Kaip tai ištaisyti? (Susirašinėjimas SMS žinutėmis)

Kaip tai ištaisyti? (Susirašinėjimas SMS žinutėmis)
Elmer Harper

Taigi jūs per daug rašėte jam SMS žinutes ir norite sužinoti, kaip tai išspręsti. Na, jei taip yra, pataikėte į tinkamą vietą. Apžvelgsime, kaip galite išspręsti savo problemą.

Jei kam nors siunčiate daug žinučių ir pradedate jausti, kad galbūt siunčiate per daug žinučių, yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad ištaisytumėte padėtį.

Pirma, pabandykite sumažinti siunčiamų žinučių skaičių. Jei esate įpratę siųsti 10 ar daugiau žinučių per dieną, pabandykite jų skaičių sumažinti iki 5 ar 6. Taip pat galite pabandyti labiau paskirstyti žinutes, kad nebombarduotumėte asmens žinutėmis vienu metu.

Galiausiai būtinai duokite asmeniui laiko atsakyti į jūsų žinutes ir nesinervinkite, jei jis iš karto neatsako. Laikydamiesi šių patarimų, turėtumėte sumažinti siunčiamų žinučių skaičių, nedarydami įtakos savo santykiams su asmeniu.

Taip pat žr: Ką reiškia, kai kas nors atsuka jums nugarą?

Vadovaukitės šiomis paprastomis taisyklėmis ir jums turėtų pavykti jį susigrąžinti.

6 taisyklės, kai jam per daug rašote SMS žinutes.

  1. Leiskite jam kurį laiką rašyti jums pirmąsias žinutes.
  2. Kai rašysite jam žinutę, rašykite trumpai ir dalykiškai.
  3. Įsitikinkite, kad jūsų gyvenime be jo vyksta ir kiti dalykai.
  4. Jei jis neatsako į jūsų žinutes, kuriam laikui atsitraukite.
  5. Nebūkite visą laiką per daug pasiekiami.
  6. Būkite šiek tiek paslaptingi.

Leiskite jam kurį laiką rašyti jums pirmąsias žinutes.

Manote, kad per daug jam rašote žinutes ir norite suteikti jam šiek tiek erdvės. Kad ir kokia būtų priežastis, suteikti jam galimybę pirmam parašyti jums žinutę gali būti geras būdas pakeisti santykių dinamiką ir leisti sau pailsėti.

Kai rašysite jam žinutę, rašykite trumpai ir dalykiškai.

Jei per daug jam rašėte, geriausia, kad žinutės būtų trumpos. Taip neleisite jam užversti per daug informacijos apie savo gyvenimą. Leiskite jam pradėti domėtis jumis.

Įsitikinkite, kad jūsų gyvenime be jo vyksta ir kiti dalykai.

Yra kelios priežastys, kodėl svarbu, kad rašydama žinutes vaikinui, be jo, turėtumėte ir kitų dalykų. Pirma, tai rodo, kad jūsų laimė nėra visiškai priklausoma nuo jo. Turite savo gyvenimą ir pomėgius už jūsų santykių ribų, o tai yra sveika.

Antra, tai gali padėti išvengti pernelyg didelio prisirišimo ar įsitraukimo į santykius, kol dar nesate iš tikrųjų pažinę vienas kito. Jei turite kitų reikalų, mažiau tikėtina, kad pernelyg įsitrauksite į tai, ką jis daro ir ar tuoj pat atrašys jums žinutę.

Galiausiai, tai suteikia jums galimybę kalbėtis su juo apie ką nors. Jei kalbėsite tik apie savo santykius, tai gali greitai tapti nuobodu. Tačiau jei jūsų gyvenime vyksta ir kiti dalykai, galėsite pasidalyti šia patirtimi su juo ir išlaikyti pokalbį šviežią.

Jei jis neatsako į jūsų žinutes, kuriam laikui atsitraukite.

Jei jis neatsako į jūsų žinutes, gali būti, kad taip atsitiko todėl, kad jūs jam rašėte per daug. Jei taip yra, kuriam laikui atsitraukite ir suteikite jam šiek tiek erdvės. Tikėtina, kad jis tai įvertins ir ateityje turėsite daugiau galimybių sulaukti iš jo atsakymo.

Kodėl turėčiau būti ne per daug pasiekiama visą laiką, kai per daug jam rašiau SMS žinutes?

