Kodėl žmonės ignoruoja žinutes (sužinokite tikrąją priežastį)

Kodėl žmonės ignoruoja žinutes (sužinokite tikrąją priežastį)
Elmer Harper

Gali būti nemalonu, kai kas nors ignoruoja jūsų SMS žinutę, tačiau tai nebūtinai reiškia, kad jis jūsų vengia. Yra daugybė priežasčių, kodėl taip gali nutikti, ir toliau pateikiame 7 pagrindines iš jų.

Pagrindinė priežastis, kodėl žmonės neskaito trumpųjų žinučių, yra ta, kad jie yra užsiėmę. Jei jie dirba darbe, mokosi koledže ar atlieka namų ruošos darbus, paprastai neturi laiko peržvelgti savo žinučių. Kai siunčiate trumpąją žinutę, prieš pradėdami nerimauti ar pykti, turėtumėte numatyti 24 valandas atsakymui gauti.

Teksto žinutės gali būti puiki priemonė bendrauti su draugais ir šeimos nariais, tačiau yra tam tikrų taisyklių, kurias turėtumėte nustatyti, kad sukurtumėte darnią bendruomenę. Vėliau šiame įraše nagrinėsime taisykles, kurias galite nustatyti, kad išlaikytumėte savo grupę. Toliau apžvelgsime 7 pagrindines priežastis, dėl kurių žmonės pirmiausia ignoruoja teksto žinutes.

  1. Jie užsiėmę.
  2. Jie su savimi neturi telefono.
  3. Jie tiesiog nenori kalbėtis.
  4. Pranešimas yra per ilgas.
  5. Jie nežinojo, kaip atsakyti.
  6. Jie jūsų vengia.
  7. Jie ką tik pabudo.

Jie užsiėmę.

Jei rašydamas žinutę kas nors jus ignoruoja, labiau tikėtina, kad jis yra užsiėmęs. Pagalvokite, ar vidury nakties arba dienos jie galėtų atsakyti į žinutę? Galbūt jie miegojo arba dirbo ir nespėjo laiku atsakyti. Kita priežastis gali būti ta, kad gavę jūsų žinutę jie dirbo netrikdomu režimu, pavyzdžiui, vairuodami automobilį.

Jų telefonas buvo įjungtas tyliai ir neatsakinėjo į žinutes. Yra daugybė priežasčių, kodėl kas nors gali iš karto neatsakyti į jūsų tekstinę žinutę. Mano patarimas būtų palaukti 24 valandas.

Jie su savimi neturi telefono.

Tai gali būti labai paprasta - jie pamiršo telefoną, pametė jį arba išsikrovė baterija. Vėlgi taikoma 24 valandų taisyklė (daugiau apie tai toliau).

Jie tiesiog nenori kalbėtis. (Bjauri nuotaika)

Gyvenime būna akimirkų, kai norime, kad mus tiesiog paliktų ramybėje. Teksto žinutės ignoravimas arba tiesiog neatsakymas gali būti būdas reguliuoti to asmens nuotaiką. Jis gali atsakyti, kai pasijus geriau. Daugelis ekspertų pataria neatsakinėti į žinutes, kai esate blogos nuotaikos. Reikėtų pagalvoti, kas nutiko, kad tam asmeniui sutriko nuotaika. Tai turėtų padėti jums atsakyti.

Taip pat žr: 100 neigiamų žodžių, prasidedančių W (su apibrėžtimis)

Pranešimas yra per ilgas.

Ar išsiuntėte tikrai ilgą žinutę? Jei išsiuntėte, gali būti, kad jiems reikia laiko ją perskaityti, suvirškinti ir tik tada atsakyti.

Jie nežino, kaip atsakyti.

Sunkiose ar emocinėse situacijose gali būti sunku žinoti, ką sakyti, todėl kartais žmogus dėl šios priežasties gali neatsakyti. Jei žmogus neranda žodžių, ką pasakyti, gavėjas gali neteisingai suprasti jo žinutę.

Jie jūsų vengia.

Taip, tai tiesa. Jie gali jūsų vengti! Ar jūs juos kaip nors nuskriaudėte arba pasakėte ką nors netinkamo? Jei taip, tuomet jūsų vengimas gali būti jų būdas susidoroti su jumis.

Jie ką tik pabudo.

Žinau, kad pabudęs pirmą dienos pusvalandį nežiūriu į telefoną. Kartais gaunu trumpąją žinutę ir galiu iš karto neatsakyti. Kartais ją pamirštu, kol vėl grįžtu prie telefono. Todėl svarbu atsakymui skirti 24 valandas.

