Kaip būti dėmesio centre (visada būkite geriausi!)

Kaip būti dėmesio centre (visada būkite geriausi!)
Elmer Harper

Visi norime būti dėmesio centre. Norime, kad žmonės į mus žiūrėtų, žavėtųsi mumis ir norėtų būti panašūs į mus.

Tačiau kokia yra paslaptis? Kaip tapti dėmesio centru? Kaip priversti žmones žvelgti į mus ir trokšti būti panašiais į mus?

Atsakymas paprastas: būkite savimi.

Norėdami būti dėmesio centre, pirmiausia turite žinoti, kuo išsiskiriate iš kitų. Kai sužinosite savo unikalias pardavimo savybes, galėsite jas maksimaliai išnaudoti. Yra daugybė būdų, kaip tapti vakarėlio dalimi, tačiau tam reikia šiek tiek praktikos ir ryžto.

Vienas iš būdų tapti dėmesio centru - būti juokingam. Juokeliai ir šmaikštūs komentarai privers žmones juoktis ir atkreipti į jus dėmesį.

Kitas būdas - būti ryškiam ir apsirengti taip, kad išsiskirtumėte iš kitų. Būti energingam ir bendraujančiam taip pat pritrauksite žmonių dėmesį. Kad ir kokia būtų jūsų asmenybė, turėkite ją ir išnaudokite ją savo naudai.

Svarbiausia pasitikėti savimi.

Apžvelgsime kelis geriausius būdus, kaip natūraliai tapti dėmesio centru.

Kaip būti dėmesio centre (Visas stabdys žemyn.)

Pasitikėkite savimi.

Kaip atrasti savyje vidinį pasitikėjimą savimi .

Taip pat žr: Meilės žodžiai, prasidedantys raide "I"

Vidinį pasitikėjimą savimi atrasti lengva. Tereikia žinoti savo stipriąsias ir silpnąsias puses. Kai sužinosite, kas jums gerai sekasi, bus daug lengviau pradėti tobulinti šiuos įgūdžius taip, kad jie padėtų jums siekti pažangos gyvenime ir karjeroje.

Paklauskite savęs: kokia yra mano stiprioji pusė? Kaip galiu ją išnaudoti? Pavyzdžiui, man gerai sekasi parduoti, todėl tai padeda užmegzti ryšį su žmonėmis ir užmegzti kontaktą.

Laikykite šį jausmą savyje, nes tai yra jūsų pagrindinė stiprybė. Turite unikalių įgūdžių ir noro juos panaudoti. Turėtumėte išnaudoti savo vidines stiprybes.

Supraskite savo kūno kalbą.

Kai įeinate į patalpą, jūsų kūno kalba turi būti tinkama. Stovėkite aukštai, eikite pakelta galva ir judėkite užtikrintai. Užmegzkite gerą akių kontaktą su visais patalpoje esančiais žmonėmis ir šypsokitės.

Suknelė, kuri daro įspūdį.

Man nuostabu, kiek daug žmonių to nepastebi, nes tai yra dėmesio centro dalis. Pagalvokite apie "Oskarų" apdovanojimus, pagalvokite apie nuostabias sukneles, kurias ten matote, arba smokingus, kuriuos matote dėvinčius aktorius - taip žmonės rengiasi, kad padarytų įspūdį.

Puikus patarimas, kurį man kažkada pasakė, - pasidomėkite naujausiomis mados tendencijomis ir apsirenkite pagal savo amžių. Nesukčiaukite, studijuokite, ką žmonės dėvi, kad neatsiliktumėte nuo dabartinių tendencijų.

Yra daugybė būdų, kaip tai padaryti, įskaitant sekimą žmonių "Pinterest", "Instagram" ir kitose platformose, kad gautumėte įkvėpimo.

Svarbiausia - bendravimas.

Iš kur kalbate, su tuo ir kalbate. Tai ir yra bendravimo paslaptis: jei ateinate iš žinojimo ir aistros vietos, tai atsiskleis pokalbiuose vienas prieš vieną ir grupėse. Girdime daug "FAKE IT TILL YOU MAKE IT" vibracijų, bet nemanau, kad tai veikia, ne iš tikrųjų dauguma žmonių turi "bull shit" detektorių ir pastebės neautentišką bendravimą.

Galimybė pasirinkti aktualias temas.

Svarbu nuolat sekti aktualias aktualijas.

Naudodamiesi pasaulio naujienomis, galite nuolat sekti, kas vyksta pasaulyje, ir galėsite gerai bendrauti su kitais. Galite parodyti, kad jums rūpi pasaulio problemos ir kad žinote apie įvykius, kai pokalbis nukrypsta į kitą temą.

Būkite įdomiausias žmogus kambaryje.

Kad būtumėte įdomiausias žmogus kambaryje, turite turėti gerų istorijų ir būti geras pasakotojas.

Būti įdomiu pašnekovu ne visada lengva. Norint tapti įdomiu žmogumi, reikia įdėti pastangų. Turite turėti gerų istorijų, būti geras pasakotojas ir pasinaudoti savo gyvenimo patirtimi, kad jas papasakotumėte.

Norite, kad žmonės jus laikytų žaviu, nes buvote tokiose vietose, matėte ir darėte tai, ko kiti nėra darę.

