Kaip atsakyti į "Man tavęs trūksta" (geriausias atsakymas)

Kaip atsakyti į "Man tavęs trūksta" (geriausias atsakymas)
Elmer Harper

Jei kas nors atsiuntė jums žinutę arba parašė "pasiilgau tavęs", o jūs nežinote, kaip atsakyti, pataikėte į tinkamą vietą. Apžvelgsime, kaip geriausia atsakyti.

Geriausia būtų atsakyti maždaug taip: "Aš irgi tavęs pasiilgau" arba "Aš žinau, atsiprašau." Tai leidžia kitam asmeniui suprasti, kad jį užjaučiate ir suprantate, kaip jis jaučiasi. Tai taip pat parodo, kad jis jums rūpi ir norite viską ištaisyti.

Kai kalbama apie tai, kaip reaguosite ar atsakysite, tai priklausys nuo to, kas siunčia tekstą ar sako žodžius, jūsų santykių su juo ir pokalbio konteksto. Pavyzdžiui, jei jūsų buvęs partneris atsiuntė jums tekstą, kuriame rašoma "Aš tavęs pasiilgau", turite pagalvoti, kodėl jis dabar siunčia jums šią žinutę. Ar išsiskyrėte blogai? Ar vis dar jaučiate jam tą patį? Ar jūs vis dar jaučiate jam tą patį?norite, kad jie sugrįžtų į jūsų gyvenimą? Nuo to priklausys, kaip į juos reaguosite.

Toliau apžvelgsime 7 būdus, kaip atsakyti į "pasiilgau tavęs".

Taip pat žr: Kūno kalba vaikščiojant priekyje (Žinok, kad vaikščiotum.)

7 būdai, kaip atsakyti į "Man tavęs trūksta".

  1. Aš taip pat tavęs pasiilgau.
  2. Atsiprašau, nenorėjau tavęs įskaudinti.
  3. Atsiprašau, nenorėjau tavęs ignoruoti.
  4. Atsiprašau, nenorėjau, kad jaustumėtės blogai.
  5. Prašau man atleisti.
  6. Atsiprašau, tiesiog galvojau apie tave.
  7. Aš tave myliu.

Aš taip pat tavęs pasiilgau.

Malonu žinoti, kad ir tu manęs pasiilgsti. Man labai patinka leisti laiką su tavimi ir džiaugiuosi, kad mus sieja toks stiprus ryšys. Nekantrauju netrukus vėl tave pamatyti.

Atsiprašau, nenorėjau tavęs įskaudinti.

Priklausomai nuo jūsų santykių su šiuo asmeniu konteksto, galite pasakyti ką nors panašaus į: Atsiprašau, nenorėjau tavęs įskaudinti.

Atsiprašau, nenorėjau tavęs ignoruoti.

Atsiprašau, kad nenorėjau tavęs ignoruoti. Tikiuosi, supranti, kad tiesiog buvau labai užsiėmęs ir neturėjau daug laiko pasikalbėti. Aš taip pat tavęs pasiilgau ir negaliu sulaukti, kada netrukus pasimatysime.

Atsiprašau, nenorėjau, kad jaustumėtės blogai.

Man gaila tai girdėti. Nenorėjau, kad jaustumeisi blogai. Tiesiog džiaugiuosi, kad dabar esi čia, su manimi.

Prašau man atleisti.

Kai kas nors sako: "Aš tavęs pasiilgau", galite pasakyti: "Prašau atleisk, kad anksčiau neatsakiau, arba atsiprašau už tai, ką padariau." Žinau, kad atleisti nėra lengva, bet pažadu, kad tai yra vertinga. Aš tavęs pasiilgau ir noriu viską ištaisyti. Prašau atleisti, kad galėtume judėti toliau.

Atsiprašau, tiesiog galvojau apie tave.

Kai gaunate žinutę su tekstu "Aš tavęs pasiilgau", galite atsakyti, kad tiesiog galvojau apie tave, kaip keista?

Aš tave myliu.

Priklausomai nuo konteksto, kai kas nors ištiesia ranką su žodžiais "pasiilgau tavęs", galite pasakyti, kad juos mylite. Tai puikus atsakas.

Toliau apžvelgsime keletą dažniausiai užduodamų klausimų

Dažnai užduodami klausimai

Kaip atsakyti į "Pasiilgau tavęs" ir neatsakyti?

Yra keletas skirtingų būdų, kaip galite atsakyti žmogui, kuris jums sako, kad jūsų pasiilgo, patys to neatsakydami. Galite pasakyti, kad džiaugiatės, jog jis jūsų pasiilgo, arba kad taip pat apie jį galvojate. Taip pat galite pasakyti ką nors panašaus į "Norėčiau būti kartu su tavimi" arba "Esu tikras, kad netrukus pasimatysime." Kad ir ką sakytumėte, stenkitės, kad tai skambėtų nuoširdžiai ir tikroviškai.

Ką reiškia, kai vaikinas sako, kad tavęs pasiilgo?

Kai vaikinas sako, kad tavęs pasiilgo, tai reiškia, kad jis nori vėl su tavimi susitikti. Jis gali taip sakyti, nes jam iš tikrųjų liūdna be tavęs, arba todėl, kad nori atnaujinti santykius. Jei nesi suinteresuota vėl susitikti, gali tiesiog pasakyti jam, kad tu taip pat jo pasiilgai, ir nieko neaiškinti.

