Ką reiškia, kai vaikinas tave vadina broliu?

Ką reiškia, kai vaikinas tave vadina broliu?
Elmer Harper

Kai vaikinas jus vadina "bro", tai gali reikšti kelis skirtingus dalykus, priklausomai nuo konteksto ir tono, kuriuo tai sakoma.

Paprastai tai reiškia draugišką terminą, panašų į tai, kaip kai kurie žmonės vartoja "dude" arba "mate". Tai taip pat gali būti būdas iš jūsų pasišaipyti arba pajuokauti. Pavyzdžiui, kai jis sako "BRO", nes jūs pasakėte ką nors kvailo ar kvailo.

Galiausiai žodžio "bro" reikšmė priklauso nuo konteksto, kuriame jis vartojamas, ir nuo jūsų tarpusavio santykių. Jei nesate tikras, ką kas nors turi omenyje, kai vadina jus "BRO", visada pravartu paklausti, kodėl jis jus taip pavadino.

Kodėl svarbus kontekstas?

Suprasti kontekstą paprasta - pagalvokite, kur esate, su kuo esate ir kas vyksta, kai jis jus vadina "Bro".

Pavyzdžiui, jei jis vadina jus broliu, kai esate su grupe draugų, tai gali reikšti ką kita, jei esate tik dviese. Suprantant žodžių reikšmę labai svarbus kontekstas.

Toliau apžvelgsime 5 svarbiausias priežastis, dėl kurių kas nors jus vadina broliu.

5 priežastys, kodėl vaikinas gali vadinti jus broliu.

Galimos reikšmės ir priežastys, kodėl vaikinas gali jus vadinti "bro":

  1. Jis yra jūsų draugas.
  2. Jis stengiasi būti draugiškas.
  3. Jis tavimi domisi ir flirtuoja.
  4. Tu jo nedomini.
  5. Jis bando jus įžeisti.

Jis yra jūsų draugas.

Dažniausia priežastis, dėl kurios vaikinas merginą vadina bro, yra ta, kad jis ją priskiria prie draugų ir nieko daugiau. Jam su tavimi patogu, todėl jis tave vadina bro. Vienas iš būdų tai išsiaiškinti - atkreipti dėmesį į tai, kaip jis elgiasi su savo draugais vaikinais. Pažvelk į jo kūno kalbą ir žodžius, kuriuos jis vartoja bendraudamas su jais.

Jis stengiasi būti draugiškas.

Taigi, jūs bendraujate su vaikinu, ir jis, būdamas draugiškas, vadina jus "bro". Tai nereiškia, kad jis elgiasi netinkamai. Jis tiesiog nori pasakyti, kad ir jus laiko draugais.

Jis jumis domisi.

Merginos visada ieško ženklų vaikinų elgesyje, kad jie joms patinka. Vieni populiariausių ženklų yra mišrūs pranešimai, kad tu jam patinki. Taip pat yra keletas kūno kalbos ženklų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį skaitant vaikino elgesį aplink jus. Pavyzdžiui, jei jis vadina jus "bro", tai yra gerai, nesvarbu, ką jūs galvojate. Jei nesuprantate, ar jam patinka, skaitykite: "Kūno kalba vyrui"."Secretly In Love With You", kad sužinotumėte daugiau.

Tu jo nedomini.

Viskas priklauso nuo konteksto ir supratimo, kas vyksta, bei kūno kalbos signalų, kuriuos jis jums siunčia. Kai jis jus vadina "bro", kur esate, su kuo esate? Jei esate su draugų grupe, tai gali reikšti, kad jūs jo nedomina.

Jis bando jus įžeisti.

Žinote, kai kas nors pasako ką nors nepatogaus ar netinkamo, o kitas žmogus sako "Bro", norėdamas pašiepti, kad pasakėte kažką ne taip, tai gali būti būtent tai. Pagalvokite, ką pasakėte ar padarėte, kad vaikinai jums pasakė šiuos žodžius.

Klausimai ir atsakymai.

1. Ką reiškia, kai vaikinas tave vadina broliu?

Tai reiškia, kad vaikinas jus laiko artimu draugu.

2. Ar tai pagarbus terminas "bro", ar kažkas kita?

Teisingo atsakymo į šį klausimą nėra, jis priklauso nuo pokalbio konteksto.

