Ką reiškia, kai vaikinas kalba su jumis valandų valandas?

Ką reiškia, kai vaikinas kalba su jumis valandų valandas?
Elmer Harper

Taigi, vaikinas kalbasi su jumis valandų valandas, bet ką tai iš tikrųjų reiškia? Ar jūs jam patinkate? Ar jis nori būti daugiau nei draugai, o gal jis tik naudojasi jumis kaip žmogumi, su kuriuo galima praleisti laiką? Šiame straipsnyje apžvelgsime, ką reiškia, kai vaikinas kalbasi su jumis valandų valandas.

Yra penkios pagrindinės priežastys, dėl kurių vaikinas norėtų su jumis kalbėtis, ir jos yra šios.

  1. Jie jumis domisi.
  2. Jie stengiasi jus pažinti.
  3. Jie nori su jumis draugauti.
  4. Juos traukia jūsų išvaizda.
  5. Jie flirtuoja su jumis.

Radome paslaptį, kuri jus gali sudominti, kad galėtumėte žengti žingsnį į priekį, vadinamą "Teksto chemijos programa", kurios nuoroda pateikiama toliau.

Pilna "Teksto chemijos" programa

Jie jumis domisi.

Pagrindinė priežastis, kodėl vaikinas su jumis kalbėtų valandų valandas, yra ta, kad jis jumis domisi. Jis nori tapti kažkuo daugiau nei draugais ir ilgas kalbėjimas su jumis yra vienas iš būdų parodyti, kad jūs jam patinkate. Šiuo atveju reikia pagalvoti, apie ką jūs kalbate? Ką jis bando iš jūsų išsiaiškinti?

Tai turėtų padėti sužinoti, ką jie apie jus mano ir ar nori tapti daugiau nei draugais.

Jie stengiasi jus pažinti.

Kai vaikinas bando jus geriau pažinti, jis dažnai kalbėsis su jumis valandų valandas. Jis klausinės apie jūsų draugus ir šeimos narius, jūsų pomėgius ir interesus, kad sužinotų, kas esate ir kas jums patinka. Tai tikrai geras ženklas, kad jūs jam patinkate.

Taip pat žr: 15 svarbiausių paslaptingos asmenybės požymių

Jie nori su jumis draugauti.

Jei vaikinas jus laiko draugu arba jūsų draugų grupėje yra ir jis, jis dažnai valandų valandas kalbėsis su jumis apie viską, kas vyksta jo gyvenime. Jis taip pat gali pakviesti kitus žmones į pokalbį ar "FaceTime", kad jie galėtų matyti, kas vyksta.

Juos traukia jūsų išvaizda.

Manau, kad šis klausimas gali būti šiek tiek painus, kai vaikiną traukia, jis norės su tavimi praleisti kiekvieną akimirką, jei jis negali būti su tavimi fiziškai, tada kitas geriausias dalykas yra kalbėtis su tavimi telefonu valandų valandas. Jei jis daug kalba su tavimi, kai esate kartu, vadinasi, tu jam tikrai patinki.

Jie flirtuoja su jumis.

Nėra labai sunku suprasti, ar vaikinui patinki. Pokalbio metu jis stengsis su tavimi flirtuoti ir sutelks dėmesį į akių kontaktą. Jei nori sužinoti, kaip su juo flirtuoti, peržiūrėk kitą mūsų įrašą Kaip flirtuoti su savo BF.

Taip pat žr: Kaip atsakyti į "Man tavęs trūksta" (geriausias atsakymas)

Galutinės mintys

Kai vaikinas kalbasi su jumis valandų valandas, vadinasi, jam patinka jūsų draugija ir jūs jam įdomi. Nėra patikimo būdo pasakyti, ar jis jumis domisi, ar ne, todėl svarbu žinoti ir kitus motyvus, dėl kurių žmogus elgiasi maloniai. Ačiū, kad skyrėte laiko šiam įrašui perskaityti, iki kito karto.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.