Kodėl vaikinai elgiasi keistai po to, kai susipyksta? (Intymumas ir atstumas)

Kodėl vaikinai elgiasi keistai po to, kai susipyksta? (Intymumas ir atstumas)
Elmer Harper

Taigi jums įdomu, kodėl vaikinas elgiasi keistai po to, kai su jumis susižadėjo. jei taip yra, pataikėte į tinkamą vietą, kur tai išsiaiškinsite.

Yra keletas dažnų priežasčių, kodėl vaikinai atsiriboja po intymių santykių. Jie gali bandyti išsiaiškinti, kaip jaučiasi, arba gali susitikinėti su kitais žmonėmis. Bet kuriuo atveju geriausia leisti jam žinoti, kaip jaučiatės, ir suteikti jam šiek tiek erdvės. Oksitocino ir testosterono lygis gali turėti įtakos tam, kaip jis elgiasi po pasimatymo. Jei norite tęsti santykius, elkitės lėtai ir pažiūrėkite, kaip jis reaguoja.vaikinas pradės elgtis keistai, galite paklausti, kas nutiko, ir pabandyti tai išsiaiškinti patys.

Taip pat žr: Ką reiškia, kai kas nors ignoruoja jūsų laiškus

Jei vis dar nesate išmintinga, išvardijome 8 priežastis, kodėl vaikinas taip elgiasi po to, kai su jumis susižadėjo.

8 priežastys, kodėl vaikinai po pasimatymo elgiasi keistai.

  1. Jie ieško ne to, ko ieško.
  2. Jie nenori jų vesti į priekį.
  3. Jie nenori įžeisti jų jausmų.
  4. Jie nėra pasirengę santykiams.
  5. Jų netraukia.
  6. Jie jaučiasi kalti.
  7. Jie apgailestauja dėl to, ką padarė.
  8. Tai tik vienos nakties nuotykis.

Jie ieško ne to, ko ieško. (Atstumas)

Jis nėra pripratęs prie intymių santykių ir jaučiasi šiek tiek prislėgtas. Arba jis gali nerimauti, kad asmuo, su kuriuo užmezgė pažintį, nenori būti draugu su privalumais, o ieško santykių. Kai vaikinas pirmą kartą užmezga pažintį su mergina, tai gali būti taip pat painu - leiskite jam atsikvėpti ir susidėlioti mintis, prieš darydami ką nors, kas galėtų jį atbaidyti.

Nepriklausomai nuo priežasties, svarbu bendrauti su draugu ir išsiaiškinti, kas vyksta. Jei nesutariate, gali kilti keblių situacijų.

Jie nenori jų vesti. (Vienkartinis dalykas)

Vieni vaikinai gali elgtis keistai, nes nerimauja, kad užveda merginą, o kiti taip elgiasi, nes nežino, kaip elgtis su mergina po pasimatymo. Galiausiai tai priklauso nuo vaikino ir nuo to, kaip jis jaučiasi šalia merginos. Jei jis jaučiasi patogiai, tikriausiai elgsis normaliai, o jei ne, gali elgtis keistai.

Jie nenori įžeisti jų jausmų. (Kažkas atsitiktinio)

Jie nenori įžeisti jų jausmų. Jie nenori priversti juos jaustis nepatogiai ar nepasitikėti savimi. Jie nenori pasakyti netinkamo dalyko ir priversti juos jaustis blogai. Jie tiesiog nori būti draugais ir gerai praleisti laiką.

Jie nepasirengę santykiams. (žr. "Kiti žmonės")

Jie nėra pasirengę santykiams. Kai kurie vaikinai tiesiog nori linksmintis ir mėgautis laisve. Jie nenori būti prisirišę prie vienos merginos. Kai jie pradeda jausti jausmus merginai, gali pradėti elgtis keistai, nes nežino, kaip elgtis šioje situacijoje.

Jų netraukia.

Jei jums įdomu, kodėl kas nors jūsų netraukia, tai gali būti dėl įvairių priežasčių. Galbūt jūs jiems neatrodote fiziškai patrauklus arba jie nesidomi tais pačiais dalykais, kaip ir jūs. Taip pat gali būti, kad jie tiesiog šiuo metu nėra pasirengę santykiams. Jei bandėte išsiaiškinti, ką kas nors jaučia, ir vis dar nesate tikri, geriausia su jais pasikalbėti tiesiogiai.

Jie jaučiasi kalti. (Nutolę po intymumo)

Neretai vaikinai po pažinties su mergina elgiasi keistai. Jie gali jaustis kalti dėl to, ką padarė, arba nerimauti dėl to, kaip mergina juos vertina. Jei pastebėjai, kad tavo vaikinas po pažinties elgiasi keistai, nesijaudink - tai normalu. Tiesiog duok jam šiek tiek laiko prisitaikyti, ir jis greitai grįš į senas vėžes.

