Kaip išsiugdyti humoro jausmą

Kaip išsiugdyti humoro jausmą
Elmer Harper

Yra keletas būdų, kaip išsiugdyti humoro jausmą. Galbūt esate matę žmonių, kurie sugeba juokauti ir puikiai praleisti laiką su kitais, tai atrodo kaip dievų dovana. Tačiau taip buvo ne visada, laikui bėgant jie turėjo mokytis ir tobulinti technikas, gali atrodyti, kad tai atėjo natūraliai, tačiau taip būna retai. Šiame pranešime apžvelgsime 13 dažniausiai pasitaikančių būdų, kaip išsiugdyti humoro jausmą.puikus humoro jausmas, kad žmonės juoktųsi.

Humoro jausmas svarbus dėl daugelio priežasčių: jis gali padaryti jus patrauklesnį, padėti išspręsti įtemptas situacijas ir paprasčiausiai padaryti gyvenimą malonesnį. Jei norite išsiugdyti gerą humoro jausmą, pradėkite žiūrėti komedijas ir klasikinius komedinius filmus. Atkreipkite dėmesį į tai, kas jus juokina, ir pabandykite įtraukti šiuos elementus į savo juokelius. Taip pat nebijokite būti sarkastiški.- dažnai tai yra greičiausias būdas prajuokinti žmogų. Galiausiai stenkitės įžvelgti juokingąją gyvenimo pusę - net ir tada, kai būna sunku, paprastai yra iš ko pasijuokti.

Prisimenu, kaip kartą darbe išsitepiau visą veidą rašalu ir vienas vaikinas pradėjo iš manęs juoktis, tarsi tai būtų juokingiausia pasaulyje. Užuot dėl to susinervinusi, pasijuokiau iš savęs ir tai išsklaidė situaciją bei parodė, kad turiu puikų humoro jausmą. Humorą galite naudoti įvairiais būdais, pavyzdžiui, sarkastišką humorą, šmaikštų humoro jausmą, pasinerdami įhumoro srityje suprasite mažus niuansus ir subtilius būdus, kaip papasakoti anekdotą, kad jis sukeltų kuo daugiau juoko.

14 būdų, kaip išsiugdyti gerą humoro jausmą ir priversti žmones juoktis.

 1. Žiūrėkite komedijas "YouTube".
 2. Būkite geras stebėtojas.
 3. Eikite į komedijos pasirodymus.
 4. Dalyvaukite "Standup" vakaruose.
 5. Išklausykite internetinį komedijos kursą
 6. Būkite šalia, linksmi žmonės.
 7. Nežiūrėkite į save pernelyg rimtai.
 8. Įžvelkite humorą kasdienėse situacijose.
 9. Praktikuokitės prajuokinti kitus.
 10. Nebijokite pasijuokti iš savęs.
 11. Klausykitės komiko podkastų
 12. Studijuoti anekdotus ir bandyti suprasti, kodėl jie juokingi.
 13. Praktikuokitės patys būti juokingi.
 14. Supraskite laiką.

Žiūrėkite komedijas "YouTube".

Komedijų žiūrėjimas "YouTube" yra puikus būdas ugdyti humoro jausmą. Stebėdami, kaip kiti žmonės juokauja, galite sužinoti, kas juokinga, ir pradėti žvelgti į pasaulį su humoru. Be to, žinoma, kad juokas teigiamai veikia fizinę ir psichinę sveikatą, todėl komedijų žiūrėjimas "YouTube" gali būti naudingas ir jūsų sveikatai!

Būkite geras stebėtojas.

Norint išsiugdyti humoro jausmą, svarbu būti geru stebėtoju. Atkreipkite dėmesį į jus supantį pasaulį ir ieškokite juokingų dalykų. Radę ką nors, kas jus prajuokina, pasidalykite tuo su kitais. Nebijokite eksperimentuoti ir išbandyti naujų dalykų. Kuo daugiau tyrinėjate, tuo didesnė tikimybė, kad rasite ką nors, kas jus prajuokins.

Eikite į komedijos pasirodymus.

