Kaip reaguoti į tai, kas gera? (Geriausi reagavimo būdai)

Kaip reaguoti į tai, kas gera? (Geriausi reagavimo būdai)
Elmer Harper

Taigi kažkas jums pasakė "Kas yra gerai" ir norite išsiaiškinti, ką tai iš tikrųjų reiškia. Ką gi, pataikėte į tinkamą vietą, kur galite tai išsiaiškinti. Šiame įraše gilinsimės į "Kas yra gerai" reikšmę.

Kai kas nors klausia "kas gerai?", tai gali turėti kelias skirtingas reikšmes, priklausomai nuo situacijos konteksto. Pavyzdžiui, jei kas nors klausia "kas gerai?" žinute ar socialiniame tinkle, tai skiriasi nuo klausimo "kas gerai?" gatvėje ar bare.

Taip pat žr: Meilės žodžiai, prasidedantys D

Kaip reaguosite į tai, kas gera, priklausys nuo jūsų situacijos. Jei esate nepažįstamame rajone ir gaujos narys sako "kas gera", tai gali reikšti, kad turėsite problemų.

Taip pat žr: Kas nutinka, kai atskleidžiamas narcizas: išsamus vadovas

Jei esate bare ir esate vyras, o kitas vyras sako "kas gerai", tai gali reikšti, kad jis nori su jumis susigrumti. Tačiau jei vienas iš jūsų draugų sako "kas gerai", tai gali reikšti "kaip tau sekasi". Norint suprasti, ką ši frazė reiškia ir kaip turėtumėte reaguoti, svarbiausia suprasti kontekstą.

Taigi, kas yra kontekstas ir kodėl jis toks svarbus jūsų reakcijai?

Kas yra kontekstas ir kaip jį suprasti?

Kontekstas - tai situacija, kurioje kažkas vyksta arba egzistuoja, ir jis suteikia atskaitos tašką. Kontekstas svarbus, nes padeda mums geriau suprasti dalykus.

Kai kalbama apie kontekstą, turime prisiminti, kur yra asmuo (aplinka), su kuo jis kalba (vienas su vienu ar grupėje) ir pokalbio temą (apie ką jis kalba). Tai suteiks mums faktinių duomenų, kuriuos galėsime panaudoti spręsdami, ką atsakyti.

Būdai, kaip atsakyti į "Kas gero gatvėje?

Jei esate gatvėje naujame ar kitame rajone ir grupelė gaujų vadeivų kaip jūs "kas gero?", geriau turėkite gerą atsaką. Norite kuo greičiau deeskaluoti šią situaciją. Pirmas žingsnis - įvertinti situaciją, pažiūrėti, kas yra aplinkui, ir ieškoti pabėgimo kelių, toliau norite kontroliuoti savo kūną ir balso toną, nenorite pasirodyti išsigandę ir bijantys.Turėtumėte atsakyti, kad nieko, ir kuo greičiau judėti toliau.

Kaip atsakyti į klausimą "Kas yra gerai" per tekstą?

Žodžiu "What's up?" paprastai pasisveikinama su žmogumi ir klausiama, kaip jam sekasi. Jis taip pat gali būti vartojamas, kai norima sužinoti, ar žmogus pastaruoju metu buvo užsiėmęs.

Galite pasakyti ką nors panašaus į "viskas gerai, kaip sekasi?" Tai padės palaikyti pokalbį teksto žinute.

Kaip atsakyti į vaikino klausimą "Ką gero" bare?

Jei vaikinas sako "kas yra gerai" ir jo duoda jums akis ir jums patinka tai, ką matote, tada galite atsakyti "tu esi geras, "ką tu sakai"?

Kaip atsakyti į klausimą "Kas gero" bare, jei esate vaikinas?

Jei kitas vaikinas sako "kas gero" ir atrodo, kad nori kovoti, tai gali būti tiesiog agresyvi kūno kalba. Galite pasakyti "nieko" arba tiesiog nekreipti dėmesio. Jei atrodo, kad vaikinas tikrai nori kovoti, pasakykite apie tai durų darbuotojams, kol viskas nenuėjo per toli.

Toliau apžvelgsime 21 greitą atsakymą į klausimą "kas vyksta".

21 greiti atsakymai į "What's Up".

Naudokite šį atsakymą, kai norite su kuo nors pasikalbėti. Tai yra geriausi būdai atsakyti į klausimą "kas yra gerai".

