Kaip įžeisti nuolaidų žmogų (Belittle)

Kaip įžeisti nuolaidų žmogų (Belittle)
Elmer Harper

Galiu lažintis, kad jus įžeidė nuolaidžiaujantis idiotas ir norite sužinoti, kaip atsilyginti už įžeidimą. Jei taip nutiko, pataikėte į tinkamą vietą, kad tai išsiaiškintumėte. Panagrinėsime, kodėl taip nutinka ir ką galite padaryti, kad baigtumėte šią kovą.

Įžeisti nuolaidžiaujantį asmenį nėra lengva užduotis, tačiau tai galima padaryti. Vienas iš būdų jį sumenkinti - nurodyti jo trūkumus. Pavyzdžiui, galite paminėti, kad jis nėra toks protingas ar talentingas, kaip mano, kad yra (pataisyti jo žodžius).

Jei visa kita nepavyksta, pasitelkite sarkazmą ir ironiją, kad sušvelnintumėte jų pranašumo kompleksą ir leistumėte jiems suprasti, kad nežiūrite į juos rimtai.

7 atsakymai apie nuolaidžiavimą

  1. Nemanykite, kad viską žinote.
  2. Jūs nesate geresnis už kitus čia esančius.
  3. Jūsų arogancija nėra patraukli, atrodote negražiai.
  4. Jūsų pranašumo kompleksas darosi erzinantis.
  5. Jums reikia sušvelninti savo pranašumo nuolaidų požiūrį.
  6. Nustokite būti tokie globėjiški ............
  7. Patikrinkite savo ego prie durų.

Ką reiškia būti nuolaidžiam kitam žmogui?

Būti nuolaidžiam kitam žmogui reiškia kalbėti su juo globėjiškai. Tai reiškia sakyti nuolaidžias pastabas, kurios menkina kitą žmogų, verčia jį jaustis menkesniu ir mažesniu.

Taip pat žr: Kaip valdyti kieno nors protą (proto kontrolė)

Dažnai nuolaidžiaujančia pastaba norima pastatyti žmogų į vietą, tačiau ji gali būti skaudi ir nepageidaujama.

Geriausia vengti bet kokio nuolaidžiavimo, nes tai gali priversti žmones jaustis nepatogiai ir nepageidaujamai. Vietoj to stenkitės bendrauti pagarbiai ir supratingai, kad visi jaustųsi įtraukti.

Kaip elgtis su nuolaidžiaujančiu žmogumi?

Bendraujant su nuolaidžiaujančiu asmeniu geriausia išlikti ramiam ir santūriam. Venkite ginčytis, nes tai tik pablogins situaciją. Vietoj to stenkitės rodyti pagarbą ir mandagiai užduoti klausimus.

Svarbu prisiminti, kad nuolaidžiaujantys žmonės dažnai būna nesaugūs ir ieško patvirtinimo iš kitų. Pasistenkite juos užjausti, nes tai gali padėti užmegzti ryšį ir supratimą. Jei įmanoma, pasistenkite pakeisti temą arba nukreipti pokalbį nuo neigiamų temų.

Padeda giliai įkvėpti arba pabandyti kvėpuoti ir sutelkti dėmesį į teigiamas mintis; tai padės geriau valdyti emocijas, kai susidursite su tokiomis sudėtingomis situacijomis.

Kas verčia žmogų būti nuolaidžiu?

Pasmerktumas dažnai kyla iš pranašumo ar arogancijos jausmo ir gali būti susijęs su nesaugumu ar nepasitikėjimu savimi. Jis taip pat gali kilti dėl teisės į pagarbą jausmo, tarsi nuolaidžiaujantis asmuo manytų, kad yra vertas didesnės pagarbos nei aplinkiniai.

Poreikis jaustis galingam ar svarbiam taip pat gali lemti nuolaidžiavimą. Žmonės, kurie nepasitiki savo jėgomis, gali bandyti pasijusti geriau menkindami kitus.

Kai kurie žmonės dėl auklėjimo ar gyvenimo patirties gali būti pratę prie nuolaidžiavimo, pavyzdžiui, žmogus, kuris buvo dažnai nuvertinamas, gali manyti, kad su kitais galima kalbėti žemai.