Nieko nėra geriau už gerą juoką, kuris praskaidrina dieną ir pagerina nuotaiką. Jei norite išsiugdyti humoro jausmą, vienas iš puikių būdų tai padaryti - apsilankyti komedijos šou. Gyvo stand-up pasirodymo žiūrėjimas - puikus būdas įvertinti skirtingus humoro tipus ir sužinoti, kas verčia jus juoktis. Be to, tai tiesiog smagus vakaras!

Dalyvaukite standup pasirodymuose.

Norėdami išsiugdyti humoro jausmą, pradėkite žiūrėti komedijų laidas ir atkreipkite dėmesį į tai, kas jus juokina. Tada pabandykite kai kuriuos iš šių elementų įtraukti į savo gyvenimą ir pokalbius. Pavyzdžiui, jei jums juokingi kalambūrai, pabandykite keletą jų sukurti patys. Be to, stenkitės būti atviri ir lengvabūdiški savo kasdieniame gyvenime ir bendraudami su kitais žmonėmis. Priimkite savo keistenybes irNetobulumai ir nežiūrėkite į save per daug rimtai. Su laiku ir praktika galite išsiugdyti puikų humoro jausmą, kuris padarys gyvenimą malonesnį sau ir aplinkiniams. Apsilankykite keliuose atviro mikrofono vakaruose, kad pamatytumėte, kaip jums sekasi.

Išklausykite internetinį komedijos kursą.

Jei norite išmokti būti juokingas, vienas iš puikių būdų - lankyti internetinius komedijos kursus. Tai gali padėti jums išsiugdyti savo humoro jausmą, taip pat suteikti praktinių priemonių, kaip rašyti anekdotus ir juos veiksmingai pateikti. Kursuose taip pat gali būti nagrinėjamos tokios temos kaip komiškas laikas ir pateikimas, improvizacija ir personažų kūrimas.

Būkite šalia, linksmi žmonės.

Vienas geriausių būdų išsiugdyti humoro jausmą - bendrauti su juokingais žmonėmis. Jei jus nuolat supa juoką keliantys žmonės, tikėtina, kad ir jūs patys pradėsite juokingiau žiūrėti į pasaulį. Yra senas posakis, kad esi tas, kas tave supa, ir tai galioja komedijai.

Nežiūrėkite į save pernelyg rimtai. Kaip išsiugdyti humoro jausmą.

Nepriimkite savęs per daug rimtai. Svarbu mokėti pasijuokti iš savęs ir nežiūrėti į save per daug rimtai. Išsiugdytas humoro jausmas gali padėti jums praskaidrinti situacijas, kurios kitu atveju gali būti įtemptos ar pribloškiančios. Kai sugebate rasti humoro jausmą situacijoje, tai gali padėti jums atsipalaiduoti ir pažvelgti į dalykus naujoje šviesoje. Išmokti juoktis iš savęs taip pat yrabrandą ir pasitikėjimą savimi, todėl tikrai verta to siekti.

Įžvelkite humorą kasdienėse situacijose.

Kai kurie žmonės iš prigimties yra linksmi ir gali įžvelgti humorą kasdienėse situacijose, o kitiems gali tekti šiek tiek daugiau padirbėti. Jei norite išsiugdyti humoro jausmą, pradėkite ieškoti juokingų dalykų savo kasdieniame gyvenime. Atkreipkite dėmesį į juokingus momentus filmuose ir televizijos laidose ir ieškokite galimybių būti šmaikštiems savo pačių pokalbiuose.nebijokite garsiai juoktis - tai sveika ir užkrečiama!

Praktikuokitės prajuokinti kitus.

Vienas iš būdų praktikuotis juokinti kitus - žiūrėti komedijų laidas ir filmus. Atkreipkite dėmesį į tai, kas jus juokina, o tada pabandykite atkurti tas situacijas su draugais ar šeima. Kitas būdas praktikuotis - pasakoti anekdotus. Ne visi iš prigimties yra juokingi, bet kuo daugiau praktikuositės, tuo geriau seksis. Galiausiai, stenkitės būti atviri ir įžvelgti humorą kasdienėse situacijose. Gyvenimas yra per daug juokingas.trumpas, kad visada būtų rimtas!

Taip pat žr: Kai narcizas mato, kad verkiate (Išsamūs faktai apie narcizą)

Nebijokite pasijuokti iš savęs.

