Kaip priversti narcizą pavydėti.

Kaip priversti narcizą pavydėti.
Elmer Harper

Yra daugybė būdų, kaip priversti narcizą pavydėti, tačiau nerekomenduojame to daryti, nes tai gali jį išprovokuoti ir sukelti jums daugybę problemų.

Vis dėlto, jei privalote, yra keletas bendrų dalykų, kuriuos galite padaryti, kad pabandytumėte sukelti jų pavydą. Pirma, atkreipkite dėmesį į dalykus, kurie, atrodo, juos labiausiai trikdo, ir stenkitės tuos dalykus daryti dažniau. Antra, kai esate šalia narcizo, sutelkite dėmesį į kitus - elkitės taip, tarsi jums labiau rūpėtų jie, o ne narcizas. Galiausiai, atvirai pasakokite apie savo sėkmes irpasiekimus; dėl to narcizas greičiausiai jausis grėsmingas ir pavydus.

Tik atminkite, kad jei nekalbėsite apie juos arba jei padarysite ką nors geriau nei jie, jie pavydės. Toliau pateiksime 10 patarimų, kaip priversti narcizą pavydėti.

10 būdų, kaip priversti narcizą pavydėti.

  1. Susiraskite žmogų, kuris būtų geresnis už juos visais įmanomais atžvilgiais.
  2. Priverskite juos jaustis taip, tarsi jie nuolat būtų lyginami su kitais ir jiems nepasisekė.
  3. Kalbėkite apie tai, koks nuostabus jūsų gyvenimas ir koks laimingas esate be jų.
  4. Sulaukti kitų žmonių dėmesio, ypač tų, kurie juos traukia.
  5. Praneškite, kad be jų jums sekasi geriau.
  6. Išeikite ir linksminkitės be jų, įsitikinkite, kad jie jus mato.
  7. Kalbėkite apie tai, kad jums jų nereikia.

Susiraskite žmogų, kuris būtų geresnis už juos visais įmanomais atžvilgiais.

Jei norite, kad narcizas pavydėtų, susiraskite žmogų, kuris visais įmanomais atžvilgiais yra geresnis už jį. Įsitikinkite, kad šis žmogus yra viskas, kuo narcizas nori būti, ir dar daugiau. Stebėkite, kaip narcizą ima graužti pavydas ir pavydas, kiekviename žingsnyje nesėkmingai bandydamas pranokti šį žmogų. Bus didžiausias pasitenkinimas matyti, kaip narcizo savivertė krenta, kai jis supranta, kad jisniekada negali prilygti.

Taip pat žr: Kūno kalba Ranka aplink petį ir juosmenį

Priverskite juos jaustis taip, tarsi jie nuolat būtų lyginami su kitais ir jiems nepasisekė.

Vienas iš būdų sukelti narcizo pavydą - nuolat lyginti jį su kitais ir versti jį jaustis, kad jis neatsilieka. Dėl to narcizas jausis nesaugus ir tai sukels pavydą.

Kalbėkite apie tai, koks nuostabus jūsų gyvenimas ir koks laimingas esate be jų.

Aš be jų esu toks laimingas! Man nereikia, kad jie padarytų mano gyvenimą puikų, aš galiu tai padaryti pats. Man geriau be jų ir jų negatyvumo. Mane supa pozityvūs žmonės, kurie mane myli ir palaiko, ir tai yra viskas, kas svarbu. Aš esu laimingesnis nei kada nors anksčiau ir niekada nežiūrėsiu atgal! Pasakęs ką nors panašaus, narcizas pavydės.

Sulaukti kitų žmonių dėmesio, ypač tų, kurie juos traukia.

Yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad sulauktumėte kitų žmonių dėmesio, ypač tų, kurie jus traukia. Pirma, pasirūpinkite, kad visuomet būtumėte tvarkingi ir atrodytumėte kuo geriau. Antra, bendraudami su kitais žmonėmis būkite pasitikintys savimi ir tvirtai nusiteikę. Trečia, būtinai leiskite asmeniui suprasti, kad juo domitės - flirtas yra puikus būdas tai padaryti. Galiausiai nepamirškite, kad narcizai mėgsta dėmesį,todėl jei pavyks priversti juos pavydėti, tikėtina, kad jie taip pat atkreips į jus daugiau dėmesio.

Praneškite, kad be jų jums sekasi geriau.

Jei norite, kad narcizas pavydėtų, leiskite jam suprasti, kad jums sekasi geriau be jo. Tai sukels jo nesaugumo jausmą ir baimę būti paliktam, ir jis pradės abejoti savo verte. Kuo sėkmingesnis ir laimingesnis atrodysite, tuo labiau pavydus ir grėsmingesnis jausis narcizas. Taigi eikite ir gyvenkite geriausią savo gyvenimą - tai bus geriausias kerštas narciziškai nusiteikusiam buvusiajam.

