Kaip priversti vyrą pavydėti neišduodant (vadovas)

Kaip priversti vyrą pavydėti neišduodant (vadovas)
Elmer Harper

Geriausias būdas priversti vyrą pavydėti neišduodant - parodyti jam, kad jumis domisi kiti vyrai. Tai privers jį norėti su jumis neatsilikti ir būti dėmesingesniam, tačiau ar tai tikrai geriausias būdas ir kodėl norėtumėte taip elgtis su savo vyru?

Pirmiausia turime savęs paklausti, kodėl pirmiausia norėtumėte, kad jūsų vyras pavydėtų? Kodėl pirmiausia norėtumėte, kad jūsų vyras pavydėtų?

Daugelis žmonių pasakytų, kad neverta to daryti ir kad yra geresnių būdų gauti tai, ko norite. Sutikčiau, kad tai mane paprasčiausiai supykdytų ant žmonos. Tai pasakius, yra keletas būdų, kaip susigrąžinti vyro meilę.

Pradėkite nuo savęs Kodėl.

Kodėl taip jaučiatės dėl savo vyro? Ar jis nerodo pakankamai meilės? Ar praradote emocinį ryšį tarp jūsų abiejų? Skirkite minutę, kad iš tikrųjų suprastumėte, kodėl norite priversti savo vyrą pavydėti, prieš tai jo neapgaudinėdama.

Dažna priežastis, dėl kurios žmonos nori priversti savo vyrą pavydėti neišduodant, yra ta, kad jis jus nebemyli, ir tai yra pagrindinė problema.

Kai suprasite, kad turite ant ko statyti, galėsite pradėti statyti.

Kas nutiko meilei?

Susituokdami dauguma žmonių turi ketinimų likti kartu amžinai. Jūs mėgaujatės laiku, kurį praleidžiate su savo vyru, ir sunkiai įsivaizduojate gyvenimą be jo. Be to, santuokoje jūs gerbiate vienas kitą, dalijatės puikiais išgyvenimais ir labai rūpinatės vienas kitu.

Galbūt jaučiate, kad vyras jūsų vengia, o gal jam tiesiog nerūpi jūsų jausmai. Svarbu suprasti, kad laikui bėgant mūsų emocijos atslūgsta ir nuslūgsta. Kokių veiksmų galite imtis, kad tai pasikeistų?

Kaip priversti vyrą vėl jus įsimylėti.

Pirma, nenorite manipuliuoti, kad jis vėl jus įsimylėtų. Tai didelė klaida, jis tai supras ir ims jumis piktintis. Geriausia išeitis - toliau rodyti jam meilę, kol sugalvosite, kaip elgtis toliau.

Vyrai turi paprastus poreikius, jie yra juodai balti, todėl jie pradeda jaustis jūsų atstumti, kai jūsų vyras pradės jaustis atstumtas ar apleistas, jis nuo jūsų atsitrauks.

Jums reikia vėl įžiebti jo ugnį savo meile. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra atvirkštinis meilės procesas.

Taip pat turėtumėte išsiaiškinti, kokia yra jo meilės kalba, kad galėtumėte geriau bendrauti ir parodyti, kad jį mylite, darydami tai, ką jis gerbia ir pastebi.

Išmokti kieno nors meilės kalbą yra unikalus būdas geriau jį pažinti ir parodyti, kad jis jums rūpi. Pavyzdžiui, jei jis yra "Paslaugos veiksmų" tipo žmogus, tuomet būtų gerai, kad padarytumėte ką nors už jį, o ne tikėtumėtės, kad jis padarys tą patį už jus. Jei jis yra "Patvirtinimo žodžių" tipo žmogus, pabandykite sakyti komplimentus ir girti.

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip išsiaiškinti jo meilės kalbą, skaitykite šį straipsnį.

Iš naujo įžiebti ugnį.

Jei sugebėsite vėl jį besąlygiškai mylėti ir judėti taip, kaip judėjote, kai pirmą kartą užmezgėte su juo santykius, tai natūralus būdas vėl įžiebti ugnį tarp jūsų, ir tai geriausias tyriausias būdas. Tačiau, kad tai pavyktų, turite būti sąžininga su savimi ir mylėti jį besąlygiškai.

Jei išliksite nuosekli besąlygiškai jį mylėdama, jis vėl jus įsimylės. Atminkite, kad jis norėjo su jumis praleisti visą likusį gyvenimą ir jūs to nusipelnėte.

Jis savo gyvenime neturėjo besąlygiškos meilės, nes nėra kito žmogaus, kuris galėtų jam ją suteikti. Visada tai jam teikėte jūs, nuo pat santuokos sudarymo perėmėte jo meilės motinos vadžias.

