji gali bandyti flirtuoti arba tiesiog laikyti jus draugu. Jei nesate tikras, ką ji turi omenyje, visada galite jos paklausti. Apskritai, jei mergina jus vadina "boo", tai greičiausiai yra gerai.

Ką daryti, jei mergina, kurios nemėgstate, vadina jus "boo"?

Jei mergina, kurios nemėgstate, vadina jus "bu", o jūs jos nemėgstate, tai ženklas, kad jūs jai patinkate. Turite aiškiai išsakyti savo ketinimus, kai esate šalia jos, ir paprašyti, kad ji nustotų jus vadinti "bu", nes jūs jos taip nelaikote.

Ką daryti, jei mergina, su kuria niekada nebuvote susitikę, jus vadina "boo"?

Jei mergina, su kuria niekada nebuvote susitikę, vadina jus "boo", ji greičiausiai nori būti draugiška ir gali jums jausti jausmus.

Ką daryti, jei mergina, su kuria susitikinėjate, jus vadina "boo"?

Jei mergina, su kuria susitikinėjate, vadina jus "boo", tai gali reikšti, kad ji jus myli, laiko patraukliu arba mano, kad esate šaunus.

Ką daryti, jei mergina, su kuria esate susituokęs, vadina jus "boo"?

Tai gali reikšti, kad ji jus meiliai pravardžiuoja, arba tai gali būti tiesiog meilikavimas.

Taip pat žr: Pursed Lips reikšmė (siunčiant neteisingą žinutę?)

Ką atsakyti, kai mergina tave vadina "boo"?

Jei mergina jus vadina "boo", galite pasakyti ką nors panašaus į: "Tu man taip pat labai patinki" arba "Tu esi mano boo." Jei norite su mergina susitikinėti, galite pasakyti ką nors panašaus į: "Norėčiau kada nors su tavimi išeiti į pasimatymą." Jei mergina jūsų nedomina, galite ją ignoruoti arba pasakyti ką nors panašaus į: "Manau, kad esi miela, bet man neįdomu." Jei jaučiatės flirtuojantis, galite pasakyti ką nors panašaus į: "Tu esi labaimielas. Įdomu, ar nenorėtum su manimi nueiti į pasimatymą?"

Ar geras ženklas, kai mergina tave vadina Boo?

Taip, jei norite, kad taip būtų. Vadindama jus "boo", ji sako, kad jai patinkate pakankamai, kad vadintų jus nauju vardu, pavyzdžiui, "boo".

Jei mergina tave vadina Boo, ar esi draugų zonoje?

Jei mergina tave vadina "boo", tai reiškia, kad tu jai patinki kaip draugas. Ji tau sako, kaip labai jai patinki, bet nenori su tavimi susitikinėti ar užmegzti romantiškų santykių. Tai tik draugystė. Tačiau tai priklauso nuo situacijos konteksto. Perskaityk apie kontekstą šio įrašo pradžioje, kad geriau suprastum.

Ką reiškia, kai mergina tave vadina "boo" per žinutę?

Vieno atsakymo į šį klausimą nėra, nes tai gali reikšti skirtingus dalykus, priklausomai nuo merginos ir konteksto. Tačiau apskritai, jei mergina tekste jus vadina boo, tikėtina, kad jai patinkate kaip romantiškas partneris. Taip yra todėl, kad terminas boo dažnai vartojamas kaip poros meilės terminas. Todėl jei mergina tekste jus vadina boo, tai geras ženklas, kad ji domisi jumis.jus ir nori užmegzti romantiškus santykius.

Pavyzdžiai, kaip naudoti terminą "boo" kasdieniame gyvenime?

Kasdieniame gyvenime terminą "boo" galite vartoti įvairiais būdais. Pavyzdžiui, savo partnerį galite vadinti "boo", norėdami parodyti, kaip stipriai jį mylite ir rūpinatės juo. Taip pat galite vartoti šį terminą, norėdami apibūdinti, ką jaučiate kam nors ar kam nors. Pavyzdžiui, pamatę mielą merginą, galite pasakyti "ji yra boo".

Iš kur atsirado žodis "boo"?

Žodis "boo" kilęs iš žodžio "baddy", sutrumpintos žargono formos.

Galutinės mintys.

Žodis "boo" - tai meilikavimo terminas, dažnai vartojamas santykiuose. Priklausomai nuo konteksto, jis gali reikšti skirtingus dalykus, tačiau paprastai vartojamas kaip būdas parodyti meilę žmogui. Pavyzdžiui, savo merginą galite vadinti "boo", norėdami parodyti, kad ji jums rūpi. Šis žodis taip pat gali būti vartojamas kaip pravardė žmogui, su kuriuo susitikinėjate arba kuris jums patinka. Tikimės, kad jums patiko skaitytišį pranešimą, jei taip, galbūt jums bus naudinga, ką reiškia, kai vaikinas vadina jus broliu.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.