Santykiuose svarbu išlaikyti šiek tiek paslaptingumo ir nebūti visą laiką pernelyg pasiekiama. Jei per daug jam rašėte žinutes, laikas atsitraukti ir suteikti jam šiek tiek erdvės. Taip jis labiau jumis susidomės ir santykiai išliks švieži.

Kodėl turėčiau būti šiek tiek paslaptinga, jei per daug jam rašiau?

Jei daug jam rašote žinutes, galbūt vertėtų atsitraukti ir būti šiek tiek paslaptingesnei. Tai paskatins jį labiau jumis susidomėti ir neleis domėtis, ką veikiate. Be to, taip turėsite laiko užsiimti savais reikalais, nesirūpindama, kad nuolat jam rašytumėte žinutes.

Toliau apžvelgsime dažniausiai užduodamus klausimus.

Dažnai užduodami klausimai

Kas nutinka, kai rašote jam per daug SMS žinučių?

Kas atsitinka, kai rašote jam per daug žinučių? Jei siunčiate jam žinutes kas valandą, galite jį atstumti. Per daug žinučių gali atstumti ir dėl to galite atrodyti nereikalinga. Jei gaunate pranešimą, kad jis perskaitė jūsų žinutes, bet į jas neatsako, atsispirkite norui toliau rašyti žinutes. Suteikite jam šiek tiek erdvės ir leiskite jam ateiti pas jus.

Kaip išvengti per daug jam rašyti SMS žinutes?

Jei galvojate, kaip išvengti per daug jam rašyti žinutes, atsakymas paprastas: susiraskite hobį. Kai būsite užsiėmusi kuo nors kitu, nejausite noro rašyti jam žinutes kas valandą.

Kaip vėl jį sudominti per tekstą?

Jei bandote sudominti žmogų žinutėmis, galite padaryti keletą dalykų. Pirma, įsitikinkite, kad rašote jam reguliariai. Jei staiga nustosite rašyti žinutes, jis tikriausiai praras susidomėjimą. Antra, stenkitės, kad jūsų žinutės būtų įdomios ir įtraukiančios. Užduokite jam klausimų, planuokite ir būkite savimi. Galiausiai, nebijokite šiek tiek flirtuoti. Truputis flirto gali būti labai naudingas.labai padeda susidomėti jumis per tekstą.

Kaip nustoti rašyti jam per daug žinučių?

Pirma, pasistenkite įsidėmėti, kaip dažnai jam rašote žinutes. Jei siunčiate jam kelias žinutes iš eilės arba iš karto atsakote į jo žinutes, tikriausiai tai yra per daug. Vietoj to pasistenkite paskirstyti žinutes taip, kad tarp jų būtų daugiau laiko.

Taip pat galite pabandyti apsiriboti tam tikru žinučių skaičiumi per dieną. Pavyzdžiui, galite sau pasakyti, kad rašysite jam tik tris žinutes per dieną, nebent jis atsakytų pirmas. Galiausiai nepamirškite, kad žinutės yra tik viena iš bendravimo formų. Jei nuolat jam rašote žinutes, galbūt verčiau pabandykite su juo pasikalbėti telefonu arba asmeniškai.

Ar galite atsigauti po pernelyg dažno SMS žinučių siuntimo?

Taip, galite atsigauti nuo pernelyg dažno žinučių siuntimo. Jei pastebėjote, kad siunčiate per daug žinučių ar pranešimų, galite kuriam laikui padaryti pertrauką nuo žinučių siuntimo. Tai padės jums atstatyti žinučių siuntimo įpročius ir leis sutelkti dėmesį į kitus dalykus.

Kas atsitinka, jei vaikinui rašote per daug žinučių?

Jei vaikinui rašysite per daug žinučių, jis gali imti erzintis ar net visai ignoruoti jūsų žinutes. Rašant žinutes svarbu išlaikyti pusiausvyrą - jei rašysite per mažai, jis gali pamanyti, kad nesate jam įdomūs, o jei per daug, pradėsite erzinti. Raskite aukso vidurį ir jo laikykitės.

Kaip nustoti rašyti vaikinui per daug žinučių?

Jei vaikinui rašote per daug žinučių, greičiausiai taip elgiatės dėl to, kad jaučiatės nesaugiai arba jums jų reikia. Geriausias būdas nustoti tai daryti - žengti žingsnį atgal ir sutelkti dėmesį į savo gyvenimą. Leiskite laiką su draugais ir šeima, užsiimkite savo pomėgiais ir įsitikinkite, kad rūpinatės savimi emociškai ir psichologiškai.