Jie apgailestauja dėl to, ką padarė. (Vaikinai pradeda gailėtis)

Jie gailisi dėl to, ką padarė. Neretai vaikinai po pasimatymo elgiasi keistai. Jie gali jaustis kalti arba nepatogiai dėl viso to. Jie taip pat gali nerimauti dėl to, ką apie juos galvojate. Jei vaikinas po pasimatymo su jumis elgiasi keistai, tai greičiausiai dėl to, kad jis nėra tikras, ką jūs apie jį manote.

Tai tik vienos nakties nuotykis. (Tolimas po intymumo)

Jei ieškote tik vienos nakties nuotykio, nėra reikalo per daug galvoti, tačiau jei pastebėjote, kad vaikinas, su kuriuo susižadėjote, po to elgiasi keistai, galbūt verta pagalvoti, ar situacija nėra daugiau nei atsitiktinis romanas. Gali būti, kad jis jaučiasi kaltas dėl to, kad susižadėjo su jumis, ir dabar bando atsiriboti, arba jis nerimauja, kadtikėsitės iš jo daugiau, nei jis yra pasirengęs duoti. Bet kuriuo atveju, geriausia per daug nesureikšminti jo elgesio ir tiesiog mėgautis akimirka, kokia ji buvo.

Toliau apžvelgsime kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kodėl po intymių santykių vyrai tampa tolimi?

Yra keletas galimų paaiškinimų, kodėl vyrai po intymių santykių nutolsta. Gali būti, kad jie jaučiasi prislėgti intymumo ir jiems reikia erdvės jausmams apmąstyti. Taip pat gali būti, kad juos domino tik fizinis susitikimo aspektas ir dabar jie atsitraukia, nes nenori nieko rimto. Galiausiai, taip pat gali būti, kad vyrai tiesiogpo intymių santykių jiems reikia šiek tiek laiko sau, kad atgautų jėgas. Kad ir kokia būtų priežastis, svarbu, kad po intymių santykių su jumis vaikinams suteiktumėte šiek tiek erdvės - priešingu atveju jie gali pradėti elgtis keistai ir dar labiau atsiriboti.

Taip pat žr: Ką reiškia, kai vaikinas trina tavo ranką aukštyn ir žemyn (Kūno kalba)

Ką daryti, kai vaikinas atsitraukia po intymumo?

Kai vaikinas po intymių santykių atsitraukia, tai gali klaidinti ir erzinti. Yra kelios galimos priežastys, kodėl jis taip elgiasi, todėl svarbu išsiaiškinti, ar vaikinas tiesiog atsiriboja, ar iš tikrųjų praranda susidomėjimą. Jei nesate tikri, kas vyksta, pabandykite su juo apie tai pasikalbėti ir pažiūrėkite, kaip jis reaguoja. Jei jis imlus ir atviras pokalbiui, tikėtina, kadnieko blogo ir jam tiesiog reikia šiek tiek erdvės. Tačiau jei jis yra nutolęs ir nereaguoja, tai gali būti ženklas, kad jis nebesidomi.

Ką sakote kitą rytą po pasimatymo?

Tai priklauso nuo situacijos ir su ja susijusių žmonių. Tačiau kai kurie dalykai, kuriuos galite pasakyti, yra padėkoti už gerai praleistą laiką, paklausti, ar viskas gerai, arba tiesiog atsisveikinti, galite paprašyti jų telefono numerio arba kad būtų šaunu vėl juos pamatyti.

Ar turėtumėte rašyti SMS žinutes po pasimatymo?

Tai priklauso nuo situacijos ir abiejų susijusių asmenų santykių. Jei abu sutariate dėl to paties dalyko ir tik ieškote atsitiktinio pasimatymo, tuomet nėra reikalo rašyti SMS žinutę po to, kai tai įvyko. Tačiau, jei tikitės kažko rimtesnio arba norite pasiteirauti kito asmens, kad įsitikintumėte, ar jam viskas gerai, tuomet SMS žinutė gali būti gera idėja. Galiausiai, tai priklauso nuo jūsų ir nuo to, ką norite padaryti.jums patogu.

Kaip po kurio laiko parašyti SMS žinutę?

Jei kurį laiką negavote jokių žinių apie savo pažįstamą, neverta nerimauti. Gali būti, kad jie užsiėmę darbe arba turi kitų įsipareigojimų. Tačiau jei norite susisiekti ir parašyti jam žinutę, tiesiog atsiųskite atsitiktinę žinutę su klausimu, kaip jam sekasi. Nereikia per daug galvoti - tiesiog kalbėkite lengvai ir draugiškai.