 1. Man viskas gerai, ačiū, kad paklausėte!
 2. Man sekasi gerai, o tau?
 3. Man viskas gerai, ačiū.
 4. Ačiū, nesu labai blogas.
 5. Man viskas gerai, ačiū.
 6. Įprasti dalykai. Ar ruošiatės ką nors daryti?
 7. Vėsinatės namuose, o jūs?
 8. Nedaug kas vyksta. Tikėjausi susitikti?
 9. Ei! Nelabai daug. Kaip sekėsi?
 10. Negaliu skųstis! Ką veikiate?
 11. Einu išgerti kavos, norite prisijungti?
 12. Ne tiek daug, tiesiog žiūriu televizorių. Jūs?
 13. Mano nuotaika dabar, kai parašei žinutę. Kaip tu?
 14. Ką tik pradėjau nuostabų pokalbį. Jūs?
 15. Sveiki. Iš tikrųjų esu užsiėmęs! Turiu grįžti į darbą.
 16. Daug! Labai įtemptas tvarkaraštis, todėl negaliu kalbėtis.
 17. Sveiki, nenorėčiau tiesiog rašyti SMS. Paskambinkite man.
 18. Sveiki. Jei turite problemų su manimi, pasikalbėkime.
 19. Jaučiu, kad buvome nutolę, ir nenoriu ginčytis. Ar galime tai aptarti?
 20. Apie ką jūs kalbate?
 21. Sveiki. Ar iškilo problema?

Atsakydami į klausimą "Kaip sekasi?", visada nepamirškite atsakyti su šypsena, būkite entuziastingi, geranoriški ir dėkingi, nepamirškite pozityvios kūno kalbos.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar "What's good?" reiškia tą patį, ką ir "What's up"?

"Kaip sekasi?" ir "Kaip sekasi?" gali reikšti tą patį, tačiau tai priklauso nuo konteksto. Jei ko nors klausiate, kaip jam sekasi, labiau tikėtina, kad teisingas atsakymas bus "Kaip sekasi?" Tačiau jei su kuo nors sveikinatės arba pradedate pokalbį, labiau tinka "Kaip sekasi?" Bet kuriuo atveju svarbu žinoti, kaip atsakyti, kad neatrodytumėte neadekvatus.

Ką reiškia, kai kas nors sako, kas yra gerai?

Kai kas nors pasisveikina su jumis klausdamas: "Kaip sekasi?", jis klausia, kaip jums sekasi. Yra daugybė būdų atsakyti į šį klausimą. Kai kurie dažniausi atsakymai: "Gerai, ačiū" arba "Tiesiog gyvenu." Kad ir ką nuspręstumėte atsakyti, būkite pozityvūs!

Kaip juokingai atsakyti į klausimą "Kas yra gerai"?

Jei kas nors įtartinai skambančiu tonu paklausia, kaip jums sekasi, galite atsakyti linksmai, kad praskaidrintumėte nuotaiką. Pavyzdžiui, galite pasakyti: "Puikiai, ačiū, kad klausiate! Kaip niekada užsiėmęs." arba "Man sekasi gerai, ačiū, kad klausiate. Kaip sekasi?" Siūlykite padrąsinimo žodžius taip, kad jie skambėtų tikrai ir nuoširdžiai.

Kaip reaguoti į tai, kas gera "Tinder" ar "Snapchat"?

Jei naudojatės "Tinder" arba "Snapchat" ir norite atsakyti koketuojančiam asmeniui, geriausia tai padaryti draugiškai ir pasisveikinti. Taip pat galite atsakyti žaismingai arba juokingai, priklausomai nuo pokalbio tono. Kad ir ką darytumėte, įsitikinkite, kad nepasirodysite nemandagus arba nesuinteresuotas, nes kitaip galite pralaimėti pokalbį.

Ką reiškia tai, kas gera?

Ką reiškia "Kas yra gerai?"?

Tai įprastas draugų ir pažįstamų pasisveikinimas, kuriuo norima pasiteirauti, kaip sekasi kitam asmeniui arba kas naujo jo gyvenime.

kaip flirtuojant atsakyti į tai, kas gera.

"Kaip sekasi?" - tai koketiškas būdas paklausti, kaip sekasi žmogui. Koketiškas atsakymas gali būti maždaug toks: "Gerai, ačiū, kad paklausei. Kaip tau sekasi seksualiai?"

Galutinės mintys.

Yra daugybė būdų, kaip galite atsakyti į klausimą "kas gero", tai priklauso nuo situacijos konteksto. Tikimės, kad radote atsakymą į savo klausimą iki kito karto, būkite saugūs ir turėkite fantastišką dieną. Jums taip pat gali būti įdomus šis įrašas Ką reiškia, kai mergina atsako vienu žodžiu?
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.