Kaip flirtuoti su savo geriausiuoju (galutinis vadovas)

Kaip flirtuoti su savo geriausiuoju (galutinis vadovas)
Elmer Harper

Flirtas yra svarbiausia bet kokių santykių dalis. Tai būdas parodyti partneriui, kad jis jumis domisi ir gali jumis pasitikėti.

Flirtuoti galima įvairiais būdais. Vienas iš paprasčiausių būdų flirtuoti su savo vaikinu - nusiųsti jam mielą tekstinę žinutę. Taip parodysite, kad apie jį galvojate, ir galbūt net šiek tiek pagerinsite jo dieną!

Flirtas - tai būdas parodyti kitam žmogui, kad jis jus domina. Jis gali būti subtilus, pavyzdžiui, šypsena, arba akivaizdus, pavyzdžiui, kvietimas šokti. Flirtuojant svarbiausia siųsti tinkamus signalus ir suprasti kito žmogaus signalus. Jei nesate tikras, ar jis su jumis flirtuoja, paklauskite jo!

Flirtas - tai linksmybės ir žaidimai su partneriu. Tai būdas išlaikyti santykių kibirkštį ir išlaikyti įdomius dalykus. Jei nežinote, kaip flirtuoti su vaikinu, pateikiame keletą patarimų, kaip pradėti.

Kaip flirtuoti su savo BF

Pirma, nebijokite būti su juo žaismingi ir kvaili. Tai vienas geriausių flirto būdų, nes taip parodote, kad jums su juo gera ir kad jums patinka su juo leisti laiką. Pajuokinkite jį, pasijuokite iš jo ir pažaiskite.

Antra, įsitikinkite, kad flirtuojate ne tik žodžiais, bet ir kūno kalba. Šypsokitės jam, palieskite jį ir priartėkite prie jo.

Taip pat žr: Kokie požymiai rodo, kad jis vėl mane apgaudinės? (Raudona vėliava)

Trečia, neišduokite per daug, IE prisitraukite jį prie savęs, tik tiek arti, kad jis pajustų jūsų kvapą, o tada atstumkite jį. Tai išves jūsų vaikiną iš proto.

Ketvirta, išsiaiškinkite jo meilės kalbą, kaip jūsų vaikinas vertina meilę. Yra penkios meilės kalbos sritys: fizinė kalba, tarnystė, kokybiškas laikas, dovanų gavimas ir patvirtinimas. Kai išsiaiškinsite jo meilės kalbą, galėsite tuo pasinaudoti, kad pritrauktumėte jį ir flirtuotumėte visiškai nauju lygiu. Jei norite sužinoti daugiau apie meilės kalbą, peržiūrėkite šį straipsnį 5 meilės kalbų sąrašas.

Firto pasimatymų taisyklė - sakyti komplimentus. Turėtumėte sakyti jam, kad jis gerai atrodo arba kvepia, ne nuolat, bet retkarčiais. Visada malonu sulaukti komplimentų iš žmonių, su kuriais palaikome santykius.

Šešta, erzinkite jį pasipuošdama arba nusirengdama dėl jo. Tai gali būti nuostabu vaikinui matyti, kad mergina stengiasi tik dėl jo, tai jį išves iš proto.

Septintoji taisyklė, priklausomai nuo jūsų bf ir kalbėkitės su juo intelektualiomis temomis. Parodykite jam, kad esate ne tik koks nors karštas daiktas, suteikite jam prasmingų pilnaverčių gilių pokalbių tema, kuri patinka jums arba jam.

Aštunta, pateikite pasiūlymų tik jam dvigubų užuominų, pavyzdžiui, juokelių, nuveskite jį kokiu nors keliu ir pažiūrėkite, ar jis priims bate. Vaikinams patinka, kai mergina kalba nešvankiai tik dėl jų.

Devinta, flirtuok su savo bf SMS žinutėmis, tai gali būti tikrai nepadoru, leisk jam žinoti, ką nori jam padaryti, kai jį pamatysi. Nesiųsk jokių nuotraukų, nebent esi visiškai saugi su tuo žmogumi, bet tekstas yra šaunus.

Klausimai ir atsakymai

1. Kaip mėgstate flirtuoti su partneriu?

Vieno atsakymo į šį klausimą nėra, nes žmonės gali skirtingai flirtuoti su savo partneriais. Vieniems gali patikti žaismingesnis ir lengvesnis flirtas, kitiems - romantiškesnis. Galiausiai tai priklauso nuo to, kas patinka jums ir jūsų partneriui ir kaip abu jaučiatės patogiai.

2. Kokie yra jūsų mėgstamiausi flirto su vyru būdai?

Yra daugybė flirto technikų, kurias galima taikyti norint atkreipti kieno nors dėmesį, išvardijome devynias. Kai kurios įprastos flirto technikos yra akių kontaktas, šypsena, komplimentai ir prisilietimai. Kiekvienas žmogus turi savo unikalius pageidavimus, todėl svarbu eksperimentuoti ir išsiaiškinti, kas jums geriausiai tinka.

3. Kaip manote, dėl ko flirtas su jūsų bf yra įdomus ir jaudinantis?

Flirtas yra įdomus, nes tai būdas bendrauti su žmogumi, kuris jus traukia, nieko nesakant. Tai būdas parodyti žmogui, kad juo domitės, ir sužinoti, ar jis jumis domisi.

4. Kokie yra flirto su vyru privalumai?

Flirtas su partneriu yra puikus būdas išlaikyti kibirkštį. Jis gali padidinti fizinį intymumą ir emocinį artumą. Be to, jis gali sustiprinti jūsų ryšį su partneriu, nes asocijuojasi su teigiamais jausmais.

5. Kaip jaučiatės flirtuodami?

Flirtuodami žmonės jaučiasi gerai, nes taip parodo susidomėjimą ir dėkingumą kitam žmogui. Flirtuodami žmonės dažnai jaučiasi labiau pasitikintys savimi ir patrauklesni.

6. Kaip manote, ką jūsų flirtas patinka jūsų vyrui?

Štai kelios galimos priežastys, kodėl kažkam gali patikti flirtuoti su savo vyru, - tai gali būti tai, kad jie jaučiasi patrauklūs ir (arba) geidžiami, kad tai žaisminga ir smagu arba kad dėl to jie jaučiasi labiau pasitikintys savimi.

Taip pat žr: 100 neigiamų žodžių, prasidedančių W (su apibrėžtimis)

7. Kokiais būdais galite pasakyti, kad jūsų vaikinas su jumis flirtuoja?

Kai kurie būdai, pagal kuriuos galite suprasti, kad partneris su jumis flirtuoja, yra šie: jei jis ilgai užmezga akių kontaktą, jei jis stovi ar sėdi arti jūsų, jei neatsitiktinai jus liečia, jei jis daug šypsosi ir juokiasi, jei sako komplimentus.

Ar galima flirtuoti su savo vaikinu?

Taip, flirtuoti su vaikinu galima.

Santrauka

Kaip flirtuoti su savo bf - tai būdas pranešti jam, kad jis jus traukia, nieko nesakant. Tai būdas parodyti savo bf, kad juo domitės, ir sužinoti, ar jis domisi jumis. Flirtuodami žmonės jaučiasi gerai, nes taip parodo susidomėjimą ir dėkingumą kitam žmogui. Kai žmonės flirtuoja, jie dažnai jaučiasi labiau pasitikintys savimi ir patrauklūs. Jei norite sužinoti, artavo vaikinas tave myli, peržiūrėk mūsų straipsnį apie tai, ar vyras slapta tave myli. Iki kito karto ačiū, kad skaitai.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.