Nebijokite pasijuokti iš savęs. Tai geros savivertės ir pasitikėjimo savimi požymis. Jei galite pasijuokti iš savęs, vadinasi, jaučiatės gerai. Be to, tai puikus būdas išspręsti keblias situacijas ir praskaidrinti nuotaiką. Norėdami išsiugdyti humoro jausmą, pradėkite nuo to, kas jus juokina. Atkreipkite dėmesį į tai, kokie juokeliai jus prajuokina, ir pabandykite juos įtraukti įBe to, nežiūrėkite į save pernelyg rimtai - išmokite juoktis iš savo klaidų ir džiaugtis mažomis gyvenimo keistenybėmis. Šiek tiek pasistengę, greitai juokausite kaip profesionalai!

Klausykitės komikų podkastų.

Komikų podkastų klausymasis yra puikus būdas ugdyti humoro jausmą. Klausydamiesi, kaip jie pasakoja anekdotus ir mato pasaulį, patys galite pradėti juokingiau jį matyti. Taip pat gali būti naudinga klausytis daugiau nei vieno komiko, kad sužinotumėte įvairių požiūrių į tai, kas yra juokinga.

Taip pat žr: Ką reiškia, kai mergina tave vadina Boo?

Studijuokite anekdotus ir stenkitės suprasti, kodėl jie juokingi.

Humoras yra sudėtinga ir dažnai subjektyvi tema, tačiau yra keletas bendrų dalykų, kuriuos galite padaryti, kad taptumėte juokingesni. Vienas iš būdų - studijuoti anekdotus ir pabandyti suprasti, kas juos daro juokingus. Tai gali atrodyti sunki užduotis, tačiau iš tikrųjų ji nėra tokia sudėtinga. Pradėkite nuo anekdotų struktūros. Daugelis anekdotų yra paprasto formato: pradžia, štrichas.situaciją, o pokštas pateikia anekdoto potekstę.

Tai, kas juoką daro juokingą, gali skirtis priklausomai nuo auditorijos, tačiau yra keletas bendrų elementų, kurie dažnai pasiteisina. Tai netikėtumas, nesuderinamumas ir absurdas. Jei rasite būdų, kaip juos įtraukti į savo juokelius, tikėtina, kad būsite juokingesni. Žinoma, praktika daro meistriškumą, todėl nebijokite eksperimentuoti ir išbandyti įvairių tipų juokelius, kol rasite tai, kas jums tinka.

Svarbu nepamiršti, kad ne visiems atrodys juokingi tie patys dalykai, kaip ir jums. Nieko baisaus! Kol jums smagu, svarbu tik tai, kad jums smagu.

Praktikuokitės patys būti juokingi.

Vienas iš būdų išsiugdyti humoro jausmą - pačiam būti juokingam. Tai gali atrodyti nelogiška, bet jei sugebėsite prajuokinti save, tikėtina, kad sugebėsite prajuokinti ir kitus. Pradėkite galvoti apie situacijas, kurios iš esmės yra juokingos, pavyzdžiui, kai kas nors paslysta ant banano žievelės. Tada pabandykite sugalvoti juokingą būdą situacijai apibūdinti. Pavyzdžiui, galite pasakyti,"Jis buvo taip užsiėmęs stebėjimu, kur eina, kad nepastebėjo banano žievelės ant savo kelio." Praktikuodami juokinti save, būsite geriau pasirengę prajuokinti kitus, kai pasitaikys proga.

Supraskite laiką.

Kad išsiugdytumėte humoro jausmą, turite suprasti, kada kas nors juokauja, o kada kalba rimtai. Tai reiškia, kad reikia mokėti atskirti, kada kas nors juokauja, o kada kalba rimtai. Taip pat reikia žinoti, kada juoktis, o kada išlaikyti tiesią veido išraišką. Jei sugebėsite įvaldyti šiuos dalykus, būsite pakeliui į tai, kad patys taptumėte juokingi. Taip pat svarbu, kad juokas būtų pateiktas tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje.

Toliau apžvelgsime kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas yra humoro jausmas?

