Kas yra geras sugrįžimas, kai niekam nerūpi?

Kas yra geras sugrįžimas, kai niekam nerūpi?
Elmer Harper

Ar girdėjote ką nors sakant "niekam nerūpi" ar panašiai ir norite sužinoti keletą gerų atsakymų? Šiame įraše išsiaiškinsime, kodėl kas nors taip sako ir ką su tuo daryti.

Taip pat žr: Kodėl nejaučiu jokio ryšio su savo šeima (šeimos nutolimas)

Kai kas nors sako "niekam nerūpi", gali būti sunku sugalvoti gerą atsakymą. Vienas iš būdų atsakyti - parodyti, kad jums rūpi. Galite pasakyti ką nors panašaus į "man rūpi" arba "aš klausausi", pasakyti tai sarkastišku tonu ir pasitelkti kūno kalbą, kad asmuo nesuprastų, jog jums nerūpi jo nuomonė. .

Jei norite atsakyti lengvabūdiškiau, galite pajuokauti apie tai, kad jūsų nuomonė svarbi, ir pasakyti ką nors panašaus į "Tai netiesa - man tikrai rūpi!" arba "Na, man rūpi!" Svarbu prisiminti, kad nesvarbu, ką sako kiti, jūsų nuomonė svarbi ir jūsų balsas turėtų būti išgirstas.

9 atsakymai, kurie niekam nerūpi bet kokiame pokalbyje.

  1. "Jei niekam nerūpi, kodėl apie tai kalbate?"
  2. "Akivaizdu, kad kažkam tai rūpi, nes jūs apie tai kalbate."
  3. "Man rūpi, ką dar reikia žinoti?"
  4. "Ar tikrai niekam nerūpi? Atrodo, kad kažkam rūpi."
  5. "Galbūt ne visiems tai rūpi, bet man rūpi."
  6. "Gal ir tiesa, bet man vis tiek rūpi."
  7. "Man svarbi tavo nuomonė."
  8. "Gal ir ne, bet manau, kad vis tiek verta padiskutuoti."
  9. "Galbūt taip ir yra, bet man tai rūpi ir tai yra svarbiausia."

Kaip atsakyti į "Man nerūpi"?

Tai priklausys nuo jūsų pokalbio konteksto, todėl galite pabandyti suprasti, kodėl jie taip jaučiasi. Galbūt jie yra priblokšti situacijos arba jaučiasi taip, tarsi jų nuomonė būtų nesvarbi.

Taip pat gali būti, kad jie jaučiasi nusivylę ar nusivylę tam tikru rezultatu. Bet kuriuo atveju svarbu žengti žingsnį atgal ir užduoti klausimus, kad geriau suprastumėte jų požiūrį.

Jei asmuo nenori apie tai kalbėti, geriausia gerbti jo ribas ir baigti pokalbį.

Ar pasakymas, kad niekam nerūpi, yra nemandagus?

Pasakymas "niekam nerūpi" gali būti laikomas nemandagiu, priklausomai nuo konteksto ir asmens, į kurį jis nukreiptas. Jis gali būti pasakytas kaip pokštas arba labiau pasyviai agresyviai. Yra daug šmaikščių atsakymų žr. aukščiau pateiktą sąrašą, kad gautumėte atsakymą.

Geriausi atsakymai į niekam nerūpi?

Sugalvoti gerą atsakymą, kai kas nors sako, kad "niekam nerūpi", gali būti sunku, bet taip nebūtinai turi būti! Geriausi atsakymai dažnai būna šmaikštūs ir kūrybingi. Pavyzdžiui, galite atsakyti: "Na, gal ne dabar, bet kada nors taip ir bus" arba "Tai, ką jūs galvojate, nebūtinai atspindi tikrovę." Mąstykite nestandartiškai, kai atsakinėjate, stenkitės nenaudoti šmaikščių atsakymų ir kalbėkite tonu.pasitikėjimas ir ramybė.

Tokiais atsakymais pripažįstama, kad kitam asmeniui šiuo metu tai gali nerūpėti, tačiau ateityje jo nuomonė gali pasikeisti.

Taip pat galite pajuokauti apie situaciją sakydami ką nors panašaus į "Galbūt niekam dar nerūpi, bet man rūpi!" Tai parodo, kad jums vis dar rūpi, ką kitas asmuo pasakė ar padarė, ir gali praskaidrinti bet kokią įtemptą situaciją.

Galutinės mintys

Yra daug gerų atsakymų į "niekam nerūpi", tačiau jie turi būti susiję su kontekstu, kad jūsų komentaras būtų geras, peržiūrėkite pirmiau pateiktą sąrašą ir mintyse turėkite savo atsakymą. Atsakykite užtikrintai ir, jei reikia, paaiškinkite savo požiūrį, bet nesivelkite į ginčą ir nieko neįžeidinėkite. Jei jums patiko ši tema, jums taip pat gali būti naudinga ši tema. Koks yra geras atsakas, kai kas nors jus įžeidžia? ačiū, kad skyrėte laiko skaitymui.

Taip pat žr: Kaip reaguoti į tai, kas gera? (Geriausi reagavimo būdai)Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.