Tai padės geriau jaustis pačiai ir suteiks tau galimybę susitelkti ne tik į vaikiną, bet ir į ką nors kitą. Jei vis dar nuolat jam rašai žinutes, pabandyk nustatyti tam tikras ribas. Leisk jam žinoti, kad negalėsi rašyti žinučių 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, ir laikykis šių ribų. Tai suteiks jam reikiamos erdvės ir padės jam pasijusti labiau kontroliuojančiam situaciją.

Kiek žinučių siuntimas yra per daug prieraišus?

Nėra aiškaus atsakymo, kiek žinučių siuntinėjimas yra per daug prikaustantis, bet jei siunčiate nuolatines žinutes, o jūsų partneris atrodo nepatogiai, tikriausiai jų yra per daug. Prikaustymas gali atstoti bet kokius santykius, todėl svarbu rasti pusiausvyrą tarp ryšio palaikymo ir erdvės suteikimo vienas kitam. Jei nesate tikri, kur yra riba, geriausia būti atsargesniems ir šiek tiek atsitraukti.

Ar kasdien rašyti jam žinutes yra per daug?

Taip gali būti, jei nuolat inicijuojate kontaktą, o jis neatsako tiek, kiek norėtumėte. Jei pastebite, kad į jūsų žinutes neatsako arba atsako vienu žodžiu, galbūt geriausia būtų šiek tiek atsitraukti ir suteikti jam erdvės.

Kaip dažnai rašyti žinutes vaikinui yra per daug?

Kaip dažnai rašyti žinutes vaikinui yra per daug? Į šį klausimą sunku atsakyti, nes tai priklauso nuo dviejų žmonių santykių. Jei pora dar tik pradeda susitikinėti, dažnas žinučių rašymas vienas kitam gali būti būdas geriau vienas kitą pažinti.

Tačiau, jei santykiai yra labiau nusistovėję, per daug žinučių gali atrodyti, kad vaikinui jų reikia arba jis yra įkyrus. Apskritai geriausia būti atsargesniems ir nerašyti vaikinui daugiau nei vieną ar du kartus per dieną, nebent jis specialiai prašo bendrauti dažniau.

Taip pat žr: Kas nutinka, kai nustojate reaguoti į narcizą?

Kaip sužinoti, ar per daug rašau jam žinutes?

Susirašinėjimas SMS žinutėmis yra puikus būdas palaikyti ryšį su kitu žmogumi, tačiau tai gali būti ir tam tikras minų laukas. Kaip žinoti, ar ne per daug rašote SMS žinutes? Štai keletas požymių, kad taip gali būti:

  • Jaučiatės taip, tarsi visada būtumėte pokalbių iniciatorius.
  • Jis užtrunka kelias valandas, kol atsako, arba jo atsakymai yra trumpi ir neįtraukiantys.
  • Kai apie jį nieko negirdite, jums kyla klausimas, ką jis veikia arba su kuo yra.
  • Kai kurį laiką apie jį nieko negirdite, nerimaujate.

Jei kuris nors iš šių dalykų jums pažįstamas, galbūt laikas pasikalbėti su vaikinu apie tai, kiek daug rašote SMS žinutes.

Ar vaikinui patinki, jei jis tau rašo žinutes kiekvieną dieną?

Tai gali būti tiesiog draugiškumo ženklas arba kažkas daugiau. Jei norite tai išsiaiškinti, galite pabandyti tiesiogiai paklausti asmens, ar jis jumis domisi romantiškai.

Ar vaikinai pastebi, kai nustoji jiems rašyti žinutes?

Tai priklauso nuo to, ar daug rašėte ir staiga nustojote, jis gali pastebėti ir pasidomėti, kas nutiko. Jei iš pradžių rašėte nedaug, jis tikriausiai nepastebės, jei nustosite rašyti.

Galutinės mintys.

Kai kalbama apie tai, kad vaikinui parašėte per daug SMS žinučių, ir kaip tai ištaisyti, galite padaryti keletą skirtingų dalykų. Mūsų geriausias patarimas būtų atvėsti, nustoti per daug galvoti, palaukti, kol jis atsakys, ir tada pradėti iš naujo. Tikimės, kad radote atsakymą į klausimą "Aš parašiau per daug SMS žinučių", iki kito karto būkite saugūs ir turėkite fantastišką dieną. Taip pat galbūt norėsite pažiūrėti, ką daryti, kai jis staiga nustoja rašyti SMS žinutes.Jūs
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.