Humoro jausmas - tai gebėjimas kasdienėse situacijose rasti juoką ir pasijuokti iš savęs. Dažnai sakoma, kad humoro jausmas yra viena svarbiausių žmogaus savybių. Humoro jausmas gali padėti žmonėms susidoroti su sunkiomis situacijomis, lengvai susirasti draugų ir būti sėkmingesniems gyvenime.

Kaip geras humoro jausmas gali pakeisti jūsų gyvenimą?

Geras humoro jausmas gali pakeisti jūsų gyvenimą, nes sugebėsite juoktis nepalankiose situacijose, įžvelgti juokingą dalykų pusę ir apskritai linksmintis. Išsiugdyti humoro jausmą reikia praktikos, tačiau verta stengtis. Žmonės, turintys gerą humoro jausmą, dažniau sėkmingai gyvena, džiaugiasi geresne sveikata ir tvirtesniais santykiais.

Patarimai, kaip ugdyti humoro jausmą

Jei norite išsiugdyti humoro jausmą, galite padaryti keletą dalykų. Pirma, stenkitės įžvelgti juokingąją dalykų pusę. Gyvenimas kupinas pakilimų ir nuosmukių, ir jei sugebėsite rasti humoro jausmą situacijoje, tai gali padėti išgyventi sunkius laikus. Antra, pasakokite juokingas istorijas. Kiekvienas turi juokingą istoriją, kuria gali pasidalyti, todėl nebijokite pasidalyti savąja. Galiausiai, nežiūrėkite į save pernelyg rimtai. Jei galite juoktis iškiti bus labiau linkę juoktis kartu su jumis. Jei nepamiršite šių dalykų, būsite pakeliui į gerą humoro jausmą.

ar įmanoma išsiugdyti humoro jausmą?

Taip, galima išsiugdyti humoro jausmą. Humoro jausmo galima išmokti ir ilgainiui jį išsiugdyti. Tai vertingas įgūdis, nes jis gali padėti užmegzti ryšį su kitais, išspręsti sudėtingas situacijas ir tiesiog padaryti gyvenimą malonesnį. Yra daugybė būdų, kaip pagerinti humoro jausmą, pavyzdžiui, skaityti anekdotus ar žiūrėti komedijų laidas.lavinkite šį svarbų įgūdį ir į savo gyvenimą įneškite šiek tiek juoko.

kaip ugdyti humoro jausmą darbo vietoje?

Vieno universalaus atsakymo į šį klausimą nėra, nes geriausias būdas išsiugdyti humoro jausmą darbe priklauso nuo konkretaus žmogaus ir darbo vietos. Tačiau keletas patarimų, kaip išsiugdyti humoro jausmą darbe, yra šie: susipažinti su bendradarbiais ir sužinoti, kas juos juokina, rasti bendrą kalbą su bendradarbiais dėl bendrų interesų ir stebėti darbo vietos kultūrą.ir sužinokite, koks humoras paprastai yra gerai priimamas. Imdamiesi šių veiksmų galite pradėti ugdyti humoro jausmą, kuris padės jums labiau mėgautis darbiniu gyvenimu ir užmegzti geresnius santykius su aplinkiniais.

Gero humoro jausmo privalumai.

Geras humoro jausmas yra vienas geriausių privalumų, kuriuos gali turėti žmogus. Jis leidžia jums juoktis iš savęs ir aplinkinio pasaulio. Be to, dėl jo lengviau juoktis iš kitų, o tai gali pagerinti santykius.

Kaip naudoti humorą įtemptose situacijose.

Įtemptose situacijose humoras gali būti puikus būdas praskaidrinti nuotaiką ir išsklaidyti įtampą. Naudojant humorą svarbu jautriai reaguoti į situaciją ir įsitikinti, kad jūsų juokeliai yra tinkami. Jei pavyks visus prajuokinti, įtampa išsisklaidys ir visi galės atsipalaiduoti bei pasilinksminti.

Galutinės mintys

Kai kalbama apie humoro jausmo paieškas, yra keletas skirtingų būdų, kaip tai padaryti. Mūsų patarimas būtų išsiaiškinti, kas jus juokina, ir tai daryti dažniau. Tikimės, kad jums patiko skaityti šį įrašą ir radote atsakymą, kurio ieškojote iki kito karto Ačiū, kad skaitėte.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.