3. Kaip manote, ar vadinti jus broliu yra teigiamas, ar neigiamas dalykas?

Tai daugiau teigiamas nei neigiamas dalykas, nes jie laiko jus draugu arba jus sieja artima draugystė.

4. Kaip turėtumėte reaguoti, kai jis jus vadina broliu?

Sunku žinoti, ką daryti, kai nusileidžiate savo asmeniniams jausmams. Jei norite su jais draugauti, reaguokite pozityviai. Kita vertus, jei norite su jais užmegzti santykius, galite juos pataisyti.

5. Ar turėtumėte draugauti su vaikinu, kuris jus vadina broliu?

"Bro" yra palyginti naujas terminas, todėl vienareikšmiško atsakymo nėra. Tačiau apskritai geriausia vengti draugauti su žmogumi, kuris jus vadina bro. Taip yra todėl, kad "bro" paprastai vartojamas kaip artimų draugų pagarbos žodis, o draugavimas su žmogumi gali sukelti nepatogumų ar įžeisti jausmus.

6. Ką reiškia, jei mergina tave vadina broliu?

Tai gali reikšti, kad ji stengiasi būti draugiška ir elgiasi su jumis kaip su broliu. Tai taip pat gali reikšti, kad ji jumis nesidomi romantiškai.

7. Kaip atsakyti merginai, vadinančiai tave broliu?

Tai priklauso nuo konteksto, kuriame mergina jus vadina "bro". Jei ji tai sako draugiškai, galite atsakyti draugiškai. Jei ji tai sako paniekinamai, galite atsakyti paniekinamai.

8. Ką reiškia, kai tavo simpatija vadina tave broliu?

Vienareikšmiško atsakymo į šį klausimą nėra, nes tai gali reikšti skirtingus dalykus, priklausomai nuo asmens tono, kūno kalbos ir konteksto. Tačiau kai kurios galimos interpretacijos gali būti tokios: jūsų simpatija bando jums sudaryti draugų zoną, nesidomi jumis romantiškai arba tiesiog laiko jus platonišku draugu.

9. Kodėl mano vaikinas mane pavadino broliu?

Terminas "broliukas" yra laisvas kreipimosi į kitą vyrą būdas, paprastai vartojamas tarp draugų. Galbūt jis norėjo pamatyti jūsų reakciją arba sužinoti, kaip reaguosite.

10. Kaip priversti merginą nustoti vadinti tave broliu?

Pirmiausia galite pabandyti mandagiai paprašyti jos liautis. Jei ir po to ji nesiliaus, galite pabandyti ignoruoti ją, kai ji vadina jus broliu, arba net mandagiai ją pataisyti. Jei visa kita nepavyksta, galite pabandyti apskritai jos vengti.

11. Ką sakote merginai vietoj bro?

Jei ieškote alternatyvos žodžiui "broliukas", galite sakyti "bobutė", "kūdikis" arba alternatyviai - "boba". Taip pat galite sugalvoti savo asmeninę pravardę, yra didelė tikimybė, kad jai tai patiks. Tačiau kad ir kaip ją vadintumėte, nevadinkite jos "vyruku".

12 Ką reiškia "Friend-zoned"?

Kai kurie žmonės buvimą "draugų zonoje" vadina platoniškais santykiais su žmogumi. Būti "draugų zonoje" reiškia, kad asmuo jaučia romantiškus ar seksualinius jausmus kitam asmeniui, bet tas asmuo jį mato tik kaip draugą. Būti draugų zonoje arba būti brolių zonoje gali būti nemalonu, ir mes žinome, kaip jūs jaučiatės, ir jaučiatės nepatogiai, nes norite daugiau romantiška prasme.

Taip pat žr: Kaip susigrąžinti buvusią merginą, kai ji nori draugauti

Galutinės mintys

Bro yra vienas iš tų žodžių, kurie, priklausomai nuo konteksto, gali reikšti skirtingus dalykus. Dažniausia reikšmė yra ta, kad jie laiko jus draugu ir nieko daugiau. Kitais atvejais jie gali bandyti pasakyti ką nors romantiškesnio arba flirtuoti, tačiau nelengva pasakyti, kokios reikšmės jie siekia.www.bodylanguagematters.com sužinoti daugiau. Iki kito karto ačiū, kad skaitote.

Taip pat žr: Agresyvi kūno kalba (įspėjamieji agresijos požymiai)Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.