Ko nedaryti, kad vyras būtų pavydus?

Yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad priverstumėte savo vyrą pavydėti neišduodama. Vienas iš būdų - daugiau dėmesio skirkite savo išvaizdai. Įsitikinkite, kad išeidama į viešumą atrodote kuo geriau. Kitas būdas - flirtuoti su kitais vyrais vyro akivaizdoje. Tai tikrai privers jį pavydėti.

Taip pat galite teigiamai kalbėti apie kitus vyrus, kai esate šalia savo vyro. Tai privers jį susimąstyti, ar nesidomite kuo nors kitu.

Galiausiai galite daugiau laiko praleisti su draugais ir mažiau su vyru. Tai privers jį jaustis taip, tarsi jis nebūtų svarbiausias žmogus jūsų gyvenime.

Visus minėtus patarimus galima rasti internete, tačiau jie visiškai neteisingi ir tik sukels ginčą arba jis dar labiau jumis pasipiktins. Jūs norite, kad jis vėl jus įsimylėtų.

Klausimai ir atsakymai

1. Ką galite daryti, kad priverstumėte vyrą pavydėti ir nebūtumėte neištikima?

Vienintelis būdas priversti vyrą pavydėti neišduodant - pakeisti savo mąstymą apie bandymą jį pavydėti ir pradėti nuo meilės ir pagarbos. Atgaivinkite ugnį, kurią kadaise puoselėjote vienas kitam.

Taip pat žr: Parduota siela velniui reikšmė (Suprasti)

2. Kodėl norite priversti savo vyrą pavydėti?

Gali būti daugybė priežasčių, dėl kurių kas nors gali norėti priversti savo vyrą pavydėti. Kai kurios iš galimų priežasčių gali būti noras padidinti partnerio dėmesį ir (arba) meilę, jausmas, kad partneris laiko jį savaime suprantamu dalyku, arba noras vėl įžiebti kibirkštį santykiuose. Be to, kai kurie žmonės tai gali daryti kaip keršto formą, jei jie mano, kad jų partneris buvoblogai su jais elgtis.

3. Kokie galimi pavojai dėl to, kad jūsų vyras pavydi?

Yra keli galimi pavojai, susiję su vyro pavydo sukėlimu. Pirma, dėl to jis gali jaustis nesaugus santykiuose. Be to, jis gali jausti nuoskaudą jums, jei manys, kad tyčia bandote jį pavaišinti. Galiausiai, jei nebūsite atsargūs, vyro pavydo sukėlimas gali atsigręžti prieš jus ir paskatinti jį taptilabiau domina kita moteris.

4. Kokie požymiai rodo, kad jūsų vyras yra pavydus?

Kai kurie požymiai, rodantys, kad Jūsų vyras gali būti pavydus, gali būti tokie: jis lengvai supyksta ar susierzina, kai bendraujate su kitais vyrais, jis kaltina Jus neištikimybe ar neištikimybe, bando kontroliuoti, su kuo bendraujate ir su kuo praleidžiate laiką, arba yra pernelyg savininkiškas Jūsų atžvilgiu. Jei pastebėjote, kad Jūsų vyras elgiasi kaip nors panašiai, tai gali rodyti pavydą.

Taip pat žr: 136 neigiami žodžiai, prasidedantys S (su aprašymais)

5. Kaip galite spręsti vyro pavydo problemą.

Vieno atsakymo, kaip spręsti vyro pavydo problemą, nėra, nes kiekviena situacija yra unikali ir jai gali prireikti skirtingo požiūrio. Tačiau keletas patarimų, kaip spręsti vyro pavydo problemą, gali būti šie:

  • Atvirai ir sąžiningai bendraukite su juo apie savo santykius, įskaitant visus rūpesčius dėl jo pavydo.
  • Padėkite jam suprasti pagrindines pavydo priežastis, kurios gali būti nesaugumo jausmas arba praeities patirtis.
  • Skatinkite jį išreikšti savo jausmus sveiku būdu, pavyzdžiui, rašant dienoraštį arba kalbantis su terapeutu.
  • Palaikykite jį, kai jis stengiasi įveikti pavydą, o tam gali prireikti laiko ir kantrybės.

Santrauka

Kaip priversti vyrą pavydėti neišduodant Štai keletas patarimų, kaip spręsti šią vyro problemą: sąžiningai bendraukite apie savo santykius, padėkite jam suprasti pagrindines savo jausmų priežastis ir skatinkite jį sveikai reikšti savo jausmus.

Tačiau veiksmingiausias būdas - neversti vyro pavydėti. Tiesiog parodykite jam, kad mylite jį savaip. Jei norite išsiaiškinti jo meilės kalbą, perskaitykite jo straipsnį čia.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.