Vienas geriausių būdų pasakoti istorijas - mokytis iš meistrų, todėl rekomenduojame šią Matthew Dickso knygą "Storyworthy".

Žodžiai yra svarbūs .

Kalba yra galingas įrankis. Žodžiai turi galios kurti, įkvėpti ir motyvuoti kitus. Kad galėtumėte veiksmingai vartoti kalbą, turite gerai mokėti gramatiką ir žodyną. Taip pat turite mokėti gerai struktūruoti sakinius, kad kuo veiksmingiau perteiktumėte savo mintį. Jei nesate dirbtinis, tuomet laikas galąsti pjūklą kalbai.

Būkite energingi.

Norint būti dėmesio centre, reikia turėti daugiausiai energijos, būti optimistiškiausiu žmogumi kambaryje. Šio įgūdžio daugelis žmonių neturi arba turi tik bangomis, bet jei norite būti dėmesio centre, verta tai išsiaiškinti.

Tai nėra taip paprasta, kaip sportuoti ar gerti daugiau vandens. Turite suprasti, kokios yra jūsų energijos šaknys ir ką galite padaryti, kad jas pakeistumėte.

Kurkite puikius prisiminimus.

Prisiminimai yra galingas dalykas. Jie gali būti trumpalaikiai arba peržengti laiko ir erdvės ribas, tapdami mūsų būties dalimi. Geriausi prisiminimai yra tie, kurie yra netikėti ir skiriasi nuo įprastų.

Jei galite kurti istorijas, kurias pasakos kiti, esate pusiaukelėje į tai, kad kitą kartą įžengę į kambarį su šiais žmonėmis atsidursite dėmesio centre.

Kasdienis gyvenimas dažnai gali atrodyti monotoniškas ir neįsimintinas, todėl stenkitės reguliariai daryti ką nors kitokio. Niekada nežinote, kas žmonėms įstrigs ir sukels ilgalaikius prisiminimus.

Paprastas būdas pritraukti žmones - pasakoti geras istorijas ir juos linksminti. Ar galite dainuoti, groti muzikos instrumentu ar atlikti magišką triuką?

Patarimai ir gudrybės

Keletas patarimų, kaip atkreipti dėmesį, galėtų būti įsimintinas ir dėmesį prikaustantis debiutas, šokiruojantys ar prieštaringi teiginiai, išskirtinis kūrybiškumas ar novatoriškumas.

Klausimai ir atsakymai

1. Kaip galite tapti dėmesio centru?

Vieno universalaus atsakymo į šį klausimą nėra, nes geriausias būdas tapti dėmesio centru priklauso nuo konkretaus žmogaus.

Tačiau keletas patarimų, kaip atkreipti į save dėmesį, gali būti tokie: būti bendraujančiu ir patraukliu, kūrybingu ir išraiškingu arba dinamišku ir energingu. Be to, būti įdomiu ir įsimintinu taip pat gali padėti tapti dėmesio centru.

2. Ką galite padaryti, kad kiti atkreiptų į jus dėmesį?

Taip pat žr: Mano buvusioji iš karto persikėlė (atrodo laiminga)

Keletas elgesio būdų, kurie gali paskatinti žmogų sutelkti į jus dėmesį, yra akių kontaktas, kalbėjimas aiškiu balsu ir rankų gestai. Taip pat galite stengtis būti įdomūs ir patrauklūs dalydamiesi istorijomis arba užduodami klausimus.

3. Kokiais būdais galite išsiskirti iš minios?

Yra keletas būdų, kaip išsiskirti iš minios.

Vienas iš būdų - turėti unikalų talentą ar įgūdžius. Tai gali būti grojimas kokiu nors instrumentu, užsienio kalbos mokėjimas arba tam tikro hobio išmanymas.

Dar vienas būdas išsiskirti - pasižymėti ryškia asmenybe. Tai galite padaryti būdami atviri ir pasitikintys savimi arba unikalūs ir įdomūs.

Galiausiai galite išsiskirti ir apsirengę kitaip nei visi. Galite dėvėti įdomius ar unikalius drabužius arba maišyti ir derinti stilius, kad sukurtumėte tik jums būdingą įvaizdį.

4. Kaip priversti žmones atkreipti į jus dėmesį?

Yra daugybė būdų, kaip priversti žmones atkreipti į jus dėmesį. Kai kurie būdai - būti įdomiam, naujam arba naudingam.

Be to, galite stengtis patraukti dėmesį būdami atviri ar skandalingi. Taip pat svarbu būti matomiems ir būti ten, kur tikėtina, kad bus jūsų tikslinė auditorija. Galiausiai įsitikinkite, kad savo žinutę perduodate aiškiai ir glaustai.

Santrauka

Norint tapti dėmesio centru, reikia nepamiršti keleto dalykų. Visų pirma, reikia stengtis būti įdomiam ir patraukliam. Antra, reikia stebėti aplinką ir stengtis, kad į jus būtų sutelkta kuo daugiau dėmesio.

Galiausiai, jums turi būti patogu būti dėmesio centre. Jei įvaldysite šiuos tris dalykus, galėsite tapti dėmesio centru bet kur ir bet kada.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.