Išeikite ir linksminkitės be jų, įsitikinkite, kad jie jus mato.

Geriausias būdas priversti narcizą pavydėti - išeiti ir linksmintis be jo. Pasirūpinkite, kad jie pamatytų, jog mėgaujatės, ir jie žaliuos iš pavydo. Tai puikus būdas atkeršyti narcizui už visą skausmą ir kančias, kurias jis jums sukėlė. Rašykite socialiniuose tinkluose, eikite *gyvai*, kai esate šauniame renginyje. Padarykite savo gyvenimą daug įdomesnį, kai jo nėra šalia.

Kalbėkite apie tai, kad jums jų nereikia.

Jei bandote priversti narcizą pavydėti, galite pataupyti kvapą. Jiems niekas nerūpi, išskyrus juos pačius, ir jie tikrai nesijaudins dėl jūsų bandymų sukelti jiems pavydą. Tiesą sakant, greičiausiai jiems tai atrodys juokinga. Anksčiau ar vėliau suprasite, kad nėra prasmės bandyti išgauti narcizo reakciją - jie paprasčiausiai neverti jūsų laiko.ir energijos.

Tai yra mūsų svarbiausi patarimai, kaip priversti narcizą pasijusti pavydžiu, toliau apžvelgsime dažniausiai užduodamus klausimus.

Dažniausiai užduodami klausimai

kaip sukelti narcizo pavydą kaip sukelti narcizo pavydą

Yra keletas bendrų strategijų, kurios gali būti veiksmingos siekiant sukelti narcizų turinčios moters pavydą. Vienas iš būdų - atkreipti dėmesį į kitas moteris jos akivaizdoje ir sakyti joms komplimentus, ypač toms, kurias ji laiko keliančiomis grėsmę. kita strategija - ignoruoti arba atmesti jos pasiūlymus, o tai greičiausiai paskatins ją tapti dar labiau priekabiaujančia ir savininkiška. galiausiai dažnai naudinga sąmoningaiprovokuokite ją flirtuodami su kitais žmonėmis ar susitikinėdami su jais, nes tai paprastai sukelia jos pavydą ir nesaugumo jausmą.

kaip priversti narcizišką vyrą pavydėti!

Kad priverstumėte narcizišką vyrą pavydėti, turite sukurti situaciją, kurioje jis jaustųsi esąs ne dėmesio centre. Tai galima padaryti kalbantis su kitais žmonėmis, kai jis yra šalia, arba darant ką nors, ką jis laiko geresniu už save. Taip pat galite pasigirti savo sėkme ar pasiekimais, kad jis pasijustų prastesnis. Galiausiai norite, kad jis jaustųsi ne vienintelis.svarbų asmenį savo gyvenime ir kad turite kitų galimybių.

Taip pat žr: Ką reiškia, kai sakote, kad kažkas jums kelia drugelius?

kas atsitinka, jei priverčiate narcizą pavydėti?

Jei priversite narcizą pavydėti, jis gali reaguoti įvairiai. Jis gali tapti uždaras ir niūrus arba išlieti pyktį. Jis taip pat gali bandyti sabotuoti jūsų santykius su kitais žmonėmis. Narcizai yra labai nesaugūs ir pavydūs žmonės, todėl geriausia, jei įmanoma, vengti sukelti jų pavydą. Su narcizu žaisti pavojingą žaidimą, nes niekada nežinote, kaip jis elgsis.reaguoti.

kaip priversti slaptą narcizą pavydėti?

Norėdami priversti slaptą narcizą pavydėti, pirmiausia turite suprasti, kokie yra jo nesaugumo jausmai. Kai sužinosite, kokios yra jo silpnosios pusės, galėsite jomis pasinaudoti, rodydami, kad tose srityse esate geresni už jį. Pavyzdžiui, jei jis nepasitiki savo protu, galite išsakyti pastabas, kuriomis užsiminsite, kad esate už jį protingesnis. Jei jis nepasitiki savo fizine išvaizda, galitepuikuotis savo išvaizda arba kitų žmonių dėmesiu. Svarbiausia priversti juos pasijusti kažkuo prastesniais už jus, o tai sukels jų pavydą ir nesaugumo jausmą.

Galutinės mintys.

Yra daugybė būdų, kaip priversti narcizą pavydėti, tačiau tai priklauso nuo jo asmenybės ir jūsų santykių su juo.

Galų gale, ar norite nusileisti iki jų lygio, kad padarytumėte narcizą nelaimingą? Jei jums patiko skaityti šį įrašą, galbūt jums bus naudinga rasti šį straipsnį "Ką slapti narcizai sako ginčo metu (atpažinkite požymius)".
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.