Kiek laiko vaikinai laukia, kol parašys žinutę po pasimatymo?

Apskritai vaikinai linkę šiek tiek palaukti prieš rašydami žinutes po pasimatymo. Taip yra greičiausiai todėl, kad jie nenori pasirodyti pernelyg įkyrūs ar reikalingi. Vietoj to, prieš susirašinėdami su asmeniu, su kuriuo pasimatė, jie skiria šiek tiek laiko sau. Taip jie gali pasirodyti labiau atsipalaidavę ir lengvai bendraujantys.

Kaip suprasti, ar vaikinas nori santykių, ar tik pasimatymo?

Yra keli pagrindiniai dalykai, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį, jei svarstote, ar vaikinas nori santykių, ar tik užmegzti pažintį. Pirma, jei jis rašo žinutes arba skambina tik vėlai vakare, tikėtina, kad jis ieško tik pažinties. Antra, jei jis nenori supažindinti jūsų su savo draugais ar šeima, tai dar vienas ženklas, kad jo nedomina nieko rimto. Galiausiai, jei jis visada atrodo užsiėmęs, kai bandote su juo užmegzti pažintį.planuoti, tai tikriausiai todėl, kad jo nedomina nieko ilgalaikio.

Kaip paversti pažintį santykiais?

Ne visada lengva paversti pažintį santykiais. Kartais reikia šiek tiek padirbėti, o kartais tai įvyksta natūraliai. Jei norite, kad pažintis taptų kažkuo daugiau, štai keletas dalykų, kuriuos galite padaryti:

1. Pasikalbėkite su jais apie savo jausmus. Tai turbūt svarbiausias dalykas, kurį galite padaryti. Jei jaučiate kažką daugiau nei tik fizinį patrauklumą, leiskite jiems tai žinoti. Jie gali jausti tą patį, o jei ne, bent jau žinosite, kokioje padėtyje esate.

2. Leiskite laiką su juo ne miegamajame. Pasimatymai yra puiku, bet jei norite kažko daugiau, turite leisti laiką su partneriu ir kitose aplinkose. Pažinkite jį kaip asmenybę, ne tik kaip žmogų, su kuriuo užsiimate seksu.

3. Būkite sąžiningi su savimi. Paklauskite savęs, ar tikrai to norite, ar tiesiog esate pagauti akimirkos. Ne bėda, kad abejojate, tačiau prieš imdamiesi tolesnių veiksmų įsitikinkite, kad sprendimą priimate dėl teisingų priežasčių.

Kaip nustatyti, ar tai tik pažintis?

Yra keli pagrindiniai požymiai, pagal kuriuos galite nustatyti, ar jūsų pažįstamas yra susidomėjęs kažkuo rimtesniu. Pirma, pažiūrėkite, kaip dažnai jie susisiekia su jumis, rašo žinutes arba skambina. Jei jie susisiekia su jumis tik tada, kai nori pasimatyti, tikėtina, kad jie neieško nieko daugiau. Kitas požymis - ar jie supažindina jus su savo draugais. Jei jie laiko jus paslaptyje nuojų socialiniame rate, tai greičiausiai yra tik atsitiktinis dalykas. Galiausiai atkreipkite dėmesį į tai, kiek pastangų jie įdeda į jūsų pasimatymus ar pasilinksminimus. Jei jie nenori skirti jums laiko ir pinigų, tikėtina, kad esate jiems tik užuomazga.

kodėl vaikinai dingsta po to, kai susipyksta?

Yra kelios priežastys, kodėl vaikinai gali dingti po pažinties. Galbūt jie jaučiasi pasiekę tai, ko norėjo, ir jiems nebereikia pasilikti. Galbūt jie neieško nieko rimto ir tiesiog smagiai praleido laiką. Galbūt jie sutiko kitą žmogų, kuris juos labiau domina. Kad ir kokia būtų priežastis, ne visada aišku, kodėl vaikinai dingsta po pažinties.

Galutinės mintys

Dėl daugelio priežasčių vaikinui gali būti sunku su kuo nors susipykti. Tai gali būti painu ir varginantis dalykas, bet jei norite, kad jis būtų jūsų gyvenime, skirkite tam šiek tiek laiko. Jei jums nepatinka su juo leisti laiką arba nematote savęs įsimylėjusio, kažkas negerai ir turėtumėte nuo jo atsiriboti. Tikimės, kad perskaitę šį įrašą radote atsakymą iki kito karto ačiūTaip pat galite rasti naudingų požymių, kad ji gailisi dėl neištikimybės (Ar tikrai galite pasakyti?) iki kito karto.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.