Taip pat žr: Mirksėjimo greitis Kūno kalba (Pastebėkite nepastebėtą slaptą galią.)

Supraskite 24 valandų taisyklę.

Gerai, šis klausimas yra labai paprastas: jei prieš pradėdami susirašinėti draugų ar šeimos grupėje nesiuntėte jokių taisyklių, turėtumėte leisti asmeniui atsakyti į SMS žinutę per 24 valandas. Gali būti daugybė priežasčių, kodėl asmuo gali neatsakyti, todėl laukdami, kol jis jums atsakys, galite sutaupyti daug streso ir rūpesčių.

Apsaugokite savo psichinę sveikatą.

Kai kalbama apie žmones, ignoruojančius teksto žinutes, tai gali jus psichologiškai išsekinti ir sužlugdyti. Jei asmeninis draugas ar šeimos narys nuolat ignoruoja jūsų žinutes, tai gali būti dėl to, kad jis žaidžia su jumis arba dėl to, kad jūs jam nepatinkate.

Kad ir kokia būtų priežastis, dėl kurios jie ignoruoja jūsų tekstinius pranešimus, turite apsaugoti savo psichinę sveikatą.Tai padariau su daugeliu savo senų draugų ir kai kuriais šeimos nariais, užblokuodama juos arba ištrindama iš savo telefono.

Vienintelis mano patarimas būtų paklausti šio asmens, kodėl jis ignoruoja jūsų žinutes.

Mano gyvenimo pavyzdys: mano geriausias draugas niekada neatsiliepdavo į mano skambučius ir neperskambindavo man. Tai mane be galo vargino ir labai paveikė mano psichinę sveikatą, bet aš jį taip mylėjau, kad man reikėjo rasti būdą bendrauti jo lygmeniu, kuris būtų naudingas mums abiem.

Tik po asmeninio pokalbio su savo geriausiu draugu supratau, kad jis geriau rašo žinutes nei skambina, ir mes iš to gerai pasijuokėme, o dabar mums puikiai tinka rašyti žinutes pagal 24 valandų taisyklę, todėl dėl šio nedidelio pokyčio mūsų santykiai yra daug sveikesni. Jei jus domina, primygtinai rekomenduoju peržiūrėti mano įrašą apie skaitmeninę kūno kalbą. Jis suteiks daug geresnįsupratimas apie temą!

Kartais pokalbis yra geresnis būdas išsiaiškinti, kaip geriausia bendrauti tarp žmonių.

Dažnai užduodami klausimai.

Kodėl kas nors turėtų ignoruoti jūsų tekstą?

Gali būti daug priežasčių, kodėl žmogus gali ignoruoti jūsų žinutę. Jis gali būti užsiėmęs ir neturėti laiko atsakyti arba jam tiesiog gali būti neįdomu, ką norite pasakyti. Jei nuolat siunčiate žinutes, kurios yra ignoruojamos, gali būti gera mintis priimti užuominą ir nustoti rašyti žinutes tam žmogui.

Ar teksto ignoravimas yra nepagarbus?

Taip, ignoruoti žinutę yra nepagarba. Tai rodo, kad jums neįdomu, ką kitas asmuo nori pasakyti, ir kad jūs nevertinate jo laiko ar pastangų. Tai gali įskaudinti kitą asmenį ir priversti jį pasijusti nesvarbiu. Tačiau viskas priklauso nuo konteksto, susijusio su juo ir neatsakymu į žinutę. Gali būti daug įvairių priežasčių. Turėtumėte tai išsiaiškinti patys.prieš priimdami sprendimą.

Ką sakote, kai kas nors ignoruoja jūsų žinutę?

Kai kas nors ignoruoja jūsų žinutę, galite jaustis įskaudinti arba atstumti. Galite svarstyti, ką padarėte ne taip arba ar asmuo ant jūsų pyksta. Jei norite sužinoti, kas vyksta, galite pabandyti tiesiogiai paklausti asmens, ar jam viskas gerai arba ar vyksta kažkas, apie ką turėtumėte žinoti. Tačiau neturėtumėte būti per daug įkyrus - suteikite jam šiek tiek erdvės, jei jam jos reikia, o vėliau pabandykite dar kartą pasinaudoti 24 val.taisyklę prieš atsakydami dar kartą.