Bet kuris šių veiksnių derinys gali paskatinti asmenį užimti nuolaidų požiūrį į aplinkinius.

Koks žmogus yra nuolaidus?

Jie dažnai sarkazmu ar pašaipiu tonu nuvertina aplinkinius, todėl atrodo, kad jų idėjos yra svarbesnės už kitų.

Išpuikusiems žmonėms paprastai būdinga arogancija, nes jie mano, kad tik jie žino, kas geriausia visiems kitiems.

Jie taip pat gali nepaisyti kitų žmonių nuomonės ir jausmų, neskirti laiko suprasti, kaip jaučiasi kiti, prieš priimdami sprendimus už juos.

Pasitaikantis žmogus yra tas, kuris mano, kad jo nuomonė yra vienintelė teisinga ir kad visi kiti turi jo klausyti ir jam paklusti, neatsižvelgdami į savo mintis ir įsitikinimus.

Kokie žmonės su kitais kalba nuolaidžiai?

Žmonės, kurie su kitais kalba nuolaidžiai, dažnai jaučiasi kažkuo pranašesni. Jie gali būti labiau išsilavinę, patyrę ar turtingesni už tuos, su kuriais kalbasi.

Turintieji teisę į privilegijas gali iš aukšto žiūrėti į tuos, kurie neturi tokių pat privilegijų kaip jie. Žmonės, užimantys galios pozicijas, taip pat gali vartoti nuolaidžią kalbą, kad įtvirtintų savo viršenybę kitų atžvilgiu.

Kai kuriais atvejais taip gali elgtis asmenys, kurie turi stiprų nesaugumo jausmą ir, menkindami kitus, siekia pasijusti geriau.

Tai taip pat gali būti naudojama kaip taktika kontroliuoti pokalbius ar situacijas, manipuliuojant emocijomis arba verčiant ką nors jaustis prastesniu.

Taip pat žr: Kas jaudina moteris narcizus

Nesvarbu, dėl kokios priežasties, nuolaidžiavimas kitiems yra nepriimtinas ir jo reikia vengti bet kokia kaina.

Kaip profesionaliai pasakyti žmogui, kad jis yra nuolaidus?

Bendraujant su nuolaidžiaujančiu asmeniu svarbu išlikti profesionaliam ir išlaikyti ramybę.

Geriausias būdas spręsti problemą - atkreipti dėmesį į jų elgesį nekonfrontuojant. Pradėkite nuo paaiškinimo, kaip dėl jų žodžių ar veiksmų jaučiatės, tada paaiškinkite, kodėl šie jausmai nepriimtini profesinėje aplinkoje.

Pavyzdžiui, galite sakyti maždaug taip: "Suprantu, kad stengiatės būti naudingas, bet jaučiu, kad kalbate su manimi žemai, todėl jaučiuosi nejaukiai.

Profesinėje aplinkoje svarbu, kad bendrautume vienodai ir gerbtume vieni kitų nuomonę." Tokiu būdu parodote, kad žinote situaciją, ir mandagiai paprašote pakeisti savo elgesį.

Tai gali padėti užmegzti atvirą dialogą tarp jūsų abiejų ir nustatyti lūkesčius dėl būsimo bendravimo.

Kaip kalbėtis su nuolaidžiaujančiu asmeniu

Kalbėkite pagarbiai ir įtaigiai, duodami suprasti, kad tikitės tokio pat mandagumo. Venkite situacijos eskalavimo, būkite kantrūs ir supratingi; sutelkite dėmesį į sprendimus, o ne į problemas. Jei reikia, padarykite pertrauką ir grįžkite į pokalbį, kai abi šalys galės produktyviai bendrauti. Svarbiausia, nenusileiskite iki jų lygio; išlikite santūrūs irsutelkite dėmesį į bendro pagrindo paiešką.

Galutinės mintys

Yra daugybė būdų, kaip įžeisti nuolaidžiaujantį asmenį, tačiau geriausias būdas - nekreipti į jį dėmesio arba naudoti balso toną, kai esate šalia globėjiškų žmonių ar nuolaidžiaujančių bendradarbių, kad sustabdytumėte juos.

Tikimės, kad šiame pranešime radote atsakymą, taip pat galite rasti šį pranešimą, kuris jums gali būti naudingas Signs Someone Is trying to Intimidate You.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.