Taip pat žr: Kaip ugdyti asmenybę? (Asmenybės ugdymo patarimai)

Ką reiškia, kai jis nepasako "Aš tavęs pasiilgau"?

Jei sakote žmogui, kad jo pasiilgstate, o jis jums neatsako, tai gali reikšti, kad jis nejaučia to paties. Arba gali būti, kad jis dar nepasirengęs atsakyti. Jei ko nors pasiilgstate, vadinasi, jaučiate jam stiprius jausmus ir norite būti šalia.

Ką daryti, kai pastebite požymių, kad jis jūsų nemėgsta?

Kai pastebite požymių, kad jis jūsų nepasigenda, gali būti sunku žinoti, ką daryti. Jei jaučiatės taip pat, svarbu su juo bendrauti. Pabandykite išsakyti, kaip jaučiatės ir kodėl manote, kad jis gali jūsų nepasigesti. Jei jis bus imlus, galbūt galės paaiškinti savo jausmus ir jūs abu galėsite dirbti, kad išspręstumėte šią problemą. Tačiau jei jis nebus imlus arba jei negalėsite atvyktiišspręsti, gali būti, kad geriausia būtų judėti toliau.

Kaip atsakyti į "I Miss You" tekstą iš "Crush"?

Jei pasiilgstate savo simpatijos, galbūt nenorėsite atsakyti iš karto. Galite atsakyti įvairiais būdais. Pavyzdžiui, galite pasakyti: "Aš irgi tavęs pasiilgau" arba "Nekantrauju netrukus tave pamatyti." Jei jaučiate tą patį, taip pat galite pasakyti: "Negaliu sulaukti, kada vėl tave pamatysiu" arba "Skaičiuoju dienas, kol tave pamatysiu".

Kaip atsakyti į draugo tekstą "I Miss You"?

Jei iš draugo gaunate žinutę "pasiilgau tavęs", galite atsakyti keliais būdais. Galite tiesiog pasakyti: "Aš irgi tavęs pasiilgau" arba "Džiaugiuosi, kad esame draugai." Taip pat galite atsiųsti atsakomąją žinutę: "Atsiprašau, kad pastaruoju metu buvau toks užsiėmęs." Jei tikrai pasiilgstate draugo, galite nusiųsti ilgesnę žinutę, kurioje pasakytumėte, kaip vertinate jo draugystę.

ką atsakyti į "Aš irgi tavęs pasiilgau"?

Aš irgi tavęs pasiilgau. Džiaugiuosi, kad, nepaisant mus skiriančio atstumo, galime palaikyti ryšį. Smagu žinoti, kad vis dar galiu tavimi pasikliauti, net kai negalime pasimatyti asmeniškai.

ką atsakyti į I miss you iš ex?

Gali būti sunku žinoti, kaip reaguoti, kai buvęs vyras kreipiasi į jus sakydamas: "Aš tavęs pasiilgau." Galbūt jūs taip pat jo pasiilgstate, bet jaučiate, kad dabar netinkamas metas kreiptis į jį. Taip pat galite jausti pyktį ir nuoskaudą jam. Šioje situacijoje svarbu pasitikėti savo nuojauta ir daryti tai, kas jums atrodo teisinga. Jei nuspręsite atsakyti, galite pasakyti ką nors panašaus į "Aš irgi tavęs pasiilgau" arba "Aš esuatsiprašau, bet dabar negaliu su jumis kalbėti."

kaip atsakyti savo merginai į atsakymą I miss you?

Jei jūsų draugė sako, kad jūsų pasiilgo, geriausia pasakyti jai, kad ir jūs jos pasiilgstate. Taip pat galite pasakyti, kaip ją vertinate ir kaip esate dėkingas, kad turite ją savo gyvenime. Kartais paprastas "Aš tave myliu" gali padėti jūsų draugei pasijusti mylimai ir įvertintai.

kaip atsakyti į I miss you flirty?

Kai jus dominantis žmogus sako "Aš tavęs pasiilgau", gali būti sunku žinoti, kaip į tai atsakyti. Jei nesate tikri, ar jis flirtuoja, ar yra draugiškas, verčiau flirtuokite atgal. Galite pasakyti ką nors panašaus į "Aš irgi tavęs pasiilgau" arba "Negaliu sulaukti, kada vėl tave pamatysiu." Jei norite tęsti pokalbį, paklauskite, ką jis veikė, arba papasakokite apie ką nors juokingo, kas jums nutiko.neseniai.

Galutinės mintys

Kai kas nors pasako: "Man tavęs trūksta", yra daugybė būdų, kaip atsakyti. Akivaizdžiausias atsakymas yra "Man tavęs taip pat trūksta". Tačiau ši frazė nėra tokia gili, kaip jums gali atrodyti. Žmonės kreipiasi įvairiais būdais. Geriausias patarimas - pagalvoti apie santykius, kuriuos palaikėte su tuo asmeniu, ir tada atsakyti pagal tai, kaip dėl jo jautėtės. Tikimės, kad radote atsakymą, kurio ieškojote pranešime, kurį galitetaip pat rasite įdomių Kaip priversti jį pasiilgti tavęs per tekstą (išsamus vadovas).
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.