Kaip elgiatės, kai jus ignoruoja?

Ignoravimas gali būti skaudus ir varginantis. Gali kilti pagunda reaguoti bandant atkreipti asmens dėmesį, tačiau tai dažnai tik pablogina situaciją. Vietoj to pabandykite suprasti, kodėl asmuo jus ignoruoja. Galbūt jis išgyvena sunkų laikotarpį ir jam reikia erdvės. O gal jis tiesiog nežino, kaip su jumis elgtis. Kad ir kokia būtų priežastis, pasistenkite būti supratingi ir kantrūs. Jei asmuo ignoruoja jus, būkite kantrūs.asmuo yra artimas draugas ar šeimos narys, galite su juo švelniai pasikalbėti apie tai, kaip dėl jo ignoravimo jaučiatės.

Ar turėčiau dar kartą parašyti žinutę, jei negausiu atsakymo?

Jei negaunate atsakymo į savo žinutę, galbūt svarstote, ar turėtumėte siųsti dar vieną žinutę. Prieš siųsdami dar vieną žinutę turite apsvarstyti keletą dalykų. Jei išsiuntėte mandagią žinutę ir praėjo pakankamas laiko tarpas, tikriausiai galima siųsti dar vieną žinutę. Tačiau jei rašote žinutę žmogui, kurio gerai nepažįstate, arba jei išsiuntėte žinutę, kuri gali būti suprasta kaip reikliarba įkyriai priekabiaujate, tuomet geriausia suteikti asmeniui šiek tiek erdvės ir daugiau nerašyti SMS žinučių.

Galutinės mintys.

Kai kalbama apie tai, kodėl asmuo ignoruoja jūsų žinutes, gali būti daug skirtingų reikšmių. Mano patarimas būtų leisti jam per 24 valandas, kad jis galėtų jums atsakyti. Jei jis neatsako per 24 valandas, žinokite, kad kažkas vyksta, ir jūs turite tai išsiaiškinti patys. Jei šis pranešimas buvo naudingas, peržiūrėkite kitus panašius pranešimus šioje svetainėje. Iki kito karto, smagiai praleiskite laiką irišlikite saugūs.
Elmer Harper
Elmer Harper
Jeremy Cruzas, dar žinomas Elmerio Harperio vardu, yra aistringas rašytojas ir kūno kalbos entuziastas. Psichologijos išsilavinimą turintis Jeremy visada žavėjosi neišsakyta kalba ir subtiliais užuominais, kurie valdo žmonių sąveiką. Augdamas įvairiapusėje bendruomenėje, kurioje neverbalinis bendravimas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį, Jeremy smalsumas kūno kalbai atsirado dar ankstyvoje vaikystėje.Baigęs psichologijos studijas, Jeremy pradėjo kelionę, kad suprastų kūno kalbos subtilybes įvairiuose socialiniuose ir profesiniuose kontekstuose. Jis dalyvavo daugybėje seminarų, seminarų ir specializuotų mokymo programų, kad įsisavintų gestų, veido išraiškų ir pozų iššifravimo meną.Savo tinklaraštyje Jeremy siekia pasidalyti savo žiniomis ir įžvalgomis su plačia auditorija, kad padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius ir geriau suprasti neverbalinius signalus. Jis apima daugybę temų, įskaitant kūno kalbą santykiuose, versle ir kasdienėje sąveikoje.Jeremy rašymo stilius yra įtraukiantis ir informatyvus, nes jis sujungia savo patirtį su realaus gyvenimo pavyzdžiais ir praktiniais patarimais. Jo gebėjimas suskaidyti sudėtingas sąvokas į lengvai suprantamus terminus įgalina skaitytojus tapti efektyvesniais komunikatoriais tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje.Kai nerašo ir netyrinėja, Džeremis mėgsta keliauti po įvairias šalispatirti įvairias kultūras ir stebėti, kaip kūno kalba pasireiškia įvairiose visuomenėse. Jis mano, kad skirtingų neverbalinių užuominų supratimas ir priėmimas gali paskatinti empatiją, sustiprinti ryšius ir užpildyti kultūrines spragas.Savo įsipareigojimu padėti kitiems bendrauti efektyviau ir savo kūno kalbos žiniomis, Jeremy Cruzas, dar žinomas kaip Elmeris Harperis, toliau daro įtaką ir įkvepia skaitytojus visame pasaulyje jų kelionėje įvaldyti neišsakytą žmonių bendravimo kalbą.